Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Rainbow Six: Siege

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:10:54

LOGOUT.hu

Rainbow Six Siege

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2951) Ferell84 válasza .LnB (#2950) üzenetére


Ferell84
tag

Itt sem csatlakozik

(#2952) Bjørgersson válasza Bjørgersson (#2939) üzenetére


Bjørgersson
félisten

És tényleg... :o

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2953) Ferell84 válasza Bjørgersson (#2952) üzenetére


Ferell84
tag

Nagy nehezen csak összejött nem szabad feladni xD

Elmegy ez a francba amint leírtam meg is szakadt a kapcsolat xD

[ Szerkesztve ]

(#2954) Karesz0995


Karesz0995
tag

Twitter oldalon majd írják ha újra működnek a szerverek.

(#2955) k-adi


k-adi
nagyúr

(#2956) MAGUS7


MAGUS7
tag

Sziasztok! megtetszett a játék az ingyenes hétvégén,van valami különbség a Stemes és az Uplay kiadás között ? az ingyenes hétvégén Steamről töltöttem le a játékot,ilyenkor a mentéssel mi van ? ha az Uplay kiadást választom akkor is használható marad ?

iPhone4>Lumia 920>Lumia 930>Note7>S7Edge>HTC U11

(#2957) Bjørgersson válasza MAGUS7 (#2956) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Semmi, a Steam nem váltja ki a Uplayt, ugyanúgy szükséged van rá. Vedd a Uplayest, ne fusson feleslegesen két kliens a háttérben.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2958) gyurkikrisz válasza Bjørgersson (#2957) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Ha a Siege elfut a gépén, akkor a Steam már nem oszt, nem szoroz, hogy fut-e. De egyébként az olcsóság miatt szerintem is jobb a UPlay-es.

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#2959) minite válasza Karesz0995 (#2954) üzenetére


minite
tag

Már működik! :)

(#2960) Motoxxx


Motoxxx
tag

Üdv. Elnézést a tudatlan kérdésért. Ha az alap megvan. Elég a season pass year2 vagy az year 1 is kell, hogy meglegyen az összes operator? Köszi a választ

(#2961) Tibtobi válasza Motoxxx (#2960) üzenetére


Tibtobi
tag

Hali! A Year 2 csak az idén kijövő 8 operátort tartalmazza. Játékban található egy year 1 operators bundle, ami 6k és megkapod az a year 1 operátorokat.

(#2962) DiamondBack


DiamondBack
senior tag

Mi a véleményetek Jackalról és Miráról?

(#2963) SZKEBE75 válasza DiamondBack (#2962) üzenetére


SZKEBE75
senior tag

Nagyon Op!

pc/N100DC-MZ/X-JCAT-MZ/X-Daphile--RME ADI 2 DAC fs-MZ/X---Focal Alpha 50 Evo---IE 900 -- viablue

(#2964) Zedz válasza DiamondBack (#2962) üzenetére


Zedz
addikt

Ízlelgetem még, de a fegyvereik szerintem határozottan jók.
Mira kis ablaka hasznosnak tűnik, lehet vele érdekes dolgokat művelni. Pl. ott stackelődtek az ablak előtt, haverom az ablakon ki nézett, én a kis palackon tartottam a célkeresztet, majd amikor szólt, kilőttem az ablakot, ő meg darálta őket. :DD
De mindenképp hasznos kilátni úgy, hogy nem tudnak lelőni. Sokat segített tegnap 1-2 körben.

A támadó operátor pedig kb. olyan mint amire számítani lehetett. Kicsit erősebb ezzel az automatikus spotolás miatt, de ha nem találsz lábnyomot akkor igazából veled is csak többen vannak, érdemi munkát max killel tudsz végezni. Akkor meg már inkább hozok mást amit egyszerűbb érvényesíteni.

tl;dr: Mira szerintem meta lehet, Jackalt még nem tudom, de inkább nem.

