Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-03 14:51:20

LOGOUT.hu

Ezt a fórumot azért hoztuk létre,hogy ne zavarjuk azon felhasználókat, akik még csak most ismerkednek a tablettel, vagy akár az Android rendszerrel.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1501) Gh00st válasza pocokxx (#1500) üzenetére


Gh00st
tag

Adj neki jogot!
-rw-r--r--

<<< Richard B. Riddick >>> ...és Johns, Neked megvan a gerinced!!!

(#1502) pocokxx válasza Gh00st (#1501) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Elvileg van neki.

Vagy ez még nem bizonyíték? .shellben kéne beírnom?

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#1503) Gh00st válasza pocokxx (#1502) üzenetére


Gh00st
tag

Nálam Solid Explorer van a tabon, átmásoltam, felülírtam a jogot és megy.

<<< Richard B. Riddick >>> ...és Johns, Neked megvan a gerinced!!!

(#1504) pocokxx válasza Gh00st (#1503) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

És tényleg a jogokkal volt gond. Az "others"-nek is kellett read jog. Köszi, így már megy!:R

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#1505) Gh00st válasza pocokxx (#1504) üzenetére


Gh00st
tag

Nincs mit :C
:R

<<< Richard B. Riddick >>> ...és Johns, Neked megvan a gerinced!!!

(#1506) joelke HU


joelke HU
senior tag

Olvasgatom a fórumot, de kezdőként eléggé kínai. Nincs valahol lépésről-lépésre leírva, hogy hogyan kell nagyobb tárhelyet csinálni a tabon?

Meg néztem ezt:http://m.prohardver.hu/tema/op3n_dott_tablet_melyviz/hsz_1219-1219.html

Ez valami custom rom? Ezt hogy lehet feltenni? Ebben nagyobb a szabad tárhely vagy előbb kell tárhelyet felszabadítani és utána feltenni a romot?

Motorola G51

(#1507) pocokxx válasza joelke HU (#1506) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Eszerint menni fog !
[link]

[ Szerkesztve ]

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#1508) edeleny válasza pocokxx (#1507) üzenetére


edeleny
őstag

HA ezt lefuttattam, utána a CWM-el, másik romot feltehetek?

( a YouTube-os videóból, a kigyomlált, Root, Sd-mod-ot)

Az interneten előtt is ugyan ennyi hülye volt mint most, csak a világ nem tudta róluk, hogy azok.

(#1509) csucsu52 válasza edeleny (#1508) üzenetére


csucsu52
aktív tag

Persze, feltehető, nekem is az van fenn 4.9GB-al :)
Ám a playstore folyamatosan RPC hibázik, nem tölt le, csak ha mókolom után...
:(

(#1510) joelke HU válasza pocokxx (#1507) üzenetére


joelke HU
senior tag

Köszi és ez a neveztes CWM hogyan telepíthető tabra? Meg csak 8 gigás sd kártyám van. Arra lementhető a rendszer, elég a hely hozzá?

Motorola G51

(#1511) ZS3NI válasza csucsu52 (#1509) üzenetére


ZS3NI
őstag

Nekem ez megoldotta: [link]

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#1512) sepyi válasza Abel (#1104) üzenetére


sepyi
aktív tag

Ez alapján megcsináltam. Úgy tűnik tökéletesen működik. Néhány kérdés: Működik benne az sd írás v kell a link2sd? Mi történik factory resetnél?

Jah! Ez teljesen a gyári illetve telepített állapot. Nincs még semmi mókolva rajta. Csak a google fiók hozzáadva.

[ Szerkesztve ]

Tedd vagy ne tedd! De ne próbáld! (Yoda mester)

(#1513) Gijon válasza joelke HU (#1510) üzenetére


Gijon
senior tag

Bőven elég. Én most csináltam meg, és 1,67 giga volt a mentett rendszerem. Abel (Istencsászár) megoldását megcsináltam (Előtte lementettem a saját backupot) , majd visszaraktam rá a sajátot. Így most van 3,9 helyem a 4,9-ből a masinán. :)

(#1514) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Egy kicsit más. Aki izgulna, hogy az érkezés alatt lévő Teclast mini tokja nem lesz jó, annak üzenem, hogy hibátlan a méretezés és ki van alakítva rendesen a hangszóró nyílás helye is. :C

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#1515) edeleny válasza csucsu52 (#1509) üzenetére


edeleny
őstag

A play nem tölt le, alapból sem.
Most is a mókolt ROM van rajta.
Először úgy csináltam, hogy töröltem a fiókot, és ujra beírtam, akkor jó volt, viszont csak 10-20 percig.

