Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)

Hozzászólások

(#47601) tope válasza venember83 (#47599) üzenetére


tope
addikt

Tized helyett, meg 16%-od SZJA lesz

Szép napot mindenkinek, süt a nap, de hi-hi-hi nincs meleg

(#47602) bolondember válasza tope (#47601) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

na nem mintha azzal olyan nagyon sokan járnának jól. :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#47603) venember83


venember83
nagyúr

(#47604) NoLF válasza Winner_hun (#47583) üzenetére


NoLF
addikt

ha nekem akartál beszólni, nem sikerült: a lakótársam evőeszközeit vagyok kénytelen használni ;)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#47605) kételkedem válasza Tim82 (#47598) üzenetére


kételkedem
addikt

"A jogállam megszilárdulásával az alkotmánybíráskodás ilyen széles jogköre mára indokolatlanná vált"

Mint mondta (Lázár János), a döntés "számunkra csak azt bizonyítja, hogy a régi alkotmány nem képes az embereknek megfelelni, nem képes az emberek életviszonyait szabályozni, nem képes, hogy az emberek hétköznapi problémáira megfelelő választ adjon".

Szijjártó: "Kétharmados többséggel nem lehet kibújni a választói akarat teljesítése alól, tehát az a korszak véget ért Magyarországon, amikor a kormány az első akadályra meghátrált az elől, hogy teljesítse azt a vállalását, amelyet a választók testáltak rá"

Nem nagyon találok szavakat, de a kínai kommunista párt azt hiszem megfigyelőket fog küldeni hozzánk.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#47606) kételkedem


kételkedem
addikt

[link]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#47607) bolondember válasza kételkedem (#47606) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

szenvedj

és egy kis off, csak neked. Meg Timnek. És Bubcinak.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#47608) kételkedem válasza bolondember (#47607) üzenetére


kételkedem
addikt

Tudtam, hogy az előző miatt egy modi az orromra koppint, de Dundika művésznő Csak rázz fel! című műve meglátásom szerint aránytalanul súlyos büntetés, mely megtorlás jellegű és nem szolgálja a társadalomba való beilleszkedésem!

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#47609) R válasza kételkedem (#47605) üzenetére


R
aktív tag

kicsit irritáló, de független melyik oldal, ez a politika

(#47610) kételkedem


kételkedem
addikt

A gyorshajtás képeit még 2008. december 4-én rögzítette a rendőrség (...) az M 3-as autópályán (...) 25 tonna vassal megpakolt Mercedes Actros kamionól.

(...) egyik felvétel szerint 140 km/órás tempóval, míg a négy másodperccel később készült képen 75 km/óra sebességgel ment.

A cég fellebbezett a gyorshajtás miatt kiszabott 60 ezer forintos bírság ellen, ám ezt a rendőrség elutasította, így került az ügy a bíróságra.

A fuvarozó cég először azzal érvelt, hogy a kamionba beépített menetszabályozó berendezés miatt a jármű nem tudja a 90 km/órás sebességet túllépni. Az eljárásban meghallgatott Barabás György műszaki szakértő szerint azonban a kamion az adott lejtős útszakaszon üresbe tett váltóval, tehát a motorfék kikapcsolásával elérheti a 140 km/órát és erről 4 másodperc alatt lelassulhat 75 km/órára.

A fuvarozó cég (...) szerint azonban az eljárásban nem vizsgálták, hogy a felvételen jól látható módon az útszélét jelző oszlop is bekerült a mérőmezőbe, ami megzavarhatta a lézert és helytelen sebesség mérést eredményezhetett. Ennek vizsgálatára a szombathelyi igazságügyi és kutató intézet szakértőjét, Tangl Lászlót rendelte ki a bíróság.

(...)

Az adatok tehát nincsenek összhangban egymással, valamelyik hibás, ezért a járműszerelvény nem mozoghatott úgy, ahogy a mérőkészülék jelezte.

Mindezek alapján dr. Vértényiné dr. Futó Gabriella bíró a közigazgatási bírságról szóló határozatot hatályon kívül helyezte. A 255 ezer forint perköltség megfizetésére a rendőrséget kötelezte.

