Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 09:49:59

LOGOUT.hu

A tippjáték saját oldalra költözött: YourF1Team.com

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2301) Qorthral


Qorthral
őstag

Fent vannak a tippek.
Köszi mindenkinek, hogy a limiten belül maradt az ellenőrzés hiánya mellett is. :R

Továbbá örömteli, hogy stabillá vált a tippelők száma.
Az elmúlt három futamon így alakult a létszám: 62 -> 63 -> 64 :)

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#2302) quailstorm


quailstorm
nagyúr

Massa elintézte a 15ik hely idejének tippjét. Kb a legnagyobb idő fog nyerni :DDD

De a Toro se jött be, hiába a szabadedzés. Bár majd a rajtnál a két McLaren eltűnik előlük.

Aki meg Mercire tippelt az meg gondolom marha boldog.

[ Szerkesztve ]

(#2303) IreN!CuS válasza Qorthral (#2298) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Bohóckodni itt a ms-ekkel....ahelyett, hogy 1:13:859 mint tipp, nem számolgatni meg átváltani meg minden csak,hogy megmutassuk mennyire komplex bonyolult odafigyelős egy játék ez itt.

Na mindegy biztos velem van a gond :)

quailstorm: tudod amikor a szabad 2-4 percemet erre baszom el és meglátom az ilyen kérdés akkor igen " nevetséges " és nem azért mert atomfizika....kiszámolni.

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#2304) quailstorm válasza IreN!CuS (#2303) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Gondolom a webformon lett volna bonyolult megvalósítani, ahhoz nem értek.

(#2305) Qorthral válasza IreN!CuS (#2303) üzenetére


Qorthral
őstag

A form nem támogatja a perc:másodperc:ms formátumot. Tényleg van, akinek gondot okoz az 1:13:859 átváltása ms-re? Nekem kb fél másodperc alatt megvan. Nem szemétkedés, vagy a játék nehezítése volt a cél.

[ Szerkesztve ]

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#2306) EmberXY válasza quailstorm (#2302) üzenetére


EmberXY
addikt

De azért sok az optimista 50 mp körüli tipp... :D

Up the Irons!

(#2307) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Honda motor hozta most a pontot :D

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2308) EmberXY válasza Motion_Blur (#2307) üzenetére


EmberXY
addikt

Nekem is. ;]
Ennyire drámai véget nem prognosztizáltam, de a dobogót rizikósnak tartottam lévén, hogy "újoncként" volt ott...

Up the Irons!

(#2309) Qorthral válasza Motion_Blur (#2307) üzenetére


Qorthral
őstag

:DDD

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#2310) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

nosztalgiából arra tettem hogy Buttonnak jó hétvégéje lesz, úgy látszik objektívnek kellett volna maradnom :D

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#2311) Qorthral


Qorthral
őstag

Fent vannak az eredmények. :)

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#2312) Motion_Blur válasza Qorthral (#2311) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Köszi!

Tippelésben Monacot mindig megszívtam az elmúlt 5-6 évben.
Olyan szép hagyomány ez, hogy idén is folytatom :D

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2313) [CS]Blade2 válasza Qorthral (#2311) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Szerintem valami nem jó:

A csapatok pontszámát nézem:
Ha jól látom a Mercedesre járt a 25
a Force Indiára a 19,
STR-ra csak 5,
a Ferrarira, akik kettős győzelmet hoztak, 14.

(#2314) [CS]Blade2 válasza Qorthral (#2311) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

dupla.

[ Szerkesztve ]

(#2315) Qorthral válasza [CS]Blade2 (#2313) üzenetére


Qorthral
őstag

Jaja, köszi, tényleg hibás, valamiért a spanyol futam pontszámai maradtak a csapatoknál. Pedig már azt hittem ezúttal kivételesen nem rontottam el semmit. :D
Lassan tényleg el kell kezdenem automatizálni a kiértékelést.

Köszi, este javítom!

