Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] 4:20

Hozzászólások

(#1) tocsa


tocsa
senior tag

43 munkas ev az tiszteletet erdemel.

Acer Predator Helios 500 Ryzen, Samsung 960 Pro NVMe + GeChic 15.6" kulso monitor a mobil irodahoz

(#2) WhiteAngel89


WhiteAngel89
aktív tag

együtt érzek nekem 4:10 kor csörög a telefonom :D de az a legjobb h 11 nél előbb nem nagyon szoktam elaludni :)

iPhone 15 pro, Macbook Pro 13 m1 2020

(#3) Gl4diator


Gl4diator
tag

Basszus, én is nemrég keltem 4:15-kor :DD

(#4) Magnum_


Magnum_
nagyúr

jóreggelt

I humbly and respectfully decline™

(#5) mephi666


mephi666
nagyúr

jó reggelt! nekem 5:05kor csörög az óra... reggeli rutinban bennevan, hogy első dolog a kávéfőző: 2személyes adagot szoktam főzni palomából és csak én iszom, mert barátnőmnek erős... ő ilyen cappuchino-t szokott inni, amit kb. 6:00-ra készítek el neki... a 2személyes adagot 2 nap alatt szoktam meginni... minden második reggel iszok frisset... (régen napi 5-6 kávét ittam, de visszafogtam magam és 1-2vel beérem) meleg kávéval beesek általában a gép elé és rágyújtok mellé... megnézem a kinti időjárást, elolvasok 1-2 hírt... ránézek az éjszaka született bejegyzésekre és ébredezek... 6:00ig beiktatom a tusolást, fogmosást, reggelikészítést, retyót meg az alap dolgokat... kell ennyi idő a szervezetemnek, hogy nagyjából magamhoz térjek... 6:00kor ébresztem barátnőmet és még beszélgetünk általában 15-20percig... aztán érzelmes búcsút veszünk és elindulok melózni... 7:00-ra kellene beérnem, de előbb ott szoktam lenni és beszélgetünk a raktárosokkal... mókuskerék effektus megvan azért itt is...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#6) guga


guga
Közösségépítő

Jó reggelt, én 5h-kor ébredek, de csak ilyenkor kerülök a gép elé :D
kávé, fajansz, oszt viszonhall.
Rühellem azokat az embereket, akik órákig ébredeznek, én ahogy kinyitom a csipám, már hadra fogható vagyok ;]

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#7) Wyll


Wyll
őstag

Egy témába vágó zenei album a hip-hopot kedvelőknek: Petrix - Mókuskerék :C

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#8) rootkiller


rootkiller
őstag

Nekem ma 6 kor kell kelnem, mert valami idióta 0-1-re tette a tesinket, ezért 7 után illene odarühellődnöm, de valahogy semmi kedvem, Múltkor elmaradt, és 8ig aludhattam. Hüüüde jó volt,

Artengo TR 990 Pro

(#9) Morden24 válasza mephi666 (#5) üzenetére


Morden24
nagyúr

Rohadt kényelmes ember vagyok, nálam a 6h az általános :)

Sectumsempra - For Enemies

(#10) Lenry válasza guga (#6) üzenetére


Lenry
félisten

én is... feltéve, hogy a csipakinyitás 10h után történik
gyűlölök korán kelni. ha nem természetesen, magamtól ébredek, akkor nem érzem kipihentnek magam

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#11) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

40+ év: max respect :) :R

reggeli VIVA csatorna: kunc :D

nekem reggel....pont mephi ellentéte. felkeléstől számítva 10-12 percen belül már tekerés van a bicajgépen. 6.10-re van beállítva, de azért, hogy 2x10 perces szundikkal kihúzzam 6.30-ig, akkor pár perces vakarózás, 6.32 6.33 körül kimászás, félig felöltözés, mosakodás, 6.43-6.46 körül indulás. és beérek 7re :)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#12) Bluegene


Bluegene
addikt

nagyon tetszett az írás, komolyan, pedig nem szoktam a műveidet olvasni

40+ év maximum respect!

nekem sztem nem lesz soha ennyi, max 35 :DD

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#13) hitvanyalak


hitvanyalak
senior tag

Miért rühellsz valakit, aki más fiziológiával rendelkezik mint te? nem csak azért kelhet valaki lassan, mert annyira lusta...
A cikk írójával, viszont maximálisan egyetértek. És a pallosos hasonlat tökéletes, én is rengetegszer átélem :((( De neki akkor már közel a jól megérdemelt pihenő:)

[ Szerkesztve ]

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#14) BiP válasza Mr.Csizmás (#11) üzenetére


BiP
nagyúr

Jó kis írás. 4:20-ért nem irigyellek, 43évért :R
Én szerencsésebb vagyok, közel lakom, elég lenne 8-kor kelni. Barátnőm viszont tanárnő, így mégis 6:30-kor kelünk. :(( Már az is szörnyű.
Lyally - ezt sem láttam még így leírva.

(#15) Khelben válasza guga (#6) üzenetére


Khelben
nagyúr

én ahogy kinyitom a csipám, már hadra fogható vagyok

Én is, fél8kor :D

(#16) guga válasza hitvanyalak (#13) üzenetére


guga
Közösségépítő

Majd megtudod, ha egyszer egy ilyen emberrel kell együtt dolgoznod :DDD
Szerencsére már 12 éve egyedül dolgozom, de régebben melóztam munkahelyen, körbe voltam véve csop. vezetőként ilyen balfasz, sipákolós, jaj még nem aludtam ki magam emberekkel. Ez nem filozófia, ha én nem sipákolok, hanem keményen dolgozok, ezt elvárom mástól is.

