Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#24801) lujó55


lujó55
őstag

tepertős túróscsusza + Tuborg :R
most fel kéne mászni a létrán, folytatni kéne a munkát :U

(#24802) Vigneau válasza lujó55 (#24801) üzenetére


Vigneau
félisten

Inkább nézd meg az F1 edzést. ;)

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#24803) lujó55 válasza Vigneau (#24802) üzenetére


lujó55
őstag

bazz' M1 :W ezt mindig beszopom...
rohadt RTLKLUB-ra áll a kezem automatikusan. Tényleg ütős volt ez a néhány sör :U

(#24804) Vigneau válasza lujó55 (#24803) üzenetére


Vigneau
félisten

Tiszta haszon, hogy elkezdtem újra közösségezni, ugye? Sokáig csak szakmai topikokba jártam. Legalább nem maradsz le róla, ha már szóltam... ;)

[ Szerkesztve ]

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#24805) ladybug válasza tope (#24799) üzenetére


ladybug
őstag

Itt olyan meleg van, hogy alig lehet kibírni. 27-28 fok van.

És voltam bevásárolni. Vettem magamnak egy-két dolgot, amit már hónapok óta szeretnék. :DD

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#24806) tildy válasza ladybug (#24805) üzenetére


tildy
nagyúr

Itt is. Mondjuk hala egnek fuj a szel, igy azert jobb.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#24807) tbs válasza bobsys (#24794) üzenetére


tbs
addikt

Ne készülj halni! :DDD

(#24808) degu


degu
senior tag

Vazze!
Be kene iratkozni egy artista-iskolaba,mert amikor fureszeltem a letort akacfat,majdnem leestem a tetorol! :W

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#24809) lujó55 válasza degu (#24808) üzenetére


lujó55
őstag

(#24810) Sanyabá válasza degu (#24808) üzenetére


Sanyabá
senior tag

Hátha magad alatt vágod a fát, ne csodálkozz rajta! ;]

A tanulás gyökere keserű,de a gyümölcse édes.

(#24811) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Villámkérdés:!
Volt már a Compact Disco??
Eddig nekem nem volt adás az m1-en :((( :((

óapppicsába [link]

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#24812) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Csak nekem lehet ilyen "szerencsém" Mindegyik adón van hang,de a Discoveryn valamiért nincs.Hát persze,hogy azt nézném :U

(#24813) degu válasza lujó55 (#24809) üzenetére


degu
senior tag

Hat en mar cirkuszmuvesz vagyok! :K
Bamulatos szamokat tudok eloadni fu"kaszaval is! :C

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#24814) pohár válasza BlacKSouL (#24811) üzenetére


pohár
félisten

2. volt a CD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#24815) BlacKSouL válasza pohár (#24814) üzenetére


BlacKSouL
addikt

és 24. lett

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#24816) pohár válasza BlacKSouL (#24815) üzenetére


pohár
félisten

mint ha jelentene bármit is ez a foshalom, amit euróvíziós dalfesztiválnak neveznek...

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#24817) stranger28 válasza pohár (#24816) üzenetére


stranger28
addikt

Szinten aluli...

(#24818) NoLF


NoLF
addikt

néha a tudatlanságom fájdalmas méreteket ölt. tudom, ki a compact disco, de elképzelésem sincs az euróvíziós dalfesztiválról. ez valami európai ki mut tud?

léteznek még ilyenek?

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#24819) lujó55 válasza NoLF (#24818) üzenetére


lujó55
őstag

az egy rakás szar. olyan, mintha óvodásműsorral lépnének fel a gyerekek valamelyik talent show-ban. a nemzetek igyekeznek valami teljesen béna, sikertelen bandát odatolni, hogy szétcikizzék magukat.
mi a teraszon voltunk késő estig, figyeltük a csillagokat meg a repülőket. be se kapcsoltuk a TV-t.
romantika. érted, ugye? ;]

(#24820) jeges válasza NoLF (#24818) üzenetére


jeges
senior tag

én fordítva vagyok vele: eurovízió megvan, de a compact disco-ról gőzöm nincs kik azok.