Aztán kaptam egy fülest, hogy törölni kell az adatokat, azóta hibátlan a Play áruház. Frissít, meg miegymás!!

ezt nézzétek, én e szerint csináltam:
https://www.youtube.com/watch?v=bg69AGMS6Lw&feature=youtu.be

Az interneten előtt is ugyan ennyi hülye volt mint most, csak a világ nem tudta róluk, hogy azok.

(#1516) sepyi válasza joelke HU (#1506) üzenetére


sepyi
aktív tag

#1104 hsz Ennél egyszerűbben nem megy!

Tedd vagy ne tedd! De ne próbáld! (Yoda mester)

(#1517) joelke HU válasza edeleny (#1515) üzenetére


joelke HU
senior tag

És a videóban szereplő rom manager programmal menthető a jelenlegi rendszer? Ez az a cwm? Vagy tévedek?

Egyébként azt a romot honnan szedted le, amiből ki vannak írtva az open dottis progik, meg ronda zöld ikonok?

[ Szerkesztve ]

Motorola G51

(#1518) tiki


tiki
tag

Uraim megjöttek a 16Gb os nandok nem sokára , mihelyt lesz egy kis időm felteszem .Mehet rá a rendszer , és referálok .A partíciós kiosztást még nem tudom , hogy csináljam , tehát minek , hagyjak nagyobb területet , és minek ne .Vagyis egy jó rendszer partíció kiosztás ami a 16Gb os nand nak , és a későbbiek folyamén a használhatóságra vonatkozóan mi lenne a legjobb még azon gondolkozom.Egy két kelléket még várok postán aztán indulhat a Tuning .Egyébként az új nand pöpecül stimmel az eredeti helyére , és nem kisebb mint a H26M42003GMR nand.

(#1519) tihibaby


tihibaby
senior tag

Olyankor mi van,ha Win7 alatt a fastboot egyszer csak nem indul?
Ugyanezzel a PC-vel csináltam a múltkor is,azóta semmi nem lett változtatva,mégis a fastboot csak felvillan a tab pedig csak vár.

(#1520) csucsu52 válasza edeleny (#1515) üzenetére


csucsu52
aktív tag

Basszus én is törlöm a fiókot és a play adatokat is a video alapján, de mindig visszajön a gebasz...
Mondjuk csak a Play store adatokat és a szolgáltatások adatait tudom törölni, Ti mit töröltök pontosan??

(#1521) troger911 válasza csucsu52 (#1520) üzenetére


troger911
tag

Én nyomtam egy wipeot és vissza raktam utána az sd-modot, azóta semmi gond! Ezt 5 tableten csináltam eddig a takarított rommal, és mind megy azóta!

(#1522) Aryes válasza tiki (#1518) üzenetére


Aryes
nagyúr

(#1523) tiki válasza Aryes (#1522) üzenetére


tiki
tag

Tedd fel a Gimp 2.8 at , és vele együtt fel fog menni a felület is .OTG én keresztüli usb egér müködés stb stb stb .Olyan 1Gb kb le fog venni arra számíts.

(#1524) F.B.I. válasza csucsu52 (#1520) üzenetére


F.B.I.
veterán

Próbáld meg, hogy rom után, első indulásnál, vedd ki a pipát a mentés és visszaállításnál a Google fiók kérdésnél, úgy lépj tovább.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#1525) joelke HU válasza sepyi (#1516) üzenetére


joelke HU
senior tag

Na asszem elakadtam, már az első lépésnél. Elindítottam a 2_IntelAndroidDrvSetup1.1.5.exe telepítését, el is kezdődött, de vagy 20 perce csak így áll: [link] Egyébként Windows 8.1-em van.

Motorola G51

(#1526) Orionhilles válasza joelke HU (#1525) üzenetére


Orionhilles
senior tag

Win 7-es kompatibilissal csináld :K

– Yet, thou serves with thine eyes clouded in chaos. Thou, bound in the cage of madness. I am he who commands those chains – Fate/Zero Berserker Mad Enchantment

(#1527) sepyi válasza joelke HU (#1525) üzenetére


sepyi
aktív tag

Jobb gomb a programindításnál xp kompatibilitás kiválasztás és menni fog.
Megelőztek.

[ Szerkesztve ]

Tedd vagy ne tedd! De ne próbáld! (Yoda mester)

(#1528) joelke HU válasza Orionhilles (#1526) üzenetére


joelke HU
senior tag

Köszi szépen. Sikerült!!! :DD [link]
Már csak azt a custom romot kell megtalálnom és valahogy felpakolnom és minden happy lesz...

Motorola G51

(#1529) Keeperv85 válasza tiki (#1464) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Igen, mindenki buherál, csak van aki nem akar autószerelő létére otthon Ferrarit építeni mert belátja, hogy nulla esélye van rá. Te nem ebbe a csoportba tartozol... Van egy olyan megérzésem, hogy wifi antennát még életedben nem láttál, így ezzel a lendülettel össze is keverted valamivel, de ha nem, akkor sem tudod a méretét megsaccolni sem. Semmi gond nincs ezzel, én sem tudom, pedig pár szervizes év után jó volna... :U Ám az a BGA IC csere kicsit meredeknek tűnik nekem, mivel a cucc le van ragasztva és a közelben lapul a CPU is... forró levegő, ónpaszta, ónharisnya, ESD védett munkaállomás nem lenne rossz. Ezen felül BGA-zni én röntgen nélkül nem állnék neki... ha még az is van,akkor viszont nem értem miért pont ezt a tabletet választottad...

(#1530) tiki válasza Keeperv85 (#1529) üzenetére


tiki
tag

A miért pont ezt a tabletet választottam egyszerű a válasz.Ennyiért már érdemes rajta buherálni.
A BGA dologhoz meg annyit tennék hozzá , hogy anno írtam is , ha valakinek nem áll rendelkezésére a felszereltség az meg ne próbálja.Szerintem neked ezek a feltételek nem adottak .És szerinted az illik , hogy valakiről olyan véleményt alkoss saját magad elméjéből fakadóan , akit nem is ismersz?

Ez a fórum azért van , hogy aki akarja , vagy szeretné jobbá tenni a tabletjét meglegyenek a hozzá vezető infók , stb stb stb .
De mivel te autószerelő vagy, és szervizes , ezért neked azt ajánlom , hogy inkább vegyél egy hasonló tudásút tabot 70 - 150 e Ft ért , aztán hajrá örülhetsz neki. Ha láttad volna fent van a kép a levett nandról szerinted az úgy néz ki mint ha egy autó szerelő szedte volna le 19 es kulccsal?
A szervizek nagyon jól tudom , hogy működnek gariba cserélnek mindent amblokk.tt nem létezik a buhera a BGA , hisz azok a műveletek megfizethetetlenek lennének egy készülék javításáért.Mivel te azt írtad meredek a BGA csere , így feltételezem , hogy a szervizes létedre nem cseréltél még sosem.Itt nem az a tét , hogy miként fikázzuk egymást hanem az hogy lehet egy viszonylag sőt olcsó tabletből olyat készüléket létre hozni ami már jóval magasabb árkategóriába tartozna.És mindössze egy kis okosság némi ugyancsak elenyésző anyagi ráfordítással véghez vinni.Egyébként mivel tudod , hogy az én gépem szétszedve hever az egyik !!! Akkor tudhatnád , hogy csak láttam már antennát , vagy mégsem :Y .És te láttál már? :Y A tiéd például , hogy néz ki?előbb olvass inkább mi előtt ítélkezel. .

[ Szerkesztve ]

(#1531) Aryes válasza tiki (#1523) üzenetére


Aryes
nagyúr

Gimp 2.8 Android verzió apk-ban? Biztos nem.
Sikerült natív X felületet indítani a tableten az Android fölött, vnc nélkül? Ezt se hiszem.
Van legalább hardveres 2d gyorsításod is?
Miért nem írod le pontosan, mit csináltál és mivel? Hátha mást is érdekel rajtam kívül?

(#1532) tiki válasza Aryes (#1531) üzenetére


tiki
tag

Tedd fel hidd el , és várd amíg végig megy .Megpróbáltad egyáltalán ?

(#1533) Keeperv85 válasza tiki (#1530) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

"A BGA dologhoz meg annyit tennék hozzá , hogy anno írtam is , ha valakinek nem áll rendelkezésére a felszereltség az meg ne próbálja.Szerintem neked ezek a feltételek nem adottak .És szerinted az illik , hogy valakiről olyan véleményt alkoss saját magad elméjéből fakadóan , akit nem is ismersz?"

Nem, nincs BGA állomásom, itthonra nem érdemes. Nem maszekolok, szóval soha sem hozná vissza a beleölt pénzt.

"És szerinted az illik , hogy valakiről olyan véleményt alkoss saját magad elméjéből fakadóan , akit nem is ismersz?"

A korábbi hozzáaszólásaid alapján próbáltam felmérni a szakmai felkészültséged. Lehet rosszul ítéltem meg, de nem szoktam nagyon mellényúlni...

"Ez a fórum azért van , hogy aki akarja , vagy szeretné jobbá tenni a tabletjét meglegyenek a hozzá vezető infók , stb stb stb ."

Oh... és szerinted hány embernek van otthon ESD védett BGA Reflow munkaállomása? :U

"De mivel te autószerelő vagy, és szervizes , ezért neked azt ajánlom , hogy inkább vegyél egy hasonló tudásút tabot 70 - 150 e Ft ért , aztán hajrá örülhetsz neki. Ha láttad volna fent van a kép a levett nandról szerinted az úgy néz ki mint ha egy autó szerelő szedte volna le 19 es kulccsal?""

A szövegértés látom nem erősséged, mert sehol nem írtam, hogy autószerelő vagyok... :U Szerintem az a levett NAND pont úgy néz ki, mint amit most fújtak le onnan. Se megtisztítva nincs még a helye, sem előkészítve egy másiknak...

"A szervizek nagyon jól tudom , hogy működnek gariba cserélnek mindent amblokk.tt nem létezik a buhera a BGA , hisz azok a műveletek megfizethetetlenek lennének egy készülék javításáért."

Nem lennének. Minden szervizben szinte van Fineplacer. Specifikáció van kevés és gyártás szabvány sok. Ragasztott alkatrészt tilos cserélni a szabvány szerin. A NAND flashek 90%-a minimum alá van öntve...

"Mivel te azt írtad meredek a BGA csere , így feltételezem , hogy a szervizes létedre nem cseréltél még sosem."

Több 100-at csupán... az esetek túlnyomó többségében vele együtt a CPU-t is,mert elmelegíti. Sőt... van olyan cucc pl. a Blackberry Dakoták, amiben össze vannak tokozva egymásra...

"Egyébként mivel tudod , hogy az én gépem szétszedve hever az egyik !!! Akkor tudhatnád , hogy csak láttam már antennát , vagy mégsem :Y .És te láttál már? :Y A tiéd például , hogy néz ki?"

Az attól függ a 21 készülékből melyik... Megint jeleskedtél szövegértésből: azt írtam hogy "wifi antennát még életedben nem láttál", de te cseréld nyugodtan ki a jelföldet helyette...

[ Szerkesztve ]

(#1534) tiki válasza Keeperv85 (#1533) üzenetére


tiki
tag

A szövegértés sajnos neked ütött vissza , hisz az autó szerelői témát burkoltan , te próbáltad másra célozva elsütni.De ez mint látjuk vissza nyalt a fagyi.A szervizes dolgokról meg csak hagyjuk , mert sosem javítanak elemi részegységeket nekik az nem pénz.Hanem, az a pénz amikor komplett egységet cserélnek jól átvágva ezzel a készülék gazdáját , úgy hogy valójában esetleg javítható lenne kiesebb költséggel is .Persze ez a szerviznek nem jó , de ezt neked pontosan tudnod kell , hisz szervizes vagy voltál , vagy leszel.
Egy szó mint száz szerintem te ha nem csinálsz ilyet , akkor viszont mást ezért megszólni teljesen felesleges még egyszer írom ezt úgy , hogy semmit nem tudsz rólam , és nem is ismersz.