De ha munka helyett hol itt ül le, hol amott lógatja a lábát ásítozva és csak panaszkodik, hogy kell még vagy 5 kávé mire ő méltóztatik felébredni, akkor lehet kisétálni és elhelyezkedni egy olyan munkahelyen, ahol ezért alkalmazzák :D

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#17) guga válasza Khelben (#15) üzenetére


guga
Közösségépítő

Az egy dolog, hogy kinek mit osztott le a bioritmus, a lényeg, hogy csipanyitás után GO ;]
Nemrég hallgattam egy rádióműsort, éjszakai és nappali aktivitású emberekről volt szó.
Van aki este 22h után kezd el ébren lenni, hiába akar elaludni nem megy.

A nő mesélte, hogy sokáig gondban volt a családjával (3gyerek + férj), mert azok lefeküdtek este, ő meg nekilátott dolgozni a lakásban meg rádiózni :D

Aztán megtanult csörömpölés nélkül mosogatni, takarítani és halkan rádiózni + főzni.
Nappal viszont aludt :DDD

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#18) JanFe


JanFe
aktív tag

4.20 -kor kelsz fel? Az durva. En meg 7 -kor is almos vagyok...
Gratula :)

"There is nothing permanent except change"

(#19) LA_COSTE


LA_COSTE
senior tag

Akkor ezek szerint Te is korán fekszel...
Na még ilyen írást se láttam. :)

(#20) DopeBob válasza Mr.Csizmás (#11) üzenetére


DopeBob
addikt

:DDD én fél 9-re járok és 8.05-8.10 felé kelek fel. Gyors mosakodás fogmosás öltözködés és indulás. Felébredni út közben szoktam :)

MZ/X

(#21) Mr.Csizmás válasza DopeBob (#20) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

hehe, én gyorsabban bootolok :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#22) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

Áhh én is gyűlölöm a korai ébresztést! Jómagam 4:30-kor kelek munkaidőben. Azt mondom, hogy azért bele lehet szokni, de el tudnám viselni a 8 órai kelést is! :)

when the sun shines, we'll shine together

(#23) mob_zzz


mob_zzz
aktív tag

Viva tv? :F

(#24) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Ugyan én ne dumáljak a 18 életévemmel, de én sem tudom kialudni magam soha. Hiába fekszem le 8 órakor este, 11-ig csak az órát bámulom. Hivatalosan 4 éve kelek 4:30-kor hogy elérjem az 5:20-as buszt. és be érjek 6:30-ra a "munkahelyemre." Nyáron is ugyan úgy dolgozom, szóval csak hétvégén tudom kialudni magam, de akkor is csak egyszer. Aztán megint minden kezdődik előröl. :R

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#25) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Köszönöm az észrevételeket. :)

Az a tréfa az egészben, hogy tíz percnyire lakom a a dolgozómtól, és a munkaidő 5:40-kor kezdődik. Azonban kell fél óra a nem kapkodós reggelihez, satöbbihez.
Negyed hatkor lépek be a porta ajtaján. A rendészek rutin szerűen néznek a fali órára, és ha egy percnél több az eltérés, megnézik a karórájukat is. :K
Óra 20 körül lehúzom a mágneskártyám, és már kezdek is dogozni. Mikor a műszakvezető osztja a melót, én már be is melegedtem. No persze tudom a feladatom, köszörűsként külön kaszt tagja vagyok.
Megjegyzem én sem tudok felébredni egyhamar. Mire azt mondom, hogy na most, addigra cirka kilenc óra van, de inkább tíz. Nyafogni? Csak ha kérdik, mert nyafogni jó. A kezem viszont jár, nyista láblógázás.

8 óra munka...
Elméletileg 7 óra és negyven perc. Jár 20 perc kajaidő. Aztán vagy leváltják a melóst, hogy egyen, vagy nem. Éhen nem marad, eszik a gép mellett.
Szóval megkapja a melós az ukázt, megy váltani a kollégát. Ez olyan óra 35 körüli dolog. Távozni a területről viszont tilos óra 45 előtt. Állnak az emberek szépen sorban, kezükben a mágneskártya. Hogy ezt ki találta ki, fogalmam sincs, de logikátlan. Jó esetben óra 35-től nincs már dolga a melósnak, csak lézeng. Akkor mi a fenéért fontos, hogy ott legyen?

Szerk: Még valami.
Ha egy műszakos lenne a munkarend, megszoknám valahogy. Csakhogy három a műszak, kislány nincs. Felborul a belső idő.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#26) szumoo


szumoo
senior tag

Azért nem semmi ez a 4:20 és az a 43év! :R
Én nagyon kényelmes időben kelek: 7:25 és 8-kor már battyogok melóhelyre (30perc).
Persze legtöbb esetben már 9 előtt melózok, mert mindig van valami, vagy jön valaki.
Elvileg 5-kor zárunk, és utána haza, de ez persze nem mindig így van...

A nyúlon túl?

(#27) jaja1981 válasza szumoo (#26) üzenetére


jaja1981
addikt

Ez kemény.
6:30 kelés, 7-kor start melóba.
7:30-ra beérek és 9-ig ébredezek.
Én itt bent intézem a reggeli rutinokat.(reggeli, hír olvasás, WC ügy, tájékozódás, stb).
Volt, hogy én is 4:30-kor keltem, de azt marhára utáltam.

Tisztelet a 4:20-hoz és 43 évhez.

