Hirdetés
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
- sziku69: Szólánc.
- Luck Dragon: MárkaLánc
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Mr Dini: Mindent a StreamSharkról!
- Re
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- GoodSpeed: Amikor minden lakásom Faraday Kalitkában van! :D
Új hozzászólás Aktív témák
-
Sk8erPeter
nagyúr
Hát nem tom, szerintem egy "jól" összezagyvált kódot visszafejteni úgy, hogy aztán sikerüljön értelmezni is, mi mit csinál, aztán megváltoztatni mindent úgy, hogy értelmes változó- és függvénynevek legyenek a kódban, ismét felkommentezni, hogy következő hozzányúláskor ne kelljen már megint hajadat tépni, hogy átlásd, nem egy egyszerű munka.
Nem tartom magam amatőrnek (ha az az állítás, hogy csak azok ellen véd), de nem szívesen vállalkoznék ilyenre...
Persze gondolom a query-ket meg stringeket nem lehet összezagyválni, úgyhogy az sokat segít.
Az ismerősöd meg lehet, hogy szintén nem szívesen vállalkozna egy visszafejtegetésre, vagy kis túlzással ennyi idő alatt már meg is írná inkább magától az egészet.
Aztán lehet, hogy vannak zsenijelöltek, akiknek mindez pikkpakk megy, most így hirtelen nehéz elképzelni, hogy lehet egy "jól" obfuszkált, más által megírt kódot visszafejteni, értelmezni, majd annyira belejönni, hogy máshol is alkalmazni tudd, mindezt normális idő alatt, hogy ne érezd úgy, hogy ezzel értékes, valós pénzt kínáló munkaórákat dobálsz ki az ablakon...Ettől függetlenül még mindig választhatod az API-t vagy web service-t, csak ezt is elég melós lehet megírni jól.
-
Coyot
őstag
Írsz egy obfucalót nem nagy kunct az sem, weblaboron volt is kész példa rá.
vagy: obfuscatephp a progi, nem ingyenes így belerak egy kódrészt amitől 7 nap után leáll a kód. Írtam rá egy reguláris kifejezést ami kibombázza belőle np++al pikkpakk ki lehet pucolni, ha kell szólj

Új hozzászólás Aktív témák
- Telefon felvásárlás!! Huawei P20 Lite/Huawei P20/Huawei P30 Lite/Huawei P30/Huawei P30 Pro
- Telefon felvásárlás!! Honor 400 Lite, Honor 400, Honor 400 Pro
- LG 55B4 - 55" OLED - 4K 120Hz 1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync Premium - HDMI 2.1 - PS5 és Xbox Ready
- Samsung Galaxy A50 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- 157 - Lenovo LOQ (15ARP9) - AMD Ryzen 7 7435HS, RTX 4060 (ELKELT)
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest



