Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)

Hozzászólások

(#2485) rarri válasza BlacKSouL (#2474) üzenetére


rarri
senior tag

Fiam, teljesen komolyan szeretnék beszélni veled. Egy nő érezheti nőnek magát valaki mellett aki nem férfiként viselkedik? :F Benned minden megvan ami ahhoz kell, hogy vonzódjanak hozzád a lányok. Külsőleg, és belsőleg. Egy nagyon fontos dolgon kell csak változtatnod szerintem.Hogy férfiként közeledj valakihez , ne pedig barátként. Érezze a nő azt az őserőt, azt a férfiasságot, azt hogy rád tudná bízni az egész életét. És igen, a megfelelő időben igenis meg kell csókolni a nőt, meg kell mondani neki hogy mit érzel iránta, és vállalni a következményeket, akármi is az. A bátorság is a férfi ismérve.Hagy legyen a nő gyenge , törékeny.

Egy bölcs is megmondta: Ha túlfeszíted a húrt, elpattan, ha túl lazán hagyod, nem szólal meg. :)

Az időtlenre azt értettem, hogy azt nézd egy nőben aki már megérintett valamilyen szinten, hogy hogy viszonyul saját magához, a környezetéhez, az élethez. Mennyire igényes minden területen, és itt megint a belső dolgokat, értékeket értem. Hidd el fiam, láttam én már szép nőt pár év alatt magcsunyulni, és csúnyácska nőt kivirulni, megszépülni. :)

Tehát a lényeg: Egy nő csak egy férfi mellett tud nő lenni. :)

vénember: Szép álmokat ! :)

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.