(#28) Prof01


Prof01
veterán

43 év nem semmi. Gondolom, akkor nem rendőr/katona vagy. :D

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#29) enddav


enddav
aktív tag

Viva? :Y Vh1, na az igen, sztem jobban illene hozzád. :DDD

Egyszer leugrottam a ház tetejéről, mert azt mondták, hogy nem érzek majd semmit. És tényleg, még ma sem érzek semmit.

(#30) Móci


Móci
addikt

A Viván én is meglepődtem... :)
Nem semmi az a ledolgozott idő, bizony elég nagy tiszteletet érdemel!

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#31) Vakegérke


Vakegérke
veterán

"Tüzoltó leszel s katona!"
Ezt nem mondták nekem anyámék soha. Nem is lettem tűzoltó, mert tériszonyom van, félek a magasban.

Katona voltam, sorállományú. méghozzá 25 hónapig. 1972 nyarán szereltem le. Egy hónappal előtte jöttek a rendőrök szép új Volga M24-essel toborozni. Szép jövőt, karriert ígértek. No meg 25 év szolgálat után 100%-os nyugdíj, kisapám, ki ne hagyd.
Az első időszak (nyolc hónap) után soron kívül előléptettek pár értelmesebb emberkét (cs)őrvezetőnek, én is köztük voltam. Hamarosan megfosztottak a csillagtól. Lefokoztak, de ez már egy más történet. Szóval honvéd voltam, így csak őrvezetői ranggal vettek volna át. Mondom ne hülyéskedjetek már, az a bunkó nem tudja megmutatni a térképen, hogy hol van Dél-Amerika, oszt van nékije három csontcsillagja. Őrmester lesz, aztán ugathat nekem, pedig én okos is vagyok, meg szép is. Nem lehet, mondták, a szabál az szabál.
Szóval nem lettem rendőr (se).

Ami pedig a VIVA műsorát illeti, majdnem mindegy mit nyom az arcomba reggel, hiszen bár talpon vagyok, még alszom.
Most például a Vh1-en kornyikál nekem Rihonya, (bocs a rajongóitól) de szívesen hallgatom a Musicmix-et is. Na, most meg Gágá lédi zendített rá.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#32) gorogdinnye3


gorogdinnye3
csendes tag

43 év? Abban ugye benne van a katonasági idő meg az iparitanuló is ha minden igaz. Ez alapján pedig 57-58 éves vagy. :))

(#33) Vakegérke válasza gorogdinnye3 (#32) üzenetére


Vakegérke
veterán

15 éves koromban lettem iparitanuló. Ez a suli beleszámít, még szakszervezeti tag is voltam. A katonaság két évét is jóvá írják.

Ha bekukkolsz a blogomba, legelső személyes írásomban bemutatkoztam illendően. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#34) gorogdinnye3 válasza Vakegérke (#33) üzenetére


gorogdinnye3
csendes tag

Nem nagyon tévedtem. :K

Egyébként manapság pont azon gondolkodtam, hogy a te korosztályod a mai 20-on évesekkel ellentétben mennyivel dolgosabb, ha kell még 60 év felé is.
Mert valljuk be, azért a fiatalságnak nem nagyon fűllik a foga a munkához, lényegében minden más fontosabb nekik. (döglés, bulik, számítógép,pia, autók, végtelenségig sorolható)
Rájuk nehezen lehetne építeni a nyugdíjrendszert a jövőben.
Ismerem a helyzetet, apám 61 éves, a rendszerváltásig egyetlen gyárban ledolgozott 27 évet, a következő húsz év pedig a mai napig is datálódik. És még lehet hogy rá kell húznia párat, mert a nyugdíjból éhenhalni kiválóan lehet. :)

(#35) Vakegérke válasza gorogdinnye3 (#34) üzenetére


Vakegérke
veterán

Pont az éhen döglésen van a lényeg. Nincs kedvünk hozzá. :N

Ami pedig az ifjoncok léhaságát illeti, csak pénz kérdése. Ha a szülők etetik, ruházzák a srácot, és még lóvéval is tömik, bolond lenne dolgozni.
Eljön ám náluk is a nyugdíjkorhatár, és akkor lesz majd szánom-bánom. Lesz vagy húsz év munkaviszonyuk mondjuk minimálbéren bejelentve.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#36) ipavlidu!


ipavlidu!
tag

Ez az írásod hosszú idő után tényleg tetszik. Ahogy megfogod ezt az egész mókuskereket, ami ezt a kurva világot nélküled nyilván nem bírná elhajtani. Remélem nem fog senki félreérteni.

(#37) jaja1981 válasza Vakegérke (#35) üzenetére


jaja1981
addikt

Meg valljuk be annyiért dolgozni, amiből nem lehet megélni, az nem túl nagy motiváció.
Jobb fizetésekért többen dolgoznának, de manapság a segély majdnem annyi, mint a munkabér.

(#38) Vakegérke


Vakegérke
veterán

ipavlidu!: Jól esett, köszönöm. :)

jaja1981: Igazad van. De ha mindenki nagy lóvéra várna, akkor senki sem dolgozna. Segélyből meg lehet élni? Talán igen, de le kéne mindenről mondani, még a lakásról is. Na, akkor aztán még gyermekek sem születnének.
Az én korosztályom végig gürcölte az életét. Megérdemelnénk a nyugalmat? Ha valaki 40 évet fel tud mutatni, az szerintem igen. Dógozzá még, és még!
Van, aki szerint elmehetek jövőre nyugdíjba, sokan meg azt mondják, hogy nem. Ha 45 munkában eltöltött év sem elég, akkor megette a fene az egészet.