[link]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#47611) tope válasza kételkedem (#47610) üzenetére


tope
addikt

Rossz helyen probálkozott a rendőrség, ennyi
Az meg hogy a 2 kép között 65 km/h-s sebességkülönbség van mivel magyarázták, észrevette a kamerát és beletaposott a fékbe ? (viccccc)

(#47612) NoLF válasza kételkedem (#47610) üzenetére


NoLF
addikt

25 tonna vas+jármű önsúlya, 140ről 4 sec alatt 75re.

AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAAHHHAHAAAA!!!!

műszaki szakértő úr!

[ Szerkesztve ]

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#47613) kételkedem válasza NoLF (#47612) üzenetére


kételkedem
addikt

Lejtőről lefelé, üresbe tett váltóval, hiszen csak így érhette el a 140-et! ;] :DDD

Ez meg dulva! :D

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#47614) zolynet válasza kételkedem (#47613) üzenetére


zolynet
addikt

Én ezt azért beküldeném a Mythbusters-be mert több természet általi erőket, mint a szél pl nem vettek sztem figyelembe. Mi van ha egy tornádó erejű szembeszél volt, a kamion meg huss megállt. :DDD

Pont nekem is van egy ügyem a rendőrséggel, ma megyek vissza helyszínelni. A képen látható koordinátákból kivehető h merre is vagyok. Gyanítom igazuk lesz és akkor 30k. Leginkább az a bosszantó hogy a rádióban is bemondták, oda -és visszafele is betartottam a szabályokat (mint általában), illetve még villogtak is már odafele szóval még elővigyázatosabb voltam, erre csak ledurrantanak. Mind1, utánajárok. Ennyit megér.

Life is too short to stay stock!

(#47615) NoLF


NoLF
addikt

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#47616) kételkedem válasza zolynet (#47614) üzenetére


kételkedem
addikt

Kell neked száguldozni a Hondával! Ha 68 nál 30k büntire számítasz, akkor feltételezem 50 volt a megengedett?

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#47617) bolondember válasza NoLF (#47612) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

a "szakértők" már csak ilyenek.

mikor egy szakértő a bíróságon kijelenti, h a gumi az, ami kétszeresére képes megnyúlni, meg hasonlók.. :DDD

Azért pöpec fékek vannak az Actroson. vagy mégse? :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#47618) kételkedem válasza bolondember (#47617) üzenetére


kételkedem
addikt

Ezeken a mostani gépeken elképesztően jó fékek vannak! Légfék, ABS, retarder, meg amit akarsz, de lejtőn lefelé, 25 tonna vassal megrakott pótkocsit vontatva 140-ről 75-re lassítani talán még padlón kinyomott fékpedállal sem sikerül 4 mp alatt!

Emitt egy kínai kacat.
202 kilométeres út 75 percről 45 percre rövidült. Ez kb a Debrecen Budapest táv, ami nekünk intercityivel 2,5 órába telik. Ezek meg letolják 45 perc alatt. :U Az utaskísérőkről nem is beszélve :D

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#47619) zolynet válasza kételkedem (#47616) üzenetére


zolynet
addikt

száguldás 68-cal, volt adrenalin bőven...ha jól emlékszem vissza két kézzel kapaszkodtam a kormányba a szabályos 10-2-es fogásban ;]
Jó a feltétel 50km/h, bár ott egy református gyermekotthon van, így a 30km/h-s kötelező is még benne lehet, bár akkor nem 30k lenne a bünti. Du kiderül a turpisság. Nem várok csodát, valszeg benézhettem. :((

Life is too short to stay stock!

(#47620) venember83 válasza kételkedem (#47618) üzenetére


venember83
nagyúr

Kínai vacak. Rá nem ülnék. Biztos az óra is csal. :U

(#47621) Pisztillus válasza venember83 (#47620) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Rá én sem, kissé nagy lehet menet közben a szél. :DDD Beleülve azért kipróbálnám.

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#47622) kételkedem válasza Pisztillus (#47621) üzenetére


kételkedem
addikt

:DDD

venember: vajon ha jegyet veszek akkor szok óccó? :D

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#47623) venember83 válasza kételkedem (#47622) üzenetére


venember83
nagyúr

Hirtelen felmerült bennem, hogy vajon nem akar a kínai vasút Kelet- és Közép-Európában terjeszkedni? :U

[ Szerkesztve ]

(#47624) Winner_hun


Winner_hun
félisten

cpssszzzzzzzzzzz
cpssszzzzzzzzzzz
cpssszzzzzzzzzzz
...

