Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) zolaas válasza Mezga Aladár (#400) üzenetére


zolaas
senior tag

Ezt megnézhetem, de hol látja és le is játszik belőle mindent, hol meg látja, de nem tudja megnyitni a mappát. ( csak a mese mappát, a többi -videoklippek pl- rendben van.)

Már nem Sürgős!!! De, moziplakátokat keresek !!! :D

(#402) Mezga Aladár válasza zolaas (#401) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

Ilyenkor semmi nem kerül bele pluszban?
Én csinálnék egy új mappát, áthelyeznék mindent.

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#403) Palika71 válasza zolaas (#401) üzenetére


Palika71
őstag

Szerintem neved át a mappát, ha az még nem volt meg. (pl. "POPRNO" ;] )

Mindenki a maga szintjén nyomorog!

(#404) donceleger8


donceleger8
őstag

Hali!

Ha valaki használt popcorn terméket vesz, és kap hozzá regisztrációs kártyát, azzal tud ő is aktiválni? Tehát a regisztrációs kártyával többször is lehet regisztrálni, vagy ebben az esetben előtte valahogyan deaktiválni kellene a regisztrációt?

Amelyik cápa a tenyeredből eszik, az a lábadból is fog!

(#405) Palika71 válasza donceleger8 (#404) üzenetére


Palika71
őstag

Kérd el a tulajtól a popis account-ját, úgy nem hibázhatsz!

Mindenki a maga szintjén nyomorog!

(#406) allein válasza donceleger8 (#404) üzenetére


allein
addikt

Szia. Én a hivatalos magyar popcorn oldalon érdeklődtem pont ezzel kapcsolatosan:

"Üdvözletem. Eladtam a popcorn hour készülékemet, vele egyeütt a regisztrációs kártyát is. Az új tulajdonos tudja használni ezt a fórumot? Tudom törölni magam és ő újra be tud regisztrálni?"

Válasz: Hogyne. Nem kell semmit csinálni, az új tulaj majd regisztráljon, akkor átkerül hozzá a jog automatikusan. Nem kell törölnöd semmit.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#407) donceleger8 válasza allein (#406) üzenetére


donceleger8
őstag

Köszi szépen! :)

Amelyik cápa a tenyeredből eszik, az a lábadból is fog!

(#408) zolaas válasza Mezga Aladár (#402) üzenetére


zolaas
senior tag

Semmi mozgás nincs a mappában, sőt a vinyón se...azóta is hol jó hol meg nem, semmi rendszert nem látok...

Már nem Sürgős!!! De, moziplakátokat keresek !!! :D

(#409) Mezga Aladár válasza zolaas (#408) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

Pasz. Próbáld a másik mappa létrehozását.

[ Szerkesztve ]

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#410) Palika71


Palika71
őstag

Ha esetleg valaki közületek használja torrentezésre a Popcornját (A400-410-VTEN), akkor az légyszi írjon nekem egy privátot, ha van egy kis ideje velem foglalkozni, mert eléggé megakadtam. Köszi!

Mindenki a maga szintjén nyomorog!

(#411) bigdigit válasza Palika71 (#410) üzenetére


bigdigit
addikt

Most nálam is gondok vannak a torrent miatt.Újra raktam a 410-et erre sehogy nem tudom SCI segítségével frissíteni a transmissiont.Így viszont kicsit is nagyobb torrent esetén úgy belassul a letöltés heteket várhatok.

(#412) Palika71 válasza bigdigit (#411) üzenetére


Palika71
őstag

Nekem a következők oldották meg lassú torrent problémát:

A belső HDD-t leformáztam a popival, és ide telepítettem az mnt programokat. Azóta ismét szélvész módjára száguld a letöltés. :)

Mindenki a maga szintjén nyomorog!

(#413) bigdigit válasza Palika71 (#412) üzenetére


bigdigit
addikt

Alap NMT torrent fut nálad?Mert azzal nekem belassult BD és egyéb több 10 gigás letöltés esetén a letöltés.

(#414) les_polish


les_polish
csendes tag

Sziasztok,

Popcorn C200-zal valamilyen módon el lehet érni, hogy a filmezz.eu online oldaláról streamelje a kiválasztott filmet?

köszi

(#415) Palika71 válasza bigdigit (#413) üzenetére


Palika71
őstag

Igen, a legutóbb megjelent. Előtte nekem is csak szüttyögött.

Mindenki a maga szintjén nyomorog!

(#416) bigdigit válasza Palika71 (#415) üzenetére


bigdigit
addikt

Na akkor még sem az alap torrentkliens fut nálad mert az valami 2.15 verzió még mindig.

