Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)

Hozzászólások

(#47851) zolynet válasza bandus (#47850) üzenetére


zolynet
addikt

na nee, tuti a 90%-a copy-paste kombó :P ;) :DDD

Life is too short to stay stock!

(#47852) Tothgera30


Tothgera30
Ármester

Délután bemegyek úszni, addig jók legyetek :D . Komolyra fordítva a szót, tud valaki ajánlani egy aukciós oldalt, ahol normális emberi áron régebbi veterán motorokat (Zündappp, Kreidler, Puch, Sachs, Simson, stb.) lehet vásárolni, akár külföldről :Y ?

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#47853) bandus válasza zolynet (#47851) üzenetére


bandus
veterán

bárcsak :D akkor nem csesztem volna el vele ennyi időt nyár óta. remélem megérte :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#47854) zolynet válasza bandus (#47853) üzenetére


zolynet
addikt

biztos meghálálja, ha ennyit foglalkoztál vele :K

Life is too short to stay stock!

(#47855) venember83


venember83
nagyúr

Tuti, hogy ma 31 van és nem 13? :U

(#47856) tope válasza venember83 (#47855) üzenetére


tope
addikt

És Péntek nem Vasárnap ?

(#47857) zolynet válasza venember83 (#47855) üzenetére


zolynet
addikt

Valami más mélyenszántó, a semmiből feltörő gondolat vagy elmélet? :U
Tulajdonképp mit csináltál a gondolat előtt 5perccel? ;] ... nem, nem kell link hogy a)igen b)nem c)talán :P ;)

Life is too short to stay stock!

(#47858) Tim82 válasza venember83 (#47847) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ugyanezt eljátszottam én is reggel. :DDD

Nem akartam elhinni, hogyhogy süt a nap, amikor felkelek és munkába indulok. :U

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#47859) tope


tope
addikt

Ki tudja nekem megmondani, hogy mennyibe kerül egy 43gr-os kábel borítékban (belefér) történő szállítása a postán utánvéttel ?
Kaptam 1 összeget a postán, de az valami horribilis, kész vicc azon összeg.

UI: Az mit befolyásol ha a postára kérem a pénzt ? (mert a munkahelyen van 1 posta, nem kell nekik a pénzt kiszállítani a feladó címére, átveszem én ott a postán)

(#47860) venember83 válasza zolynet (#47857) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem a semmiből fakadt, csak a mai nap nagyon eseménydús, váratlanul az. Egér utáni takarítás, mosogatás, utána rám dőlt a polcrendszer, katapultálva az asztalon lévő fél terás merevlemezt, ami már formázni se enged, persze adatok elérhetetlenek voltak rajta. Utána hívtak bringázni ebben a gyönyörű időben, teljesen felöltöztem és előkészültem, erre indulás előtt kiderül, hogy nincs imbuszkulcs, elveszett, pedig ez szükséges a bringa menetkésszé varázsolásához. Kíváncsian várom a nap további fejleményeit.

Elég tényszerű és tartalmas volt a hozzászólás?

(#47861) zolynet válasza venember83 (#47860) üzenetére


zolynet
addikt

Na ez már valami! :C
Nem semmi, javaslok mihamarabbi lefekvést, hogy minél hamarabb vége legyen ennek a napodnak. ;) Kitartást!
Az a polcrencer csak úgy magától rád dőlt? :F

Life is too short to stay stock!

(#47862) Tim82 válasza zolynet (#47861) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nekem már volt olyan (bő két éve), hogy éjjel arra ébredtem, hogy az ágyam felett lévő polc a fejemre szakad. Szerencsére nem lexikonokat tartottam ott és az egyik deszka megvédett a másiktól + a könyvektől. Panellakás, szar, puha fal, a tipli kicsúszott, mert nem volt gipsszel rögzítve a kifúrt lyukban. Fejfájással megúsztam...

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#47863) tildy


tildy
nagyúr

Készül a Zúzapörkölt. Omm nomm. :D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#47864) zolynet válasza Tim82 (#47862) üzenetére


zolynet
addikt

Még fősulis csoptársaknál történt h január 1-én arra keltek hogy a vas polcrendszer eldőlt. Akkorát durrant a radiátoron h majdnem szívrohamot kaptak. A radiátor és a fal fogta meg, rosszul is elsülhetett volna. Szerencsére nem lett baj. Aztán még aznap megittuk ami megmaradt. :)

Life is too short to stay stock!

