Hirdetés

2024. június 28., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Quake Live

Hozzászólások

(#13351) Revesz válasza Synthwave (#13347) üzenetére


Revesz
aktív tag

Azt nem várom el, hogy megossza valaki a steamet velem xD.
Szerencsémre soha nem zavrt ha nooboznak :D

Nick Marshal: Az lesz akkor a járható út, hogy kipróbálok egy régebbi verziót ;)

(#13352) ncc1701 válasza Revesz (#13351) üzenetére


ncc1701
veterán

Nem noobozik gyakorlatilag senki kezdőt. Simán, h úgy fogalmazzunk nem lesz siker élményed.

(#13353) .LnB válasza Orbb (#13349) üzenetére


.LnB
titán

Dahang tuti nem lesz QC-on. Ő az egyik aki legtöbbet tolja az OW-t.
Tox szerintem igen. De tutit nem tudok.

ma/holnap kipróbálom már én is az Overwatch-ot. Azt ha bejön megveszem én is. Inkább költök erre mint a szarfos Doom-ra.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#13354) SP!T válasza .LnB (#13353) üzenetére


SP!T
addikt

Inkább Doom! :DDD Nekem ez az OW olyan, mint a Reflex. Epilepsziás leszek tőle. :D

[ Szerkesztve ]

There's a device that I've been using called a whoop.

(#13355) .LnB válasza SP!T (#13354) üzenetére


.LnB
titán

Én játszottam TF2-vel is. Szóval nem idegen ez a stílus. Plusz pár ismerőssel fogunk elvileg elkezdeni játszani.

A Doom-ról nem beszélek többet, leírtam már százszor, hogy szerintem mennyire okádék. Elegem van belőle.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#13356) ncc1701 válasza .LnB (#13355) üzenetére


ncc1701
veterán

Sz@r vs. F05 esetén nem mindegy, h melyik? :)

(#13357) Synthwave válasza Revesz (#13351) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

A "régebbi" verzió alatt virágboltit ért, attól meg nem sok online játékélményt várnék.

10 EUR, oszt víz.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#13358) .LnB válasza ncc1701 (#13356) üzenetére


.LnB
titán

:)

Légyegében de.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#13359) Orbb válasza .LnB (#13353) üzenetére


Orbb
aktív tag

elég siralmas akkor a tényállás. :DDD
Talán menni kéne, nem? :D
szarjon sünt mindegyik... :U

The Practise make perfect...

(#13360) .LnB


.LnB
titán

Overwatch kipróbálása után teljesen őszintén mondom: "Teljesen érthetetlen számomra, hogy a pro Quakesek miért álltak át erre? Miért pont erre?!"

(máshol is írtam ezt ezért tettem idézőjelek közé)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#13361) sto1911 válasza .LnB (#13360) üzenetére


sto1911
veterán

(#13362) SP!T válasza .LnB (#13360) üzenetére


SP!T
addikt

Lehet fizetnek nekik, hogy kicsit bereklámozzák. Nem tudom... Idétlenségnek tűnik az biztos. Valaki nem nyilatkozott QL szférából eddig, hogy mi a tökömért állt át erre?

There's a device that I've been using called a whoop.

(#13363) atidzsiforc válasza SP!T (#13362) üzenetére


atidzsiforc
őstag

"it's like quake made for babies" -2gd

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#13364) .LnB


.LnB
titán

Annyira más a két játék. Még ha egy két ember átment volna akkor azt mondom "oké, ők valami újat akarnak kipróbálni." De ha ekkora csoportokban váltanak akkor azt gondolnám, hogy "na ez biztos király ha átmennek, biztos hasonlít a quake-re, és jó competitive game."

A Quake-et azért tisztelem, szeretem nagyon mert a Quake-et lehet "játszogatni" és lehet arra törekedni benne, hogy kiemelkedően jó legyél. Van a játéknak mélysége, van egy "következő szint" ahol a profik mozognak és elérhetetlen a számomra.
Ezt nem látom az Overwatch-ba. Az OW mindenki számára fogyasztható. Persze ha valaki jó az itt is jobb lesz az átlagnál, plusz a csapatjáték révén egész csapatok emelkedhetnek ki a tömegből. De mégsem mély a játék. Mert hiába vagy te baromi jó, az ellenfélnek mindig van esélye. Nem akkora a szakadék a profik és a többiek között.

