Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Rainbow Six: Siege

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:10:54

LOGOUT.hu

Rainbow Six Siege

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3751) L_YKing válasza Dazsar (#3750) üzenetére


L_YKing
addikt

Holo és mert bszó.. :DDD

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#3752) gyurkikrisz válasza Dazsar (#3750) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Holo és mert az adja. A többi mint gagyinak hat mellette.

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#3753) Dazsar válasza gyurkikrisz (#3752) üzenetére


Dazsar
aktív tag

Értem, nagyon sokan azt használják, talán jobb vele célozni? Redot?

"Akárki lopta el a bankkártyám, kevesebett költ mint a feleségem"

(#3754) Mister_X válasza Sareth (#3749) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ma reggel épp volt egy 2vs4 clutch - 1-3-ról visszahoztuk 3-3-ra (Hostage, House), utána 3vs5-ben elmentünk 5-4-re :C Védekezésnek Frost és Rook (én) Workshopban, lehoztuk, támadásnak Montagne és Blackbeard (én), ránk akartak ugrani fürdőből a roamerek, ott is maradtak, a maradék kettő ki lett végezve, köv védekezésnél már hárman voltunk, ketten is beleestek sunyin elhelyezett Frost csapdákba és roamer Rook-kal lettek kiszedve, a Montagna-t pedig hátbaraktam ólommal, mikor a veranda fölött volt :C De ezt sajna veszítettük. Utána Montagne - BB (én) - Glaz kombó semmisítette meg megint őket, Overtime matchpoint védekezésben meg "Ace"-t toltam Lord Tachankával :K Fenomenális volt.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#3755) k-adi válasza Dazsar (#3753) üzenetére


k-adi
nagyúr

Azt tegyed ami neked jó. Tapasztald ki... de a holo jo meg az acog szerintem is.

(#3756) xtro válasza gyurkikrisz (#3752) üzenetére


xtro
aktív tag

Emlékszem még amikor az ACOG-ot istenítetted és azonkívül semmi mást nem akartál.... azt ni lám ki van itt :U ?

(#3757) Strauss válasza demerion (#3745) üzenetére


Strauss
senior tag

Köszi ! Standard lesz és innen :)

" a parlamentben demokrácia van - kő- papír-ollóval döntenek el mindent - Igaz Viktor használhat flexet is - "

(#3758) tixem válasza Sareth (#3749) üzenetére


tixem
addikt

Velünk játszott asszem vasárnap, de ja nem sokszor látom újabban.

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#3759) gyurkikrisz válasza xtro (#3756) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Az eredeti kérdésben is benne volt, hogy az ACOG-on kívül. Amúgy meg Mira Vectorjára tedd már fel nekem az ACOG-ot. Lehet, hogy spinbotolsz, de ilyet még a te hackjeiddel se lehet csinálni :U

Jó látni, hogy követed a téma menetét, ismered a fegyver attachmenteket, és nem is vagy toxic. :U

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#3760) Dazsar


Dazsar
aktív tag

Taps ubi, bedob egy olyan rankedbe ahol már vége a mecsnek 4-1 persze nem nekünk. Remélem nem vont le pontot, de megkèrdeznèm hogy ezzel mi volt a terve? Szörnyű lett ez az új patch :(( a régi tűrhető, mondhatni jó állapotban volt. De ez a mostani?

[ Szerkesztve ]

"Akárki lopta el a bankkártyám, kevesebett költ mint a feleségem"

(#3761) Mister_X válasza Dazsar (#3760) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Gondolom casual.

Engem mondjuk már dobott be futó rankedre :Y És nem, nem volt dc és nem is léptem ki, csak néztem, hogy miért tölt be azonnal a ranked, miért 0-2 és miért vagyok "halott" (kérdőjel kiikszelve) :DDD

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#3762) Mr.White válasza Mister_X (#3761) üzenetére


Mr.White
senior tag

[link]

Itt írják hogy ranked végére is dobál be embereket a kilépők helyére.

(#3763) gyurkikrisz válasza Mister_X (#3761) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

4-1 az nem casual :))

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#3764) Mister_X válasza Mr.White (#3762) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Egyébként nem kapnak büntetést az alt+F4-ezők? Extra levonás, ranked eltiltás 15 perctől indulva, renown bünti, stb?

@gyurikrisz: tényleg, az gáz.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#3765) Dazsar válasza Mister_X (#3764) üzenetére


Dazsar
aktív tag

De, kapnak. Viszont meccs végén már mind1 hogy mennyit von le, megy a mínusz azt heló, ők meg alig kapnak pontot

"Akárki lopta el a bankkártyám, kevesebett költ mint a feleségem"

(#3766) tixem


tixem
addikt

Na rég nem volt ennyi jó kör egymás után, köszönet a résztvevőknek :K Folyamatos 3-0 nem is tudom mennyi, elején egy 3-1, végén egy 3-2 és egy 2-3-as vereség, de ez meg igazán belefért. És kb hasonló szintű ellenfelekkel, egyedül az első körben volt rookie hentelde.