(#47865) zoltanz válasza tope (#47856) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Szombat kivételével minden nap kisszobmat van. :K

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#47866) pohár válasza tildy (#47863) üzenetére


pohár
félisten

fú az itt is jó lenne :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#47867) venember83 válasza zolynet (#47861) üzenetére


venember83
nagyúr

Múlt vasárnap ledőlve találtam, amikor este hazaértem. Hétfőn ismét felapplikáltam, a feszítőcsavarokat jól meghúztam, szinte a szerszám görbült már, annyira. Ilyen polcrendszerről van szó, felül meg kell feszíteni csavarokat, és akkor azok összenyomják minimálisan a fa oszlopokat, amik így nem tudnak elvileg ledőlni. Ez előtt tíz évig állt ez a polc úgy, hogy 2-3 évente vagy festések után visszatéve meghúzta az ember a csavarokat, aztán stabil maradt a rendszer ugyanezzel a terheléssel. Nem értem a jelenlegi helyzetet. Új építésű ez a lakás, de ennyit nem mozoghatnak a falak a beépített anyagok száradása miatt.

(#47868) tiv83us válasza tildy (#47821) üzenetére


tiv83us
veterán

Az osszes MacBook iszonyat allat :K

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#47869) zolynet válasza venember83 (#47867) üzenetére


zolynet
addikt

szép rend van :K
nagyon szép az a bútor a sarok részen :C

Life is too short to stay stock!

(#47870) venember83 válasza zolynet (#47869) üzenetére


venember83
nagyúr

És vannak belső értékei is. [link]

(#47871) tope válasza venember83 (#47870) üzenetére


tope
addikt

"kis" dugipia ;]

Szép estét mindenkinek

(#47872) kételkedem válasza venember83 (#47870) üzenetére


kételkedem
addikt

No igen, a pálinkárium! :)

Sokszor ettem már rántott szeletet, de most először akartam megfulladni tőle! Illetve akart a fene, de kis-híján odavesztem!
Csodás az az érzés, ahogy az ember tele szájjal köhint egy picit, majd a légcsövébe jutó levegőbe bekerül valami apró morzsa, amitől persze újra köhögnie kell, de ez a kajától nem is olyan egyszerű ugye!

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#47873) zolynet válasza venember83 (#47870) üzenetére


zolynet
addikt

gondoltam h nem ruhás :DDD
jól van te sem fogsz szomjan halni :))

Life is too short to stay stock!

(#47874) venember83 válasza tope (#47871) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem is dugi, és nem is kis. :N Ideje lenne fogyasztani belőle, de csak ökör iszik magában.

kételkedem: Valami bosszúvágyó állatból készíthették azt a rántott szeletet. :U

(#47875) pohár válasza kételkedem (#47872) üzenetére


pohár
félisten

az még jobb mikor köhögsz és felmegy az orrodba, onnan meg szívni kell, az meg tüdőre megy, általában velem megesik ha rizs kerül a számba :D :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#47876) zoltanz válasza venember83 (#47874) üzenetére


zoltanz
nagyúr

"és nem is kis."

Alkalmattán szűkebb baráti körben leülnénk 4-5 -en az kevés lenne... :D

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#47877) kételkedem válasza pohár (#47875) üzenetére


kételkedem
addikt

Így-így, vannak ennek fokozatai! :D

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#47878) pohár válasza kételkedem (#47877) üzenetére


pohár
félisten

és a legjobb mikor páleszt iszol, fel az orrba, és marja a pofád belülről, hát az nagyon jó :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#47879) kételkedem válasza pohár (#47878) üzenetére


kételkedem
addikt

Pálinkával nem, de sörrel már jártam így! Az ember valahogy nem tudja a legjobb formáját hozni, ha sör jön az orrából, szerintem csajozni nem nagyon lehet vele! :D

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#47880) venember83 válasza pohár (#47875) üzenetére


venember83
nagyúr

Hát, pedig a gyomrodba csak a szádon keresztül juthat a rizs. Mondjuk van egy másik út is, de az nehezebben kivitelezhető. :U

kételkedem: Dehogynem, csak az illető potenciális hölgypartner is így kell járjon, s akkor jót lehet nevetni egymáson. Minden csak időzítés kérdése. :)

[ Szerkesztve ]

(#47881) Tothgera30 válasza venember83 (#47880) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Dehogy nehezebb, csak egy szike/kés/balta/fűrész kell hozzá ;] . Áh, de elborult az agyam :U .