(#24821) Viszlát válasza NoLF (#24818) üzenetére


Viszlát
addikt

Hogy ne lenne. Minden évben ki, majd az első fordulón vagy, hogy is van túljutunk, a média tele azzal, hogy na igen, végre olyan ment ki, meg végre esély van, euro meg vízió meg minden, aztán jól hasra esünk, hogy már megint nem és akkor meg azt hallod mindenfelől, hogy ez egy halom fos, meg semmit sem ér, meg bundázva van tutira. :D

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#24822) lujó55 válasza Viszlát (#24821) üzenetére


lujó55
őstag

dehogy van bundázva.
egyszerűek a szabályok: minden nemzet csak egy másikra szavazhat, a sajátra nem.
Na lássuk csak kik szavazhatnak ránk. Hát a környező szomszédos országokra nem nagyon számíthatunk, még a trianoni területeket sem adták vissza, nem hogy szavazzanak. nyugat-eu országok? szerintem a banki végtörlesztés, meg ilyenolyan gyarmatosító adók miatt nem vagyunk éppen népszerűek náluk. dél-eu országok: van elég bajuk a gazdasági helyzetükkel, ha mindenki bekapcsolná a tv-t abszolút gazdasági csődhöz vezetne. észak-eu? azt se tudják hol vagyunk a térképen, csak annyit észlelnek belőlünk, hogy magyarországon jó orvosokat képeznek, nekik.
egy nagy bukta az egész. ahol nem lehet mérni a valós teljesítményt nem is kéne versenyzőt delegálnunk...

(#24823) Viszlát válasza lujó55 (#24822) üzenetére


Viszlát
addikt

Szeretnék gratulálni, lenyűgöz a találékonyság, ahogy ezt a nyomorult Trianont mindig, mindenbe bele tudjátok fűzni... Ja és mindenki ellenünk van, csak az nem, aki nem tud rólunk. :D Édesjóistenem...

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#24824) lujó55 válasza Viszlát (#24823) üzenetére


lujó55
őstag

akkor félreértettél :K
nem engem zavar, hanem a környező, szomszédos országokat zavarja, hogy állandóan felszínre hozzuk. szoborállítás, újratemetés, miegymás. na ezért n(s)em vagyunk szimpatikusak.

[ Szerkesztve ]

(#24825) ladybug válasza lujó55 (#24819) üzenetére


ladybug
őstag

Tegnap megnéztem én is ezt a műsort, de a szavazás során komolyan azon gondolkodtam, hogy melyik "rossz" előadó kapja a pontokat.
Némelyik kritikán aluli volt, és nem tudom eldönteni, hogy viccnek szánták az előadást vagy tényleg így sikerült.
Nem akarok most konkrétumokat írni, hogy melyik nemzet hogy énekelt, de iszonyat sok fals hang, idétlen mozgások és röhejes alakítások (amikor a hangszerekkel próbálták imitálni, hogy játszanak rajtuk) tarkították a programot.
A svéd szám jó volt, de sajnálom, hogy a dán kislány alig kapott szavazatot. Komolyan nem értem, mi alapján szavaztak, és hogy az első 10 hogy kerülhetett be némelyik előadó.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#24826) lujó55 válasza ladybug (#24825) üzenetére


lujó55
őstag

akkora nagy semmi műsor óriási költségvetéssel, hogy nem szabad komolyan venni az egészet, mert akkor tuti sértődés a vége. Mondtam már korábban, nem szabad ilyen színvonaltalan semmire kiküldeni igazi tehetségeket, mert az nekik nagy csalódás és kettévághat egy karriert. nem arról szól az egész, hogy ki a jobb, hanem ki kire nem szavaz politikai megfontolásból.
az lenne a legjobb, ha kiküldenénk egy komoly csapatot. őt, meg őt, meg őt össze kéne gyúrni egy bandává és akkor éreztetni, hogy mi a véleményünk az egészről. de a művészúr is nagy tervekkel készül.
Ennyi.

(#24827) Viszlát válasza lujó55 (#24824) üzenetére


Viszlát
addikt

Az első reakciód őszintébb volt, bár nem tudom, hogy erre van-e orvosság...

Ezt meg nehezen magyarázod ki: még a trianoni területeket sem adták vissza, nem hogy szavazzanak.

Mindegy.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#24828) ladybug válasza lujó55 (#24826) üzenetére


ladybug
őstag

El sem merem képzelni, micsoda banda jönne össze ezekből. :Y

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#24829) lujó55 válasza Viszlát (#24827) üzenetére


lujó55
őstag

áhh, szerintem nincs orvosság. ott még nem tart az egészségügy, kedélyjavítókkal meg nem élek :N

(#24830) lujó55 válasza ladybug (#24828) üzenetére


lujó55
őstag

komoly, mi? na kb. ennyit ér az egész. :C tehát ilyenek miatt nem éri meg a TV-t nézni

(#24831) ladybug válasza lujó55 (#24830) üzenetére


ladybug
őstag

Amúgy már évek óta nem nézek tv-t. Egyszerűen nem találok olyasmit, ami érdekelne, és elég színvonalasnak találom. A lakótársam miatt néztem meg, mert neki nincs tv a szobájában, és megkért rá, hogy nézzük együtt.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#24832) tope válasza ladybug (#24831) üzenetére


tope
addikt

Dehogynem, Discovery, Spektrum, National Geo...