[ Szerkesztve ]

(#1535) Aryes válasza tiki (#1532) üzenetére


Aryes
nagyúr

B+ és tényleg van fent ilyen a play-en. Eszem megáll... :D Ez hogy a túróba működik?
Ez költői kérdés volt, majd késő este leszedem és tesztelem én is. Kösz a tippet! (Még jobb lett volna, ha nem kell 4x megkérdezni :p )

(#1536) Keeperv85 válasza tiki (#1534) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Számoljunk egy kicsit! Egy főpanel ~15 ezer Ft, egy átlagos BGA IC 5-10 ezernél nem több. Ki kell cserélni naponta mondjuk 3-at. Szerinted melyik is érné meg a szerviznek? Nem költséghatékonyság végett nem cserélik a legtöbbször, hanem mert tiltja a szabvány! Nem cserélhetsz sem gyártásban, sem külső szervizben leragasztott alkatrészeket. Arról már nem is beszélve, hogy a mobil eszközökben a NAND flash nem ritkán nincs előkészítve. Na most ha történetesen egy nagy RAW "partíció" az egész, akkor ember legyen a talpán, aki az összes típus mellé, ami ilyen, szerez JTAG-et és beíró szoftvert.

Sőt.. nem hogy JTAG-hez, még az alap szoftver sem minden eszközhöz elérhető... Nem, a nagyobb szervizeknek sem... hiába hiszed most azt!

(#1537) edeleny válasza csucsu52 (#1520) üzenetére


edeleny
őstag

Ott vagy négy dolgot kell törölni.
A videóban angolul van, de hevenyeszve le lehet fordítani. Azóta nekem is, és a kollégának is jó.

Az interneten előtt is ugyan ennyi hülye volt mint most, csak a világ nem tudta róluk, hogy azok.

(#1538) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Ezt az elmélkedéseteket lehetne privátban vagy telefonon. Köszönjük! :R

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#1539) tiki válasza Aryes (#1535) üzenetére


tiki
tag

Hát pedig leírtam , hogy csak tedd fel ész goooo. Ja az OTG kábelen keresztül tegyél rá egy usb egeret , úgy valamivel könnyebb lesz navigálni.Jó szórakozást hozzá :C

(#1540) tiki válasza Keeperv85 (#1536) üzenetére


tiki
tag

Én elhiszem neked , hogy vannak szabályok.Viszont azt meg tudom , hogy milyen lehúzásokkal dolgozik egy szerviz.
Na de itt most az a lényeg , hogy lehetőleg még több tárhelyet sikerüljön varázsolni erre a tabra , és ha van kedved csatlakozol , ha nincs , hát legyen úgy .De azt szerintem te is elismered , hogy fejleszteni nem árt , és ha az a többi ember javát is szolgálja , vagy esetleg lehetőséget ad nekik , akkor azzal ők is jól járnak.Itt most nem pont as BGA cserére gondolok elsősorban , mert tudom , hogy ez sok sok embernél kivitelezhetetlen , de ha látják , hogy jó , akkor esetleg találnak rá megoldást , hogy nekik is olyan legyen amilyen esetleg jó jobb , vagy a legjobb , és elérhető áron. :R

(#1541) DJMDJM válasza _Soma77_ (#1410) üzenetére


DJMDJM
tag

Szia,

Hú de megköszönnénk, már csak azért is érdekes lenne, mert 2 ilyen gép van a közelemben és mindkettő wi-fije néha leszakad egy pillanatra, még ritkábban picit hosszabban is, olyan helyen ahol nincs gond a jelerősséggel. Hátha ezek a frissítések javították.

Köszönjük előre is.

(#1542) Aryes válasza tiki (#1539) üzenetére


Aryes
nagyúr

Hát nem volt világos, mert én azt hittem, hogy először egy linuxot tettél rá, és arra a gimpet...
De az továbbra sem világos, amit írtál, hogy kicseréli a system meg data partíciókat...

