Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#163) creation válasza Kidus (#162) üzenetére


creation
senior tag

Heyo :)

Sajnos az anyagiak összegyűjtése idehaza reménytelen, annak tudatában hogy egy halom adósságot sikerült felhalmoznunk párommal az alatt a röpke egy év alatt míg hol egyikünknek hol másikunknak, hol egyikünknek sem volt munkája.

Most hogy nekem idehaza (HUN) van egy viszonylag elviselhető munkám, párom meg ausztriában házi gondozó, így végre kezdünk talpra állni és "törleszteni".
Ez nem kevés idő. Így határoztunk a mellett, hogy én munka mellett elmegyek németet tanulni, megkönnyítve ezzel az ausztriai munkavégzésemet. Majd közben mindketten elmegyünk nejemmel jogosítványt tenni, mert szükségünk lesz rá.

Amint ez a project a végére ért, én is megyek nejem után ausztriába és kb 1 év leforgása alatt kívánom a helyzetünket olybá javítani, hogy lehetőségünk legyen előbb látogatás majd talán később kicsit másképp, munka céljából is meglátogatnunk canadát.

Természetesen mint minden nőnek nejemnek is vágya NYC, főleg mert "született feleség", így tervezünk mi is egy kirándulást, nodeh ez az ötéves terv része :)

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.