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#47625) Winner_hun válasza zolynet (#47619) üzenetére


Winner_hun
félisten

Papír szerint a 10-2-es, ha meg nem a papírt nézzük akkor 9-3.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#47626) bolondember válasza venember83 (#47620) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

kici-ócó.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#47627) Bubu79 válasza venember83 (#47623) üzenetére


Bubu79
addikt

Más álmuk és vágyuk sincsen - s hogy ki is legyenek használva a vonalak, a vonatokkal együtt exportálnak néhány millió utasnak való matériát is, családostul ;] :DDD

Verőfény, szánsájn, de sajna még csak szerda - sosem lesz szombat délután... :U

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#47628) kételkedem válasza Bubu79 (#47627) üzenetére


kételkedem
addikt

A múlt héten volt, most is lesz! :U

Bár egy kicsit tényleg lassan telik a mai nap.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#47629) venember83 válasza Bubu79 (#47627) üzenetére


venember83
nagyúr

Remélhetőleg a megfelelő tőkét is hozzák a pereputtyon kívül...

(#47630) Bubu79 válasza venember83 (#47629) üzenetére


Bubu79
addikt

Ápuka hozzá tőkét is, pereputtyot is, ányukát isz - tőke kell, hogy legyen pereputty nagy és szokadalmasz, nem minden kici, ami szárgá - szok kici szárgá szokrá mety :K ;] :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#47631) Tothgera30


Tothgera30
Ármester

Hazajövök, erre nincs itthon csoki :W . Hát milyen dolog ez kérem :U ? Ezért fel kellett bontanom egy bonbont, mert csokiéhségemet haladéktalanul ki kellett elégítenem :DDD .

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#47632) pohár válasza Tothgera30 (#47631) üzenetére


pohár
félisten

hát nem mondom, óriási gondokkal küzdesz :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#47633) venember83 válasza Tothgera30 (#47631) üzenetére


venember83
nagyúr

Most akkor menjek át én is az alsó szomszédasszonyhoz kielégítés céljából? :U

(#47634) pohár válasza venember83 (#47633) üzenetére


pohár
félisten

:K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#47635) Dylen


Dylen
aktív tag

juhú, holnap lesz az utolsó munkanapom a héten, és hétfőn sem dolgozom :B

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#47636) tope válasza Dylen (#47635) üzenetére


tope
addikt

és még jól is vagy ezek szerint :)

Szép estét mindenkinek

(#47637) Dylen válasza tope (#47636) üzenetére


Dylen
aktív tag

nem teljesen, de lassan már megszokom :)

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#47638) venember83 válasza pohár (#47634) üzenetére


venember83
nagyúr

:(

(#47639) tope válasza Dylen (#47637) üzenetére


tope
addikt

hmm, csak nem hasas, akarom mondani terhes vagy ;]

UI: de gonosz vót, de remélem semmi komoly

(#47640) BlacKSouL válasza tope (#47639) üzenetére


BlacKSouL
addikt

jóhogymá nem viselős Teeee :P

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#47641) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Linkesítve jobb lesz mindenkinek.

[ Módosította: bnss ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#47642) Dylen válasza tope (#47639) üzenetére


Dylen
aktív tag

:o

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#47643) tope válasza zoltanz (#47641) üzenetére


tope
addikt

Hát ez linkesítve is sokkoló

bagolykirálylányszisza: ha tudnám mit jelent az a smiley

(#47644) Dylen válasza tope (#47643) üzenetére


Dylen
aktív tag

hihetetlen, hogy senki nem látja
ez egy sértődött fej, ami felhúzza az orrát

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#47645) venember83 válasza Dylen (#47644) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem inkább egy becsukott szemű, tágra nyílt szájú papolós smiley? :F

(#47646) Dylen válasza venember83 (#47645) üzenetére


Dylen
aktív tag

nem
ez egy "kapjátok be" smiley

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#47647) venember83 válasza Dylen (#47646) üzenetére


venember83
nagyúr

Tévedés, a "kapjátok be" smiley ez:

(#47648) Dylen válasza venember83 (#47647) üzenetére


Dylen
aktív tag

ja, ok

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#47649) bnss


bnss
veterán

Szép estét mindenkinek! A fagyi visszanyal, lenge öltözet megbosszulja magát... :N

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#47650) venember83 válasza Dylen (#47648) üzenetére


venember83
nagyúr

S mivel is érdemeltük ki amúgy azt, hogy bekaphassuk? :F

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.