Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Rainbow Six: Siege

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:10:54

LOGOUT.hu

Rainbow Six Siege

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3101) .LnB válasza L_YKing (#3100) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Biztos "nem számít" semmit, de azt erős kijelenteni, hogy nincs.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3102) Ferdzsoo válasza .LnB (#3101) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Ez terrorist huntra vonatkozik. Online mindrgy hogy hogyan van bekapcsolva ott nincs..

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#3103) etejedu


etejedu
őstag

Üdv! A szituációkban érdemes realisztikus nehézségi fokozaton játszani? Hasonlít a pvp játék módra? Azt láttam hogy több pontot lehet vele gyüjteni.

(#3104) Dazsar


Dazsar
aktív tag

Nem, pvp-ben lehet hibázni, egy bot real-ban érdekes szituációkat old meg :DD

"Akárki lopta el a bankkártyám, kevesebett költ mint a feleségem"

(#3105) bajtokarpi


bajtokarpi
senior tag

Sziasztok!

Segítségeteket kérném.
Gond nélkül bejutok a partykba, de ahogy a host elindítja a játékot nálam lényegesen tovább tölt, mint másnál. Vírusvédelmet már kikapcsoltam hátha az okozza, de nem. A routert is kiiktattam, és így is fenn áll a probléma. 120/10-es upc netem van. A netezés pörgős, nem tapasztaltam semmi anomáliát. A számítógép teljesítménye bőven elegendő, nem ettől van a töltési idő növekedése. Van esetleg valami ötletetek?

Köszönöm
[ Szerkesztve ]

battletag: bossi#2666

(#3106) adamos87 válasza .LnB (#3101) üzenetére


adamos87
tag

PVPben nincs. Aim assist csak Terrorsit Hunt normal és hard fokozatán van. Amit egyébként ki is ír, ha rámész az aim assist opcióra. Nem tudom hogy Situations módban van-e aim assist. Nekem úgy tűnik, hogy nincs.
Más:
Mi alapján megy a matchmaking? Connection vagy skill alapján? Vagy valami egész más?

Samsung QE55Q80T, XBOX Series X, Live: razorramon1987

(#3107) k-adi válasza adamos87 (#3106) üzenetére


k-adi
nagyúr

Alapvetően több szempont alapján szerintem, de általánosságban elmondható, hogy rankednél a skillt is.

Viszont most a Velvet Shell után casualon új mm system lesz elvileg, nemtudom mikor lép életbe, de elvileg gyorsabb lobby kreálás lesz a cél, így ott érdekes lesz (lazítanak a mm szabályokon)

(#3108) .LnB válasza k-adi (#3107) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Miért casual-ban most milyen szabály van? lvl25 körül vagyok. Simán összedob lvl9 és lvl138-as emberekkel. Ping össze - vissza. Mi akkor most a matchmaking alapja? Uplay-es profilkép talán? ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3109) L_YKing válasza .LnB (#3101) üzenetére


L_YKing
addikt

TH és szituációknál számít, máshol nem. Ha a srác ráment volna arra a menüpontra akkor írja is, de ugye...

Az, hogy valaki 9-es vagy 138-as szintű, semmit sem jelent.

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#3110) Sareth válasza .LnB (#3108) üzenetére


Sareth
senior tag

.

[ Szerkesztve ]

(#3111) k-adi válasza .LnB (#3108) üzenetére


k-adi
nagyúr

A nooboknak és a trolloknak személyre szabott filter van, sorry. :))

(#3112) .LnB válasza L_YKing (#3109) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jó értem már, leírtátok egy páran. Csak láttam egy YT videóban, aztán gúgliztam egy képet, ezt találtam.

(#3111) k-adi Akkor azért talál nekem ilyen gyorsan meccset az mm. Nálam egyik se kérdéses, nem kell gondolkodnia a rendszernek. Noob is, troll is, mehet... :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3113) tepenzed válasza .LnB (#3108) üzenetére


tepenzed
őstag

miért lenne bármilyen matchmaking szabály? Az ilyen játékokban a casual csak arról szól, hogy egy régióban lévő játékosokat összedobálja. Nem fogja nézni, hogy hányas szintű vagy stb, ezt Overwatchos múltadból tudhatnád ;]

Szintre sem fog szűrni, gondold el, hogy aki most veszi meg,majd fél órákat vár, hogy vele egy szintűekkel dobálja össze? jó vicc lenne

[ Szerkesztve ]

(#3114) L_YKing válasza .LnB (#3112) üzenetére


L_YKing
addikt

Ha már lesz rankod akkor nagyjából rank alapján rak össze. Én most plat 2 vagyok, és ha elmegyek funból casualozni akkor platinákat max goldokat ad be. Szóval ilyen cooper meg silver sehol vagy csak nagyon ritkán.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#3115) .LnB válasza tepenzed (#3113) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

k-adi írta, hogy casualon új lesz. Én arra írtam, hogy miért most milyen van? Én nem mondtam, hogy van bármilyen szisztéma. Furcsa is lett volna.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3116) tepenzed válasza L_YKing (#3114) üzenetére


tepenzed
őstag

igazából ennyi:

Does casual takes your Rank into consideration? Your clearance level?

No. The casual playlist has its own MMR, based on the same system. Your clearance level has no impact on your MMR in either Ranked or Casual.

Saját mmr aztán kész

(#3117) Bjørgersson válasza L_YKing (#3114) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Minket meg folyton platinakkal meg diamondokkal dob ossze... :o

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3118) L_YKing válasza tepenzed (#3116) üzenetére


L_YKing
addikt

Én ezt tapasztaltam xbox-on. Ritka amikor nem platot vagy goldot kapunk enemybe.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#3119) atainprison


atainprison
senior tag

Esetleg azt valaki tudja, hogy Mira ablakát a Twitch drónon és Hibana x-kairos cuccán kivül ki lehet-e valahogy még iktatni (bug, glitch megoldás nem érdekel)?

(#3120) gyurkikrisz válasza atainprison (#3119) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

átmész a fal másik oldalára, és kiütöd/kilövöd.

XD

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#3121) Dazsar válasza atainprison (#3119) üzenetére


Dazsar
aktív tag

Nem. Csak bug, vagy twich, viszont ha van bandit akkor bszhatod mira-t. :| illetve én kezdőknèl elé állok és megvàrom hogy kiüsse.... Illetve a hangra koncentrálok

"Akárki lopta el a bankkártyám, kevesebett költ mint a feleségem"

(#3122) atainprison válasza gyurkikrisz (#3120) üzenetére


atainprison
senior tag

Köszi! Erre nem jöttem volna rá magamtól :D .

(#3123) atainprison válasza Dazsar (#3121) üzenetére


atainprison
senior tag

viszont ha van bandit akkor bszhatod mira-t
Ezt, hogy érted?
Bocsi, nincs SP-m, nem tudtam még kipróbálni és velem/ellenem sem volt még sokszor, szóval nem tudok róla túl sokat.

[ Szerkesztve ]

(#3124) Tibtobi válasza atainprison (#3123) üzenetére


Tibtobi
tag

Pont, hogy rá tudod rakni az áramot a Mirás falra és nincs Thermit-Hibana...

(#3125) atainprison válasza Tibtobi (#3124) üzenetére


atainprison
senior tag

Én is így tudtam, ezért nem értettem, amit írt.

(#3126) L_YKing válasza atainprison (#3123) üzenetére


L_YKing
addikt

Ennek van egy nagyon egyszeru modja: multiplayer, local. Es az ossze operator feloldva barmely kiegeszitovel hasznalhato. ;)

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#3127) Dazsar válasza atainprison (#3125) üzenetére


Dazsar
aktív tag

Bocsi nem mira, hibana :DD

[ Szerkesztve ]

"Akárki lopta el a bankkártyám, kevesebett költ mint a feleségem"

(#3128) atainprison válasza L_YKing (#3126) üzenetére


atainprison
senior tag

Köszi, ezt nem tudtam, majd este lecsekkolom.

(#3129) gyurkikrisz válasza atainprison (#3128) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Előtte lődd ki a uplay klienst, csak akkor megy.

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#3130) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Tiszteletem!

Két gyors kérdésem lenne a PC-s táborhoz.
1) mennyit foglal jelenleg a játék?
2) van-e itt esetleg olyan jószívű fórumtárs, aki megbízik bennem annyira, hogy egy rendkívül rövid ideig kölcsön adja a profilját, hogy megnézzem, egyáltalán fut-e a laptopomon :B :R

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#3131) Dazsar válasza Mister_X (#3130) üzenetére


Dazsar
aktív tag

Letöltöd valami nem szép oldalról, aztán kiprobàlod :) van benne bch mark is.

"Akárki lopta el a bankkártyám, kevesebett költ mint a feleségem"

(#3132) Tavares válasza Mister_X (#3130) üzenetére


Tavares
tag

tegnap minden platformon baszakodtak a szerverek vagy csak PS4-en? kezd egyre unalmasabb és idegesítőbb lenni, hogy patchről patchre egyre szarabb lesz a játék. vicc, hogy két ranked meccset nem tudunk letolni haverokkal egymás után, mert 5~10 percig behalnak a szerverek

szerk: bocs Mister_X, véletlenül nyomtam válaszra

[ Szerkesztve ]

(#3133) gyurkikrisz válasza Mister_X (#3130) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

steamen vedd meg, ha nem játszol vele 2 óránál többet, vissza tudod kérni a pénzed.

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#3134) Tavares válasza gyurkikrisz (#3133) üzenetére


Tavares
tag

vagy ha bejön és jó akkor is kérd vissza a pénzed és vedd meg olcsóbban allkeyshop.com-ról :D

(#3135) gyurkikrisz válasza Tavares (#3134) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

allkeyshop a szürke kulcsok árukeresője, onnan max az árakat tudod megnézni. ha már mindenképpen spórólni karsz, akkor cdkeys.com

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#3136) xtro válasza Mister_X (#3130) üzenetére


xtro
aktív tag

Mac-on meg se próbáld. :W

(#3137) k-adi válasza Mister_X (#3130) üzenetére


k-adi
nagyúr

Szevasz.

Olvasd el a Téma összefoglalót, ott a sys req. :R de szerintem mac-al felejtős.
Hogy mennyit foglal az függ attól, hogy megvan-e a HD Texture pack vagy sem.

(#3138) Mister_X válasza k-adi (#3137) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Szerepel benne a 30 és 47GB (min és ajánlott), de más már mondott 82GB-ot. Nagyon nem mindegy.

Elvileg megy a játék gyengébb vasakon is, mint az enyém - természetesen nem OSX alól futtatnám. Gyakorlatban meg kiderülne, hogy mennyire tudom élvezni.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#3139) k-adi válasza Mister_X (#3138) üzenetére


k-adi
nagyúr

30 és 47GB (min és ajánlott) megjelenéskor volt annyi.

Azóta jött pár DLC már mapokkal és operátorokkal.

Nekem HD pakkal együtt 76 GB.

(#3140) Mister_X válasza k-adi (#3139) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ezért kérdeztem, mert azóta kijött öt DLC.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#3141) Bjørgersson válasza Mister_X (#3140) üzenetére


Bjørgersson
félisten

HD pack nélkül 33,3 GB.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3142) .LnB válasza k-adi (#3139) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nekem HD packkal 82gb.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3143) Mister_X válasza Bjørgersson (#3141) üzenetére


Mister_X
nagyúr

:R

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#3144) Zedz


Zedz
addikt

Lassan ott tartunk, hogy 1 játék 1 SSD. :DDD

(#3145) Bjørgersson válasza Zedz (#3144) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Szomorú, de igaz. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3146) Zedz válasza Bjørgersson (#3145) üzenetére


Zedz
addikt

Mondjuk az is érdekes, hogy a Division "csak" 50GB nálam. Ott is van HD pack?

(#3147) Bjørgersson válasza Zedz (#3146) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ha jól tudom, ahhoz nincs. A Wildlands végleges méretére viszont nagyon kíváncsi vagyok, vajon hány GB-ba fér bele az a hatalmas terület. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3148) Zedz válasza Bjørgersson (#3147) üzenetére


Zedz
addikt

For Honor most 44GB-ot fog letölteni, nem tudom mennyi lesz a végleges. Pedig az R6-hoz képest fényévekre van a grafika.

(#3149) .LnB válasza Zedz (#3146) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nekem a Div meg csak 45Gb :) Jó, hogy ahány gép annyi méret.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3150) Zedz válasza .LnB (#3149) üzenetére


Zedz
addikt

Annyi, de kerekítettem! ;] ;]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Rainbow Six: Siege
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.