Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Rainbow Six: Siege

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:10:54

LOGOUT.hu

Rainbow Six Siege

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3151) minite válasza k-adi (#3139) üzenetére


minite
tag

Nekem is. Pontosan 76.6GB HD Pakkal...

[ Szerkesztve ]

(#3152) Tibtobi


Tibtobi
tag

HD pack-nak van értelme? Mármint legalább a gém végén lévő karik ne lennének akkor ennyire esetlenek(valky)

(#3153) Bjørgersson válasza Tibtobi (#3152) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ha nem lenne, nem lenne. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3154) Tibtobi válasza Bjørgersson (#3153) üzenetére


Tibtobi
tag

Egyszerre troll és igaz is...köszönöm :D

(#3155) Bjørgersson válasza Tibtobi (#3154) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Na de tényleg. :D Ha van elegendő VRAM, akkor van értelme, egyébként tök felesleges leszedni. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3156) minite válasza Bjørgersson (#3155) üzenetére


minite
tag

Nem igazán vettem észre különbséget :DDD
Amúgy GTX970 kari.

(#3157) Bjørgersson válasza minite (#3156) üzenetére


Bjørgersson
félisten

970-nel nem csodálom. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3158) Ferdzsoo válasza minite (#3156) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Én sem láttam különbséget, le is töröltem. Dettó GTX970-el.

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#3159) Bjørgersson válasza Ferdzsoo (#3158) üzenetére


Bjørgersson
félisten

4 GB VRAMmal nem is fogtok különbséget látni. 6 GB tényleg kell hozzá legalább.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3160) etejedu válasza Bjørgersson (#3159) üzenetére


etejedu
őstag

Olyan jó hogy ezt az infót nem közlik letöltés előtt! Én balga meg buzgón leszedtem aztán várhattam mire tudtam játszani! :(((

[ Szerkesztve ]

(#3161) tepenzed válasza Bjørgersson (#3159) üzenetére


tepenzed
őstag

Oszt minek? Ultra packkal, minden csont maxon 1920 ban 3997 mb vram. Sokkal szebb mint hd pack nelkul

(#3162) Terminator17


Terminator17
senior tag

ok nah akkor gyertek végre rémbozni

Terminator17 felhasználónak nagyon sok pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Asus Z170-P // I5 6600K //16 gb Curcail 2133 Mhz // 980 GTX // Chieftec modular 750 W // Samsung 2x2 TB // Noctua NH-D14 // LG IPS277 // CM 924

(#3163) Bjørgersson válasza tepenzed (#3161) üzenetére


Bjørgersson
félisten

3/3 ember meg nem vett észre különbséget 970-nel. Annak.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3164) Zedz


Zedz
addikt

(#3165) tepenzed válasza Bjørgersson (#3163) üzenetére


tepenzed
őstag

Full hdban mas kartyaval sem igazan latnak majd kulonbseget, ez magasabb felbontasra lett igazabol kitalalva

[ Szerkesztve ]

(#3166) Bjørgersson válasza tepenzed (#3165) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Pedig igazan lehetne szebb fullhd-n is. Pl. egy acog vagy kb a fegyverek 90%-a meg very highon is ronda. Egy Battlefield 4-hez kepest meg foleg, ami ~2/3-nyi VRAM-bol sokkal szebb es meg jobban is fut.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3167) k-adi


k-adi
nagyúr

Nekem addig lesz fent a HD pakk amíg van hely az SSD-n.. :D utána letörlöm ha kell a hely..

(#3168) Zedz válasza k-adi (#3167) üzenetére


Zedz
addikt

Le lehet csak úgy magában?

(#3169) Bjørgersson válasza Zedz (#3168) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Le, nezd meg Uplayen.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3170) Karesz0995 válasza Bjørgersson (#3166) üzenetére


Karesz0995
tag

Minek ilyen csilivili grafikán játszani? Az fps számít, nem a kinézet. :D

(#3171) xPraetoriaNx válasza Karesz0995 (#3170) üzenetére


xPraetoriaNx
senior tag

Végülis ja, indítsunk petíciót, hogy Siege álljon át Counter Strike 1.5 motorra, mert az manapság már minden gépen 928349423 FPS-el fut, a kinézetet meg ki nem szarja le!

Ez a jó hozzáállás 2017-ben. :D

[ Szerkesztve ]

There is no war. Only the harvest.

(#3172) Ferdzsoo válasza Bjørgersson (#3159) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Nehogymár a Vramtól függjön hogy milyen szép egy játék. :F Ha kevés lenne akadna, nem akad 90+fps-em van...

