Hirdetés

2024. július 1., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Mindent bele!] - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#27601) Verus válasza venember83 (#27600) üzenetére


Verus
senior tag

No de kérem, már közben is sör? :D

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#27602) rarri válasza Racecam (#27597) üzenetére


rarri
senior tag

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#27603) venember83 válasza Verus (#27601) üzenetére


venember83
nagyúr

A sör legalább igazán demokratikus, mindenkinek joga van hozzá s nem is utasít el senkit.

(#27604) bnss


bnss
veterán

Sör? Jó ötlet!

Timocicu: Nálam, még nem jutottam oda, hogy elküldjem.

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#27605) Timocicu válasza bnss (#27604) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Vajon hol a hiba, Nálad vagy nálam? :U

Nálam, még nem jutottam oda, hogy elküldjem

De már megírtad? Akkor katt a küldésre. :K

Roni: Megnyugodtam! Már nem fogok álmatlanul forgolódni éjjel, remélem :K Csak a fejfájásom múlna el! :Y

nike_: Mindkettő jó hír! Szuper. :K

[ Szerkesztve ]

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#27606) kételkedem válasza rarri (#27602) üzenetére


kételkedem
addikt

Milyen szép, mikor egy sasmadár vigyorog egy mikulásra!

cicu: "Muljon el! 1-2-3 Mukodj!"

[ Szerkesztve ]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#27607) nike_


nike_
addikt

Na én mentem, további szép estét Nektek!

;)

(#27608) venember83


venember83
nagyúr

Rég volt jó zene... [link]

(#27609) tiv83us


tiv83us
veterán

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#27610) Janoska26 válasza ngabor2 (#27538) üzenetére


Janoska26
addikt

Igenperszehogyne :K :DD

(#27611) NoLF válasza Janoska26 (#27610) üzenetére


NoLF
addikt

szerintem senki nem kérdezett

:DDD

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#27612) Bubu79


Bubu79
addikt

Szép jó estét :)

Lóg az eső lába, fúj a szél, de a frizura még mindig tart - yeah!

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#27613) Verus válasza Bubu79 (#27612) üzenetére


Verus
senior tag

Estét :) A Taft már nem menő :D

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#27614) Bubu79 válasza Verus (#27613) üzenetére


Bubu79
addikt

Te mit választottál végülis a múltkor, amikor szöszi hajra valóért indultál? ;] :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#27615) csapos2 válasza rarri (#27581) üzenetére


csapos2
addikt

Nem tagadom, bevenné a gyenge gyomrom. ;-]]

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#27616) Verus válasza Bubu79 (#27614) üzenetére


Verus
senior tag

Sunsilk, mint mindig :K És BARNA hajra valót :DDD

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#27617) Bubu79 válasza Verus (#27616) üzenetére


Bubu79
addikt

Sunsilk? A samponjuk bevált - amitől óvakodni kell, az a Schauma sampon, bár egyesek szerint az a hajnak titka, az én hajam mégis attól lett ritka :DDD

A Barna az egy jó szín :K

A sz@r poénokért elnézést kérek, lenyomtam a műszakomat és most valami hihetetlenül jó kedvem van, magam sem tudom miért ( nem a túrót nem :D ), per pillanat ennyi telik csak tőlem :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#27618) Verus válasza Bubu79 (#27617) üzenetére


Verus
senior tag

Sampon, balzsam, hajlakk, hajhab, mind mind Sunsilk....Jó is és az illata is finom :K

Tudom, ösmerem :D

Mi a túró? :F :D

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#27619) Racecam


Racecam
MODERÁTOR

Szünet. Holnap szüret.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#27620) NoLF válasza Verus (#27613) üzenetére


NoLF
addikt

miért nem? sokkal professzionálisabb és nagyobb múltra tekint vissza mint jónéhány mai gyártó.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#27621) Verus válasza NoLF (#27620) üzenetére


Verus
senior tag

Mert a szó legszűkebb értelmében sz@r, nekem abszolút nem vált be :U

Mod Bubcinak: Üljééé leee :D

Na,de mivel ma nem vagyok elég jó formában, ezért inkább én ülök le az az fekszem le :)) Jó éjt! :)

