Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) bj13 válasza Q (#950) üzenetére


bj13
tag

Az cumi.
Akkor felesleges kézzel kapcsolgatnom a TV-t?

(#952) Q válasza bj13 (#951) üzenetére


Q
senior tag

A forgalmazó és a Ph teszt ezt írta. Nekem nincs ez a fajta lejátszóm, kipróbálni nem tudom. Nem akarlak félrevezetni, inkább olyanra halgass aki ki tudja próbálni.

(#953) Lacielvtárs válasza Q (#952) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Nekem van a500am, de nincs 4k HDR tevem.
A 4k uhd bdt, gondolkodás nélkül viszi :K
De ha igy is ki tudom próbálni, mondjátok hogy mit kell megnezni, szívesen segítek, ha tudok.
A kisdobos ott segít, ahol tud :DD

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#954) Tobi válasza Jim-X (#948) üzenetére


Tobi
újonc

Nálam is a 3 Mega lett a befutó! Nekem nincs külön NAS itthon,evvel viszont Sokkal többet tudok seedelni mert sokkal többet megy mint a PC! Úgyhogy hajrá! :))

(#955) Tobi válasza Hyena (#949) üzenetére


Tobi
újonc

Köszönöm a választ!
Először azt hittem,hogy a hálózattal van a bibi. Nem értettem,hogy miért mennek ilyen lassan át a file-ok? Sajnos most már tudom,hogy ennyit bír a popi. Azért használom tovább a funkciót,mert igaz,hogy lassú,de megfelelő korlátok között tartva azért működik és folyamatosan seedelhetek.

(#956) bj13 válasza Lacielvtárs (#953) üzenetére


bj13
tag

öööööö izé
Szóval vannak erre szakosodott oldalak, ahonnan letölthetők a HDR 10bit anyagok.
Teszt után pedig törlendő. ;]

(#957) Lacielvtárs válasza bj13 (#956) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Értem, amire utalsz, van is uhd anyagom, egy kettő talán még HDR is, csak ha elinditom, nálam elindul csak jóval sötétebb a képe mint a fullhd anyagnak...
De a tévém sajnos fullhd, így nem tudom hogy tudnám kiprobalni, tesztelni neked...
Ami biztos hogy akadozas nélkül megy rajta ez a nagy felbontasu tartalom.

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#958) MiB


MiB
tag

Sziasztok

Hogy lehet ilyen több ezer file-ból álló blu-ray-eket lejátszani popcorn a500 pro-val? Mert ezt így nem eszi meg. Max csak az mts-t tudom elindítani. ISO-t kéne belőle csinálni?

(#959) Lacielvtárs válasza MiB (#958) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Szia, csinálhatsz isot is, de a bd lite pont ezt tudja, ha a mappán play gombot nyomsz, akkor elvileg rákérdez hogy mit akarsz vele kezdeni.
Ha a bd lite-ot választod, akkor indítja a bdt menu nélkül.
Ha nem kérdez rá, akkor a beallitasokban be tudod állítani hogy mit kezdjen az ilyen állományokkal, vahy hogy mindig kérdezzen rá :K

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#960) MiB válasza Lacielvtárs (#959) üzenetére


MiB
tag

Bocs de mi az bd lite? Valamit fel kéne raknom a popcorn-ra?

(#961) Lacielvtárs válasza MiB (#960) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Nem, az egy alap funkció a bd mappa es ISO tartalmak kezelésehez.
Ilyet kellene látnod

Ha nincs, akkor a beállításokban lépj be a bd/dvd menupontban, ott a bd lejátszásat rakd, arra hogyindig rákérdez, vagy ha neked kényelmesebb akkor rakhatod a bd lite opcióra...
Ez esetnen nem kérdez hanem, Indítja a filmet.

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#962) MiB válasza Lacielvtárs (#961) üzenetére


MiB
tag

Köszi!

Most néztem meg és alapból a BD Lite opción van, de továbbra is file-ok között tudok böngészni ha rákattintok a BDMW mappára vagy a BDMW mappát egy másikba kéne belerakni? Egy pendrive-ról szeretném lejátszani nem tum hogy ez számít e. Amúgy neked hogy mutatja ezt a listát így(ikonok, mappa mérete, stb), mit állítottál be?

(#963) Lacielvtárs válasza MiB (#962) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Nálam minden gyári beallitadon van...
Nem tudom nálad mi lehet a gond, de szerintem nézz meg egy bd fájl szerkezetet, mert lehet valami hiányzik es azert nem ismeri fel.
Nalam lanon megy minden ilyen anyag...

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#964) MiB válasza Lacielvtárs (#963) üzenetére


MiB
tag

Oks megpróbálom egy másik ugyan ilyen filmmel. Köszi!

(#965) MiB válasza MiB (#964) üzenetére


MiB
tag

Megvan a megoldás sima BDMV mappát nem játszik le! Bele kell rakni egy másik mappába és csak úgy működik. Most már ezt is tudjuk.:)

(#966) Lacielvtárs válasza MiB (#965) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Mondjuk tény hogy ilyesmire gyanakodtam, amikor a hiányzó valamiről beszéltem.
De a lenyeg hogy sikerült.
Használd egészséggel :K

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#967) MiB válasza Lacielvtárs (#966) üzenetére


MiB
tag

Köszi még1x.:)

(#968) Lacielvtárs válasza MiB (#967) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Ne nekem köszönd, te jöttél rá a megoldásra ;]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#969) Valkűr


Valkűr
őstag

Sziasztok! Olyan kérdésem lenne, nem tudom valaki probálta e már. A Popira USB-vel ráköthető -e egy külső PC-hez használható Bluray lejétszó? Felismeri és lejátsza a belerakott lemezt?

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#970) Lacielvtárs válasza Valkűr (#969) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Szia, soha nem próbáltam, de nem tudom elképzelni hogy működne.
Bár van itthon egy USB-s dvd írom és popi is akad itthon :C

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#971) nihil41


nihil41
tag

Helló! A tuning tápot el lehet készíteni házilag, ha van Xbox tápom? Nincs valahol egy részletes leírás, hogy mit és hogyan kell átalakítani? Előre is köszi.

(#972) Lacielvtárs válasza nihil41 (#971) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Szia, próbáltad angolul keresni guglin?
[link]

Sajnos én nem értek hozzá, én 15 ezerért vettem az avx oldalon :K

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#973) Q válasza nihil41 (#971) üzenetére


Q
senior tag

Ha nincs meg a neten (biztosan meg van), ki kell mérni, hogy melyik érintkezőkön adja a +12V-ot. Ha nem akarod kicserélni a kábelt, akkor levágod a X360 csatlakozót, és ráforrasztasz egy olyan dugót, ami a popihoz kell. Csak arra kell figyelni, hogy a +/- pólusokat ne cseréld fel. Ezért jobb mérni, mint a netre hivatkozni, mert több fajata box jött ki az évek alatt, és a csatlakozók is változtak.

Itt két készüléket is meg tud hajtani. A box táp legalább 3x erősebb mint a popi gyári tápja.

[ Szerkesztve ]

(#974) nihil41 válasza Q (#973) üzenetére


nihil41
tag

Elég csak a csatlakozót kicserélni? Akkor lehet, hogy csak egy átalakítót kell beszereznem és akkor használható marad a táp az Xbox-hoz is és a Popcornhoz is.

(#975) Lacielvtárs


Lacielvtárs
nagyúr

Urak, popcorn "társaim"
egy gyors kérdés, hátha tudjátok, épp most bújom a juzermanualt, de hátha ti azonnal vágjátok.
A popcorn playernél egy film elindítást követően, tudok a menüben fényértő adni a "gyorsba"?
A tévé menübe is "nagyon" bele kell másznom, ezért érdekelne ez az opció
mint pl ahogy audió hangsávot váltok.
az elmúlt hetekben kipróbáltam az S905 csoda kütyüt LE-vel, de nálam el megy film közben a hang.
Igazából csak a DTS:X hangsáv miatt érdekel egy két UHD film, amit a popi szó nélkül visz, csak "sötétebb" a képe, mint a sima FHD-nek.
a kínai kütyün, vagyis az LE-ben lévő Kodiban egy két gombnyomással tudok ráadni fényt és arra gondoltam hogy ez popival is menne egy ilyen módon?
remélem érthető amiről itt gagyarászok :D

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#976) Q válasza nihil41 (#974) üzenetére


Q
senior tag

Mindenképpen mérj rá a csatlakozóra, hogy alapállapotban is kijön-e rajta a 12V!

