Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  AMD Radeon HD 6950 / 6970 (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#2701) mpierre válasza Cybertrone (#2700) üzenetére


mpierre
veterán

Őszintén, nem tök mindegy? Mindkettő jó. Elmegy rajtuk minden. Akkor had válasszon mindenki egyéni preferencia alapján.
Akinek megéri a +30-35k-t a nv, az vegyen azt, akinek, mer nem akar annyit költeni, az vesz 6950@6970-t. Ennyi.

#### A hatalom nem egy jelvény vagy egy pisztoly. A hatalom az a hazugság: minduntalan hazudni, míg lassan az egész világ behódol neked. #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html #### https://youtu.be/CRaOpLyIDpk

(#2702) Cybertrone válasza mpierre (#2701) üzenetére


Cybertrone
veterán

Viszont ha valaki nem tud dönteni, és kéri hogy segítsenek azok akiknek van a kiválasztott karik közül valamelyk, akkor ezt nem írhatod neki... :U

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#2703) cyberkind válasza Cybertrone (#2700) üzenetére


cyberkind
félisten

Utálom a Lambót, nekem csak Ferrari, de igazad van, ilyen megközelítésből még nem is néztem, majd a következő szériákból fogok csemegézni, és dönteni hogy mi legyen !
Ja, a GTX580-an is megnyekken a PhysX-et is számol, és megjelenít, nem igaz ? :U

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#2704) mpierre válasza Cybertrone (#2702) üzenetére


mpierre
veterán

Dehogynem. Pl az a +30-35k is indok lehet. Nálam is ez volt, pedig tervezésre jobb lett volna az nv... :U

#### A hatalom nem egy jelvény vagy egy pisztoly. A hatalom az a hazugság: minduntalan hazudni, míg lassan az egész világ behódol neked. #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html #### https://youtu.be/CRaOpLyIDpk

(#2705) Cybertrone válasza cyberkind (#2703) üzenetére


Cybertrone
veterán

Tudod ha egy kicsit optimizáltabbá tenné a fizikáját az NV akkor nem nyikkana meg, viszont akkor nem venne sok ember 2 karit... mellesleg nem szarja össze magát pl maffia 2-ben high fizikával sem... 50fps+ megvan... Mellesleg emellé is lehet tenni egy kisen NV-t fizikázni, és gond letudva! :R

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#2706) cyberkind válasza Cybertrone (#2705) üzenetére


cyberkind
félisten

A túl kis kari sem jó, gondolok a Gt220-ra, minimum egy 9800 Gt, ez bőven elég PhysX-re !

Paranormal Cocktivity

(#2707) Cybertrone válasza cyberkind (#2706) üzenetére


Cybertrone
veterán

Lényegtelen részletkérdés! 15k-ból már van ütőképes fizikázó kártya... :K

mpierre:
Tudod az abszolút csúcsot sosem mérték olcsón... Aki akarja megveszi aki nem nem veszi... de attól hogy olcsón tud az ember szerezni atit, vagy 570-et attól az még nemlessz csúcs, és nemlesz 580! :K

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#2708) lsc válasza Cybertrone (#2705) üzenetére


lsc
nagyúr

Hát igen, egy csúcskártya kevés a gyártó szoftverének a futtatásához ? Pöpec csúcskártya, megéri :U . Három monitort meg tud hajtani ? Vagy 6-ot ?

[ Szerkesztve ]

Az élet kegyetlen .

(#2709) cyberkind válasza Cybertrone (#2707) üzenetére


cyberkind
félisten

Én pl 11-ért vettem a 9800 Gt-t !
Esetleg azt nem tudod hogy lehet-e belőle 9800 GTX-et csinálni ?
Úgy ahogy 6950-ből 70-et ? :R

Paranormal Cocktivity

(#2710) Cybertrone válasza lsc (#2708) üzenetére


Cybertrone
veterán

:DDD Fasza a 6 monitor egymásra pakolva, impozáns látvány, de a sebesség is impozáns, mert abban a felbontásban esetleg könyörögne 1 kártya gyártótól függetlenül! Mellesleg a felhasználók alig 1%-a fog 6 monitoros rendszert építeni, köztük szerintem te sem! Ez egy olyan ficsőr mint NV-nél a fizika, gyakorlatilag az átlagfelhasználónak értelmetlen! :R

cyberkind:
Tudomásom szerint nem lehet! Az NV nem hagy sanszot arra hogy olcsóbban jusson az ember faszább karihoz! ;]

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#2711) lsc válasza Cybertrone (#2710) üzenetére


lsc
nagyúr

Sehol sem írtam hogy játék, egyáltalán megjeleníteni ? Csak mert egy 5750 is tudja. Még egyszer, egy csúcskártya kevés a gyártó szoftveréhez ?

Az élet kegyetlen .

(#2712) Cybertrone válasza lsc (#2711) üzenetére


Cybertrone
veterán

Az 580 adott esetben már nem kevés! De én is megkérdezem egy 6970-es elég 6 monitor kihajtásához? vagy esetleg kevés hozzá... Valahogy patt helyzetet vélek felfedezni :DDD ;]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#2713) lsc válasza Cybertrone (#2712) üzenetére


lsc
nagyúr

Az 580 adott esetben már nem kevés! Ez már csak rizsa. Még egyszer, nem játék, de ne legyen 6 csak 3, annyi sem megy ?

Az élet kegyetlen .

(#2714) Callisto válasza Cybertrone (#2712) üzenetére


Callisto
őstag

Jézusom, elolvastam az egészet és Te egyszerűen nem vagy képes felfogni olyan dolgokat, melyek a legtöbb embernek fontosak lehetnek, mint pl. telejesítmény/érték arány, teljesítmény/fogyasztás arány, több monitoros munkavégzés (3-6 monitor igen!), szebb megjelenítés/aniso. A szomorú helyzet az, hogy mindezekbe bizony a 6970 jobban áll.
Az nem kérdés, hogy sebességben az 580 a csúcs, de minek, ha nincs rá igazán szükség, ráadásul azt az átlag 10-15%-ot 50%-kal többért? Nevetséges.
Ez már az e-peen lengetés és sznobizmus csúcsa amit művelsz párosulva iszonyat csőlátással, fafejűséggel. (Ja és volt nekem mindenféle GA-m márkától független, mert nekem nem az számított sosem.)

[ Szerkesztve ]

"A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." - Bruce Lee

(#2715) crazyzozy


crazyzozy
tag

Sziasztok!

Érdeklődi szeretnék,hogy az asus 6950 referencia kártya mennyire melegszik terhelés alatt.
Jól működik-e a referencia hűtő.

(#2716) torma1981


torma1981
veterán

Sziasztok!

6950-es kártyát hogy lehet 6970-re átmoddolni? Honnan tudom ha veszek egyet pl az moddolható? Vagy zsákbamacska az egész? Mert kb 14e ft van a kettő között.

Köszi

(#2717) gombcomp válasza torma1981 (#2716) üzenetére


gombcomp
senior tag

Itt megtalálod.Az első generáció moddolható,és drágább is.
Pl. a Sapphire 6950-ből az újabb tipus olcsóbb ( nem véletlenül).

"Ha őseink is elszaladtak volna, valahányszor nehéz idők jöttek, ma üres lenne ez az ország." - Wass Albert

(#2718) radi8tor válasza crazyzozy (#2715) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

80 fok fölé nem nagyon megy gyári alapbeállításokkal (venti szabályzásra értettem)

⭐ Stella

(#2719) crazyzozy válasza radi8tor (#2718) üzenetére


crazyzozy
tag

Szia!

Köszi válaszod.Ma rendeltem egy referenciát,de vissza is mondtam mert megláttam ezt:

http://www.asus.hu/product.aspx?P_ID=mMAaEwb08yxZPzVe&templete=2

Csak jó lenne tudni,hogy nálunk mikor kapni :)

(#2720) gombcomp válasza crazyzozy (#2719) üzenetére


gombcomp
senior tag

Szinte biztos,hogy már nem lesz moddolható,de jól néz ki.