[ Szerkesztve ]

(#2965) DiamondBack válasza Zedz (#2964) üzenetére


DiamondBack
senior tag

Valahogy én is azt éreztem tegnap hogy támadóként nincs arra idő hogy lábnyomokat bogarássz a földön, miközben minden apró rés mögül figyelnek a defek.
Caveira általában hamarabb halgatott ki mint ahogy megtaláltam a lábnyomát :D Bár lehet hogy csak szokni kell, nem a szokott módon kell közlekedni vele.
Mira meg nem egy bonyolult dolog, csak általában azt éreztem hogy jól jönne egy harmadik kukucskanyílás. A vector darál, a kis shotgun meg olyan amilyen.

(#2966) mk86


mk86
tag

Jók ezek az újak, de előbb-utóbb úgyis nerfelik őket, mint a korábbiakat is. Blackbeard speciel sokkal gyengébb, mint az elején volt... Eléggé bosszantó, hogy elvették Capitao 2 gránátját,és az IQ-nak adták, persze ezt meg vissza lehet vezetni arra, hogy játsszanak az emberek többet vele, mint ahogyan Tachankával is. Az új mapokhoz még nem volt szerencsém, remélem nem lesz olyan gyászos, mint a Favela, mert attól lábrázást kapok. :D

NZXT Phantom 410, Corsair 550 W , Asus Maximus VIII-Gene, i7 6700K, Corsair H80i, MSI GTX 1080ti , 16 GB HyperX Blue DDR4 1600 mHz, 480 Gb Kingston SSD, 240 Gb Corsair SSD, 1.5 Tb WD HDD,

(#2967) Zedz válasza mk86 (#2966) üzenetére


Zedz
addikt

Nem érzem szükségét a nerfnek. Igazából a Jackel 1x szúrt ki velem, a Mira ablak pedig egy hasznos dolog, de nem annyira OP mint a halhatatlan BB volt.

Capitao claymore sztem üdvözlendő dolog, pont a napokban gondoltam rá, hogy a fraget simán lecserélném erre. Lehet lottóznom kellene. :DDD

(#2968) Rony949


Rony949
őstag

Megvolt az első meccsem. Természetesen a Favela-n volt (utálom ezt a pályát). :D

Az első ami rögtön feltűnt, az a célzás. Nagyon fura, de ennek ellenére már az első körben majdnem ace-eltem. :D

Aztán az ellenfél furcsa módon megtanult játszani és 3-2-re kikaptunk. Én lőttem 9-et, a társaim pedig 1-et meg 2-t maximum.

Nagyon rossz rang nélkül játszani. Hétvégén sürgősen felhúzom magam legalább Gold 4-re, de a legjobb Plat 1 lenne.

(#2969) Hocsika válasza Tibtobi (#2961) üzenetére


Hocsika
tag

Szia!
Hol tudnom megvenni a year 1-es operátorokat? Látom a bundle-t, viszont nincs r6 credit-em, és nem találom, hogy hol tudnék r6 creditet venni... Köszi! :R

(#2970) horvi0813


horvi0813
tag

Na megvan a legújabb bug jól tönkre is bassza Mirát... Grat ubi!!!
Ki lehet ütni kivülről falon át a gáztartályt mert átlóg a kezed ha ütöd. :W :W :W

(#2971) tepenzed válasza horvi0813 (#2970) üzenetére


tepenzed
őstag

relax :D, majd ha végre lesz ptr jobb lesz a kezdés, majd javítják..

[ Szerkesztve ]

(#2972) CHaooSS válasza horvi0813 (#2970) üzenetére


CHaooSS
őstag

Komolyan meglepődsz ezen?:D szinte mindig volt valami bug az új operátorokkal szóval ez teljesen normális már

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#2973) horvi0813 válasza CHaooSS (#2972) üzenetére


horvi0813
tag

Nemtudom lehet nekem szar a hozzáállásom de ezt nem nevezném normálisnak, és nem fogják kijavítani max mid season, mert ubisoft baszik patchelni mint más normális brigád.