LACI!
Van ilyen lehetőség. Azt hiszem, ha film közben nyomod a setup gombot a távon.

(#977) Lacielvtárs válasza Q (#976) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

szia Mester, köszönöm az infót, ha hazaérek ki fogom próbálni :R

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#978) Lacielvtárs válasza Q (#976) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

És tényleg ott van, nagyon nagyon köszönöm :R

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#979) Q válasza Lacielvtárs (#978) üzenetére


Q
senior tag

Ránéztem az előbb én is, hogy nem írtam-e hülyeséget. :DDD
Szívesen ;)

(#980) Lacielvtárs válasza Q (#979) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

:C :R

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#981) vico03


vico03
tag

Sziasztok!
Adott egy Popcorn-A500.
Az a problémám hogy az appok között lévő youtube app nem játsza le a videókat, elvégeztem a párosítást de akkor sem.
Létezik egy másik youtube app ami meg nekem nincs is....
Csináltam egy gyári beállítás visszaállítást de akkor sincs csak egy youtube app-om ami nem működik.
Hogyan tudom visszavarázsolni az appot? Lehet hogy akitől vettem az törölte?
Visszaraktam a legújabb 2017. 04. 05.: 01-05-170404 - RC 5/6 firmware-t de ez sem oldotta meg, youtube app sehol..... :W

(#982) Q válasza vico03 (#981) üzenetére


Q
senior tag

2 youtube app volt, de az egyiknek megszűnt a támogatása. Színes ikonja volt. Az áruházból is kivették. A másik működik, de egy-két videot nekem sem indít el. De nekem a pc-n is van most valami gondom, mert ha bejelentkezek a profilomba, akkor ott sem indulnak a videók. Kijelentkezve megy az összes.

Kérdezem azoktól akik használják az időjárás widgetet, működik nálatok?

(#983) Lacielvtárs válasza Q (#982) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

igen én is ezt mutattam a kérdezőnek.
nálam tegnap ment az első videó amire rányomtam.

az időjárás alatt arra gondolsz ami a menü háttérként jön be?
mert nálam napok óta nem nagyon akar frissülni :U

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#984) Q válasza Lacielvtárs (#983) üzenetére


Q
senior tag

Érdekes, nálam már az a youtube nem indul amit Te használsz. Ha rányomok, kiírja, hogy már nem támogatott az én készülékemen. Az áruházban sem érem el. A másik, aminek a szürke ikonja van, az működik, csak néhány videót mem indít el. Lehet, hogy nálad még azért jó, mert az A500 jóval fiatalabb mint az én 400-asom.
Az időjárás kijelzés meg nemhogy nem frissül, hanem el is tűnt a főképernyőről. De ez a 400-ról és az A/C300-akról is.

(#985) Lacielvtárs válasza Q (#984) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Upsz, bocsi, a kép felvezető volt :W
Az elsőn a lényeg hogy kettő van, de a piros ikonos nálam sem indul....
A szürkés ami indul azonnal.
Érdekes most frissült. Ki érti ezt.

Ejj de jó fotó lett, olyan mintha a szobában is olyan idő lenne mint amilyen ködös idő mutat a popi :D

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#986) vico03


vico03
tag

Azèrt ez elszomorìtò.
Adott egy 90E ft-os mèdialejàtszò amin nem működik a YouTube pontosabban nincs is, mert ami van az hasznàlhatatlan :(

(#987) zsolt501 válasza vico03 (#986) üzenetére


zsolt501
nagyúr

És még alternatív szoftver sem rakható rá hogy az ilyen hibák kikerülhetőek legyenek, max az androidos verzió esetén.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#988) Mezga Aladár válasza zsolt501 (#987) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

Két fórumtársnak megy és nálam is az A400-on. Nem lehet h egyedi/user hiba??
Mi lenne ha megkérdeznétek a hivatalos supportnál mielőtt temetnétek?