Kiadtak időközben újabb transmission klienst 2.92 de továbbra sem tudom feltenni el is érjem pc-ről.
Írnál valami talpalót hogy sikerül felvarázsolni?Azt tudom kell a local is....

(#417) Palika71 válasza bigdigit (#416) üzenetére


Palika71
őstag

De, tuti az alap, mert online telepítettem a popira a programcsomagot, és azt sem tudom, hogy miképpen kellene rátenni a nem alapot.
Amit leírtam korábban, azon kívül semmit nem kellett rajta állítani, de azok viszont fontosak voltak.

Mindenki a maga szintjén nyomorog!

(#418) Valkűr


Valkűr
őstag

Sziasztok, használ -e valaki tuning tápot, vagy más tápot a lejátszója mellé? Elég sokat olvasgattam már erről, de én kissé sokallom az az Xbox 360 tápot 19 ezer ft-ban, mikor egy olyan táp 7-9 ezer ft, a tuning meg elviekben csak annyi, h más csatlakozást és kábelt tettek rá. Esetleg valami tippek táp ügyben?

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#419) djpundro2


djpundro2
tag

Legyszives mondjatok mar meg hogy a Vten nel mit Kell a kepkimenetnel bealitani?
melyik yuv ?az Auto miert nem jo Vagy az RGB?

(#420) Mezga Aladár válasza djpundro2 (#419) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

1080p 60hz, képfreki váltás pal/ntsc/24p, színtér ycbcr auto.

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#421) Gaben360


Gaben360
senior tag

Sziasztok!
Segítségre lenne szükségem,2 hete újraraktam a pc-t,és azóta nem tudok átmásolni a popcorn a 300 belső hdd-jére semmit sem.Folyton azt írja hogy szüntessem meg az írásvédettséget.Eddig ilyet nem csinált.Már mindent kipróbáltam és semmi eredmény.Ha a popiról másolnék pc-re azt engedi,és más pendrive vagy hdd-vel nincs gond.Az oprendszer win7.

Az éj sötét,és tele iszonyattal! "Néha szívesen lennék egy régi gyárépület ablaka....csak állnék ott beb@szv@"

(#422) Gaben360 válasza Gaben360 (#421) üzenetére


Gaben360
senior tag

Nincs senkinek ötlete?

Az éj sötét,és tele iszonyattal! "Néha szívesen lennék egy régi gyárépület ablaka....csak állnék ott beb@szv@"

(#423) djnice


djnice
veterán

VTEN-nel használható a yaDIS? Vagy csak saját jukebox van?

(#424) djpundro2 válasza Mezga Aladár (#420) üzenetére


djpundro2
tag

Nem BT 709? Szinter a helyes bealitas?

(#425) zolaas


zolaas
senior tag

Üdv!

Találkozott már vki ilyesmivel?
A jégvarázs mesét nem játsza le rendesen a c200... csak hang van. Kb 8 féle verziót kölcsönötem ki, de a divx-n kívül egyiket se játsza...ez miez?

köszi.. Ja és csak ezt a filmet.

Már nem Sürgős!!! De, moziplakátokat keresek !!! :D

(#426) qnadam válasza zolaas (#425) üzenetére


qnadam
veterán

ha mondasz egy fájlnevet, kipróbálom :)

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#427) Jim-X


Jim-X
őstag

Sziasztok!

a300-rol valtok a410-re. Van egy 2T WD green a regi lejatszoban, minden telepitve ra es dugig filmekkel es sorozatokkal. Na most ha csak siman atrakom az uj lejatszoba a vinyot , akkor felismeri es rendesen fog futni az NMJ is? Ugy gondolom igen, mert minden a vinyora van ugye telepitve, de valaki megerosithetne. :B

A masik, hogy torrentezek is vele. Az a300 birta olyan 3000kB/s sebessigig a letoltest, a410-nel ugyanez a helyzet, vagy jobban birja a vas?

Udv:
Jim-X

A játék az nem játék!

(#428) Hyena válasza Jim-X (#427) üzenetére


Hyena
senior tag

Igen a koltoztetes a media fileok megtartasaval siman mukodik erre majd az uj lejatszo ra fog kerdezni adott helyen...
A torrentezest csak 1x probaltam a410en csak az erdekesseg kedveert, es mivel a filmnezes mellett ez mar nem ment rendesen igy a szanalmas teljesitmeny miatt inkabb feladtam a projectet. (inkabb 1 nas valo erre)

harley-davidson-nyiregyhaza.hu

(#429) Palika71 válasza Jim-X (#427) üzenetére


Palika71
őstag

Nálam kielégítően működik torrentezésre az A400-on (így gondolom a 410-es is). Biztosan jobb erre egy NAS, de nekem teljesen megfelel.