(#2974) L_YKing válasza Rony949 (#2968) üzenetére


L_YKing
addikt

Mai cél a diamond. :DDD

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#2975) k-adi válasza horvi0813 (#2970) üzenetére


k-adi
nagyúr

Ez mondjuk elég nagy bug sajnos. :U

(#2976) tepenzed válasza horvi0813 (#2973) üzenetére


tepenzed
őstag

nem tudom minek játszol, ha ennyire utálod az ubisoftot, de új operátoknál ez mindig is előfordult és az ilyen lényeges bugokat hamar javítani szokták, de ezzel semmit nem érsz el, hogy itt öntöd ki az agyfaszod, mert veszítettél casualban :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2977) L_YKing


L_YKing
addikt

Server Maintenance on 8FEB.
PC: 4:00am - 8:00am EST
During this time you may be able to play, but your connection could be interrupted.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#2978) Dazsar


Dazsar
aktív tag

Szerintem nem para, látod hogy bohóckodik, bele nyomsz egy tàrat aztán ennyi :)

"Akárki lopta el a bankkártyám, kevesebett költ mint a feleségem"

(#2979) Zedz válasza horvi0813 (#2970) üzenetére


Zedz
addikt

Az éleskörnyezet a legjobb teszt. Aki a szakmában dolgozik, az tudja. :) :K

(#2980) Bazsi1987


Bazsi1987
őstag

Létezik valami olyasmi táblazát ami mutatja hogy melyik fegyvere mit érdemes feltenni? 😊

(#2981) Tibtobi válasza Bazsi1987 (#2980) üzenetére


Tibtobi
tag

Én találtam egy ilyet: [link]
Nálam tapasztaltabb rá tudna nézni?

(#2982) Karesz0995 válasza Tibtobi (#2981) üzenetére


Karesz0995
tag

Csak átfutottam, de jónak néz ki. Mondjuk a hangtompítót semmire sem ajánlom, max funolásnak.

(#2985) Dazsar


Dazsar
aktív tag

Ps4-en meghaltak az emberek? 20p próbálok belèpni és nem talál embert -.-

"Akárki lopta el a bankkártyám, kevesebett költ mint a feleségem"

(#2986) xtro válasza Karesz0995 (#2982) üzenetére


xtro
aktív tag

Nana, a semmire azért erős túlzás ,ha szneaky akarsz lenni akkor nagyon jó vagy ha nem akarod h lássák h glazzal honnan lősz. Ugyanis a bullet trailt eltűnteti. Illetve a fegyver pontossága is jobb lesz persze a dmg nagyon lecsökken. Ezért op thermi fegyveren vagy capitaoen thatcherrol nem is beszélve.

(#2987) Karesz0995 válasza xtro (#2986) üzenetére


Karesz0995
tag

Saját véleményemet írtam le. Azt aláírom hogy halkabb lesz a lövés, és nem húz csíkot a lövedék, de a hátránya meg hogy több lövés kell testre, a lecsökkent damage miatt. Arról nem is beszélve hogy nem lesz pontosabb vele a célzás, és op sem lesz tőle thermite fegyvere, főleg nem capitaoé, amit nerfeltek még előző patchben.

(#2988) giornalista


giornalista
senior tag

hát urak... eddig főleg, szinte kizárólag casualt játszottam, de mondom, itt a S04, nézzük, hová rangsorol a játék. fél éve nem játszottam kb., most kezdtem újra pár napja, szóval nem vártam semmit. végül a legalacsonyabb silverbe kerültem, ma játszottam összesen vagy 7 órát, 14-15 ranked meccset fejeztem be ez alatt, és hát wow. egy másik játék casualhez képest. még az én szintemen is. kikapni is teljesen más élmény, van (némi) kommunikáció (bár azért lehetne még több). az meg külön jó, amikor együtt is marad 2-3 meccsre egy csapat, mert akkor még jobban odafigyelünk egymásra.

nagyszerű szituációim voltak, sokat is tanultam a játékról, egyszóval nem tudom, van-e még olyan "láma" rajtam kívül aki nem rankedezik, de csak biztatni tudom, hajrá :D

(#2989) gyurkikrisz válasza xtro (#2986) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

thermi thatcher capitao fegyvere mind szégyen low fire rate plusz még low damage is, néhány percbe bele tellik amíg megölöd őket hangtompítóval XD

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#2990) tixem


tixem
addikt

Új csodás fícsőrrel boldogít a game.

Védő és támadó oldalon is minden kör elején a pálya szélére rakja a kameranézetet ami oda van ragasztva. Az operátorom tud mozogni, lőni csak éppen szart se látok. Drónokkal ugyanez.