[ Szerkesztve ]

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#989) Lacielvtárs válasza Mezga Aladár (#988) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Én is juzer errora gondolok...

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#990) zsolt501 válasza Mezga Aladár (#988) üzenetére


zsolt501
nagyúr

A300 esetén már biztos nem megy kivették a támogatottak listájáról, amúgy lehet szoftver hiba is ha másnál megy, és nem mindig USER error-ra kell gondolni, több esetben is volt rá példa, hogy még az is hazatudta vágni a szoftvert ha nem jól volt leállítva, vagy áramszünet volt.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#991) Mezga Aladár válasza zsolt501 (#990) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

Leírom még egyszer - egyedi vagy user hiba.

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#992) Q válasza zsolt501 (#990) üzenetére


Q
senior tag

Mint írtam már: az A és C300-on és A400-on megy a Youtube. Néhány videót nem indít, de ezzel PC-n is gondom van. De valami a profilommal lehet, mert ha kijelentkezek, akkor minden videó megy.

(#993) bj13


bj13
tag

A 500Pro USB-ről mekkora vinyót lát?
4 TB-ost NTFS-re formázva nem látja, önállóan lenyomja ext3-ra, de úgy meg a Win10 nézi bután.

(#994) Lacielvtárs válasza bj13 (#993) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Nálam, igaz csak a500 van, nem pro de az szó nélkül vitte a 3tb os hddt anno.
De én úgy tudom az ext3 filerendszerhez van driver win 10 alá.
Elvileg stabilabb a popiban az ext3, mint az ntfs :K

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#995) bj13 válasza Lacielvtárs (#994) üzenetére


bj13
tag

Ez egyre érdekesebb.
Szétütöttem 2x2 TB-osra (NTFS), így látja rendesen.
Belül egy 3 TB-os van (NTFS), azt látja rendesen.

(#996) Lacielvtárs válasza bj13 (#995) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Jaaa, nem figyeltem, hogy usb.
Nalam a popin 2db 4TBos wd my book megy, gond nélkül ntfs fajlrendszerrel...

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#997) Gaben360


Gaben360
senior tag

Adott egy A400,és egyik napról a másikra nem látja a benne lévő 2tb-os hdd-t,ez megint mi?
Jártam így A300-zal is.
Csináltam gyári visszaállítást,semmi,kivettem,visszatettem,semmi,a hdd felpörög szóval az működik.
A rádugott pendriveokat látja.
A kérdés az,hogyha veszek egy külső házat,és beleteszem a hdd-t azt látni fogja vajon?
Mivel ext3-ra van formázva.

Az éj sötét,és tele iszonyattal! "Néha szívesen lennék egy régi gyárépület ablaka....csak állnék ott beb@szv@"

(#998) Valkűr


Valkűr
őstag

Sziasztok Popcorn Hour Vten mellé tudtok valami normálisabb tápot ami kellő amperrel eltudná látni a Vtent?

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#999) bj13 válasza Gaben360 (#997) üzenetére


bj13
tag

Nekem dokkolóban lévő 4TB-ost az 500Pro ext3-ra formázta és hibátlanul láttam.

(#1000) Gaben360 válasza bj13 (#999) üzenetére


Gaben360
senior tag

Vettem egy külső házat beletettem a vinyót és így sem látja egyik usb-n sem.(ext3-ra formázva)
Felismeri annyira,hogy kiírja hogy van rajta nmj app és kész.
Pc-re kötve meg jó,hdd sentinel szerint is 100%-os,se bad sector se semmi,több mint 1000 napos üzemidő stb...
Ilyenkor mit tudok csinálni???? :O :O :O :W :W :W

Az éj sötét,és tele iszonyattal! "Néha szívesen lennék egy régi gyárépület ablaka....csak állnék ott beb@szv@"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.