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#47882) tildy válasza tiv83us (#47868) üzenetére


tildy
nagyúr

Most nézem, airben nem világít a bill?

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#47883) Csyppa válasza venember83 (#47870) üzenetére


Csyppa
senior tag

jaj

"Basically, a computer is a very fast moron."

(#47884) Pisztillus válasza tildy (#47882) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Ha jól tudom, ez a feature kimaradt belőle. (Attól még szívesen elfogadnék egyet... :) )

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#47885) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Valakinek van valami megbízható infója arról, hogy szállítanak-e holnap a GLS-es srácok november 1.-e miatt? Nem lenne jó, ha váratlanul jelenne meg úgy a futár, hogy lehet, hogy itthon se leszek. Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#47886) 14adam válasza Jhonny06 (#47885) üzenetére


14adam
addikt

engem meg a posta érdekel. Gondolom nem lesznek nyitva :U

(#47887) BlacKSouL válasza neduddki (#47819) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Tapasztalatok? :)

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#47888) PH-User


PH-User
addikt

Hali!

Vártam már, hogy eljöjjön ez a nap. :))
Most már várhatok a 2000.-re. :)

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#47889) Winner_hun válasza PH-User (#47888) üzenetére


Winner_hun
félisten

1000 napja

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#47890) Pisztillus válasza Jhonny06 (#47885) üzenetére


Pisztillus
senior tag

November elseje 2000-től munkaszüneti nap, így biztosan nem fog kopogtatni a GLS, majd csak másodikán. Ugyanígy a Posta sem lesz nyitva.

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#47891) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Az övet ellenzők azt mondják: Ha beköti magát akkor biztos sokkal jobban meghalt volna [link]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#47892) PH-User válasza Winner_hun (#47889) üzenetére


PH-User
addikt

:R Beírogattam magam. :B

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#47893) Jhonny06 válasza Pisztillus (#47890) üzenetére


Jhonny06
veterán

Köszönöm. Azért kételkedtem, mert elvileg 23.-án se szabadott volna nyitva lenniük a boltoknak, ehhez képest kb. minden nyitva volt, amerre én jártam. :F

(#47894) Tothgera30


Tothgera30
Ármester

Szépjóreggelt :D .

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#47895) kételkedem válasza BlacKSouL (#47891) üzenetére


kételkedem
addikt

Gondolj bele, ha be van kötve, beszorul és szörnyethal az összepréselődött karosszériában! :U

Új nap, új hét, új hónap, újabb remények! Jó reggelt mindenkinek! :)

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#47896) venember83 válasza kételkedem (#47895) üzenetére


venember83
nagyúr

Így legalább a szabadság érzetével végezhette földi életét. Na, menjünk a dolgozóba, remélhetőleg a többiek is átállították az óráikat, és nincsenek már ott fél órája. :DDD

Amúgy mi ez a nagy aktivitás szabadnapon? Sicc vissza aludni! :(((

[ Szerkesztve ]

(#47897) bolondember válasza venember83 (#47896) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

van akinek muszáj dolgozni - hisz ki adózzon ha nem mi?! :U
vagy ma csak ÉN?! :Y

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#47898) zoltanz válasza bolondember (#47897) üzenetére


zoltanz
nagyúr

"vagy ma csak ÉN?!"

Erre nem vártál választ ugye? :)

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#47899) Tim82 válasza bolondember (#47897) üzenetére


Tim82
nagyúr

Igen, ma még én sem. :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#47900) ngabor2 válasza bolondember (#47897) üzenetére


ngabor2
nagyúr

a mai napot átnevezem rafi-dolgoztató napra :D

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.