[ Szerkesztve ]

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#27622) Bubu79 válasza Verus (#27618) üzenetére


Bubu79
addikt

A túró az egy olyan dolog, ami egy speciális bioüzemből származó alapanyagból képezhető, a bioüzem sajátossága, hogy képes a füvet nem elszívni, hanem fehér folyadékká konvertálni ( az üzem lehet akár lila színű is, ez esetben fergetegesen finom csokoládé is akad a terékpalettán ;] ).

Ebből a fehér folyadékból tudnak ügyes emberek darabos állagú, fehér masszát készíteni, ami isteni jó tud lenni mondjuk csokiba töltve, palacsintába tekerve, vagy csak úgy csusztatva, tésztával - na ez a túró :K :D

Mod: Ülök - vigyorogni azért szabad? :DD

Jó éjt Neked :) ÉS PUSZI A KÖLDÖKÖDRE! ;] :))

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#27623) Verus válasza Bubu79 (#27622) üzenetére


Verus
senior tag

Fizettél érte? ;] :D

Psszt ma egész jól viselkedtem, ne rontsuk el :D

Akkor küldd már erre hadd essek el :P

Hülyén mutatok így is, nem kell extra :D

[ Szerkesztve ]

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#27624) Bubu79 válasza Verus (#27623) üzenetére


Bubu79
addikt

Sajnos ez a narkotikum nem beszerezhető egy dílernél sem, meg kell várni, amíg belebotlik az ember ;)

Dede, rontsuk el :K

Hülyén mutatnál nyakig ópiátosan :P :DDD

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#27625) Diego!


Diego!
senior tag

Sziasztok!

Bubu: Örülök neki hogy jó kedved van..én viszont visszaolvastam és mindent tudok. (#26655)

:DDD

(#27626) Bubu79 válasza Diego! (#27625) üzenetére


Bubu79
addikt

Bocsáss meg nekem Szívem Egyetlen Királynője, Drága Brigi, hogy lenyúltam a szmájlidat :B

Fogadd el eme csekélységet tőlem :

Egy cuppanós puszi kíséretében :D :))

Hejj, hejj - lebuktattam magam én balga, nem is a szmájli volt a baj :U :B :O :DDD

Verus: Elfenekeljelek? Mit fogsz csinálni két kabátban? Potyára vettem meg Neked? :(( :DDD

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#27627) Diego! válasza Bubu79 (#27626) üzenetére


Diego!
senior tag

Rád nem lehet haragudni. Pedig most akartam a macit a sarokba dobni, hogy nem jön velem aludni. :DDD

(#27628) Bubu79 válasza Diego! (#27627) üzenetére


Bubu79
addikt

:B Ne bántsd a macit, kedves jószág az ;) :K

Leszel a kispárnám? :B :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#27629) venember83


venember83
nagyúr

Az évszázad vihara. De nem most, majd holnap.

(#27630) Bubu79 válasza venember83 (#27629) üzenetére


Bubu79
addikt

A kollégám lánya vízilabdázik, sokat járnak külföldre, repcsivel is.

Egy alkalommal jött be a kolléga melózni - félig vigyorogva, félig kibukva, hogy sírba teszi a lány...

Portugáliába készültek repülővel, előző este mit nézett a nat geo-n? Katasztrófák nyomában - repülőgép balesetek - azt mondja alig aludt az éjjel, mert rémálmai voltak :DDD

Lehet, hogy halasztanod kéne a megtekintést a téli síelés előtti estére? ;] :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#27631) venember83 válasza Bubu79 (#27630) üzenetére


venember83
nagyúr

4 részes minisorozat, de szerintem el fog fogyni a hétvégén. Remélhetőleg lesz síelés is, de olyan távoli jövőt nem tervezek. Mert nincs miért.

