Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)

Hozzászólások

(#47401) tope


tope
addikt

Szép hetet mindenkinek, avagy szebbet, mert ahogy fogadtak idebent 1 hírrel, az, áh :(

(#47402) bolondember válasza tope (#47401) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

atyaisten!

mi volt az?
"gyereket vársz!"?!

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#47403) Tim82 válasza bolondember (#47402) üzenetére


Tim82
nagyúr

Várj, az már csak a második sokk lehet, hiszen előtte le kell nyúlnia és konstatálnia, hogy "nincs meg b+!"

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#47404) NoLF válasza venember83 (#47398) üzenetére


NoLF
addikt

tempomatom már van ;)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#47405) lujó55 válasza NoLF (#47397) üzenetére


lujó55
őstag

Rám szakadék!
Ja, a termál hotelbe is be lehet menni pancsizni és kulturált a szaunájuk is! Főleg estefelé amikor csinos macákkal van tele. Ki is van írva egy táblára: a szauna övezet naturista övezet! Wow! ;)

(#47406) venember83 válasza NoLF (#47404) üzenetére


venember83
nagyúr

Már? Utólagosan szereltetted be? :F

(#47407) NoLF válasza venember83 (#47406) üzenetére


NoLF
addikt

nem, az autóval együtt vettem, alapfelszereltségként. tudod, amerikai gyártmány, ott meg nem kevés nem rövid út található :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#47408) venember83 válasza NoLF (#47407) üzenetére


venember83
nagyúr

Na azér', én is úgy feltételeztem, csak megzavart a határozószó. :B

(#47409) tope válasza bolondember (#47402) üzenetére


tope
addikt

Nem, sajnos, haláleset, kollégám, pontosabban 1 cégnél dolgozunk, annyira nem ismertem, de... :(

(#47410) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

[link]; [link]; [link]; [link]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#47411) kételkedem válasza BlacKSouL (#47410) üzenetére


kételkedem
addikt

Lecserélted a lakást? ;]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#47412) BlacKSouL válasza kételkedem (#47411) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Nem, csak gondoltam kéne egy hétvégi telek is, valami kisebb kunyhó meghúzni magam ha ki akarok mozdulni otthonról :)

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#47413) bolondember válasza BlacKSouL (#47410) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

kevésbé giccses nem volt? :P

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#47414) Bubu79 válasza bolondember (#47413) üzenetére


Bubu79
addikt

Na mi van - savanyú a szőlő? ;] :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#47415) venember83


venember83
nagyúr

(#47416) kételkedem


kételkedem
addikt

Nem komálom az ipsét, de szeretném ha nyolcvan évesen ilyen állapotban lennék :U

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#47417) BlacKSouL válasza bolondember (#47413) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Dee volt, csak az kicsit odébb van. A szarvas-carpaccio valami isteni ott.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#47418) lujó55 válasza kételkedem (#47416) üzenetére


lujó55
őstag

Király ajándék!

(#47419) Bubu79 válasza BlacKSouL (#47410) üzenetére


Bubu79
addikt

Kettő a folyó - Tisza és a Bodrog, városkáját őrzi Ferenc, ki Rákóczi.
Környékbeli dombokon szőlő terem kevélyen,
S készül belőle a hegy leve - pincékben serényen :K [link] [link] [link]
Ám közel van a vár, minek tornya veres,
Ne hagyja ki senki, ki arra programot keres :)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#47420) kételkedem válasza venember83 (#47415) üzenetére


kételkedem
addikt

Gyerekkorom óta gondosan megválogatom, hogy kit csókolok meg :K

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#47421) venember83 válasza kételkedem (#47420) üzenetére


venember83
nagyúr

Ez csak egy ártatlan puszinak indult. :U

(#47422) lujó55 válasza Bubu79 (#47419) üzenetére


lujó55
őstag

Azok a palackok! Olyan, mint a Jackson Five. :DDD

(#47423) bolondember válasza BlacKSouL (#47417) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

pf.

én ezt kértem asszonytól december 1-re. :K

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#47424) kételkedem válasza bolondember (#47423) üzenetére


kételkedem
addikt

Ő pedig behozta a gyógyszeredet és egy pohár vizet, majd gyengéden homlokon csókolt, miközben biztosított róla, hogy ha hamar nem múlik a lázad, akkor kivisz Gyösszel az ügyeletre! :D

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#47425) Bubu79 válasza lujó55 (#47422) üzenetére


Bubu79
addikt

Lehet, hogy elsőre nem látszanak kívánatosnak, de hidd el, olyan nedű csordogál bennük, amit szívesen kortyolgatna az ember akár minden nap, cseppenként ;)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#47426) bolondember válasza kételkedem (#47424) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

azt mondta, 50% az esély, hogy megszerzi.

vagy igen, vagy nem. :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#47427) venember83 válasza bolondember (#47426) üzenetére


venember83
nagyúr

De a nemnek nagyobb a valószínűsége. :U

(#47428) bolondember válasza venember83 (#47427) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

a válaszom egy határozott talán

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#47429) kételkedem válasza venember83 (#47427) üzenetére


kételkedem
addikt

Én azért szurkolok neki nagyon! :K

Egy speciális korai előrejelző-aggregátor mechanizmust fog alkalmazni, amely ugyanazon indikátorok által hosszú távon mért, kvalitatív elemzésekkel kombinált megbízható, kvantitatív adatokra fog épülni.
Aki kitalálja, hogy mely szervezet működése fog ily módon megvalósulni, az vendégem a szemben levő olasz kávézóban egy finom kávéra!

