Hirdetés

2024. június 30., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Mindent bele!] - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#27701) ToBeY válasza Verus (#27697) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Inkább Hello Kitty-s gumicsizmát vegyél,az megy a sárga kabátkádhoz :))

BubuLopj egy piknikes kosarat,és levan tudva a vacsi.De nem egészséges vacsorára sokat enni.Legyél fitness maci.

Na én viszont L ebédelni :P ;]

[ Szerkesztve ]

(#27702) Verus válasza Bubu79 (#27700) üzenetére


Verus
senior tag

Erről eszembe jutott hogy el kéne mennem az új fodrászomhoz - nyaralás előtt voltam :U Na de hogy Neki milyen keze van atya ég :)) Jól masszíroz a srác, ráadásul fiatal :D

Van még áfonyapálinkám :) Még a Kocsonyafesztivál óta :U

ToBeY: Nem, azért ennyire még én se lehetek elvetemült... Már a szívecskés pizsamám(ha az annak nevezhető) is sok(k) volt :D

[ Szerkesztve ]

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#27703) Bubu79 válasza Verus (#27702) üzenetére


Bubu79
addikt

Nem is sokáig volt Rajtad - muhaha ;] :)) Én kérek elnézést, de ez kihagyhatatlan volt :DDD

Fodrász mi? Van Nekije gyíkbőj neszeszeje? Vagy az csak Oli bácsinak volt :F :DD

Áfonya? Jó lesz az - építik már a kifutópályát a ház előtt? Haza repcsivel jövök :DDD

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#27704) Verus válasza Bubu79 (#27703) üzenetére


Verus
senior tag

Fodrász :U De még milyen ;] Nem is tudtam hogy Ők masszíroznak is... De lehet kiváltságos voltam :D És még utána amikor teljesen mondjuk úgy elmélyültem megkérdi jó volt? :D Áááá, nem :DDD

Muhaha - Kabbbeee ;] :))

Itt van repülőtér - mintha nem tudnád :U

Nem is láttam a szeretlek linket csak most, stílusválasz - [link] :P

[ Szerkesztve ]

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#27705) Bubu79 válasza Verus (#27704) üzenetére


Bubu79
addikt

Ejnye de csúnyán tetszik beszélni - rácsapjak a pici szádra? :U :P

Gyóvanna

Filóztam, hogy ezt rakom be , de nagyon félreérthető :U :DDD

Nem volt időm szétnézni amikor arra jártam ;] :DD

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#27706) ádyz válasza Verus (#27689) üzenetére


ádyz
addikt

BocsiBocsika. :U

(#27707) Verus válasza Bubu79 (#27705) üzenetére


Verus
senior tag

Hajjjajj most esett le :DDD

;)

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#27708) Bubu79 válasza Verus (#27707) üzenetére


Bubu79
addikt

:D Azér' szerecc? :D

Ejtőernyős tantusz? ;] :DDD

Háh - fájdalom, de mennem kell melózni sajna - jót ne halljak Felőletek ;)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#27709) Timocicu válasza Verus (#27704) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Nem is tudtam hogy Ők masszíroznak is...

Igen, szoktak... :K

Mielőtt elvégeztem a masszázstanfolyamot, hajat mostam a szalonban. Ott láttam a fodrászoktól, mondjuk Ők hajszeszezésnél kényeztették a pasikat vele. Gondoltam ez a nőknek pláne jár ezért én is alkalmaztam, balzsamozás közben. Az elején úgy örültek neki a vendégek. :K Aztán úgy hozzászoktak, ha véletlen elfelejtettem már szóvá is tették. :K

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#27710) Verus válasza Bubu79 (#27708) üzenetére


Verus
senior tag

Hááhooogynnee :D

Pedig most találtam meg a következő hajpáciensem [link] :))

Jó vagyis kevés munkát! :)

Timo: Nekem szérumozta a hajam, hogy erősödjön. Anno elég sokáig hidrogénszőke voltam és ki is cseszett a hajammal :U Azóta se jött teljesen helyre, gyenge, hullik, töredezik :(

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#27711) venember83


venember83
nagyúr

Where, where have you been my love,

where, where can you be?

Hol, hol voltál szerelmem,
hol, hol lehetsz?

[ Szerkesztve ]

(#27712) Verus válasza venember83 (#27711) üzenetére


Verus
senior tag

"Egyszer régen meg akartam tudni, mi a szerelem. A szerelem itt van, ha akarod, hogy legyen, csak meg kell látnod az elrejtett szépségben. A rejtett szépség pedig az életed másodpercei között van, és ha nem állsz meg egy percre, elmulasztod."