Most átnézetem a fájlokat uplay-ben hátha megoldja. Íme pár kép :W Jeges mapon ott nézek felfelé, az újon még ennyit se látok ha nem épp ezen a ponton kezdek.

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#2991) giornalista válasza tixem (#2990) üzenetére


giornalista
senior tag

nekem is beadta tegnap. kilépés-visszalépés után megjavult.

(#2992) horvi0813


horvi0813
tag

Kedvencem láthatatlan Montagne buggoltatás...
+ Összes 2.1Patch eddig kiderült bug van jópár sajnos de már uborka is felfigyelt rá a redditen ez pozitívum, de hogy mikor javítják nem tudni.

(#2993) Tibtobi válasza tixem (#2990) üzenetére


Tibtobi
tag

Ilyenem tegnap volt. Ritka idegesítő, hogy miként lehet ilyen. Csak a ki-belépés... Próbáltam, hogy lesérülök, drónozok, flashbang de semmi.

(#2994) 3dm válasza Bazsi1987 (#2980) üzenetére


3dm
csendes tag

A csőre szerelhető tartozékok esetén van egy egyszerű logika:

Muzzle Break:Pötyögtetős fegyverekre ajánlott, vagyis amikor nem izomból nyomod a gombot hanem egyszeri lövéseket adsz le. (pl: Twitch 417-es puskája, Buck CAMRS, Blackbeard SR25, stb...)

Flash Hider:Rövid sorozatok leadására alkalmas (leginkább assault, támadó) fegyvereknél hasznos. Én pl. Twitch FAMAS-ra vagy Blackbeard SCARH-ra használom.

Compensator:Állandó tüzelésre, nagy recoilos fegyverek (SMG-k leginkább) esetén hasznos. Kb az összes védő SMG fegyverre, és néhány (vagy több, ízlés dolga) támadó fegyverre is jó (pl. Ash R4-C).

A hangtompító pedig úgy általában halk és lassú játékra alkalmas, gondolom ezzel nem mondok sok újat. Magasabb szinten egyáltalán nem vagy nagyon ritkán használják a gyorsabb és mozgékonyabb játék és a komoly sebzés vesztés miatt.

A célzást segítő eszközöknél meg ajánlom a minél távolabb látót használd, az én preferencia sorrendem: ACOG>HOLOGRAPHIC>RED DOT>REFLEX

(#2995) Bazsi1987 válasza 3dm (#2994) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Köszönöm 😊

(#2996) L_YKing válasza 3dm (#2994) üzenetére


L_YKing
addikt

Acog... No skill. Nem ertem, hogy lehet azt a szart hasznalni. Campelsz es letartasz egy kis szoget... Ahhhhrg.. :W

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#2997) Bjørgersson válasza L_YKing (#2996) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Tudjuk, te pr0líges vagy, aki meg nem, az bassza meg. Nem kill mindig utalnod rá. :o

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2998) L_YKing válasza Bjørgersson (#2997) üzenetére


L_YKing
addikt

Egy szóval sem mondtam sose. Csak elég szánalmas, hogy a magyarok nagy része ennyit tud csinálni a játékban. Acog, camp shield mögül. Azért ehhez nagy tudás nem kell, és ha véletlenül ellövi akkor ő a legnagyobb király a világon. :DDD
Közelre meg rángatja összevissza az acogot.

No offense

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#2999) .LnB válasza Bjørgersson (#2997) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szörnyű... túl tudod valahogy tenni magad most ezen? Mit kell mindenen így kiakadni állandóan? Van neked olyan napod amikor felhőtlenül tudsz örülni bárminek is? Legtöbbször ha kommentet látok tőled, az beszólás, vagy rinyálás. Tök lehangoló, hogy mindenhez ilyen negatívan állsz hozzá.

Ha ő jól tolja és tanácsot ad akkor meg kell fogadni, az mindegy hogy viccesen írja e avagy sem.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3000) Tibtobi válasza L_YKing (#2998) üzenetére


Tibtobi
tag

Kinek mi jön be, és hogyan élvezi a játékot. Attól, hogy neked úgy élvezhetetlen az rád tartozik. Ebben a játékban az a szép, hogy mindent tudsz counterelni, csak alkalmazkodni kell.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Rainbow Six: Siege
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.