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#2316) Süvi válasza Qorthral (#2315) üzenetére


Süvi
őstag

Pedig már-már örültem a harmadik helyezésnek.

(#2317)



addikt

Csak bedobom, mint ötletet, de én részemről azt támogatnám, ha a tippelést lezárnánk még FP3 előtt. Pl pénteken éjfélkor vagy ilyesmi.

Indoklás:
Nálam viszonylag ritka, hogy pont otthon és gépnél tudok lenni szombaton dél és 1 között. (FP3 után és még tippelés lezárása előtt). Így legtöbbször amúgy sem tudom figyelembe venni az FP3-at, viszont mindig úgy érzem, hogy emiatt hátrányban vagyok azokhoz képest, akik igen.

Szerintem általában nagyobb egyenlőséget adna egy péntek éjféli lezárás. Hiszen ott FP2 vége után péntek éjfélig van egy bő 8 órás ablak, ahol mindenki egyenlő infok birtokában tud tippelni.
FP3-as lezárásnál, csak 1 órás ugyanez az ablak. Ha abban az egy órában pont nem érsz rá, az hátrányt jelent azokhoz képest, akik éppen igen. Így kicsit kétsebességesnek érzem a tippeket.

Persze az is lehet, hogy csak én vagyok így ezzel és senkit nem érdekel. :D

[ Szerkesztve ]

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#2318) Motion_Blur válasza (#2317) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Támogatom az ötletet!

Most szombaton sajnos csak 10 percem volt leadni a tippeket, telefonról, mivel úton voltam abban az 1 órában. Ez meg is látszik az eredményen, bár nem akarom erre fogni. De pl. Button rajtbüntetéséről se tudtam.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2319) EmberXY válasza Qorthral (#2315) üzenetére


EmberXY
addikt

Üdv!
Valami szerintem még mindig nem jó, vagy én nézem be... A bonus nem mindenhol, (vagy sehol) van hozzáadva a pontszámhoz, csak a csapat + random adja az összpontszámot. :F

Up the Irons!

(#2320) Csapoati válasza (#2317) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A csütörtök esti tippemmel lettem 3. :D

EmberXY: Írta, hogy este javítja majd.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#2321) EmberXY válasza Csapoati (#2320) üzenetére


EmberXY
addikt

Olvastam, de az a csapat pontszámokra vonatkozott, ebből nekem nem feltétlenül következik, hogy az egészet át kell nézni, ezért jeleztem, hogy máshol is van hiba, nehogy esetleg megint kimaradjon valami...

Up the Irons!

(#2322) Qorthral válasza (#2317) üzenetére


Qorthral
őstag

Lehet róla szó, de részben épp amiatt változott ez meg tavaly óta, mert többen is kértétek. Nekem is szimpatikusabb a péntek éjfél, több okból is. Lehet pl az FP3-ról is kérdezni. ;)
Plusz könnyebb kalkulálni a határidővel, illetve mindenkinek több ideje van a tippek leadására. Egy gyors szavazást lezavarhatunk. Ki szeretné, hogy maradjon az FP3 utáni leadási határidő, és ki az, aki a péntek éjfélre voksol?

EmberXY: ok, köszi, ránézek arra is. Sorry a sok hibáért, 30 percem volt rá tegnap és a héten egyik nap sem nagyon lesz ennyi sem, ezért sikerült megint hibásra a dolog :( .

[ Szerkesztve ]

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#2323) Csapoati válasza Qorthral (#2322) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Péntek éjfél részemről.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#2324) EmberXY válasza Qorthral (#2322) üzenetére


EmberXY
addikt

Semmi gond, azért vagyunk ennyien, hogy jelezzük, ha találunk valamit, emiatt ne aggódj. ;]

Én is támogatnám a péntek éjféli zárást, pont ugyanazon okból, mint Pá, sokszor még a futamot sem tudom megnézni, csak ismétlésről, javarészt az FP 2 után dobok össze egy biztonsági tippet, és százból egyszer van időm még szombat délelőtt módosítani... Persze felfogható ez egyéni szociális problémának, na de még ez a "hátrány" is sújtson minket a multik mellett? :DD

Up the Irons!