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#47430) venember83 válasza kételkedem (#47429) üzenetére


venember83
nagyúr

Az úti költséget is állod? :U

(#47431) kételkedem válasza venember83 (#47430) üzenetére


kételkedem
addikt

Azt az említett intézet állja!

A szóban forgó intézmény a Népirtás és Tömeges Emberi Jogsértés Megelőzési Központ. Oh yeah!

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#47432) tbs


tbs
addikt

Ez jó..? -> ST32000542AS

(#47433) zoltanz válasza Bubu79 (#47390) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Bocsi, ezek szerint reggel kicsit le voltam lassúlva. :U

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#47434) Tim82 válasza tbs (#47432) üzenetére


Tim82
nagyúr

Levélnehezéknek biztosan! :K

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#47435) Pisztillus válasza tbs (#47432) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Ahogy elnéztem a honlapján, 5900 rpm-es. Rendszervinyónak nem javasolják, adattárolásra (pl. NAS, backup) annál inkább. Ha SSD mellé kerül tárolónak, akkor vedd meg nyugodtan, rendszervinyónak viszont keress valamilyen 7200 rpm-es darabot.

Amúgy meg: Szép napot mindenkinek!

Tim: Annak drága kissé, nem? :DDD

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#47436) Pisztillus


Pisztillus
senior tag

Ez meg Darwin-díj esélyes... :Y

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#47437) venember83 válasza Pisztillus (#47435) üzenetére


venember83
nagyúr

5900? Ilyen is van? :F

(#47438) Pisztillus válasza venember83 (#47437) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Nekem is furcsa volt, de az alul lévő pdf-ben ez állt... Aztán lehet, hogy csak 5400 rpm-es, csak én értelmeztem rosszul.

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#47439) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

de mitől karaktercipő a karaktercipő??

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#47440) tbs válasza Pisztillus (#47435) üzenetére


tbs
addikt

NAS, backup. :K Lesz még 4 társa. Elvileg +10-15% iops az 5400-hez képest - amivel veri a legtöbb 1-2 éves 7200-est is... Hát akkor most megnézem mi az igazság. :DDD

(#47441) Bubu79 válasza BlacKSouL (#47439) üzenetére


Bubu79
addikt

Szerinted?

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#47442) Dylen válasza BlacKSouL (#47439) üzenetére


Dylen
aktív tag

ha felveszed, igazi karakter leszel :D

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#47443) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

gazdag vagyok, nyertem!

mélben jött:
"Your Email ID has won a brand new BMW 5 Series car and a cash prize of 600,000.00GBP and lot of cash prize. Contact bmwclaimsdept44@live.com, for more information about how to collect your prize."

mondjuk tény, hogy nem voltam bömbi rajnogó - de ingyen! KELL! s 600k font?! Mennyi pénz az HUFban?! :Y

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#47444) venember83 válasza bolondember (#47443) üzenetére


venember83
nagyúr

0.

(#47445) kételkedem válasza bolondember (#47443) üzenetére


kételkedem
addikt

Sofőr állást vállalok! ;)

600,000.00 GBP = 183,764,281.05 HUF :R

Ugye kell egy sofőr!

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#47446) Bubu79 válasza bolondember (#47443) üzenetére


Bubu79
addikt

F@sza - nekem meg csak annyi jutott SMS-ben a múltkor a Rack Autótól, hogy most kedvezményesen vehetnék alig potom 6,7M-ért 116i-t :U

Pedig nekem most is propelleres van :O

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#47447) venember83 válasza Bubu79 (#47446) üzenetére


venember83
nagyúr

Jó a bakancs télvíz idején.

(#47448) NoLF


NoLF
addikt

Kéne-e? Nem. Az ára kéne. A GT2 RS-nél nem vezettem jobb autót életemben, és könnyen lehet, hogy nem is fogok. Imádom benne, hogy kézi váltós maradt, hogy sprőd, hogy régi vágású, amilyennek mi romantikus hülyék a sportautóinkat szeretjük. Az ára feléből vennék egy 911 GT3-at, 435 lóerős szívómotorral, még egy feslett nejlonharisnyányi réteggel őszintébb élménnyel. A maradékból pedig eltennék gumira, versenypályabérletre és közigazgatási bírságra. És még mindig maradna 15 millió egy nagy tartályra a kertbe, tele 100 oktános benzinnel, hogy 20 év múlva meg tudjam mutatni a fiamnak, hogy milyen érzés volt olyan autót vezetni, amit a villany még csak beindítani tudott. Aztán kipofoznám belőle a büdös kölyköt, mielőtt megöli magát, vissza a dodzsemjébe, én pedig a bánatos nosztalgiámat párhuzamos gumicsíkokkal kenném fel a pusztuló Föld rosszalló arcára.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#47450) Bubu79 válasza venember83 (#47447) üzenetére


Bubu79
addikt

A bakancsot legalább annyira találták ki nekem a Bajorok, mint az 5GT-t és az X6-ot.

Előbbi miatt majdnem sokkot kaptam tegnap előtt - élőben még szörnyűbb, mint képen, fehérben pedig egyenesen gyilkos látvány :U

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.