Mondok egy példát. Quake duel-ben, nincsenek képességek. Van a fegyver, a játékos tudása (timming, aim, positioning), és van a map. Három dolog alapján dől el az, hogy ki nyer. Ha valaki jó akkor szarrá veri a másikat. Mint mikor én játszottam tox-szal. Lealázott, esélyem sem volt. Hogy működik ez OW-ban? Tételezzük fel, hogy összekerülök Stermy ellen, valószínűleg el fognak verni, nyilván ügyesebb nálam. De nekem elég csak kiválasztani egy olyan karaktert (a kettő közül mert kettő ilyen van) aminek az ultija legális auto aim. Aztán várok míg feltöltődik, megkeresem a megfelelő pozíciót és képes vagyok egyedül megölni Stermy, fazz, winz hármast. Mert semmit sem kell csinálnom csak a lövést nyomni. Ettől függetlenül ki fogok kapni ellenük. De még sincs meg az az elérhetetlen érzés, hogy ő annyival jobb, ügyesebb nálam, hogy én csak vért izzadva, kemény munkával érhetek a nyomába.

Remélem érthető amit írtam.

Ettől függetlenül nem rossz game szerintem, bár én sok mindent kipróbálok. De egy Dirty Bomb is van ilyen jó (nekem jobban is tetszik) és az ingyenes. 11-18 ezerért meg gáz. Ingyen se számítana kiemelkedő alkotásnak, de így..

(#13363) atidzsiforc Szerintem 2GD is nyomja, egyik stermy meccsen baromi ismerős volt a hangja, a nick-je valami más volt, de szerintem ő volt az. Ettől függetlenül igaz amit mond. Ugyan az mint a Blizzard féle Heroes of the Storm, az meg a Dota 2 agyon butított változata.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#13365) atidzsiforc válasza .LnB (#13364) üzenetére


atidzsiforc
őstag

nyomja hat. de kozben gozerokkel keszul az o shooteruk is. :)

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#13366) .LnB válasza atidzsiforc (#13365) üzenetére


.LnB
titán

Hát az a gőzerő...az "pacipuki" inkább. :D Sehol nem tart vele még mindig nem? :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#13367) atidzsiforc válasza .LnB (#13366) üzenetére


atidzsiforc
őstag

Update, 16-04-2016:

James confirmed on stream that the studio will be going into "crunch" mode for the kickstarter.

This means, locking everyone up in the studio and working hard.

He added that it'll be at least three weeks from now.

⌛(edited)
April 25, 2016
Hugo - 04/25/2016
Update, 25-04-2016

Community service reporting here,

The "before may" deadline got pushed, more time was needed.

Estimate: +/- halfway through may

[link]

ja es nem 3 concept artot kell elkepzelni mint romeroek ks-en :DDD

[ Szerkesztve ]

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#13368) .LnB válasza atidzsiforc (#13367) üzenetére


.LnB
titán

Ne bántsd Romero-t, kell neki körömlakkra a pénz ! ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#13369) ncc1701 válasza .LnB (#13360) üzenetére


ncc1701
veterán

Pénzért bármit.

(#13370) peterr85


peterr85
tag

üdv urak,

alkalmi duelezgetésre keresek közepes képességű játékostársat..:) mostanság megjött hozzá a kedvem, de az esetek 90%-ában vagy nagyon gyenge, vagy brutál erős enemy-t kapok. jó volna találni valakit, akivel kb. 1 szinten vagyok:)

(#13371) Orbb válasza peterr85 (#13370) üzenetére


Orbb
aktív tag

Hajháló!

ha időm engedi, akkor nagyon szívesen el'lődözök. :)

TerraN névvel futok. ;)

The Practise make perfect...

(#13372) peterr85 válasza Orbb (#13371) üzenetére


peterr85
tag

időből itt sincs túl sok, de azért heti 1-2* pár óra belefér :) errornsl néven vagyok, hétvégén felveszlek, aztán szétlőhetjük egymást :D

(#13373) Orbb válasza peterr85 (#13372) üzenetére


Orbb
aktív tag

hajrááááááááááááááááááááá :DDD :K ;)

The Practise make perfect...

(#13374) #10691584 válasza Orbb (#13373) üzenetére


#10691584
törölt tag

F!

(#13375) #10691584


#10691584
törölt tag

Mit kíván a Magyar Nemzet?
Doomot a népnek!

(#13376) sto1911 válasza #10691584 (#13375) üzenetére


sto1911
veterán

Ebben mar masodik nehezsegi szinten is eleg lehetetlen leolni a fobosst. :O

(#13377) ncc1701


ncc1701
veterán

Na, ez így már alakul. Csak kéne egy csinos enemycolor, meg egy combos picmip, és a villogó fények off. :Đ

(#13378) #10691584 válasza ncc1701 (#13377) üzenetére


#10691584
törölt tag

(#13379) ncc1701 válasza #10691584 (#13378) üzenetére


ncc1701
veterán

Mutatós. De most lesz új fürdőszoba csinákolva, oszt hiába sk csinálok mindent, akkor is lesz vagy 800e pénz, még szolídan is számolva. Oszt most nem akarok új gépet venni, szemem sem kívánja.

