Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)

Hozzászólások

(#40551) pohár válasza BlacKSouL (#40549) üzenetére


pohár
félisten

mennyi a vége? ?:?

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#40552) ToBeY válasza pohár (#40547) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Én is 2,5-ig jutottam csak

(#40553) BlacKSouL válasza pohár (#40551) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Ez az uccsó pálya vége.

Melyik a 2:5 ?

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#40554) pohár válasza BlacKSouL (#40553) üzenetére


pohár
félisten

amikor egy csillagot és két kört kell megtöltened, elég kacifántos a pálya
felül van 3 "forrás", függőlegesen hullanak a cuccok, első a csillag, a másik kettő a kör

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#40555) BlacKSouL válasza pohár (#40554) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Az pedig könnyű, mert csak fel kell gyorsítanod, aztán meg keresztbeküldened.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#40556) ToBeY válasza BlacKSouL (#40555) üzenetére


ToBeY
nagyúr

A 2 kör megvan a de a csillag az nincs

(#40557) BlacKSouL válasza ToBeY (#40556) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Szimmetrikusan.
Kéket középen legyorsítod, két színt keresztben a lefelé gyorsító felé, a kéket meg a fennmaradó fölös balossal elkanyarítod balra. [link]

(Most 5 percet tököltem vele, mármint a 2:5-el - de muszáj addig végigjátszani - elsőre kb 1 perc alatt megvolt, nem is gondoltam hogy pont ez nehéz lehet)

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#40558) ToBeY válasza BlacKSouL (#40557) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Jah így már sikerűlt.Én is gondolkodtam,csak tologatni kellet volna még picit a nyilakat.

(#40559) BlacKSouL válasza ToBeY (#40558) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Igen, ez hektikusabban adagolja az anyagot, az eredetije valahogy kiszámíthatóbbnak tűnt.
Azt viszont már linkeltem kb egy éve. (És Winnernek is tetszett ha jól rémlik :) )

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#40560) ToBeY válasza BlacKSouL (#40559) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Nos sikerűlt is végigvinni csupán 1 óra alatt:DDD

(#40561) BlacKSouL válasza ToBeY (#40560) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Én annyit nem szántam rá, de nem is kellett, véncsóka bármennyire is szeretné ha munkaidőben keveset dolgoznék :)

Ja, és próbáld meg az auditóriumot is

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#40562) NoLF


NoLF
addikt

meg kell törnöm ezt a nagy csendet, nagyon fáj a torkom...

megintcsak megbizonyosodtam, hogy akár 1 gombóc fagyitól is ez lehet.

népi gyógymódot kell alkalmaznom: pálinka, méz, fokhagyma, .s csípős kaja, ami most egy jó kolbászos tojásos lecsóban manifesztálódott.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#40563) bnss válasza NoLF (#40562) üzenetére


bnss
veterán

"népi gyógymódot kell alkalmaznom: pálinka, méz, fokhagyma, .s csípős kaja, ami most egy jó kolbászos tojásos lecsóban manifesztálódott."

És a méz is a kellemes hangzatú lecsóba került? ;]

Jobbulást!

---

Szép estét mindenkinek!

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#40564) pohár válasza bnss (#40563) üzenetére


pohár
félisten

azt már pálinka formájában fogja a szervezetébe juttatni :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#40565) NoLF válasza bnss (#40563) üzenetére


NoLF
addikt

bocsánat, elírás történt.

természetesen az pálinka volt az előétel a mézzel és fokhagymával, aztán jött a lecsó :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#40566) bnss válasza NoLF (#40565) üzenetére


bnss
veterán

Gondoltam, de egy kicsit magas labda volt. Vagy mégsem? :B

pohár: tudom. Kis mennyiségben orvosság, nagy mennyiségben gyógyszer. Vagy fordítva. :)

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#40567) venember83


venember83
nagyúr

A tej mennyire fekszik meg jól egy szépen megvetett sör ágyban? Vagy csak gyomor kérdése...