Szép Vasárnapot, Gereknapot, Pünkösdöt

(#24833) ladybug válasza tope (#24832) üzenetére


ladybug
őstag

Egy idő után ezek sem érdekelnek. Amúgy meg sok az ismétlés, és ezen adók közül jelenleg egyet sem tudok fogni.
Szép hétvégét neked is.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#24834) stranger28 válasza tope (#24832) üzenetére


stranger28
addikt

Egyetértek, én is csak ezeket nézem. Csak ugye külön meg nem lehet választani 5-6 csatornát, úgyhogy fizetni kell a többi butaságért is.

(#24835) tildy válasza NoLF (#24818) üzenetére


tildy
nagyúr

Ok. Kivetelesen az egyik legjobb dal volt az osszs kozul.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#24836) Tothgera30


Tothgera30
Ármester

Azért az első hír igen csak érdekes volt, de persze azután kiderült hogy egy gyerekkori betegség okozta Russel Shirley halálát.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#24837) Mawyx


Mawyx
senior tag

3 melójelentkezés pattant vissza :U Remélem csak ünnepekre leállították a szervereket.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#24838) Vigneau válasza stranger28 (#24834) üzenetére


Vigneau
félisten

Én a Comedy Central-t bírom nagyon a felsoroltakon kívül. Édesanyám tévéjén meg az ATV logója égett bele a képcső felső sarkába... :DDD

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#24839) transmission


transmission
tag

1 órája kelés, jó idő van, szép napnak nézünk elébe azt hiszem :)

http://www.neobux.com/?rh=6C616375733131 Internetes pénzkeresés! Ha többi infó kell, privátban írj!

(#24840) stranger28 válasza Vigneau (#24838) üzenetére


stranger28
addikt

Azt is szoktam néha, de csak a régi angol humoros műsorok miatt. Stand up nem köt le, L'art Pour L'art meg megvan mind majdnem, többi meg talán említésre sem méltó. Bár lehet kihagytam valamit.

ATV? Ki ne ejtsd mégegyszer ezt a nevet! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#24841) Vigneau válasza stranger28 (#24840) üzenetére


Vigneau
félisten

Én meg csak a sorozatokat bírom, a Monty-tól kiráz a hideglelés.

Miért, már túl vagyunk a vidámvasárnapon? ;]

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#24842) stranger28 válasza Vigneau (#24841) üzenetére


stranger28
addikt

GRRRRRRRRRRR :D

(#24843) degu válasza Vigneau (#24838) üzenetére


degu
senior tag

Nekem a kenyszerbol megrendelt csatornak kozul azt vette ki a Szolgaltato,ami egyedul erdekelt az egesz kinalatbol.De megszivattak,mert alairattak a husegnyilatkozatot 1 evre!
/Egyebkent en sem neznek TV-t de a paromnak csak erre van ereje...mikor hazavanszorog a kemenyen megfizetett 12 oras melobol../ 85 rugo! / :(
Ez bizony nem a Comedy Central,hanem a Horrorso...

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#24844) stranger28 válasza degu (#24843) üzenetére


stranger28
addikt

Hát igen, nagy g.cik. Más országban van olyan esetleg, hogy választhatsz kedvedre? Legalább valami minimális szinten...

(#24845) Vigneau válasza degu (#24843) üzenetére


Vigneau
félisten

Jártam én is így, korábban az AXN SciFi volt a kedvenc csatornám. A Lexx sok kellemes percet okozott nekem, még az a sorozat... :DDD

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#24846) degu válasza stranger28 (#24844) üzenetére


degu
senior tag

Es az benne a szemetseg,hogy*arvita*miatt toroltek a csatornat!
A leggagyibb,legolcsobb csatonakat allitjak be a *csomagba*amit meg kell venned,ha nezni akarsz 1-2 erdekeset.
Pl. mi a francnak 5 sportcsatorna a *Csaladi Csomagba*?
Hogy a nagyi tudja nezni a pankraciot? Vagy a rengeteg foci-csatornat,amikor meg a labdat sem latja? :W

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#24847) bobsys válasza tbs (#24807) üzenetére


bobsys
addikt

:)

(#24839) transmission
Fel otkor fekves, 9 kor keles

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#24848) transmission válasza bobsys (#24847) üzenetére


transmission
tag

Az igen :( Meló?

http://www.neobux.com/?rh=6C616375733131 Internetes pénzkeresés! Ha többi infó kell, privátban írj!

(#24849) Vigneau válasza degu (#24846) üzenetére


Vigneau
félisten

A sportcsatornákon ezt bírom sokszor, mikor váltogatom őket: német foci, magyar foci, focireklám, spanyol foci, amerikai foci... :DDD

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#24850) NoLF válasza tildy (#24835) üzenetére


NoLF
addikt

amint mondtam, őket ismerem, csak a dalfesztiválról nem tudtam eddig. de ahogy itt leírták, nem is akarok róla tudni :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.