Ha már kiköhögtem, nem törlöm soraimat. Arra azonban megkérnék mindenkit, hogy ne vigyük el ebbe az irányba a beszélgetést. Óhatatlan, hogy plitika is keveredik az indulatokba, akkor pedig zárják a topicot.
Hadd legyen nyitva, jó? :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#39) Mobi28


Mobi28
tag

Az igen. 43év nem kis idő. Egy ideig én is nagyon korán 4:00 kor keltem, hogy 5:45re beérjek a portán. Ha esetleg csak 5.50kor estem be mert éppen tél volt és nem keveset késtek a buszok akkor szemrebbenés nélkül levontak egy órát. Jó pofát kellett vágni hozzá, nem volt más. Az utolsó hetekben már komoly erőfeszítés volt nap mint nap felkelnem, hogy újra elfoglaljam a szokott helyem a mókuskerékben. Kávé, nyújtózkodás, ásítozás, vakarózás, pisikaki, tusolás aztán irány a meló. Közben a Blues Company - úgy vár a gyár c. klasszikusát dudorászva battyogtam a célom felé. A hétvégi rövid váltások voltak a legrosszabbak. Például vasárnap délutános műszakból éjjel 11kor hazaérsz és hétfőn 5:45-re délelőttösbe más jöhettél is vissza. Kemény volt. Persze e mellett folyamatosan keresgéltem hátha akad valami más mert gyűlöltem azért hajnal 4kor kelni, hogy reggel hatkor munkába tudjak állni. Szerencsémre fél év múlva találtam más munkát. Boldogan, elégedett mosollyal az arcomon léptem ki utolsó nap a munkaügyi osztály ajtaján, hogy megszabadultam a mókuskeréktől. :)

(#40) jaja1981 válasza Vakegérke (#38) üzenetére


jaja1981
addikt

Bocs.
Nem akartam ebbe az irányba elvinni.

Én szerintem aki 40 évet dolgozott az már elégnek kellene lennie a nyugdíjhoz.
Én 28 vagyok.
Mire nyugdíjba mehetnék, mert ugye addig még emelgetik, belehalok.
Tisztára megéri.
Itt fogok bele fejelni a bill-be 80 évesen, nyugdíj előtt egy nappal.

(#41) LA_COSTE válasza Vakegérke (#35) üzenetére


LA_COSTE
senior tag

Az ilyen fiataloknak "büdös" a munka. 20év? Sokat mondtál. Amit meg tisztességgel végzett ebből, arról meg inkább ne is beszéljünk.

(#42) plömplöm válasza Vakegérke (#31) üzenetére


plömplöm
őstag

azon a nyáron születtem :)

és nem vh1 kell neked, hanem vh1 classic :K

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#43) Mr.Csizmás válasza ipavlidu! (#36) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

Vakegérkének doktorátusa van az Élet nevű tantárgyból a Világ akadémián. :)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#44) Sir Riccio


Sir Riccio
addikt

Tisztellek, ennyi évig ezt csinálni. Én nagyon nehezen kelek fel, bár most a vizsgaidőszakban különösen éjszakai bagollyá változtam. Az a legjobb az egészben, hogy kb. 8 állásom van viszont jövedelmem meg szinte nulla. :(

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#45) szablya


szablya
tag

Sulibajárós 6:29 :))

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#46) JuliusCaesar


JuliusCaesar
tag

40+ év után nem panelba kéne laknod. Másoknak látod 30 évesen már milliárdok figyelnek a svájci bankszámlán. Te is dolgozhattál volna többet, és neked is lennének. És igenis fiozesd csak az adódat, mert miattad tart itt az ország!

Látjátok milyen torz ez a hely... Minél kisebb vagy, annál előbb taposnak beléd.

Suliba járok még, 6:50-kor kelek. Lehet megkövezni, de a gimi jóformán 2 utca meg egy tér. 7:45-re kell beérni.

... Alea iacta est - Veni, vidi, vici ...

(#47) Borisz76


Borisz76
veterán

Kelés......attól függ milyen nap van.
Hétköznap 7 óra körül ,hétvégén meg ahogy sikerül :D

Jelenleg - sajnos - csak 4 órás munkaviszonyom van amit úgy csavartak meg, hogy hétfőtől - csütörtökig semmi , pénte,szombat,vasárnap meg 8 órában ,2 műszakban.

Mivel a fiam ovis ezért nem lehet aludni ám 8-9 -ig hétköznap sem.
Reggel elviszem, délután értemegyek. Annyiból jó, hogy van idő a fiammal foglalkozni, a lakást napközben kitakarítani vagy éppen főzni valamit. Mindezt persze ráérősen,nyugodtan. Eközben a párom 7-től 19-ig idős embereket ápol ha éppen nappalos. Néha éjszakáznia is kell pedig azt mondták,hogy nem kell majd......az ő melóhelye megérne egy külön topikot :)

Még szerncsésnek is mondhatom magamat mert nem kell albérletet fizetnem, nincs hitelünk. A párom relatíve jól keres és egy kicsit én is hazahjozok.

Elvagyunk........csakhogy így nem lehet haladni 1-ről a 2-re !

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#48) Vakegérke válasza JuliusCaesar (#46) üzenetére


Vakegérke
veterán

Kicsi vagyok, székre állok, onnan egy nagyot kiáltok... :)

Én becsülettel tettem a dolgom. Zsebemben kotorászik az APEH, nincs titkolni valóm.
Nos igen, egy piti panel lakásom van, de legalább van. Mások talán idáig sem jutottak el, és őszülő fejjel albérletben laknak.

