- Út Korea turistaparadicsomába, amiről talán még sosem hallottál: Csedzsu-sziget
- Perplexity Pro AI képszerkesztési limit -egy képgenerátor függő tapasztalatai
- Adattár lemez előkészítése Windows telepítéshez
- Jelszóvédett IBM Thinkpad R50e működőképessé tétele.
- ATK Blazing Sky X1 Ultimate Metallic Red gamer egér
- sellerbuyer: Milyen mobiltelefont vegyek 2025 ben?
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- SzDavid99: Út Korea turistaparadicsomába, amiről talán még sosem hallottál: Csedzsu-sziget
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- sziku69: Szólánc.
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- aquark: Jó platformer játékokat keresek!
- Kempingezés és sátrazás
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
-
LOGOUT
Amit érdemes tudni a Raspberry Pi-kről:
A legelső változat 2012-ben jelent meg. Pici, olcsó és nagyon alacsony fogyasztású, hobby-célú kártyagép. Felépítése ARM alapú, nem PC-architektúra, hanem kb. egy régi mobilhoz hasonló. Nagyon sok mindenre használható! A Linux-nak és a magas eladási mennyiségnek köszönhetően jelentős fejlesztőtáborral rendelkezik.
Új hozzászólás Aktív témák
-
-
azbest
félisten
válasz
azbest #15339 üzenetére
Nemrég olvastam ph-n egy írást, Blitzwolf 24W dual usb tápról, az is jónak tűnik. 10 dolcsiért nem rossz. A kommentek közt linkeltek szétszedős és műszeres mérős tesztet is róla.
Persze azt érdemes észben tartani, hogy folyamatos terhelés alatt 2 év alatt elöregedhetnek a tápokban a kondenzátorok, szóval aki tartósan terhelés alatt tartja, az számítson rá, hogy nem örök élet egyik sem, idővel romlanak a paramétereik. Ahogy az átlag pécés tápok is 2-3 évente felújításra vagy cserére szorulnak folyamatos üzem mellett.
(#15341) misi021
szerintem ezt valamelyik wifis topicban kérdezd, mert nem annyira vág a raspberry pi profiljába
Egyébként ugyanazok, csak egyikhez kábelt is mellékelnek, ha jól látom. Másrészt attól, hogy egyik oldalt spéci antenna van, még nem biztos, hogy sikerül kommunikálni a másik oldallal. Szóval mindkét oldalon kellhet ilyen, amelyek egymás felé vannak fordítva és még az sem biztos, hogy sikerül, ha útban van bármi.
1km távra mi parabolás komoly antennát használtunk, nagyobb teljesítményű wifi kártyás routerboard felszereléssel.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- ÚJ Lenovo ThinkPad X13 Gen 5 - 13.3" WUXGA IPS - Ultra 5 135U - 16GB - 512GB - Win11 - 2,5 év gari
- Garmin Forerunner 205/305 töltő / dokkoló
- Telefon felvásárlás!! Apple iPhone 16, Apple iPhone 16e, Apple iPhone 16 Plus, Apple iPhone 16 Pro
- Legjobb kijelzős! ThinkPad T14s Gen 2 i5-1135G7 16GB 1000GB FHD 1 év garancia
- Macbook Pro 2019 15"// i7 // 512GB // Számla+Garancia //
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest