Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Rainbow Six: Siege

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:10:54

LOGOUT.hu

Rainbow Six Siege

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3301) Zedz válasza .LnB (#3300) üzenetére


Zedz
addikt

Olcsóbbak lesznek, kb. 22500 lesz az áruk. De minden ingame vásárlás (kivéve forintért) olcsóbb lesz.

(#3302) Mister_X válasza .LnB (#3300) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Konzolon 4000Ft volt a 4200 kredites pakk és 4000 kredit kellett a Y1 operátorokhoz... :F

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#3303) .LnB válasza Mister_X (#3302) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ha jól néztem 4200-es pack 10k körül van (picivel felette) És 600 credit egy operátor. Remélem nem néztem el a dolgot.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3304) Mister_X válasza .LnB (#3303) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Van a store-ban egy Y1 operator pack, amiben benne van az összes első éves operátor. Lehet csak 2000 kredit.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#3305) .LnB válasza Mister_X (#3304) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na azt mindjárt megnézem.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3306) oriic válasza .LnB (#3303) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Legacy Operator Bundle - 2400 R6 Credits

[link]

Live-Die-Respawn

(#3307) .LnB válasza oriic (#3306) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Meg is van. Köszi. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3308) Bazsi1987 válasza .LnB (#3307) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Második évet nem érdemes megvenni szerintem!😊 Simán kifarmolod az 50000 aranyat két kiegészítő között napi 1-2 óra játékal 😊

(#3309) .LnB válasza Bazsi1987 (#3308) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azt most nem is terveztem. Bár gondoltam rá, hogy később, talán..

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3310) Bjørgersson válasza oriic (#3306) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Csak nem te is Siege-ezel? :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3311) .LnB válasza Bjørgersson (#3310) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

szerintem nem, nincs benne űrhajó.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3312) oriic válasza Bjørgersson (#3310) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Xbox One-on megvan, néhanapján szoktam játszani. Year one operátorok közül az összes megvan.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#3313) tepenzed válasza Bazsi1987 (#3308) üzenetére


tepenzed
őstag

én sem látom értelmét az időszak elején, mindig csak 2 operátor jön egyszerre, azt meg addig simán összekaparod. Akkor látom értelmét, mikor valaki az év vége felé csatlakozik a játékhoz.
Az a renown bonus szinte semmi, a challenge sem ér sokat

(#3314) Terminator17


Terminator17
senior tag

este jön vki csapatni ?

Terminator17 felhasználónak nagyon sok pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Asus Z170-P // I5 6600K //16 gb Curcail 2133 Mhz // 980 GTX // Chieftec modular 750 W // Samsung 2x2 TB // Noctua NH-D14 // LG IPS277 // CM 924

(#3315) tepenzed


tepenzed
őstag

változtattak a casual matchamkingen? napok óta lvl 100 fölötti, goldosokat kapok, semmi kis szintűt nem rak be, sok sikerélményem sincsen

(#3316) .LnB válasza tepenzed (#3315) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ne nézd. Miért nézed ki ellen mész? Én sose szoktam, és nem is érdekel a téma. Azon múlik ki ha meg először, nem az, hogy milyen ranked plecsnije van.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3317) v450 válasza tepenzed (#3315) üzenetére


v450
tag

Ranked-ra menj.

(#3318) koxx válasza .LnB (#3316) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

En mindig kifogom a rohadt pixellovo b.zikat :DDD Sof2-t is foleg emiatt hagytam abba na meg azert mert kiderult, hogy 1-2 "pro" player wallhackkel jatszik.

(#3319) .LnB válasza koxx (#3318) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

De ebbe a játékba annyira nehéz megmondani ki csalhat. Ott van Pulse, Valkyre, a kamerák, meg ilyenek. Annyira felesleges ezen rágódni. Ha lelő, lelő ez van. Én ilyenen nem gondolkodom ebbe a játékba.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3320) koxx válasza .LnB (#3319) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Jaa senkirol nem felteteleztem, hogy csitel, csak zavar, hogy jobban lo nalam :DDD es mindig en pusztulok.

(#3321) .LnB válasza koxx (#3320) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ma lőttem egy olyat, hogy bele akartam lőni eltérésnek az egyik ablakba, és másfelé menni. Jó messziről belelőttem és headshot lett. :) írtam, hogy lol, az ellen meg, hogy fuck. :D Nagy mák volt. Ilyenek vannak.

De a játék alapjáraton nehéz. Sokat kell tanulni.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3322) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

[link] Olyan egyszerűen tűnik. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3323) Zedz válasza .LnB (#3322) üzenetére


Zedz
addikt

Fúú de csattog az a mecha bill. :DDD

(#3324) Karesz0995 válasza .LnB (#3322) üzenetére


Karesz0995
tag

Láttam.. hát nem véletlenül ők a legjobbak :D

(#3325) .LnB válasza Zedz (#3323) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Biztos blue switch-es. Nekem is az kellene. De még nem vettem rá magam a vásárlásra.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3326) Zedz válasza .LnB (#3325) üzenetére


Zedz
addikt

Sokat gépelsz? :)
Ha csak játékra akkor red switch.

(#3327) Dazsar


Dazsar
aktív tag

https://www.youtube.com/watch?v=dzSaK1WDWa8
Remélem látszódik minden aminek kell :D
Szomorú :((((

"Akárki lopta el a bankkártyám, kevesebett költ mint a feleségem"

(#3328) Rony949 válasza .LnB (#3322) üzenetére


Rony949
őstag

Ha neked is lenne időd és türelmed napi 12 órában Siege-ezni, te is lennél ilyen (vagy legalább is hasonló) szinten.

(#3329) etejedu válasza Rony949 (#3328) üzenetére


etejedu
őstag

:K

(#3330) giornalista


giornalista
senior tag

nálam ma valami botrány a matchmaking... :( 11 perc után sikerült bekerülnöm egy csapatba, amiből meccs is lett végre. olyan is van, hogy berak egy csapatba, majd reloadolja a neveket és új csapatban vagyok, mindezt akár többször is... ezzel valamit kezdeni kell.

(#3331) Mr.White válasza giornalista (#3330) üzenetére


Mr.White
senior tag

Ez már megjelenés óta ilyen, hozzá kell szokni. :D Ha sokáig nem talál meccset, ki kell lépni menübe várni egy kicsit aztán újra keresni.

(#3332) svajcibanan


svajcibanan
csendes tag

[csapat]
Hali!
Nevem : PANDAprraaa gold 2 kiégetnek az emberek akiket kapok no infó troll stb .
Örülnék ha lenne pár értelmes ember akikkel játszhatnék ..

(#3334) Mr.White


Mr.White
senior tag

IcU klán tagok vannak itt? :)

(#3335) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mekkora fertő ez a casual mód.. :) Főleg az után, hogy már játszottunk együtt innen páran. Gyakoroltam volna ma is egyedül, de értelme nincs a meccseknek. Ma szoros meccset nem is játszottam, szinte mindig 3-0 volt vagy nekünk, vagy az ellennek.

Pedig ma este nem leszek közös game-re, egy kis pihi lesz ma.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3336) etejedu


etejedu
őstag

Hali!
A kihívások érvényesek a Terrorist Huntra is?
Pl.: Nyerj 5x többjátékos módban stb...
Más: Még nem unlockoltam egy operátort sem! Van ajánlott lista kezdéshez? Van 10E pontom és értelmesen szeretném elkölteni.

(#3337) Bjørgersson válasza etejedu (#3336) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nem. Terrorist hunt = pve, többjátékos mód = pvp.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3338) etejedu válasza Bjørgersson (#3337) üzenetére


etejedu
őstag

Ja értem, csak a csapattársak miatt gondoltam, hogy az már többjátékos mód!

(#3339) Zedz


Zedz
addikt

A küldetésben oda van írva, hogyha terrorist huntban kell megcsinálni.

(#3340) etejedu


etejedu
őstag

Hát ez a terorist hunt lane wolf is elég izmos...

(#3341) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Lehet volt már itt linkelve, de mivel új vagyok kicsit leesett az állam tegnap mikor néztem.
Serenity17 videója amikor megbeszélik, hogy minden miss shot után kell fordulnia 360°-ot. [link] Nem rossz, hogy már ilyen dolgokat kell kitalálnia ahhoz, hogy jobban szórakoztassa a játék. Elég beteg skillje van a srácnak.
Ő egyébként benne van valamelyik komolyabb teamben?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3342) Zedz válasza .LnB (#3341) üzenetére


Zedz
addikt

Persze, most felvételiztetjük a PH! csapatba. De még kétesélyes a dolog. ;] ;]

(#3343) .LnB válasza Zedz (#3342) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Van Ph! csapat? Kikből áll?
(Értem a viccet egyébként)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3344) Zedz válasza .LnB (#3343) üzenetére


Zedz
addikt

Tegnap felröppent egy kósza gondolat, miszerint kiírhatánk a PH_ prefixet a nevek elé, aztán gyorsan el is vetették a dolgot. Én mondjuk kiírtam. :DDD

(#3345) Terminator17 válasza .LnB (#3341) üzenetére


Terminator17
senior tag

ebben a videóban azért elég gyengén szerepelnek akiket lelő....

Terminator17 felhasználónak nagyon sok pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Asus Z170-P // I5 6600K //16 gb Curcail 2133 Mhz // 980 GTX // Chieftec modular 750 W // Samsung 2x2 TB // Noctua NH-D14 // LG IPS277 // CM 924

(#3346) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szerintem azon kívül, hogy többen lépnek ki ha full teamet látnak ellenfélnél, ezen túl semmit sem számít. :D

(#3345) Terminator17 Mint én. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3347) Terminator17 válasza .LnB (#3346) üzenetére


Terminator17
senior tag

Szerintem meg érthető, mivel ki akarna egy "szedet vetett" csapattal egy összeszokott csapat ellen menni? Casual még érthető ahol nincs tét

Terminator17 felhasználónak nagyon sok pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Asus Z170-P // I5 6600K //16 gb Curcail 2133 Mhz // 980 GTX // Chieftec modular 750 W // Samsung 2x2 TB // Noctua NH-D14 // LG IPS277 // CM 924

(#3348) Zedz


Zedz
addikt

Összerakott csapat ellen összerakott csapatot szokott bedobni. Aztán azok is vagy kilépnek vagy nem. :)

(#3350) Terminator17 válasza .LnB (#3349) üzenetére


Terminator17
senior tag

jjj

Terminator17 felhasználónak nagyon sok pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Asus Z170-P // I5 6600K //16 gb Curcail 2133 Mhz // 980 GTX // Chieftec modular 750 W // Samsung 2x2 TB // Noctua NH-D14 // LG IPS277 // CM 924

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Rainbow Six: Siege
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.