(#1543) tiki válasza Aryes (#1542) üzenetére


tiki
tag

Nem cseréli ki csak a futási környezetet állítja elő a gimpnek arra az időre amíg a gimp fut , ha kilépsz vissza áll az eredeti opn3v dott felület.Emiatt újra indítja a tabot , de nem kell félni nem lesz baja.

(#1544) _Soma77_ válasza DJMDJM (#1541) üzenetére


_Soma77_
tag

hamarosan nekiállok, lassan végéhez közeledik a költözködés a gépek között...és már van linux-om :D

(#1545) DJMDJM válasza _Soma77_ (#1449) üzenetére


DJMDJM
tag

Jó lenne, köszönöm, simán manuálisan ezeket nem lehetne felrakni? Szerintem vmi nem teljesen százas a wi-fijével, ezért pörgök ezen a frissítés témán.

(#1546) tiki válasza DJMDJM (#1545) üzenetére


tiki
tag

Valami ott nem okés a tab az biztos jó .Ugyan vannak ici pici hibái a wifi nek , de ez csak annak hiba aki maximalista , vagy sosem elég neki ami éppen , és ahogy van mint mondjuk pl én. :DD

A viccet félre téve nem nagyon írtál a körülményekről a router típusáról , ház , falak , stb . Tehát ahoz , hogy tudjuk miért dobál le a wifi többet kellene tudnunk ezekről a dolgokról..Net milyen a sebesség milyen stb stb stb .

[ Szerkesztve ]

(#1547) csucsu52 válasza edeleny (#1537) üzenetére


csucsu52
aktív tag

Most töröltem mindet,ami a videoban van, eddig csak a futó programok közt megtalálhatókat töröltem, 1 óra múlva kiderül....

(#1548) _Soma77_


_Soma77_
tag

elkezdtem előkészíteni a partíciós táblát az eredeti (tescos) partíció kiosztáshoz, és rájöttem, hogy pár napja egy kis tárgyi tévedésben éltem a kidump-olt partíciós-tábla adatok blokkok méretét ittetően :U . Azt hittem, hogy ott is 512Byte egy blokk (mint a .prt file-ban), de valójában nem, a defualt blokk méret 1024Byte (1K), így máris értelmesebb képet mutatnak a számok: (szűz, tescos-s tab)

shell@w032i_c3:/ $ cat proc/partitions
cat proc/partitions
major minor #blocks name

179 0 7618560 mmcblk0
179 1 262144 mmcblk0p1
179 2 32768 mmcblk0p2
179 3 131072 mmcblk0p3
179 4 131072 mmcblk0p4
179 5 131072 mmcblk0p5
179 6 1572864 mmcblk0p6
179 7 1048576 mmcblk0p7
179 8 2097152 mmcblk0p8
179 9 2203628 mmcblk0p9
179 40 4096 mmcblk0rpmb
179 30 8192 mmcblk0gp0
179 20 4096 mmcblk0boot1
179 10 4096 mmcblk0boot0
179 50 15558144 mmcblk1
179 51 15554048 mmcblk1p1

Szépen kijött a kitotózott "magic end" ami a /data méretének pontos kiszámításához kell (7432) :D

Es a boot0 és boot1 is 4MB, úgy, ahogy a dd dump-olta. Nincs itt semmi csoda, jól csináltuk a dump-ot is,meg a visszaírást is. (nem 4MB-t írtunk 2MB-ra, ahogy először gondoltam)

DiskInfo-val visszaellenőrizem a számokat, és helyesek a számításiam. :K

(#1549) Aryes válasza _Soma77_ (#1548) üzenetére


Aryes
nagyúr

Éreztem én, hogy vmi ilyesmi lehet a dolog mögött. :)

(#1550) _Soma77_


_Soma77_
tag

Itt a partíciós tábla az eredeti tesco-s belső tárhely visszaállításához. [link]

Ha Abel ROM csomagjában ezt kicseréled, visszaáll a régi szutyok állapot - ami a tárhely kiosztást illeti.

Majd csinálok /system-et is, amit a családi "szűz" (no upadte, no root) tablet rom-jára fogok alapozni, különböző bővítésekkel (pl. update nélkül, 2 upadte-tel, root-tal, stb.) és pucolásokkal (dott appok nélkül) :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.