Ez a Mira meg egy ki*szot állat, szinte minden körben meg tudtam vele szívatni az ellent :D Soha rosszabbat

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#3767) k-adi válasza tixem (#3766) üzenetére


k-adi
nagyúr

Ugyan én ma soloban nyomtam, - mint mindig :D - de ma nekem is nagyon adta. :) Ahogy észrevettem, - sajnos - minél agresszívabban játszom, annál sikeresebb vagyok. Pedig épp ellenkezőleg kéne lennie (vagyis még 1éve megjelenéskor stb..) dehát... ez van. Az ilyen bumm-rush taktikák Ash-el vagy Jackal smg-jével amiben kb. végtelen lőszer van eddig legtöbbször bejöttek. :K

(#3769) Sareth válasza Mister_X (#3754) üzenetére


Sareth
senior tag

.

[ Szerkesztve ]

(#3770) Dazsar válasza Sareth (#3769) üzenetére


Dazsar
aktív tag

Ismerős az érzés, mikor nézzem azt a bizonyos pontot, és nézem és nézem..... Oké ott tiszta, aztán bumm. Meglepi. Volt olyan is hogy egyiknap ace, pozitív statok, aztán másnap ranked és semmi nem adta. Na akkor úgy voltam vele megnèzem hogy akciós e még a ps kar :DD (nem, nem tudom hol akciós, de biztos valahol).
Viszont jól néztem hogy szigorúbb a ranked meccs? Tehát ha most arany vagyok, akkor előző szezonban plat?

"Akárki lopta el a bankkártyám, kevesebett költ mint a feleségem"

(#3771) Mister_X válasza Sareth (#3769) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Amint a közösség összesob nekem egy kulcsot (és lesz min játszani) :P Van gameplay, de mivel nagyon reggeli kóma meg "csakazértis megmutatom" volt, továbbá még mindig szoknom kell a Dualshock kontrollert (lényegesen jobban kézreáll a One kontrollere), csak a röhögés meg szidás lenne, hogy "fú milyen gány konzolos gameplay" :DDD Pl. gondolta volna a halál, hogy 15. másodpercben már be is verik workshop ablakát, amikor én még azon merengek, hogy hol lenne a jó pozíció :DDD Vagy hogy az utolsó MP5 tárat kilőve lesz meg a win :N

Miránál viszont találtam egy jó taktikát: két ablak egymás mellé, egyik nyitva még preparation alatt (Consulate, Garage), nem számítanak rá :P

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#3772) Karesz0995 válasza Dazsar (#3770) üzenetére


Karesz0995
tag

"Tehát ha most arany vagyok, akkor előző szezonban plat?"

Több pont kell a diamondhoz (4500) mint tavaly (3700) de nem értem a kérdésed. Nem leszel tavalyi szezonban plat ha most gold vagy.

(#3773) tixem válasza Sareth (#3769) üzenetére


tixem
addikt

Ajjaj, túl sokszor is történik velem ilyen, ezért is volt üdítő a tegnap esti gőzhenger. Egy hete kb folyamatosan szopok a lehetetlen ellövésekkel, ebből következő hirtelen vérnyomás emelkedéssel majd az ez által okozott csökkenő koncentrációval, rágörcsöléssel ami ugye újabb olyan helyzeteket szül amikor meg már a saját hülyeségem miatt halok meg, vagy rosszabb esetben megy el a kör rajtam, amin még jobban felhúzom magam :D Ilyenkor jön a "sohaabüdöséletbenemjátszokezzelafossal" kísért ragequit

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#3776) tepenzed


tepenzed
őstag

A kövi operátorok mikor is jönnek :D ?