(#2325) Plutor válasza Qorthral (#2322) üzenetére


Plutor
aktív tag

Péntek

(#2326) Incubus


Incubus
tag

Szombat

(#2327) Süvi


Süvi
őstag

Ez lehetne egy kérdés a következő randomban

(#2328) Atomantiii válasza Incubus (#2326) üzenetére


Atomantiii
őstag

Vasárnap :DDD

(#2329) T0rnad0 válasza Qorthral (#2322) üzenetére


T0rnad0
addikt

Péntek éjfél :)

Z Fold 4

(#2330) Blackmirror válasza T0rnad0 (#2329) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Hétfő ;]

iPhone X@R, iPad Pro

(#2331) Qorthral


Qorthral
őstag

Fent vannak a javított eredmények. Szóljatok, ha valami nem stimmelne. Elvileg ez már jó. :)
Süvi: a harmadik helyed megmaradt! ;)
Motion: Annyira mégsem sikerült rosszul ez a hétvége!

A fordulók zárásával kapcsolatban várom még a további véleményeket. Lehet, hogy a következő hétvégén a kérdéssorban is megkérdezem, meglátjuk. Egy biztos, bárhogy is döntök, a következő kört még nem befolyásolja, mert az nem lenne fair a nem PH!-sokkal szemben.

[ Szerkesztve ]

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#2332) pocokxx válasza Qorthral (#2331) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Szerintem jó fp3 előtt, de ne péntek éjfél. (Sokszor szombat reggel foglalkozok csak vele.)

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#2333) válasza pocokxx (#2332) üzenetére



addikt

Péntek éjfél csak egy példa volt. Nekem az is tökéletes lenne, ha FP3 előtt 1 perccel lenne a zárás. :)

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#2334) EmberXY válasza Qorthral (#2331) üzenetére


EmberXY
addikt

Szerintem is az lenne a legcélszerűbb, ha a játékban is rákérdeznél. Így mindenkihez eljut az info, és ha már kénytelenek foglalkozni vele, nem tudnak átsiklani felette, utólag nem lenne sértődés vagy meglepődés (bármi is lesz az eredmény), plusz így lenne igazságos is.

Up the Irons!

(#2335) customer114


customer114
senior tag

Az lehetne a következő kérdés, hogy customer114 hogy képes elfelejteni tippelni, amikor ő maga emlékezteti a többieket minden alkalommal az F1 topikban...

Mentségemre szóljon pénteken akciós volt a sör a helyi kisboltban. :D

(#2336) [CS]Blade2


[CS]Blade2
addikt

Nekem kezd elmenni, már 49 a lemaradásom, ami nem lenne sok, de egyszerűen akit berakok, az végig szo.ja a futamot.
Grosjean... kiesett
Massa... visszaesett
Verstappen... kiesett
Kvyat... kiütötték

Ált. a futamon megy el, de nem mondhatnám azt sem, hogy a többi rendben van, mert azért ott is bejönnek elég fura dolgok. Pl.: most Vettelt raktam, erre 9 éves kihagyás után Kimi hoz egy polet.

Na mind1, ha azt akarjátok, hogy valaki kiessen a futamon, akkor szóljatok, megteszem a futamra, és neki annyi. ;]

(#2337) EmberXY válasza [CS]Blade2 (#2336) üzenetére


EmberXY
addikt

Játssz ugyanazokkal a tippekkel minden futamon, így kiegyensúlyozottabb lesz az eredmény és kevesebb az izgalom is, hogy vajon mit "kellett volna" tippelni... ;]

customer114: amikor a hóhért akasztják.... :D

[ Szerkesztve ]

Up the Irons!