Torz hely? Lehet. Nekem mégis hazám, törvényeit tisztelem.

Szerintem ebbe az irányba se menjünk el.

Adnék irányvonalat, ha nem veszitek zokon.
Kinek milyen ébresztő dukál?
Digitális sipolós, felhúzós csörgős, netán időzített rádió?
Esetleg a szeretett társ, vagy anyu élesztget?
Reggelizel egyáltalán, vagy csak belelódulsz a hidegbe?

Van ebben a topicban bőven téma, és örömömre szolgálna, ha kiaknáznánk. Turkáljunk egymás reggeli intimitásában.

Ha pedig befullad a dolog, nem baj. Én meséltem valamit, és már az is öröm, hogy idáig közel ezren olvastátok.
Köszönöm. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#49) JuliusCaesar válasza Vakegérke (#48) üzenetére


JuliusCaesar
tag

Remélem kiérezted az iróniát.

... Alea iacta est - Veni, vidi, vici ...

(#50) Mobi28 válasza Vakegérke (#48) üzenetére


Mobi28
tag

"Szerintem ebbe az irányba se menjünk el."

Ok, legyen. :)

- Kinek milyen ébresztő dukál? Digitális sipolós, felhúzós csörgős, netán időzített rádió?
- Esetleg a szeretett társ, vagy anyu élesztget?
- Reggelizel egyáltalán, vagy csak belelódulsz a hidegbe?

1: Hifi van beállítva, hogy ébresszen. Elég hangosra és a távirányító a szoba túlsó felében van nehogy kómásan lenyomjam és tovább aludjak.
2: Már senki. :(
3: Általában még este elkészítem a reggeli szenyómat. Csak ki kell kapni a hűtőből és lehet betömni. Néha ha elfelejtem vagy épen lusta vagyok megcsinálni akkor a reggeli kimarad. De rám is fér egy kis diéta.

(#51) Ipse89


Ipse89
tag

Újabb zseniális írás! :R
Elhallgat engedelmesen, és nem rója fel nekem, hogy közben becsületsértő megjegyzéseket teszek az anyjára.
- én is így vagyok vele ;]
40+ év??? :Y Nem tudtam, hogy öreg motoros vagy :U

Jan. 7. óta 10-12 óra között kelek egészen jövő hét hétfőig( start 2. félév) :P ( hamar letudtam a vizsgákat, és 3,5 hét hesszelés ;] )

Változó, hogy mikor kelek, az óráimtól függ. Sajna a boot-időm elég hosszú, és igen morci szoktam lenni reggelente, szüleim,és a kóterban a szobatársaim is tudják, hogy ébredésem utáni ~fél óra erejéig, nem érdemes velem beszélni, max ha fontos. :U
Persze, a barátnős-ébresztő, ez alól kivétel ;] , mivel szeptember óta egyedülálló vagyok, ezért minden reggel totálkáros vagyok. :O :DDD ;]

Reggelinek mindig megadom a módját, nem vagyok lusta előbb felkelni, hogy bőségesen lakmározzak. ;] Ovis korom óta 1 kezemen meg tudom számolni, hogy hányszor nem reggeliztem. :) Ja, és még a nap első cigarettájának( valamikor reggel, de van amikor csak délután, este kerül rá sor. :) ) Megadom a módját. Ha lehet egyedül, ráérősen elpöppentem...

[ Szerkesztve ]

Lenovo E430C; Xiaomi 13 ; Bianchi campione del mondo 1974

(#52) ngabor2


ngabor2
nagyúr

olvasom a címet, no, gondoltam vééégre valaki ír valamit egy tabu témáról. erre csak az ébredés. kiábrándító.

[ Szerkesztve ]

(#53) talmida


talmida
Közösségépítő

Le a kalappal a 4:20 miatt. De, amikor olvastam, hogy mikorra kell bent lenned a munkahelyen és, hogy csak 8 percre vagy tôle, akkor elgondolkodtam egy kicsit, hogy miért nem szervezed máshogy a reggeledet. Kicsit nem túl sok a készülôdés? :F Pl valaki írta, hogy este készíti el a reggelijét, ..vagy pl a kávét is be lehet készíteni este is és akkor reggel már csak egy gombnyomás és jöhet i sa friss "nedû" :D .

Kinek milyen ébresztő dukál?

Mindig magamtól ébredek, még akkor is, ha más-más idôpontokban kell kelnem.
Nem tudom, hogy ez, hogy mûködik, de az nagyon ritka, hogy csörgésre ébredjek. Egyébként a telefonom van beállítva, az ébresztene, ha magamtól nem sikerülne.

Reggelizel egyáltalán, vagy csak belelódulsz a hidegbe?
Hú, nagyon szeretek reggelizni. :DD Akár ebédelni is tudnék reggel. :DDD

Mi az a Viva? :U

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#54) talmida válasza talmida (#53) üzenetére


talmida
Közösségépítő

akarom mondani 10 percnyire :B

Még az lemaradt az elôbb, hogy én ébresztem a többieket. :D

Vakegérke, További sok-sok örömteli évet kívánok neked jó egészségben! ;)
Olvasószemüveg már nekem is van. :B

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#55) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Hát ez nem semmi.

Én is most az utóbbi időben rászoktam a 4.20-kor való kelésre. Délután. :U

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#56) Findzs


Findzs
addikt

ismerős a mókuskerék sajnos

bár én jóval később kelek szerencsére 7:30 :B

ritkán kell korán kelnem szerencsére

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#57) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Köszönöm az újabb hozzászólásokat. :)

talmida: VIVA

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#58) talmida válasza Vakegérke (#57) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Köszi a választ! Még soha ezelôtt nem hallottam róla. :N

IN GOD WE TRUST!