(#40568) NoLF válasza venember83 (#40567) üzenetére


NoLF
addikt

pontosan. nekem még nem volt belőle bajom :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#40569) fokukac


fokukac
nagyúr

a nyanya megint akciózik, ráadásul a bulizós egyetemista szomszéd is megjött. a másik irányból a buzik szerencsére nyaralnak.
Öröm az élet a lakótelepen. Tegnap este megint elhatároztam, hogy költözöm, nincs mese. :)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#40570) venember83 válasza fokukac (#40569) üzenetére


venember83
nagyúr

De neked nincsen a tulajdonodban egy bp-i lakás? Mi ez a sok költözés? :F

(#40571) fokukac válasza venember83 (#40570) üzenetére


fokukac
nagyúr

dehogynem. abban élek már 3 éve. nem költöztem azóta (Sajnos) De majd most. olyan jó a lakáspiaci helyzet úgyis, meg a svájci frank is olcsó most, ha előtörlesztenék netán... :)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#40572) pohár válasza fokukac (#40569) üzenetére


pohár
félisten

előtte azért legeld le a muskátliját :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#40573) nike_


nike_
addikt

sziasztok.

2 napig itthon, aztán megint tovább...

(#40574) fokukac válasza fokukac (#40569) üzenetére


fokukac
nagyúr

amúgy nemtom, mondtam-e,
tegnap becsöngetett hozzánk (addig csöngetett és erőszakoskodott, amíg be Orsi be nem engedte a lakásba! - napközben, tudta, hogy én nem vagyok itthon!), és megvádolt minket azzal, hogy még mindig bejárunk a lakásába, elviszünk dolgokat, és a cipőjét is kicseréljük más méretűre, meg a papucsát is, és így felemás cipői vannak. KOnkrétan megnézte a cipőinket is...

Én már nem tudom, mit csináljak vele, bizonyisten. Lipótmező, instant?

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#40575) pohár válasza fokukac (#40574) üzenetére


pohár
félisten

ápolót neki, legalább az vele van
vagy bedugatni egy öregek otthonába

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#40576) Tim82 válasza fokukac (#40574) üzenetére


Tim82
nagyúr

Közös képviselőnek nincs ötlete a probléma megoldására?

Tagbaszakadt ukrán kopasz csávónak nincs ötlete a probléma "megoldására"?

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#40577) fokukac válasza Tim82 (#40576) üzenetére


fokukac
nagyúr

Lakásszövetkezet, nincs közös képviselő, de ez nem is olyan probléma, amit nagyon meg lehetne oldani szerintem....
Inkább a rokonait kéne megkeresni, hogy vigyék el szakorvoshoz, hátha lehet rajta még segíteni, és ez csak még valami kezdeti fázisa a skizofréniának.

--------------------

De hogy vidámabb dolgokról is firkantsak :

Lakótelepi idill :

:DD

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#40578) venember83 válasza fokukac (#40577) üzenetére


venember83
nagyúr

A K megvan, a J is, de az Y nem tudom, minek lehet a rövidítése... :U

(#40579) BlacKSouL válasza fokukac (#40574) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Egy jó ismerősöm egy zuglói kis lakásban lakott két másik szintén ismerős sráccal együtt másfél szobában. Miután így összeköltöztek, sokszor átjártam én is hozzájuk dumálgatni, életet élni. Már nem tudom hogy kezdődött, de az alattuk lakó szomszéd egyszer bedobott nekik egy kézzel, vonalas füzetlapra írt levelet, a "Kedves felettünk lakó zajos fiúk" megszólítással. És Csaba aláírással. Már kezdett érdekes lenni a sztori. A füzetlap mindkét oldala tele volt írva, a második lap alján szokás szerint összesűrítve a láthatóan kényszerből berekesztett mondanivalót.
A levél lényege az volt, hogy nem tudja hogy vidéken a családi házban ez hogy működik, de a budapesti panelvilágban bizony a kényszerű együttélés megkövetel néhány kompromisszumot. Nem idézném szószerint, de arra kért, hogy mivel rendkívül nagy zajjal jár ahogy a szobában lépkednek, és ez őt az anyukájával együtt zavarja, ezért legyenek kedvesek úgy lépkedni, hogy a talpuk sarkát nagyon finoman lehelyezve, majd a talpuk puha részén lágyan előregördülve legyenek kedvesek járni, és mindenképp szerezzenek be nagyon vastag padlószőnyeget.
Nem emlékszem a részletekre, de azt hiszem válaszoltak neki valami hasonló stílusban. "Kedves alattunk lakó Csaba" megszólítással, és "A feletted lakó zajos fiúk" aláírással. Innen kezdődött egy 5-6 levélből álló, lassan eldurvuló levelezgetés, amit ő következetesen kézzel füzetlapra írt, ők meg nyomtatva A4 lapra.
Aztán egyszer egy majdnem buli alkalmával történt, hogy kihívta rájuk a rendőrséget. A két fiatal rendőrsrác felment, becsöngetett, a srácok behívták őket, látták, hogy esély nincs rá, hogy ez áthallatszódjon zavaróan odalentre, és mikor az igazoltatásnál az egyik srácnál meglátták, hogy karateoktató, és a rendőrség karate-sportszakosztályának kártyája van nála, épphogy csak nem kezdetek ők is bulizni. De szolgálatban nem lehet. Viszont beszéltek Csabával, látták hogy ki ő és milyen, és mondták, hogy ők itt nem láttak semmit, és hogy részvétük :)
Csakhogy ez már volt az a szint, hogy a srácok mint albérlők szóltak a tulajnak. Aki történetesen ügyvéd volt. Innentől kitalálható a történet. 3 hónappal később meglett a távoltartási vagy milyen végzés, hogy bármilyen hasonló zaklatás automatikus feljelentést vonhat maga után, vagy hogy volt. Lényeg, hogy végzés volt róla, hogy nem lehet beleszólni hogy járkálnak a padlójukon :) 4 hónap után elköltöztek alóluk.

Ja, bosszúból ellopta a lábtörlőjüket :DDD Ők meg ellopták az övéket. De ez már a végső játék volt.

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#40581) venember83 válasza fokukac (#40571) üzenetére


venember83
nagyúr

Már megbocsáss, de ha van miből, akkor miért nem törlesztesz előre, és tudod le az egészet? Túl sokat venne le a bank büntetésként, hogy előtörlesztesz, és elesnek a zsíros kamatjuktól, oder was? :F Tényleg nem értem.

(#40582) bnss válasza venember83 (#40581) üzenetére


bnss
veterán

Attól függ, hogy mennyi ideje törleszted a hitelt. Ha pl. most ki szeretnénk fizetni a lakáshitelt, a vételárat kellene kifizetni, eddig csak a kamatot fizettük ki. ez egy kicsi felháborít...

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#40583) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Na EZ csak a ma esti termés, és csak az asztalomra hullva. Most fél 12 van, és fél 10-re értem haza. És panelben lakom, a 7. emeleten. És 1 órára nyitva volt az ajtó. És 1 órája megy a szúnyogirtó.
Nem tudom a szobámban szanaszét mennyi szúnyoghulla lehet még, de nem lehetne hogy ezeket Noé legközelebb otthagyja a picsába?

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#40584) pohár válasza BlacKSouL (#40583) üzenetére


pohár
félisten

el lett már mondva, szúnyogháló a kulcsa mindennek

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#40585) venember83 válasza bnss (#40582) üzenetére


venember83
nagyúr

Persze, konstrukció-függő, hogy havonta a törlesztőrészlet hány százaléka a kamat, és mennyi a hiteltörlesztés, tudom én, de ha van miből, akkor szerintem mindenképpen érdemes előtörleszteni, nem látom okát, miért ne érné meg

(#40586) venember83


venember83
nagyúr

Bubu, mondj búcsút: [link]

(#40587) kételkedem


kételkedem
addikt

Vallomást tett az a francia asszony, aki az évek során nyolc újszülöttjét fojtotta meg. Állítása szerint férje nem tudott a gyilkosságokról
A kisegítő ápolónőként dolgozó asszony azt állította, hogy első terhességét olyan borzasztó tapasztalatként élte meg, hogy nem is akart több gyereket, de orvost sem akart felkeresni, akitől fogamzágátlót kaphatott volna.
A férfi azt mondta, hogy nem tudott semmit, és hogy a felesége olyan nagytestű nő, hogy könnyen elrejthette a terhességet.