Mindenki a maga szintjén nyomorog!

(#430) Jim-X


Jim-X
őstag

Koszi mindenkinek :R

[ Szerkesztve ]

A játék az nem játék!

(#431) Hyena válasza Palika71 (#429) üzenetére


Hyena
senior tag

A mindenki a maga szintjen nyomorog az helytallo, de en nem szerettem volna egy relative draga medialejatszo leggagyibb nast sem elero torrentezesi kepessegevel ezt tetezni :) .

harley-davidson-nyiregyhaza.hu

(#432) Palika71 válasza Hyena (#431) üzenetére


Palika71
őstag

Nekem a gép egy pince szobából csatlakozik az egy szinttel feljebbi routerhez. Ritkán van úgy, hogy több filmet is húzok egyszerre, általában egyet szoktam, a többit meg osztom vissza (már ha kell valakinek éppen).
Kb. 2-3 óra alatt letöltök egy REMUX-t, ami tekintettel a nem túl acélos előfizetett sávszélességemhez, kielégítő.
Biztosan jobb egy NAS és több mindenre jó. De az mivel tudna nekem többet nyújtani, ha csak erre használnám?
(pár éve még órákig töltöttem egy 1GB-s avi-t :D )

[ Szerkesztve ]

Mindenki a maga szintjén nyomorog!

(#433) Hyena válasza Palika71 (#432) üzenetére


Hyena
senior tag

Hosszu az a lista, hogy mivel nyujt tobbet egy rendes nas de ha nincs ra igeny nincs ra igeny.
De egyebkent sokkal jobban tud mukodni egy nas mint medialejatszo mint egy medialejatszo mint nas.
Tudom mert en egy A410-es Popcornt csereltem le egy Asustor Nasra es a gyarilag azon levo Kodit hasznalom medialejatszasra ami kifogastalanul mukodik es sokkal sokkal jobb medialejatszokent is mint a Popcorn volt , mikozben termeszetesen egy teljes erteku nas...

harley-davidson-nyiregyhaza.hu

(#434) Q válasza Hyena (#433) üzenetére


Q
senior tag

Hogyan és milyen hangot tudsz "kivenni" a nasodból? Mi a helyzet a BD3D-vel? Csak azért érdekel, mert vásárlás előtt állok.

(#435) Hyena válasza Q (#434) üzenetére


Hyena
senior tag

spdif hangkimenet van rajta es persze hdmi.
A BD3D-t vagy framepacked 3d iso-t a jelenlegi Kodi nem tamogatja (allitolag valami licenszelesi akadalya van), de pl az alfa allapotu Kodi 17 mar igen.

harley-davidson-nyiregyhaza.hu

(#436) Q válasza Hyena (#435) üzenetére


Q
senior tag

Köszi!

(#437) Technoman


Technoman
őstag

Sziasztok!

Jelenleg egy Dune boldog tulajdonosa vagyok (nem lázadni:), de sajnos nem a legújabb, így nem tudja az új HEVC kódolást.
A problémám az, hogy lelkes filmgyűjtőként lassan kezdek belefulladni a sok merevlemezbe (2x4TB és 4x2TB), így nagyon agyalok egy új lejátszón, ami tudja a HEVC tömörítést is, hogy megspóroljak pár TB-nyi helyet. Mivel többször körberohangáltam az anyagi részét, számomra az lenne a leggazdaságosabb, ha egy fenti HEVC-et is tudó lejátszót vennék.
Így jön képbe a VTEN.
- olcsóbb mint a konkurencia (70.000.- vs 110.000.-)
- olcsóbb, min ha a jelenlegi gépparkommal átváltanék NAS-ra (cca. + 250-300e lenne, még úgy is hogy ha a jelenlegi vinyóimat is használnám)
Viszont sok mindent nem tudok róla, ill. nem olvastam róla:
- hány TB-ig tud vinyót a VTEN közvetlenül kezelni? (pld ekkorát [link])?
- sok FLAC/APE kiterjesztésű zeném van, kezeli-e (főleg az ape-t)?
- ha a VTEN-re rákötök több külső vinyót, (pld HUB-al) látja-e őket
- uezt hálózatban látom-e a PC-n (win 8.1)?
- esetleg valami hiba/ok, amiért nem ajánljátok a VTEN-t?
- ha esetleg van köztetek olyan, aki jól ismeri a Dune vonalat, egy tudás összehasonlításnak nagyon hálás lennék

Köszi szépen:)

(#438) Petykó78 válasza Technoman (#437) üzenetére


Petykó78
tag

Szia!

Ez a topik nem pörög. Fáradj át az asztali médialejátszós topikba, ott gyorsan kaphatsz választ.

[link]

(#439) Technoman válasza Petykó78 (#438) üzenetére


Technoman
őstag

Kösz szépen, akkor plagizálom az írásomat oda is.

(#440) Lali-213


Lali-213
senior tag

Sziasztok!

Egy A-210-es lejátszóhoz szeretnék tőletek segítséget kérni, mert elakadtam a finomhangolásnál. A következőket próbálnám megoldani, de egyelőre nem igazán akar összejönni. :(
A lejátszóba épített merevlemezt szeretném megosztani úgy, hogy a laptopon is lássam a rajta tárolt adatokat. Eddig ftp-n mozgattam a két eszköz között a fájlokat, de ez kissé lassú volt.
Valamint az új netszolgáltató (Invitel optika) Huawei wifis modemével lenne jó rendesen működésre bírni. Ki lehet váltani valahogy a webböngészőben használható Transmission klienst egy laptopra letöltött programmal?

(#441) Lali-213


Lali-213
senior tag

Úgy tűnik a problémát sikerült orvosolnom. Már csak 2 kérdésem maradt. Az egyik, hogy az A-210-esem Transmission kliensét csak webes felületen tudom működtetni vagy kiváltható egy desktop programmal? A másik, hogy ha nem FTP-n szeretnék az laptop és a médiajátékos között adatokat másolni, akkor ezt mivel tehetném meg? Helyi hálózaton akarom mozgatni a fájlokat.

(#442) zsolt501 válasza Lali-213 (#441) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Transmission Remote GUI és már tudod is vezérelni.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#443) Lali-213 válasza zsolt501 (#442) üzenetére


Lali-213
senior tag

Köszönöm a választ! A Popcorn tartalmát helyi hálózatként böngészni hogy lehet?

(#444) Wish00


Wish00
csendes tag

Sziasztok
Segitsetek legyszi mert nem vagyok otthon a temaban...
Van egy c200 lejatszo amit torrentezesre hasznalnek es kene egy konnektoros wifi jelerosito kb 10.000ft ig...
Ket teljesen kulonallo csaladi hazrol van szo ahol az egyikben van a net es egy tp link router szorja a jelet... A kabeles megoldas ki van zarva sajnos ezert kene egy jelerosito...
Ha tudtok es arba is bele fer akkor 2 csatis kene de az 1 is megfelel csak mukodjon a dolog :) a tav kb 20 25 meter..
Van valami otlet?

[ Szerkesztve ]

(#445) rukh


rukh
aktív tag

Hi!

Érdeklődöm, hogy az A410 max. mekkora és milyen módon formázott HDD-t tud kezelni?

Kösz és üdv,
Rukh

Üdv mindenkinek, Rukh

(#446) Palika71 válasza Wish00 (#444) üzenetére


Palika71
őstag

Szia!

Én 2 egymástól 7m-re levő családi ház közt nem tudtam megoldani az átjátszást. :(

Mindenki a maga szintjén nyomorog!

(#447) Wish00 válasza Palika71 (#446) üzenetére


Wish00
csendes tag

Udv
Vettem egy tp link wa860rekeszulekeet amivel vezetek nelkul is erezhetoen gyorsabb a net..
Tudsz abba segiteni hogy normalisan jelenjen meg a szoveg a popin? Nem igazan birja az ekezeteket megjeleniteni es nem birok belepni a torrent oldalra

(#448) Wish00


Wish00
csendes tag

Meg egy kerdes...
Hogy kell egyaltalan torrentezni? :D
Sehogy nem jovok ra..

(#449) Guidourfi válasza Wish00 (#448) üzenetére


Guidourfi
csendes tag

Üdv,
Szeretnék vásárolni egy Popcorn Vten-t. tudnátok vásárlási tanácsot adni,hogy mire kell figyelnem? vagy esetleg kell-e még hozzá valami? Egy LG tv-hez lenne egy synology Nas-ról nézném a tartalmakat hálózaton. Synology előtt router van.

köszönöm. -Zoli-

[ Szerkesztve ]

(#450) Blaise válasza Guidourfi (#449) üzenetére


Blaise
veterán

Teljesen jó választás, én is Synology NAS-ról nézek filmeket VTEN-el.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.