(#59) Vakegérke válasza ngabor2 (#52) üzenetére


Vakegérke
veterán

Két nap múltán válaszolok. Remélem elég idő ez ahhoz, hogy megfontoltnak tűnjek.

Nos, a problémád az, hogy a cím nem arra utalt, amire vártál. Kénytelen vagyok azt hinni, hogy csak vízszintesen van térlátásod, hiszen a lead mit is mond?
"Négy óra húsz. Várom, de gyűlölöm. Egyet jelent meggyalázásommal. Kelj fel, és mars melózni!"
Nem hiszem el, hogy nem láttad. Ha pedig nem, akkor igazolva látom feltételezésem.

Csak jeleztem, hogy látom a ledobott kesztyűt, de nem veszem fel. Méltóságomon aluli.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#61) Vakegérke válasza exx (#60) üzenetére


Vakegérke
veterán

Én köszönöm, hogy elolvastad. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#62) nem_tom


nem_tom
őstag

Bár én még suliba járok, de azért a mókuskerék effektus itt is megvan. Úgy 6, fél 6 között kelés és fél, vagy 3/4 órába sűrítek mindent: mosdás, kávé, cigi meg ilyenek azt go a gulágra. :D
Suli előtt és után 1-1 kávé azt jó napot. :U Utána meg jön még a hosszas tanulás.

(#63) Vakegérke válasza nem_tom (#62) üzenetére


Vakegérke
veterán

Gulág? Ez tetszik. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#64) Ice!?


Ice!?
őstag

Hát igen. Nekem 4:16-ra van állítva az ébresztő a telómon. Megszólal, már automatikusan nyúlok a billentyűzet jobb felső sarkán levő gombhoz, ami felett "Szundi" felirat van.
+9 perc. Félig kómásan épp elegendő, hogy nagyjából összeszedjem magam, és fel tudjak kelni.
Tusolás, kaja készítés, hajvasalás, fogmosás stb.., és máris csak pár perc van 6 óráig. Irány a buszmegálló.
És ezt minden nap. Nem lehet megszokni. Főleg, hogy éjfél előtt ritkán fekszem le.

(#65) Vakegérke válasza Ice!? (#64) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem tőled hallom először a szundi funkciót. Mi benne a jó? Kapsz még pár percet, és ugye az már nem alvás, hanem felkészülés a következő ébresztésre.

Ahogy pittyen, már ülök is fel az ágyban. Az én órám is enged még öt percet szundizni, ha a megfelelő gombot nyomom meg. Nem élek a lehetőséggel. Annál rosszabb.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#66) niti válasza Vakegérke (#65) üzenetére


niti
aktív tag

Én képtelen vagyok az első csörgésre felkelni.
A szundiban épp az a jó, hogy rákészülhetsz az ébredésre. Mondjuk én lehet, hogy túlzásba esem: 5.45-től 6.20-ig szoktam szundizni, amikor 7-re megyek dolgozni. :D
Aztán 5 perc melegedés a konvektor előt állva, mosdás, apróságok, aztán a "hol a kulcsom???", majd 6:50-kor elindulok, és kb 7 előtt 2 perccel ott vagyok a boltnál. Nyilván én is szervezhetném jobban a reggeleimet :D Reggelizni 9 után szoktam bent a munkahelyen.

Ha 9-re megyek, akkor 8 körül szoktam kimászni az ágyból, és nagyjából 8:35 körül szakadok ki a net elől végleg. Ez idő alatt meg is szokta reggelizni.
A lényeg, hogy nincs lelkierőm hamarabb felkelni, vagy elindulni, ha egyszer ki lehet húzni az utolsó pillanatig.
Tényleg tiszteletet érdemel, hogy 43 év után még bÍrod ezt. Én már most nagyon- nagyon utálom. :(

Egyébként a telefon ébresztőjére kelek, sok- sok szundi után.

Amúgy néha szeretném, ha nem laknék ilyen közel a munkahelyemhez, de komolyan. Akkor lenne időm felébredni, mire odaérek, meg lenne talán az egésznek egy szertartása. Így ez teljesen kimarad.

(#67) Vakegérke válasza niti (#66) üzenetére


Vakegérke
veterán

Felfogás kérdése a szundi üzemmód.
Te rákészülsz az ébredésre, én viszont szenvedek a tudattól, hogy felkelhettem volna, de másodszor is el kell szenvednem az órám pittyegését.

Felébredés?
Zombiként mozgok, és a felületes néző számára élek. Alszom, bár végzem a munkám. Cirka kilenc körül válik tisztává a levegő, érzékelhetőek a színek.

A konvetor előtt melegedős dolgon jót nevettem, remélem nem baj. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#68) niti válasza Vakegérke (#67) üzenetére


niti
aktív tag

Nem baj hát :D sajnos erre szükségem van, mert a szoba, mivel ott kandallóval fűtünk, eléggé kihűl reggelre. A takaró alatt pont jó, de mire felöltözök, meg ilyesmi, addigra átfázok. És akkor irány a konyha :)

(#69) nem_tom válasza niti (#68) üzenetére


nem_tom
őstag

Hú, ezzel nekem is meggyűlik a bajom reggelente. Bár nem kandallóval fűtünk, de vmi nem stimmel a fűtésünkkel, meg a szobám ajtaja is rossz és olyan rohadt hideg van reggelente. Komoly lelkierő kell, hogy kimásszak a takaró alól, így hát gyakran elhúzom az alvást, aztán meg a kapkodás. :U :D

(#70) PhoenixK


PhoenixK
őstag

Minden tisztelet a 43 ledolgozott évért! :R Én csak remélem hogy megélem ezt a kort...