Az első terhességét borzasztó tapasztalatként élte meg, de az első elásott gyereket nem?
A XXI. sz.-ban van olyan elmebeteg, aki ahelyett, hogy orvoshoz fordulna, sorra ássa el a gyerekeit?
A férj sosem volt otthon mikor a felesége vajúdott, szült, majd ásott? Biztosan vak és süketnéma szegény férj, ha azt sem veszi észre, hogy terhes az asszony és azt sem, hogy a kertben ás.

Ilyenkor eszembe jut a barátom, aki kb 20 éve jár orvosról orvosra a feleségével és mégsem lehet közös gyerekük.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#40588) BlacKSouL válasza pohár (#40584) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Az is el lett mondva, hogy nem kivitelezhető :)

kételkedem: gondolom magasan képzett, jól iskolázott, felvilágosult, értelmes, haladó gondolkodású értelmiségi nő.

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#40589) NoLF válasza venember83 (#40586) üzenetére


NoLF
addikt

" Úgy tudjuk, ez a motor már megközelíti, vagy túl is lépi a 600 lóerőt, viszont a fejlesztésnél lényeges szempont lesz az alacsony fogyasztás is..."
:W

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#40590) venember83 válasza NoLF (#40589) üzenetére


venember83
nagyúr

Lesz Eco jelzőfény a műszerfalon, ha tizenkét liter alatt zabál százon, akkor ki is fog gyulladni. :DDD

(#40591) BlacKSouL válasza NoLF (#40589) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Alacsony fogyasztás = 20 l/100 km --> 18 l/100 km

Csak tudd, hogy ezzel szemben pl. a Honda mekkora környezetvédelmi merényletet követett el, mikor az 5,7 l/100km-es, 83 Le-s i-DSI motort lecserélte a 6,0 l/100 km-es 100 Le-s i-VTEC motorra. Hát micsoda elképesztő felelőtlenség. Nem néztem utána, de szinte biztos vagyok benne, hogy a 136 g/km CO2 kibocsátás is felugrott legalább 140-re. Én nem is értem a japánokat.

Mellesleg az i-DSI motoros Cityt most 5,3-as átlaggal használom. De szombat éjjel irány Isztria, meglátom mit okoz hosszú pályázásnál.

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#40592) venember83 válasza BlacKSouL (#40591) üzenetére


venember83
nagyúr

Hondások egymás között. :P

Szegény isztriai turisták, vajon tudják, hogy viszed az esőt és a rossz időt a csomagtartóban? ;]

(#40593) zolynet válasza BlacKSouL (#40591) üzenetére


zolynet
addikt

Jó utat, én most jöttem vissza és jók lettek a fogyasztási mutatóim, mind autó mind jómagam, jól fogyasztottunk. :DDD
Pályadíj a horvátoknál Rijeka-ig 36+60+28kuna. Ez a Letenye-Zágráb-Rijeka vonalra értendő.

venember83: :K

[ Szerkesztve ]

Life is too short to stay stock!

(#40594) NoLF


NoLF
addikt

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#40595) Dylen


Dylen
aktív tag

na gyerekek, szintet léptem! :)
a 4.ről felköltöztem a 6.ra, a beosztásom 1.3-ról 2.0 lett, és kaptam egy manager asztalt, kilátás a duna és buda :D

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#40596) kételkedem válasza Dylen (#40595) üzenetére


kételkedem
addikt

Van akinek bejött az élet! :C
Menyivel jobb így szintet lépni, mint a WOW-ban! :D

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#40597) BlacKSouL válasza Dylen (#40595) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Látod és mindezt megünnepelhetted volna mondjuk...
;)

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#40598) zolynet válasza Dylen (#40595) üzenetére


zolynet
addikt

grat, csak így tovább, hajrá az aranyért ;)

Life is too short to stay stock!

(#40599) kételkedem válasza BlacKSouL (#40597) üzenetére


kételkedem
addikt

Szerintem én ma meg is ünneplem!

Tegnap este bepácoltam sörös pácba, ma este megsütöm a tarjaszeleteket, amihez persze hideg sör dukál!

Ünneplésre mindig lehet okot találni! ;)

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#40600) venember83 válasza Dylen (#40595) üzenetére


venember83
nagyúr

Nagyszerű, csak vigyázz, nehogy télire a tetőn találd magad. :D

Ma mekinap van, drága és édességen kívül ízetlen, de a saját készítésű szendvics meg már nagyon unalmas...

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.