"Ha őseink is elszaladtak volna, valahányszor nehéz idők jöttek, ma üres lenne ez az ország." - Wass Albert

(#2721) radi8tor válasza crazyzozy (#2719) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ha van pénzed és helyed rá a gépben, akkor persze jobb választás ez. :K

⭐ Stella

(#2722) torma1981


torma1981
veterán

Azt tudja valaki hogy mikor jön a 7-es sorozat? Van róla hír valami?

(#2723) cyberkind válasza torma1981 (#2722) üzenetére


cyberkind
félisten

Elvileg karácsony felé, 28 nanométerrel !

(#2724) ffodi

Még régebben olvastam hogy karácsony fele !

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#2724) ffodi válasza cyberkind (#2723) üzenetére


ffodi
veterán

Én úgy tudom, hogy csak jövőre jönnek.

"A minőséget régen gyártották, ma már csak biztosítják." Magassy I. axiómája

(#2725) Dj Dekko!


Dj Dekko!
őstag

Ahogy olvasom, a GTX 580 mellett egyetlen egy ellenérv állja meg a helyét...
Drága... 130-120 ezer forint míg a konkurens kártyája 90-95 ezer ft...
Ez az egyetlen egy dolog amiben van igazság....
HD 6970 mellett csak a 2 giga memória szól ami, jó dolog, ha a gpu ki is használja.
Elég forró fejű, sokat eszik, és picit sem rendelkezik jó tuning potenciával, nem beszélve a fizikai elmaradottságáról...ráadásul a gtx 580 erőből tud tesszelálni.
Olyan erővel rendelkezik amihez nem kell különösebb optimalizáció hiszen egyetlen egy programot nem láttam ahol azt kellett volna mondanom...pffu itt mennyivel jobb a hd 6970es....
Viszont olyat láttam hogy 80 fps vert rá a gtx 580 a hd6970 esre... nem kamu... igaz mind kettő magasan játszható fpsen belül volt...
De van ilyen program.... ezt azért ne felejtsük el...
:B
Ezért is kér az nvidia a gtx 580 esért annyit... mert az egyedüli csúcs...
6970 es is jó kártya.
De a maga kategóriájában, és az a gtx 480/570/ NEM A GTX 580! :)

[ Szerkesztve ]

(#2726) ffodi válasza Dj Dekko! (#2725) üzenetére


ffodi
veterán

"Elég forró fejű, sokat eszik, és picit sem rendelkezik jó tuning potenciával, nem beszélve a fizikai elmaradottságáról"

Ezt kifejtenéd bővebben? Mert nem értek veled egyet...... :U

"A minőséget régen gyártották, ma már csak biztosítják." Magassy I. axiómája

(#2727) Dj Dekko! válasza ffodi (#2726) üzenetére


Dj Dekko!
őstag

Ugyan annyit fogyaszt mint egy GTX 580 as vagyis sokat fogyaszt... kevesebb lóerővel...
idézek.: **90-95 °C-ig melegszik. Azonos körülmények között még a GTX 580 sem melegedett be ennyire, de ami ennél zavaróbb, az az, hogy ehhez a ventilátornak 2700-2800 rpm-ig kellett gyorsulnia (hangos volt), míg a GTX 580 ventilátora csak 2100-ig pörgött fel. **
Tuningban meg 880 gpu durván 930 mhz bír... :U
Nem épp tuning barát...
Persze nem a hd 6970 est akarom most fikázni csak össze vetem a riválisokat és válaszolok a kérdésedre...

(#2728) JColee válasza ffodi (#2726) üzenetére


JColee
őstag

Én a fizikai elmaradottságra volnék kíváncsi, az mit jelent? :D

(#2729) ffodi válasza Dj Dekko! (#2727) üzenetére


ffodi
veterán

Nos, abban egyetértek, hogy a gyári hűtő nem éppen a leghalkabb. A fogyasztása valóban kb hasonló, mint egy GTX580 fogyasztása, ez is igaz. A 90-93 fokos hőmérséklet szerintem irreális, egy jól szellőző házban 80 fok körül megáll szerintem, játék közben pedig valószínű nem veszi észre az ember a vga hangját.

Tuning szempontjából szerintem nem olyan rossz. Alapfeszen 950-960MHz-et mennek ezek a vga-k(GPU). Feszemeléssel 1 GHz felett.(GPU). A ramok is egész jól mennek rajtuk.