(#3777) tixem válasza tepenzed (#3776) üzenetére


tixem
addikt

Elvileg májusban

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#3778) Vadernagyúr válasza tixem (#3777) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

Köszi az infót :D :R

PSN: joskovagyok199

(#3779) Mister_X válasza Sareth (#3769) üzenetére


Mister_X
nagyúr

A "vicc" egyébként az volt, hogy azt a srácot sikeresen "kivégeztem", akivel 2vs4-ben visszahiztuk a meccset: harmadik körben (4vs5) low hp-n volt, késsel intettem neki, hogy kövessen hátra, hogy reseteljem. Hátul vagyunk a kertben, IQ (hangtompítós) pisztollyal kislábujjon lőttem és belehalt :Y :DDD Tökre megilletődtem és igyekeztem egy üzenetet küldeni, hogy nem így terveztem, de visszaírt, hogy nem gáz, tudja :N Szerintem ténylegesen 1HP-n volt.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#3780) Dazsar válasza Karesz0995 (#3772) üzenetére


Dazsar
aktív tag

Igen ezzel tisztába vagyok, csak arra voltam kíváncsi hogy pontba szigorúbb lett e? Mert szét b*sz az ideg hogy még mindig arany 4-3 vagyok xD holott előző szezonban vígan ment a plat

"Akárki lopta el a bankkártyám, kevesebett költ mint a feleségem"

(#3781) kicsako


kicsako
őstag

Na végül megvettem a játékot a cdkulcsos oldalról :D Overwatchban a Blizzard féle balance már nagyon felkúrt.
Szeretnék csatlakozni akkor valami közösséghez akik szoktak normalt menni, és később rankedbe is becsatlakoznék ha vissza szoktam a játékba(anno boxon toltam).
Mik a "meta" karakterek? még Season 1 elején toltam, akkor még nem volt ennyi operátor.

Uplay nevem: Kicsako

(#3782) Dazsar


Dazsar
aktív tag

Aki itt konzolon nyomja, milyen érzékenységen játszik?
(Tudom konzol fúj :DD)

[ Szerkesztve ]

"Akárki lopta el a bankkártyám, kevesebett költ mint a feleségem"

(#3783) .LnB válasza Dazsar (#3782) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nagyon érzékeny téma itt a konzol. ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3784) xtro válasza kicsako (#3781) üzenetére


xtro
aktív tag

Defben:
Mira,Cavi és minden roamos bandittal és Jagger az élen

Atk:
Ash, ha nincs akkor Hibana, ha az sincs akkor Jackal illetve ha nem a killre futsz akkor a többi op bármelyike csak szegény blitz nem :(

[ Szerkesztve ]

(#3785) L_YKing válasza Dazsar (#3782) üzenetére


L_YKing
addikt

Vertical: 13
Horizontal: 44
Dz: 5-5
Ads: 33

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#3786) Dazsar válasza L_YKing (#3785) üzenetére


Dazsar
aktív tag

A vertik az melyik ?

"Akárki lopta el a bankkártyám, kevesebett költ mint a feleségem"

(#3787) gyuribácsi88 válasza Dazsar (#3786) üzenetére

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#3788) gyurkikrisz válasza xtro (#3784) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Rövid véleményem: :W

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#3789) xtro válasza gyurkikrisz (#3788) üzenetére


xtro
aktív tag

Ez egy barátságos fórum ahol megosszuk egymással véleményünket s erre jösz Te és dobod a toxic bombáid (a múltban már több ilyen eset is volt!)

Vagy osszd meg a véleményed kulturáltan vagy sehogy!

[ Szerkesztve ]

(#3790) koxx válasza xtro (#3789) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Hülye kérdésre hülye válasz. Tudod, google a barátod, 3 sec kikeresni.

[ Szerkesztve ]

(#3791) k-adi


k-adi
nagyúr

Guys..... pls.... :U

(#3792) Sareth válasza Dazsar (#3770) üzenetére


Sareth
senior tag

.

[ Szerkesztve ]

(#3794) xtro válasza Seangaijin (#3793) üzenetére


xtro
aktív tag

Vegyél egy VGA-t,mondjuk egy 750 ti-t 20 körül megy hardveraprón,mert ez nem játék. :P

(#3795) gyurkikrisz válasza xtro (#3794) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Felesleges ilyenre költeni az embernek a pénzét, ha máson is jól elmegy :R

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#3796) xtro válasza gyurkikrisz (#3795) üzenetére


xtro
aktív tag

Egy kartondobozba is üríthetek mégsem teszem.... :R

(#3797) v450 válasza gyurkikrisz (#3795) üzenetére


v450
tag

Ha stabil 60 fps-en játszol, akkor rájössz... :U

[ Szerkesztve ]

(#3798) SZKEBE75 válasza v450 (#3797) üzenetére


SZKEBE75
senior tag

Vagy 144-en.

pc/N100DC-MZ/X-JCAT-MZ/X-Daphile--RME ADI 2 DAC fs-MZ/X---Focal Alpha 50 Evo---IE 900 -- viablue

(#3799) Mister_X válasza Seangaijin (#3793) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Vállalhatatlan multira ez a sebesség.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#3800) koxx válasza Mister_X (#3799) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Ez meg botok ellen is karcsu. Multiban 5v5-nel egy nagyobb tuzharcban ez diavetites.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Rainbow Six: Siege
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.