Nekem az ébredés fél hat vagy fél nyolc, attól függően, hogy nyolcra vagy tízre megyek melózni. Éjszakás héten ugyanez, csak éppen nem reggel, hanem délután... A szundi kell, gyorsítja a boot-olást. Az kitart addig, amyg kiérek a buszhoz, aztán még egy óra szundi, és ott is vagyok a melóban!

[ Szerkesztve ]

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#71) Vakegérke válasza niti (#68) üzenetére


Vakegérke
veterán

Mi lenne, ha a konyhában öltöznél fel?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#72) Omega81


Omega81
senior tag

Páromnak fél négykor csörög... bármilyen idő van, mennie kell, Nagykanizsa -> Zalaegerszeg, nyáron a forró buszon, télen pedig szétfagy. Minimálbértől nem sokkal kap többet. Ja, örülünk, hogy van meló...

Mikor mész nyugdíjba?

értékelt üzletek: 42+ 0-

(#73) Vakegérke válasza Omega81 (#72) üzenetére


Vakegérke
veterán

Elméletileg jövőre, 60 évesen.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#74) Omega81 válasza Vakegérke (#73) üzenetére


Omega81
senior tag

Lemaradt a köszönés... ne haragudj. Szia!

Remélem, sikerül. Megint emelni akarják a nyugdíj korhatárt. :(

értékelt üzletek: 42+ 0-

(#75) Balage21


Balage21
tag

Jó írás grat!

Mi negyed 8-kor ébredünk, és kb 7:25-kor kászálódunk ki az ágyból.Pisi,kaki,fogmosás után kb. 45-50kor beülünk az autóba, bnőmet kirakom a melóhelyén, és 8ra én is bent vagyok.

(#76) Vakegérke válasza Omega81 (#74) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ugyan, csak beszélgetünk. Én sem szoktam köszöngetni, megtöri a folyamatot.

Most azonban a kedvedért: szia! ;)

Balage21: Köszönöm. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#77) niti válasza Vakegérke (#71) üzenetére


niti
aktív tag

Ma már úgy csináltam ;)

(#78) Vakegérke válasza niti (#77) üzenetére


Vakegérke
veterán

Na látod. Öltözködés közben is lehet a konvektor előtt riszálni. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#79) Met


Met
nagyúr

Jó írás, csak az a (meg)pihenéses dolog nem tetszik :(

7.30-kor csörög a telefonom, de általában már korábban felébredek mert a telefonra ébredéstől mindig olyan "riadtan" ébredek, az meg nem van jól :U
fürdő, öltözés, indulás 8.00-8.15 között, 8.45-9.00 között beérek, ötkor haza, éjfél körül alvás, néha csak egykor ha a felső ólomlábú szomszéd befejezi az idegbeteg rohangászást :((

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#80) ngabor2 válasza Vakegérke (#59) üzenetére


ngabor2
nagyúr

köszönöm szépen, hogy ismét meggyőztél arról, hogy ne olvasgassak a logouton, különösen ne ott, ahol te is feltűnsz. én a címről beszéltem, te a lead-ről. nem ugyan az.

sejtelmesen írsz itt feltételezésről és ledobott kesztyűről, a konkrétumok irányát véletlenül se megemlítve. ezzel úgy tűnik a híveid előtt, hogy húdemennyire okos és bölcs vagy, előttem viszont egyértelmű, hogy nem értesz semmit abból, amit írtam, csak a kényszeres válaszolási hajlam hozta elő belőled ezt a postot.

úgyhogy a minél későbbi viszont látásra.

megj.: én nem azért válaszoltam 2 nap múlva, hogy megfontoltnak tűnjek, hanem azért, mert ennyi idő múlva néztem vissza.

megj2.: erre a postra légy szíves NE válaszolj.

[ Szerkesztve ]

(#81) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Tisztelt fórumtársam!

Adott a cím a főoldalon, és csak a vak szemét nem szúrja ki alatta a szerzőhöz köthető avatar, valamint a pár soros lead.
Elolvastad a bevezetőt? Remélem igen. Akkor légy olyan kedves, az írással kapcsolatosan szólalj meg, ám ne tégy észrevételt figyelmetlenségből származó csalódottságod miatt. Gondolom belátod, hogy bántó az ilyesmi.

Muszáj vagyok ezt kérni, hiszen sem neked, sem nekem nem jó, ha pusztán kötözködésre, leszólásra szolgál bejegyzésed.
Miért is?
Mert két számot el tudtál olvasni köztük kettősponttal, de a szinte ordító bevezetőt már nem.

Ez a bejegyzés nem válasz ngabor2 volt moderátor #80-as bejegyzésére.
Éppen az ő esetéből kiindulva óvok mindenkit attól, hogy Hűbele Lajcsika módján leszóljon valamit úgy, hogy megjegyzése nem az írás lényegét illeti.

Egyetlen eset volt 1231 napos ittlétem alatt, hogy ilyen jellegű félreértést tapasztalok. Remélem többé nerm fordul elő. Ennek érdekében írtam ezt a pár sort.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#82) Met válasza ngabor2 (#80) üzenetére


Met
nagyúr

áruld már el milyen tabutémát sejtettél ?

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#83) Levin01


Levin01
őstag

Sziasztok!