[ Szerkesztve ]

(#13380) Synthwave válasza ncc1701 (#13379) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nem vészes. 800 x 600 @ kb. minden high-on, egy-két medium, élsimítás, HDR, DoF etc. etc és bőven 100+ fps.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#13381) ncc1701 válasza Synthwave (#13380) üzenetére


ncc1701
veterán

Kicsit erősebb a géped az enyémnél. :) X4 760k#4.5GHz, R7 260 vmi gyárilag tuningolt vmi.

(#13382) Synthwave válasza ncc1701 (#13381) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Visszább véve a grafot már felmászik 190 fps környékére.

Szerintem a gépedből is ki lehetne hozni valami játszható szintet.

Amúgy a single fasza. Ahhoz képest, hogy új gen FPS.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#13383) ncc1701 válasza Synthwave (#13382) üzenetére


ncc1701
veterán

A VGA-t nem sajnálnám, ha cserélni kellene vmikor, az nem gond. De ha már proci, akkor alaplap+ddr4 akkor már, az úgy meg húzós. Pláne intel esetén.

(#13384) Synthwave válasza ncc1701 (#13383) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

35-be viheted a karimat. Doboz, számla, minden kutyafüle, 33 hó gar.

:))

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#13385) ncc1701 válasza Synthwave (#13384) üzenetére


ncc1701
veterán

Ami mi is az? :)

(#13386) #10691584


#10691584
törölt tag

(#13387) Synthwave válasza ncc1701 (#13385) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Adatlap..

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#13388) #10691584


#10691584
törölt tag

Kíváncsi vagyok merre leledzenek manapság az ilyen b3ra szerű playák..

(#13389) ncc1701 válasza #10691584 (#13388) üzenetére


ncc1701
veterán

Cypher plö néha doom4-et streamel twitch-en, de ahogy elnézem, nem easy fokozaton, mint a yt videok 95%-a. Jópárszor lefekszik.

(#13390) ncc1701


ncc1701
veterán

Coollerből mekkora egy cs kemper lett, ahogy nyomatja ezt a rühes overfost.

(#13391) .LnB válasza ncc1701 (#13390) üzenetére


.LnB
titán

Kíváncsi leszek kik játszanak most megjelenés után is vele komolyabban a Quakerek közül. Első nagyobb versenyen kiderül majd.

Ma olvastam pletykákat, hogy készül az új Quake. Remélem ráfekszenek a multira rendesen, és nem olyan lesz mint a DooM!

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#13392) Synthwave válasza .LnB (#13391) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Carmack nélkül bele sem akarok gondolni, hogy milyen lesz. Ha lesz egyáltalán.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#13393) .LnB válasza Synthwave (#13392) üzenetére


.LnB
titán

Carmack jelenléte teljesen mindegy szerintem. Gondolom ezt a motort fogják úgy használni ami a Doom alatt is van (És ő is ezt használta volna). Abba meg nem lehet a Q3-as movementet rekonstruálni sajnos. :(

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#13394) Synthwave válasza .LnB (#13393) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Hogy lenne már mindegy. Alsóhangon 4 olyan engine-t írt, ami megreformálta a játékipart.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#13395) .LnB válasza Synthwave (#13394) üzenetére


.LnB
titán

De a Rage féle megatextúrás elég vakvágány, és jelenleg is azt viszik tovább. :/

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#13396) atidzsiforc válasza .LnB (#13395) üzenetére


atidzsiforc
őstag

tech6ban mukodik rendesen...

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#13397) ncc1701 válasza .LnB (#13391) üzenetére


ncc1701
veterán

Már k1llsen is OW-zik. :(

(#13398) #10691584 válasza ncc1701 (#13397) üzenetére


#10691584
törölt tag

Pénz beszél/kutya összeszarja a környéket

(#13393) .LnB: "Carmack jelenléte teljesen mindegy szerintem" <-- Carmack (és ami legalább olyan fontos: az eredeti/igazi ID fejvesztőbrigád) nélküli zenishit tákolmány maximum annyira hajazhat egy Quake-re, mint EZ itten a kórházira he :P Példának okádék lásd mit míveltek a Quake4-el, pedig azt még nem a zenishit és amolyan syncterrorok követték el

[ Szerkesztve ]

(#13399) .LnB válasza #10691584 (#13398) üzenetére


.LnB
titán

Szerintem egy Quake 4 minőségű multinak ma már örülni kell, látva a Doom multiját. :) Nem volt az ennyira szar, csak jó se. :P

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#13400) Synthwave válasza .LnB (#13399) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Mi volt vele a probléma? Komolyan érdekel.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Quake Live
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.