(#2338) EmberXY


EmberXY
addikt

A kérdéssor legelején a szövegmező csak véletlen maradt bent, vagy van valami célja? Vagy nekem nem tölt be valamit (utána rögtön a csapatválasztós rész jön)? :F

Up the Irons!

(#2339) Qorthral válasza EmberXY (#2338) üzenetére


Qorthral
őstag

Hú ezt most nem értem. Nálam látszólag minden normálisan néz ki, Nálad nem? Milyen szövegmező?
Bármi is az, nem szándékos... :)
Másoknak hasonló gond?

[ Szerkesztve ]

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#2340) Motion_Blur válasza Qorthral (#2339) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Nálam is minden rendben :R

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2341) [CS]Blade2 válasza EmberXY (#2338) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Biztos, hogy szövegmező? Lehet írni bele?

Egyébként van egy vonal "YourF1Team nevezési ív a 2017-es kanadai Nagydíjra" és a "Állítsd össze a csapatodat!" között,
valamint a "Random kérdések" felett 2db vonal.

Ha tényleg szövegmező, akkor azt tudom elképzelni, hogy nálad valamiért felcsúszik egy mező a
Pilóta (időmérő) *
Pilóta (verseny) *
Csapat *
Összesen *
4db mező egyike. Ez a 4 ott van a helyén?

Én még megnézném másik böngészővel, valamint 100%-os oldalmérettel és normál betűmérettel, ha ezek állítva vannak.

(#2342) EmberXY válasza [CS]Blade2 (#2341) üzenetére


EmberXY
addikt

+ Qorthral:

Mostanra "megjavult", valószínűleg a böngészőnek akadhatott be valami (Opera, tableten). A " Pick your team" előtt volt, bele is tudtam kattintani, azt hittem, hogy esetleg a határidő szavazással lehet kapcsolatos, de semmi felirat nem volt. A csapatok alatt lévő 4 mezőbe nem tudok belemenni, innen gondolom, hogy nem azok egyike csúszott fel. Így utólag belegondolva esetleg a Search mező lehetett, de a benne lévő felirat nélkül. Néha a mobilnet eléggé gyászos, hozzá vagyok szokva, hogy nem mindig van minden a helyén, de ettől funkcionálisan minden szokott működni rendesen (kivétel néha a captcha, ha belefutok valahol).
Most újra betöltve nincs semmi anomália, bocsi a vaklármáért. :R

Up the Irons!

(#2343) quailstorm


quailstorm
nagyúr

leadtam a nevezést, megnézném hogy lehet-e módosítani

szembejött a userID

tippjeimet nem látom

mostakkó mivan?

(#2344) EmberXY válasza quailstorm (#2343) üzenetére


EmberXY
addikt

A végén még lehet, hogy nálam is ez volt a rejtélyes beviteli mező... :F

Up the Irons!

(#2345) EmberXY válasza EmberXY (#2344) üzenetére


EmberXY
addikt

Update:
Nálam is ott a User Id mező, ráadásul a csapatok alatt ismét ott egy beviteli mező, "End Section" felirattal (a 4 összegző mező ezután jön). :F

Up the Irons!

(#2346) -Mike-


-Mike-
addikt

Nekem is van User ID meg két End Section sor.
Ha választok pilótát, csapatot nem számolja a Tippjeimnél hogy állok.
Majd délután visszanézek fp3 után remélem addigra minden ok lesz.

(#2347) pocokxx válasza quailstorm (#2343) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Nekem is ez a helyzet.

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#2348) Süvi válasza pocokxx (#2347) üzenetére


Süvi
őstag

Nekem is

(#2349) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Ha nem javul meg, én priviben elküldöm határidőig a tippeket Qorthral-nak.
Nagyon mást nem tudunk tenni.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2350) Qorthral


Qorthral
őstag

Köszi mindenkinek a jelzést! Wordpress update volt és kicsit szétcsúsztak miatta a dolgok. Nem szoktak, de most így alakult. Most már jó lesz elvileg. :)

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.