Csak, hogy legyen a "szokásostól" eltérő időbeosztás is:

Én az éjszakai életben dolgozom, azon belül is a szórakoztató iparban.
A napi menetrend a következő:

Ébredés 10:00-kor vagy 11:00-kor vagy 12:00-kor, néha 13:00-kor :DDD
Ébredés után kávé, mailek, reggeli (ami inkább már ebéd).
Délután csinálom a munkához szükséges adminisztrációs dolgokat, dalokat, stb...
Munkába indulás 19:00-kor vagy 20:00-kor de van, hogy 21:00-kor :DDD
Munka vége 01:00-kor vagy 02:00-kor vagy 03:00-kor de van, hogy 04:00-kor :DDD
Hazaérek, még ha nem vagyok kellőképpen fáradt, akkor leülök online autókázni kicsit vagy filmezek és mostanában 05:00-kor de náha 06:00-kor lefekszem aludni és indul
újra az elejéről :DDD

(#84) joey04


joey04
titán

Hm... talán eddig vezetek!
Én 3:45kor kelek, és 4re 90%-ban elkészülök. (mosdás, kajapakolás, kv, öltözés) Ekkor kerülök a gép elé, és 4:25ig "nyomom"
Aztán 5 perc alatt a maradék ruhát felkapom, és 30kor indulok. Fogyókúra van, így 30 perc séta, 5re a második busz megállójában vagyok, 5:25re beérek. Munkaidő hivatalosan 6kor kezdődik, de 45 körül szoktunk váltani. Aztán este 17:45kor körül leváltanak, go haza.
Annyi "szerencsém" van, 12-24, 12-48ban dolgozunk, így este 22-23 óra között bealszok, aztán másnap 9-10ig alhatok, cserébe mehetek éjszakázni :)

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#85) talmida válasza Vakegérke (#81) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Ha ezt a hozzaszolasodat elobb irod, akkor lehet, hogy egyaltalan nem szoltam volna hozza a temahoz. "Kicsit" mintha eroltetned a dolgot. :((

IN GOD WE TRUST!

(#86) FPéter válasza ngabor2 (#52) üzenetére


FPéter
aktív tag

Parancsolj! Remélem, hogy így jobb. Bár én anno nem láttam a te írásaidban semmit a sárga játékdömperek étkezési szokásairól, pedig nekem a címek ezt sugallták és számítottam rá... A téma elhallgatása pedig csakis téged minősít :(

Amúgy nagyon tetszett az írás, szerintem elgondolkodtató.

[ Szerkesztve ]

(#87) művésznő4


művésznő4
csendes tag

Irigylem azokat, akik ennyire ráérnek... :O
Én mindennap háromnegyed 5-kor kelek, pedig mégcsak iskolába járok, de mivel messze van a suli és bejárós vagyok, muszáj... :(
Mostanában én is kezdek kicsit besokallni a mindennapi hajtástól, és úgy érzem, hogy sosem tudom magamat igazán kipihenni. De hát mit panaszkodok, ez még csak a középiskola.... :F
Minden tiszteletem a tiéd, hogy ilyen régóta húzod az igát! :) Kitartás!! :K

(#88) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Köszönöm az új hozzászólásokat. :)

Igen, ahány ember, annyi féle időbeosztás. Rááll egy idő után az ember szervezete a sajátos ritmusra, mindent meg lehet szokni.
Nálam ez kicsit nehezebb, hiszen mire megszoknám a dolgot, műszakváltás. Három műszakban dolgozom.
A délelőttös hét rossz, mert nagy a nyüzsi, az összes góré bent van. Viszont jó, mert egyszer eljön a péntek 13:45, és enyém a hétvége. Van idő hétfő estig, amikor kezdődik a következő sihta.
Az éjszakás hét jó, mert nyugis, nem macerál senki. Viszont rossz, mert szombat reggel van vége, tehát szinte elvesztem a szombatot. Alvás, mert az kell, felkelés után magammal való törődés, aztán mosás, főzés, takarítás. Vasárnap későn kelés, fürdés, fejmosás, borotválkozás. Ez a nap sem valami hosszú, ráadásul előre görcsölök, mert tudom, hogy jön az a fránya 4:20, ami nem a cannabisra utal, hanem arra, hogy elkezdhetem várni a péntek 13:45-öt.
A délutános hét semleges. Habár... Este is van egy kis időm, meg reggel is. Nem kell korán kelni, és a górék is mennek haza négy körül, elcsitul a nyüzsi.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#89) joghurt


joghurt
addikt

"Háromórahúúúsz..."

A tej élet, erő, egészség.

(#90) rum-cajsz válasza joghurt (#89) üzenetére


rum-cajsz
őstag

jaja, Nekem is ez jutott eszembe!
3:20

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#91) geprombolo válasza Mr.Csizmás (#21) üzenetére


geprombolo
senior tag

Egy Mr. PussInBoots-hoz illik is, hogy gyorsan bootoljon. :DDD Amúgy én is korán kelek minden második héten, 5:50-kor már melóban vagyok, fél órával hamarabb kelek, ebben benne van minden, még az uzsi elkészítése is. :)) És nem, nem a gyárban alszom! :N :DDD
Vasegér: nagyon jó írás, a tőled megszokott színvonalon. Ahogy a szakértők szokták mondani, plasztikusan tudod kifejezni magad. Magyarul kézzel fogható, érezhető. :C :R

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#92) moonlight115


moonlight115
tag

Én minden reggel felébredek 5-6-körül. Nappal viszont bármikor el tudok aludni. :D
Ez tetszett, Egérke. :C

[ Szerkesztve ]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#93) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Köszönöm, hogy elolvastátok. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] 4:20
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.