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#27713) Timocicu válasza Verus (#27710) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Ez nagyon jó! :K Neked biztos jól is fog állni! ;)

Sajna az enyém is nagyon hullik, mióta állapotos voltam, igaz még így is van bőven. :)) Pedig szedtem a terhesség alatt is vitaminokat és azóta is, de mégis. Én néha szoktam szárított csalánból jó erős főzetet készíteni és azzal leöblíteni. Az jót tesz, csak lusta vagyok minden hajmosás után használni. :B

Nekem is kellene valami jó frizut kitalálni, mert állandóan össze van fogva a gyerkőc miatt. Jó ideje már hátközépig ért, de nemrég levágtuk vállig érőre. Annyit szoktam variálni rajta, mivel természetesen hullámos, amikor olyanom van, kivasalom egyenesre. Így mégis változatos kicsit. ;]

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#27714) petersonal


petersonal
tag

Hát srácok elkeseredésemben ide fordultam, lehet hogy ide sem illik a dolog de azért feltenném a kérdésem. A felhasználók adminisztrálásával kapcsolatos adminisztrátori tevékenységekről mindenféle info érdekelne(felh. adminisztrálása, munkaállomások karbantartása,esetleg programok telepítéséről) mindez windowsos környezetben. OS mindegy valami infot plz adjatok. Google nem a barátom csak ilyen fizetős szarokat ad be semmi hasznos infot :O

(#27715) nike_ válasza Verus (#27702) üzenetére


nike_
addikt

Jöjj össze vele ;]

(#27716) ádyz válasza nike_ (#27715) üzenetére


ádyz
addikt

De gonosz. ;]

(#27717) BITBOYS válasza petersonal (#27714) üzenetére


BITBOYS
addikt

Sziasztok!

petersonal: Csak nem munkaügyből kifolyólag?

(#27718) Timocicu válasza BITBOYS (#27717) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Sziiiiiiiiia Andris!

Megvan a HTC kütyüd? :U

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#27719) BITBOYS válasza Timocicu (#27718) üzenetére


BITBOYS
addikt

Szia Timoka!

Még nincs a zsebembe, viszont lassan indulok érte. :K

(#27720) petersonal válasza BITBOYS (#27717) üzenetére


petersonal
tag

Neeem, tétel. Még tanuló vagyok. Csak leendő munkaügy talán. Egyszer. Remélhetőleg. Kérlek segitsetek!

[ Szerkesztve ]

(#27721) Timocicu válasza BITBOYS (#27719) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Budapestre jössz érte? :U

Akkor valamit félreértettem múltkor. :B :B :B

Vagy a blog-odban olvastam. :B

[ Szerkesztve ]

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#27722) BITBOYS válasza Timocicu (#27721) üzenetére


BITBOYS
addikt

Nem, hisz ott vagyok ;) (dolgozok)
Arénába megyek, ott van félretéve.

petersonal:Sajnos semmi hasznos info, ha eszembe jut valami lehetőség jelzem :K
Addig nézz körül itt a PH!-n, lehet belefutsz egy olyan topikba ami a segítségedre lehet.

szerk: Timoka! Jól tudod, csak hazafele menet veszem meg.

[ Szerkesztve ]

(#27723) Timocicu válasza BITBOYS (#27722) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Most jól belezavarodtam. :B Dobok egy privit. ;)

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#27724) philoxenia válasza petersonal (#27714) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Szép napot mindenkinek !
Petersonal:Talán itt érdemes megkérdezni. Ide járnak olyanok akik értenek hozzá.

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#27725) petersonal válasza philoxenia (#27724) üzenetére


petersonal
tag

Ezer kösssz le csekkolom!

(#27726) nike_ válasza ádyz (#27716) üzenetére


nike_
addikt

Ugye?

:DDD

(#27727) Ramius


Ramius
őstag

ismét bekukk

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#27728) ádyz válasza nike_ (#27726) üzenetére


ádyz
addikt

De nagyon. :DDD

Hmmm, most fejeztem be az ebédet, fincsíí volt. :))

[ Szerkesztve ]

(#27729) philoxenia válasza nike_ (#27726) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Itt még nem férnél be a csapatba... :U A patásokhoz. Legfeljebb a SATA-sokhoz...

