Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4323) Dragon27


Dragon27
senior tag

Sziasztok!

Már régóta @hotmail.com fiókot használok de outlook bevezetésnél én is frissítettem .. :) De pár hete belépésnél Fiókalias váltást ajánlott [link] jó legyen @outlook.com címem : semmi probléma nem volt @outlook.com (elsődleges alias) lett ..

: Mess.. váltáskor a skype belépésnél @hotmail.com + jelszavat használtam nem kellet kitölteni semmit belépett rendesen Mess.. ismerősök megmaradtak persze ..

A probléma csak a skype van @outlook.com (elsődleges alias) azt vártam hogy skype is átvált @outlook.com -ra [link] Összekapcsolt fiókok , Értesítési beállítások : megmaradt E-mail cím @hotmail.com ... Elsődleges e-mail cím váltás outlook -ra kéri mentésnél a jelszót : Hoppá, ez nem a megfelelő jelszó. Próbálja újra. :O jól írtam be 100x próbáltam más beállítást enged ...

Vagy a skype.com oldalán Összekapcsolt fiókok :Kapcsolat megszüntetése A Skype-fiók bezárása és kijelentkezés válasszam ? és új belépésnél a @outlook.com címet használva lépjek be.....
(mert most is mind 2 E-mail címmel betudok lépni hotmail, outlook-is de mind 2 belépésnél hotmailt mutat ) [link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.