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#3173) Bjørgersson válasza Karesz0995 (#3170) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Persze, azert koltok a gepre, hogy okadek low grafikan jatszak. A sok fps meg normalis kinezet pedig nem zarjak ki egymast. :D

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3174) Bjørgersson válasza Ferdzsoo (#3172) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Mi?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3175) Karesz0995 válasza Bjørgersson (#3173) üzenetére


Karesz0995
tag

Héj, én lowon játszom, és nagyon is jó! :D

xPraetoriaNx: Nyugi, nem komoly, ne vedd a szívedre. :)

(#3176) .LnB válasza Bjørgersson (#3174) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Amit írtál, hogy 4gb vram-mal nem is fog különbséget látni.. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3177) Bjørgersson válasza Karesz0995 (#3175) üzenetére


Bjørgersson
félisten

960-nal még éppen megértem. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3178) Karesz0995 válasza Bjørgersson (#3177) üzenetére


Karesz0995
tag

Csak lowon van átlag 120 fps-em. :DDD Persze nincs 120hz-es monitorom, de mégis valahogy jobb, simább a játék.

(#3179) aerosmith válasza bajtokarpi (#3105) üzenetére


aerosmith
őstag

Szerintem nem SSDn van a játékod. Én is addig voltam a legutolsó betöltő amíg át nem raktam oda.

(#3180) #02119936


#02119936
törölt tag

Jól van legyen egy kis ON kérdés. A .357-es magnum átüti a pajzsot,vagy marad a gas ellene.

[ Szerkesztve ]

(#3181) gyurkikrisz válasza #02119936 (#3180) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Miért ütné át?

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#3182) #02119936 válasza gyurkikrisz (#3181) üzenetére


#02119936
törölt tag

a 77-es sebzés elég sok az üvegnek.

[ Szerkesztve ]

(#3183) Bjørgersson válasza #02119936 (#3182) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Jo, de ez nem BB shieldjebol az uveg. :DDD

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3184) vegitossj7 válasza #02119936 (#3182) üzenetére


vegitossj7
addikt

Glaz se lövi át a 129-es sebzésével. Mira ablakról ne is beszéljünk. :P

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#3185) Mister_X válasza vegitossj7 (#3184) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Mintha Glaz olyan sokszor menne riot shieldes karakterek ellen. Oh wait ;]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#3186) gyurkikrisz válasza Mister_X (#3185) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

???

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#3187) #02119936 válasza vegitossj7 (#3184) üzenetére


#02119936
törölt tag

Mira abalak már vastagabb mint Putyin autójának szélvédője. :) jó hogy nem viszi át semmi.

(#3188) xtro válasza #02119936 (#3187) üzenetére


xtro
aktív tag

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXDDDDDDDDDDDDDDDDD

(#3189) gyurkikrisz válasza xtro (#3188) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

:""""D

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#3190) .LnB válasza .LnB (#3051) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Eltelt 5 nap azóta, hogy ezt írtam. Vagyis kisírtam magam a leaverek miatt.
Azóta nagyot változott a véleményem. Nagyon megkedveltem ezt a játékot! Igaz, mint ha kevesebb is lett volna a ki-be lépkedő játékos. Bár még vannak bőven.

Még mindig csak casualt tolok. LvL31 vagyok. Nos, ez skillben annyit jelent, hogy Favellán támadóba, már végre betalálok a kör elején a drónnal a házba. Eddig ez se ment. :) Haladás.
Szép lassan kezdem tanulgatni a játékot. A legfontosabb számomra az lenne vagy talán már sikerült is, hogy a játék ritmusát megszokjam. Hogy csak nyugodtan, van idő mindenre. És a pályák megismerése. Lassan már képben vagyok a pályákkal. De még közel sem elég ez. Talán ez az egyik legnehezebb rész. Én még sosem láttam ennyire komplex mapokat multi lövöldében. Főleg azt megtanulni, hogy melyik felületen lehet átlőni a fegyverekkel.

Egyedül ami belerondít a képbe az a közösség. A kilépkedések, és a sok trash talk. Én nem szoktam irkálni, de elég gáz ami a chaten folyik sokszor. Az oroszok ugyan olyanok itt is, mint minden játékban, ez nem meglepetés. Volt olyan, hogy a társunk (ha jól emlékszem pont orosz volt) 5v1-ben voltunk már támadóban, ő meg lelőtte a túszt. Na akkor én is írtam neki. Aztán a következő kör elején rögtön le tkzta a csapattársunkat..

Tegnap vagy 6 meccsen keresztül ugyan az a csapat jött össze. Mindig győztünk. Pedig senki nem volt platina meg ilyesmi. Nem is nagyon kommunikáltunk, csak egyszerűen jól ment a játék együtt. Mindig más volt kiemelkedő. Nem az volt, hogy egy-két ember húzta a csapatot.

Mivel most már jobban kapiskálom a dolgokat elkezdtem újranézni az Invitational meccseket. Most kicsit más szemmel, figyelem a pickeket, a helyezkedéseket. Buck, Hibana, Blackbeard állandó támadóba ahogy láttam. Én Blackbeard-öt fogom unlockolni elsőnek, mert jó a szakálla. :) Aztán Hibana, mert szerintem a legjobb kari. Azzal szívatnak meg a legtöbbször.