Az tény, hogy 95-100k-ért nem vennék 6970-et(sőt 6970-et alapban nem vennék/vettem volna). Van sokkal olcsóbban 6970, érdemes meggoldolni annak a vételét(pl. VTX3D). Ha már 100k körül költenék vga-ra, akkor tennék még hozzá kicsit, és meglenne a gtx580, ez is biztos. Viszont, a 6950 sokkal jobb vétel, mint a 6970. Természetesen a moddolható 2GB-os verzióról van szó. Itt nincs gond a tuningpotenciállal, ha azt nézed, mert alapon 800MHz-en jár a GPU, moddolva nálam alapfeszen 960MHz körül volt a vége a GPU-nak ami nem rossz. A ram alapon 1250MHz-en jár(eff. 5GHz), tuningolva nálam megy stabilan közel 1600MHz-en(eff. 6,4 GHz), szerintem ebben az esetben nem lehet panasz a tuningolhatóságra.

A játék alatt nyújtott teljesítményről pedig annyit, hogy sok helyen hasonlóan teljesít, mint a GTX580, persze van több játék ahol bőven alatta. Ne felejtsd el, hogy a 6970 a GTX570 ellenfele, úgyhogy ha helyenként befogja a GTX580-et az nagy érdem.

Tegyük hozzá ,hogy amikor vettem a 6950-em, akkor közel fele annyi volt az ára, mint egy GTX580-nak, a teljesítménye pedig moddolva 6970-es órajelen kb 10-15%-al van lemaradva az említett GTX teljesítményétől. Érdemes átgondolni mégegyszer mit veszel. ;)

[ Szerkesztve ]

"A minőséget régen gyártották, ma már csak biztosítják." Magassy I. axiómája

(#2730) tomic válasza Dj Dekko! (#2727) üzenetére


tomic
addikt

Amúgy milyen felbontáshoz kéne?

ffodi: Ha valaki ezen írás után még kérdi ,milyen vga-t is vegyek, annak kár bármit is leírni. (nem rád gondolok kifejezetten Dj Dekko! , hanem álltalában )

[ Szerkesztve ]

(#2731) radi8tor válasza ffodi (#2729) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nálam 79 fokon megáll mindkét kártya hőmérséklete. Ezek szerint jól szellőzik a házam :D

⭐ Stella

(#2732) gombcomp válasza Dj Dekko! (#2727) üzenetére


gombcomp
senior tag

Mielőtt véleményt nyilvánítasz,vagy nézelődj,vagy próbáld ki,és ne vagdalkozz
olyan állításokkal amiről semmi tapasztalatod sincs.
Tessék egy alapfeszes 6950 moddolva 6970-re teszt alatt,igaz nem fogja be
a GTX 5980-at,de nem rossz.

Üdv.. Dj.Mókus! ;]

[ Szerkesztve ]

"Ha őseink is elszaladtak volna, valahányszor nehéz idők jöttek, ma üres lenne ez az ország." - Wass Albert

(#2733) gombcomp


gombcomp
senior tag

GTX 580-at bocsi! :B

"Ha őseink is elszaladtak volna, valahányszor nehéz idők jöttek, ma üres lenne ez az ország." - Wass Albert

(#2734) Shkiz0 válasza crazyzozy (#2719) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Már lehet kapni :U

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#2735) Dj Dekko! válasza gombcomp (#2732) üzenetére


Dj Dekko!
őstag

Én GTX 480 ashoz és egy HD 5850/70-eshez tudok csak igazodni, mert az van viszont a társaságban.

#2730) tomic Bocsánat hogy egy két embernek agyára mentem, már lezárom ezt a dolgot... nagyjából mérlegeltem mi-mi éri meg...

1920x1080 As felbontáshoz szeretném használni mint a mostani 5850 esemet.
Csak néhol nagyon, hát nagyon nagyon fáj már neki...
Metro 2033, Stalker... úgy gondolom ezekhez a programokhoz el kell az nvidia kártyája, nem utolsó sorban a gta 4. :U

[ Szerkesztve ]

(#2736) lsc válasza Dj Dekko! (#2735) üzenetére


lsc
nagyúr

Stalkert simán tolom 6850-nel, nem értem mi a gondod vele. A cop-ot is. Metro alá meg egyik sem elég, ráadásul egy játékért fejleszteni bölcs gondolat.