(#27632) Bubu79 válasza venember83 (#27631) üzenetére


Bubu79
addikt

Holnapi házifeladat egy raklap tartóstej beszerzése, szoktatás gondolatilag a jövő gondolatához és egy ifa akkumulátor pozitív sarkának nyalogatása üres ráérő perceidben, ellenkező esetben kénytelen lennélek elfenekelni, bár azt abszolut nem élvezném, ellentétben a másnak beígért elfenekeléssel :P

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#27633) Hujikolp


Hujikolp
őstag

Lehet, hogy törik / olvad a jég? :U :C :B

hajnali egyes post, lol

Csak én szedek itt béres cseppet? :U :DDD

[ Szerkesztve ]

(#27634) Hujikolp


Hujikolp
őstag

Najó, eddig bírtam, megyek aludni, de délig fel sem kelek :))

A kelőknek majd reggel Szép meleg napot, és vidám hétvégét ;)

(#27635) 1010


1010
őstag

brrrrrr :D

(#27636) kem


kem
addikt

(#27637) NoLF


NoLF
addikt

nos rendben, hallgassunk zenét :)

ilyesmit pl. :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#27638) kem válasza NoLF (#27637) üzenetére


kem
addikt

zézzd meg a, ezt a videót még én csináltam az osztályommal:))

Köszi!

(#27639) kem válasza kem (#27638) üzenetére


kem
addikt

najö, ezt is én csináltam, de ez egy pöppet betegebb :B

Köszi!

(#27640) Str8 sk8r válasza kem (#27639) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...megnéztem a két videot...hát betegnek beteg... :Y ...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#27641) ngabor2


ngabor2
nagyúr

no, lassacskán induljunk reggelit venni, aztán gó kirándulni :D

(#27642) Str8 sk8r válasza ngabor2 (#27641) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...fürdőrucit, és napernyőt vigyél... :DDD ...

[ Szerkesztve ]

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#27643) brownus


brownus
veterán

reggel 6 óta megy mese a két ker. csatornán, most komolyan egy egészséges gyerek felkel szombaton ilyen korán? nem hinném, ezek hülyék...

ha meg a felnőtteket is megcélozták nyomassanak x ment, vagy mittomén. felnőtt mesét:d nem olyat :u

p.s. szép napot!

(#27644) Str8 sk8r válasza brownus (#27643) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...jó reggelt...én néha szoktam nézni őket...valóban tolhatnának rajta értelmesebb rajzfilmeket is...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#27645) Sianis válasza brownus (#27643) üzenetére


Sianis
addikt

Én gyerekkoromban néztem őket. Direkt azért vannak, hogy a koránkelő gyerekek ne zaklassák a szülőket, hanem nézzék a tv-t. :P

Sianis

(#27646) PazsitZ válasza brownus (#27643) üzenetére


PazsitZ
addikt

"Egészséges gyerek" lefekszik olyan 10 körül. Ha 8-9-kor felkel az már 10 óra alvás, nem elég? :F Szerintem simán.

(#27645) Sianis: Igen emlékszem, még kölyökkoromban, nem egyszer, volt amikor hétvégén felébredtem és mentem át szüleimhez párnacsatázni. Utólag belátom, nagyon örülhettek nekem :DDD .

[ Szerkesztve ]

- http://pazsitz.hu -

(#27647) Tim82 válasza PazsitZ (#27646) üzenetére


Tim82
nagyúr

Gondolom, kistesó azóta sincs. ;]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#27648) PazsitZ válasza Tim82 (#27647) üzenetére


PazsitZ
addikt

Gonosz :) . Egyébként tényleg nincs :U .

- http://pazsitz.hu -

(#27649) Tim82 válasza PazsitZ (#27648) üzenetére


Tim82
nagyúr

Az vagyok. :K ;)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#27650) kételkedem


kételkedem
addikt

Jóreggelt! 10 fok, eső...

Kellemes kiránduló időt!

Az én gyerekeim hétközben aludnának délig, hétvégén hatóra-félhétig alszanak.

kem: hang nélkül néztem végig a videókat, még így is elég jó!

[ Szerkesztve ]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Mindent bele!] - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.