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#27730) ádyz válasza philoxenia (#27729) üzenetére


ádyz
addikt

Jó kis videó.... :D

De csak a kispadra férne be. :))

(#27731) nike_ válasza philoxenia (#27729) üzenetére


nike_
addikt

A foci engem már nem érdekel :)

Ádyz: Nekem is finom volt az ebéd.. Észrevettem, hogy egyre többször vagyok éhes.. Hízok is most mint a disznó :DDD Ezelőtt egy kiló se jött rám.

Na mentem játszani :) Brb.

(#27732) ádyz válasza nike_ (#27731) üzenetére


ádyz
addikt

Jó neked.

Én reggelire is megettem 6 szelet pirítóst, meg most egy csomó ebéd, de semmi sem ragad rám. :(

(#27733) philoxenia válasza ádyz (#27732) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Giliszták? ;] Ez volt a gonosz.... :U

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#27734) Verus


Verus
senior tag

Hideeeeg vaaaaaan :(

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#27735) philoxenia válasza Verus (#27734) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Meg esik is.... :O

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#27736) ádyz válasza philoxenia (#27733) üzenetére


ádyz
addikt

Neeem. :DD

Verus: Nálam nyitva az ablak. :))

[ Szerkesztve ]

(#27737) Timocicu válasza Verus (#27734) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Na jól van! Most én durcizok be! :((( ;]

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#27738) Verus válasza Timocicu (#27737) üzenetére


Verus
senior tag

Minnyá ;] Csak vettem egy forró fürdőt és felöltöztem :P

Szóval, majd én keresek Neked valamit ami jól állna szerintem. :U
Gondolom ahogy felborultak a hormonok azért lett gyengébb a hajad. Mondjuk a hajakba nem vagyok otthon, inkább krémet tudnék ajánlani :D
Meg is van: Egyik Másik Meg ez is

Philo: Itt most éppen nem :U

[ Szerkesztve ]

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#27739) Diego!


Diego!
senior tag

Szijjaa Hejcegnő! :D
Szia Timo! :)
Szia ádyz! :)
Szia philo! :)

[ Szerkesztve ]

(#27740) Timocicu válasza Verus (#27738) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Na azé' ;]

Kíváncsian várom. De komolyan! :K Nekem tudod mi tetszik? A melír, de a hagyományos szőke . :K Gáz? :U Csak nem minden fodrász tudja jól megcsinálni. Pedig voltam már minden színű, csak fekete nem. De az alapszínem az s.barna.A melír ápol és eltakar. 3.X után már egyre több az ősz hajszál. :((( Ha dobsz telószámot, akár priviben, akkor küldök mms-ben képet a mostani állapotomról. ;) :B Vagy tegyem fel iwiw-re? Ott már elég régiek vannak. :O

Szia Diego!!

Verus: Az első szerű volt már, a másik kettő nem az én világom. :(

[ Szerkesztve ]

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#27741) ádyz válasza Diego! (#27739) üzenetére


ádyz
addikt

SziaSzia. :))

Más: Valaki nem tudna egy olyan képet linkelni, amin a monitorok "-ja van felmutatva/összehasonlítva? :F

[ Szerkesztve ]

(#27742) Ramius


Ramius
őstag

O de furcsa mobilrol irni.
Ja es...szenvedek.

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#27743) philoxenia válasza Verus (#27738) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Minda hárem jöhet.... :D

Szia Brigi !

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#27744) Timocicu válasza Ramius (#27742) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Ramius:

Meséld el a néninek ami a kicsi szívedet szenvedteti. :K

Roni: Szereted, így? Krémekre visszatérve. :U Én egy időben Ilcsi néni krémeit használtam. Ismered? Kozmikusomtól ;] szoktam venni, olyan szuperek. :K

[ Szerkesztve ]

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#27745) ádyz válasza Ramius (#27742) üzenetére


ádyz
addikt

Csak nem melózol? :F

(#27746) ToBeY válasza Verus (#27734) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Fel kell jobban öltözni és nem lesz hideg :K

(#27747) philoxenia válasza ádyz (#27741) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Ilyenre gondolsz?

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#27748) NoLF


NoLF
addikt

na vége a sulinak, jöhet egy kis pihi aztán rohanás melóba.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#27749) philoxenia válasza NoLF (#27748) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Közben egy sör? :D

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#27750) ádyz válasza philoxenia (#27747) üzenetére


ádyz
addikt

Igen-igen.
Közbe már én is rábukkantam. :B

De azért köszi. :))

Más: Hogy kell egy téglalap átlóját kiszámítani? :F Lehet szégyen, de nemtudom/elfelejtettem. :(

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Mindent bele!] - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.