[ Szerkesztve ]

Az élet kegyetlen .

(#2737) Dj Dekko! válasza lsc (#2736) üzenetére


Dj Dekko!
őstag

Nálam is megy kivétel nélkül...
De akkor inkább nézem a metrot fullon 30 fps el... mint 15 el szerintem. :U
Stalker Clear Sky atom maximumon nálam az 5850 essel elvérzett 22 -20 fps ek produkál, pedig javítva is van...
CrySis Warheaddal is megölöm az 5850 est hogy csak úgy fűstől.
Én átgondolnám azt az 1 játék kijelentésed...

[ Szerkesztve ]

(#2738) Cybertrone válasza Dj Dekko! (#2737) üzenetére


Cybertrone
veterán

Mondjuk ha igaz a konfig az adatlapodon, egy alaplap proci memóriacsere dobna nem kicsit az 5850-en... :U

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#2739) tomic válasza Dj Dekko! (#2737) üzenetére


tomic
addikt

Ha mindenféle képen akarsz egy vagyont költeni VGA-ra akkor vedd az 580-at.
Főleg 1 játék kedvéért. :F
Én tuti nem venném ,de nem vagyunk egyformák.
Ellenkező esetben ffodi leírt mindent.

sybertone 580-hoz nem lesz kevés a 8400-as?

[ Szerkesztve ]

(#2740) Dj Dekko! válasza Cybertrone (#2738) üzenetére


Dj Dekko!
őstag

Több processzorral teszteltem, és semmit nem javult az 5850 es....
a 4.2 ghz rommá hajtja a hd 5850 est full hd ban, igaz hogy csak core2duo...
Tud 4.5 ghz et is...de 1 fps nem gyorsul...
Most egyenlőre a kártya fog nagyon sokat dobni a játékélményen úgy érzem, nyáron meg rendbe jön az Intel SB rendszer, addigra meg lesz pénzem benevezni egyre...
GTX 580 kombo egy SB i7 alapú rendszerrel nem rossz....

De most már ... a héten vagy a jövőhéten megcsinálom,
e8400 alatt mit változik játék fps tekintetében (HD 5850 / GTX 580) kíváncsi leszek rá... :B

sybertone Persze, ez lehet elvi kérdés... de míg egy i7 920 assal (4ghz) ugyan úgy ment a metro 2033 as full hd ban mint egy e8400 (4.25ghz el)
Szerintem nem lesz kevés.
3hónapot ki bírok az e8400 el. i7et már nem érdemes venni majd az új SB alapút ha persze, jók lesznek májusban az alaplapok.... :U

[ Szerkesztve ]

(#2741) lsc válasza Dj Dekko! (#2737) üzenetére


lsc
nagyúr

Persze hogy megölöd, csak nem a vga-t hanem a procit, de a Te dolgod. Esetleg tehetnél alá egy celeront, az legalább nem eszik sokat. Gondolom a cpu-vga tesztet láttad, a magas órajellel biztosan lehet egy darabig kompenzálni a többi mag hiányát, de nem teljesen. Az meg tényleg röhejes lesz ha az 580-at is egy kétmagossal hajtod, de még egyszer, a Te dolgod.

Az élet kegyetlen .

(#2742) rankesz válasza Dj Dekko! (#2740) üzenetére


rankesz
veterán

Itt nem a 4.2 vs. 4.5 ghz-ről van szó... hanem a 2 vs 4 (6!) magról.
A sandy meg már most rendben van, ésn is egy 2600k-val tolom (igaz hó végéig még sata3-on)
Vegyél nyugodtan 580at 130ért, én ennyiért biztos hogy 2 moddolós 6950-et vennék.
Mellesleg az enyém is megy 800 helyett 950-en, 1250 helyett 1450-en, mindezt alapfeszen. Szóval nem annyira antituningok ezek! :N

(#2743) Dj Dekko! válasza lsc (#2741) üzenetére


Dj Dekko!
őstag

Erre ugyan azt tudom mondani, 3hónapig... kibírja a gtx 580 as is az e8400 est...
:) de megcsinálom a tesztet ha beleszakadok is...
Át viszem a cimbimhez a hd 5850 est... (850/4800) i7 920 4Ghz / 6 giga ram, Asus Rampage 3 Extreme alaplappal vs. az én mezei gépem egy gtx 580 assal...
De szerintem mindenki tudja mi lesz a vége...