Én lenyomtam ugye 11évet régebben Counter-Strike-ban. És jó látni, hogy lehet ezt a stílust máshogy is csinálni. Sokkal "valósághűbb" ez a Siege. És érdekes az egész.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3191) vegitossj7 válasza .LnB (#3190) üzenetére


vegitossj7
addikt

A Community rovására ment a hírnév. Mikor kijött, a csalók voltak az egyetlen problémája a community-nak, konzolon a sok teamkill (PC-n alig látni), most beszabadult az idiótja nagyja... Jöhetne egy report for griefing cuccos, mert kijárna egy-két embernek a ban a chat spam/trashtalkért.

Nagyon jó Community-ja volt, főleg, mikor bejött a Battleye. Red Crow óta 1 random Rankedet toltam (csak csapatban ajánlom, randomokkal soha), ott az utolsó körben az egyik véletlen meglőtte a társát drónvadászat közben, és egész idő alatt szidták egymást négyen, miközben addig meg se szólaltak, hiába kérdeztem, hiába mondtam nekik minden intelt, mikor szidni kell a másikat, akkor előveszik a mikit, meg hasznosnak találják. Ez a toxic igazán.

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#3192) atainprison válasza .LnB (#3190) üzenetére


atainprison
senior tag

Ha sokszor idegesít, hogy mit írkálnak az emberek chaten, csináld azt amit én. A HUD beállításoknál ki lehet kapcsolni a chatet. Így nem látod, hogy mit irogatnak, igaz Te sem tudsz, majd írni. Ha a csapattársak közül szólogat be, vagy beszél folyamat marhaságot valaki(k) nyomsz egy Tab-ot, megkeresed, hogy ki az és nyomsz rá egy Mute-ot és nem hallod a továbbiakban. Mióta ezeket alkalmazom, sokkal kevesebb a "stressz" a játékban :) .

(#3193) .LnB válasza atainprison (#3192) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Stresszelni nem stresszelek én miattuk. :) De gondoltam már rá, hogy kikapcsolom. Csak elég sokszor látok magyar játékost, akkor egy "szia"-t szoktam írni, na meg ha valamit lerontok akkor egy "sorry team"-et :D

Battlefront-ban viszont a chatet és a scoreboard-ot is kikapcsoltam már. Imádom az SW-t és csak a hangulata miatt játszom azzal a játékkal. Ott direkt nem akarom, hogy zavarjon az ilyesmi.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3194) etejedu


etejedu
őstag

Számít valamit ha többször próbálok megcsinálni egy adott küldetést? Inkább elkezdtem újból megcsinálni realisztikus fokozaton és addig tolom míg meg nem lesz a 3 csillag.
Így mondjuk a 3.-4. -re már kiismerhetőek az ellenfelek. De legalább alaposan megismertem a pályákat! Persze ha ezek vannak a multiban is.

(#3195) Bjørgersson válasza etejedu (#3194) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nem számít semmit. Igen, ezek a pályák vannak multiban. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3196) Zedz válasza .LnB (#3190) üzenetére


Zedz
addikt

Mikor csinálunk pre-PH teamet? :)
Ez szól mindenkihez! :DDD

BB nem rossz, de kezdésnek mást ajánlok. Főleg a sok nerf miatt amiket kapott. Lehet egy profi kezében jól néz ki, de van nála könnyebb és hasznos operátor is. (Hibana, Capitao ha támadni akarsz)

(#3197) .LnB válasza Zedz (#3196) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Erre azt tudom írni amit Sareth-nek is írtam privátban:

"nagyon körülményes a velem való játék manapság már. Sok a változó. Sose tudom mikor lesz időm játszani, és beszélni sem tudok. Mert ha játszok akkor az általában este van. Akkor meg a kicsi és a menyasszonyom alszik. Ezért a kommunikáció sajnos ki van zárva. Az pedig nagyon kell ehhez a játékhoz. Van jó pár év tapasztalatom kompetitív játékok terén, ezért tudom, hogy megy ez. Ezzel együtt tisztában vagyok azzal is, hogy hátráltató tényező lennék. Ha meg csak arról van szó, hogy 5ember együtt játszik kommunikáció és minden taktika nélkül, az ugyan az mint a sima casual mód, csak éppen egy nemzetiségűek játszanak együtt."

Sajna ez van. :/

Se Hibana-nak, se Captiao-nak nincs szakálla. :DDD Kiestek a kosárból. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3198) etejedu válasza .LnB (#3197) üzenetére


etejedu
őstag

Én is a konyhába vagyok száműzve! Igaz a pc áttelepítése körülményes volt, kicsi a lakás, váltottam laptopra.
Swensson: mi ez a vigyor? Szivatol? :)

[ Szerkesztve ]

(#3199) Sareth válasza Zedz (#3196) üzenetére


Sareth
senior tag

.

[ Szerkesztve ]

(#3200) k-adi válasza .LnB (#3190) üzenetére


k-adi
nagyúr

Hibana-t később unlockold, mert ha vele mész és elhasalsz az elején az nagy szívás a támadó csapatnak (főleg ha nincs Thermite mellé), míg ha BB vel halsz akkor "csak kiesik egy assault" operátor.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Rainbow Six: Siege
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.