Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Onda tabletek

Hozzászólások

(#712) Marcsello31 válasza tlac (#711) üzenetére


Marcsello31
őstag

Heló! Már keresgélem,ez lesz a megoldás. 1értelmű, hogy ezen csak android lesz, tegnap teszteltem keményen, most csak kikapcsolt kijelzővel, tegnap előtti teljes töltéssel, tegnap reggel 9től este 10 ig ment, és Este 10kor 30%volt az akksi, Mondjuk ekkor sem volt aktív a kijelző. Érdekes, hogy win alatt kikapcsolt kijelzővel, 1 óra alatt lemerült. Veszek majd powerbankot, csak még nem tudom hogy milyet, valami brutál erős kel ide, laptopoon netbookokon elvan a win10 mert ott mindegy, de még mindig ennyi idő elteltével is inkább android a jó a tabletre, azon is eltöprengtem, "csak gondolat szinten" Hogy szétszedném a a hardwert akksival kiszedném, mert az kissebb mint maga a külső, Átraknám egy 7" tokba, és hdmis kijelzővel, külön powerbankal működtetném, elvileg így 10 óra is lehetne az aktív használati idő, mert, ami eddig elment energia a kijelzőre, az meg marad a hardwernek. Gondolom én, de most ne lőjetekle. :C :R. Nekem ez a retina kijelző a gyanús, hogy az zabál sok áramot, a szerencsétlen 3,7Vból. ilyen hardwer kellene pl a chuwiból. Na majd keresek egy b arkácsolós embert és elmondom neki az 9tleteimet. :))

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Onda tabletek
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.