Többet fog gyorsulni egy jobb vga val a gépem, mint ha az egész gépet most cserélném. 10-15% (i7 el talán talán, 3dmarkokba többet) így meg 40-50% nevetve várható a gtx 580astól...
Akkor még mindig logikusabb a gtx 580 3 hónapig aztán az SB... :U

(#2742) rankesz Úgy tudom SATA3gb/s kapcsolatokkal problémák vannak....
Intel valamit nagyon elszúrt ott... :U bár igaz, említette hogy 10% az esélye a hiba felbukkanásának... de elég nagy port kavart rengeteg boltban... :U

[ Szerkesztve ]

(#2744) cyberkind válasza Dj Dekko! (#2743) üzenetére


cyberkind
félisten

A sima i7 is csodákra képes, én tudom, nálam hihetetlen mértékű változás állt be !

Paranormal Cocktivity

(#2745) ffodi válasza Dj Dekko! (#2743) üzenetére


ffodi
veterán

Biztosan sok fps-t fog hozni a konyhára a GTX580, ezt nem vitatja szerintem senki. A gond ott kezdődik, hogy sokszor az teszi játszhatatlanná az adott játékot, ha a min fps túl kevés.(lehet, hogy megy a játék 50+fps-el, de ahol számításigényes rész jön, ott leugrálhat bőven 20 fps alá, ha "gyenge" a körítés a vga mellé.) Nálam a Q6600 után az i5 750, ami ugyan csak 4 magos, olyan gyorsulást hozott minden téren, hogy el sem akartam hinni, pedig a q6600 is 3,8GHz-en ment! :)

"A minőséget régen gyártották, ma már csak biztosítják." Magassy I. axiómája

(#2746) Cybertrone válasza Dj Dekko! (#2740) üzenetére


Cybertrone
veterán

Hát te tudod... Többet nem fűzök hozzá, a többiek leírták már a dolgokat! :U

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#2747) Dj Dekko! válasza cyberkind (#2744) üzenetére


Dj Dekko!
őstag

Ez szerintem videó kártya függő is, mi, hogy megy, több kártyás rendszernél tényleg lehet van értelme... :U Sőt, amúgy is...
De én megkockáztatom azért a core2duo e8400 alá a gtx 580 ast...
Ahogy néztem teszteket... Metroban teljesen reális értékeket kapok az 5850 essel... úgy hogy majd kiderül mennyit gyorsul az 580astól a gép...

(#2745) ffodi Ebben van valami amit mondasz... tudom mire gondolsz, én is azért tartok ettől egy picit... de véleményeket, véleményemet majd pár nap múlva közlök mikor itt lesz a videó kártya.... :U

[ Szerkesztve ]

(#2748) cyberkind válasza Dj Dekko! (#2747) üzenetére


cyberkind
félisten

Az biztos hogy kurv@ sokat, szerintem egy 3.8-on járatott i7 bőven elég mindenre ! :K

Paranormal Cocktivity

(#2749) ZolikaE46 válasza crazyzozy (#2719) üzenetére


ZolikaE46
senior tag

hú ez konkrét. Kíváncsi lennék, hogy ez moddolható e még.... Jól néz ki nagyon. Meg az is érdekelne futuremarkba mit teljesítene. Kár hogy ilyen hűtőt nem lehet külön venni.

(#2750) mpierre válasza ZolikaE46 (#2749) üzenetére


mpierre
veterán

Szerintem ezek már nem lesznek moddolhatóak. :( Nincs túl sok esélye... De majd kiderül...

#### A hatalom nem egy jelvény vagy egy pisztoly. A hatalom az a hazugság: minduntalan hazudni, míg lassan az egész világ behódol neked. #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html #### https://youtu.be/CRaOpLyIDpk

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  AMD Radeon HD 6950 / 6970 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.