Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ftamas0201

    senior tag

    válasz jerry311 #32125 üzenetére

    Ezek tuti az ufók. 3 routerral már kipróbáltam komolyan mondom. Mostmár kezdek belegyagyulni ebbe.
    Lan - Lan kapcsolat van.
    Fő router 192.168.1.1 az al router 192.168.1.2. IP címet a fő router 192.168.1.100-tól 150-ig oszt, Mac címek nem ütköznek, IP ütközés így nincs, DHCP letiltva teljesen és elvileg ennyi lenne a történet a több száz leírás szerint is, és nem kéne gondnak lenni. Mindkettőn tomato van alap beállításokkal, annyi különbséggel hogy az n18u-n lett telepítve rtorrent meg samba és ennyi, de teljesen mindegy mert mikor még a linksys volt a fő és egy másik az al router addig is ezt játszotta. Kezdek gyanakodni komolyan mondom az új kábelezésre.
    A kábelezést úgy oldottam meg hogy felvittem az emeletre viszont nem lett elég, és lehet kapni ezt az utp kábel toldót. ilyen kicsike hülyeség, mindkét felébe bele a kábelek végei és mehet tovább a kábelezés egy új kábellel. Én erre gyanakszom nagyon. Most lehoztam a routert és beledugtam egy kis kábelt és most itt fogom járatni pár napig. Ha itt nem szórakozik akkor kitépem azt a rohadt kábelt mert akkor ezek szerint fél éve szívat. Utána pedig fejszével 2 centis darabokra szeletelem hogy a fene essen bele ha tényleg az a hibás.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés