Hirdetés
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: MárkaLánc
- sziku69: Szólánc.
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- MasterDeeJay: Intel Optane M10: mire lehet használni?
- hcl: GPT diszk kisebbre klónozása
Aktív témák
-
DM-Fan
nagyúr
Épp ezért furcsállom, amikor valaki úgy ítélkezik egy márka fölött, hogy kifogott egy egyébként sem erős típusból egy gyengébbet, aztán rögtön általánosít az egész termékskálára az adott cégtől. Mindezt annak ellenére, hogy többen is megerősítik az ellenkezőjét a tulajok közül és akkor jön az, hogy mert elfogult vagy a sajátoddal szemben és Te nem látod a hibát a sajátodon. Mondja ezt általában az, akinek egy készüléke volt életében és nem is sokkal többet látott máshol sem tesztkörnyezetben. Sosem értem, hogy nekem mi értelme lenne tagadnom, ha nem vagyok elégedett a választásommal. Nem vagyok az a típus, aki beletörődik és használja a rosszat, első dolgom lett volna lecserélni. Pláne nem írnék le valótlant, hogy más is jól megszívja vele.
Én speciel hibátlan TV-t még nem láttam, pedig elég sok plazmát láttam csak az elmúlt 4-5 évben, gondolom ezzel Te is így vagy. A Pioneer-ba is bele lehetett kötni anno, mint ahogy a VT20-ba is bele tudok. Más kérdés, hogy összhatásilag milyen élvezeti értéke van egy adott modellnek. Nagyítóval hibákat keresve egyiknek sem lesz magas, ez garantálható. Emlékeim szerint magam is többször leírtam, hogy mit kifogásolok a G20-ban, ami zavaró, hozzátéve azt, hogy ettől függetlenül a másik gyártó másik modelljével szemben mégis mivel nyújt annyival többet, ami miatt megérte mégis ezt választani. Nem vakon választottam, nagyon is tisztában voltam az adott modell hiányosságaival és erősségeivel, mivel közel egy éve olvastam vele kapcsolatban.
Szerintem egyébként bőven szoktunk mi jót mondani a Samsung-ról is, asszem pár napja pont én írtam, hogy a 250-280 eFt-os ársávban magam is C7000-et vennék, ha most kéne TV-t vennem. Az egy másik kérdés, hogy az LG-t viszont minden körülmények között kerülöm. Nem azért, mert nézhetetlenek a TV-i, mert korántsem erről van szó - szerintem ilyet sem mondtunk sosem - hanem azért, mert egyértelműen kapható nála jobb, vajmi kevés anyagi többletért.
Aktív témák
- Engedélyezte Hollandia a Tesla önvezetést, az EU többi része következhet
- Hogyan verte le egy telefon chip az egész laptop ipart? – x86 vs ARM
- Viccrovat
- Milyen joysticket vegyek?
- TCL LCD és LED TV-k
- Szünetmentes tápegységek (UPS)
- Digitális Állampolgárság Program DÁP
- OLED TV topic
- Xbox tulajok OFF topicja
- ThinkPad (NEM IdeaPad)
- További aktív témák...
- iPhone XS Max 256GB Black -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3997
- Dell Optiplex 390 MT,i3-2130,4GB RAM,500GB HDD,WIN10
- Asus TUF F15 FX506HE / 15,6" / i5-11400H / RTX 3050 Ti / 16GB DDR4 / 512GB SSD! BeszámítOK!
- iPhone 13 Pro 256GB Sierra Blue -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4383, 100% Akkumulátor
- REFURBISHED és ÚJ - HP Thunderbolt Dock G2 230W with combo cable (3TR87AA)
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
