Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)

Hozzászólások

(#40451) fokukac válasza tbs (#40446) üzenetére


fokukac
nagyúr

lóf.szt vagyok szabin, éppen 9,5 órája rohadok az irodában. Egy 3 órás megbeszélésről jöttem ki éppen, ami úgy leszívott, hogy most így sziporkázok, meg beszólok. Szóval kimentem végre ebédelni fél 5-kor (mer' addig nem volt idő), és közben elolvastam, mi volt ma. Amúgy a múlt héten voltam szabin, így most ultraszar. :) Minden évben megfogadom, hogy inkább nem is megyek 1-2 napnál tovább szabira, mert százszor demoralizálóbb utána... :D De hamarost nyerek a lottón, és itthagyom ezt a kócerájt az idiótákkal együtt, és horgászni fogok a Bodrog-parton, és iszogatni fogom a jó kis Tokaji Szamorodnit. Ez a terv, már dolgozom is rajta.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#40452) Dylen válasza tope (#40448) üzenetére


Dylen
aktív tag

1:00tol

[ Szerkesztve ]

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#40453) tope válasza Dylen (#40452) üzenetére


tope
addikt

Kicsit agyzsibbasztó :DDD

(#40454) Dylen válasza tope (#40453) üzenetére


Dylen
aktív tag

ezért nézem meg ma este!
2x :D

a 6/12 mindent visz

[ Szerkesztve ]

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#40455) venember83 válasza NoLF (#40443) üzenetére


venember83
nagyúr

Hogyne értene. Szaglásban is kiválót nyújt. :K

(#40456) Bubu79 válasza bolondember (#40442) üzenetére


Bubu79
addikt

Bakker - beperelem őket :U

Nem elég, hogy tized ennyire sem vagyok szőrös, még egy ilyen mázas cserépedény rikálocsol helyettem - ahelyett, hogy az én bársony hangommal töltenék meg a mozikat?

Ezeknek semmi sem szent :U

Atomot nekik :P

Rarri: már kezdtem megijedni, hogy én jöttem, Te meg elköltöztél Pécsre - cseppet frusztrálna a tudat :DDD

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#40457) Pisztillus válasza Bubu79 (#40456) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Nem olyan félős ám a sasmadár... ;) :DDD

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#40458) bnss válasza Pisztillus (#40457) üzenetére


bnss
veterán

Tőlem sem kell félni... :DDD (De legalább tudjuk, hogy jól van.)

---

Szép estét a megjelenteknek!

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#40459) Pisztillus válasza bnss (#40458) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Szép estét neked is!

Így van, az a lényeg, hogy végre hallottunk rarri felől is (és jót). :K

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#40460) zolynet


zolynet
addikt

cégnél volt talonban pár linksys wmp300n így egyet elhoztam, és lőn ingyen wifi
a sebesség magért beszél :D

lényeg h ne szakadjon meg és a "'+!'! szolgáltató meg jöjjön és ne üljön a seggén :(((

Life is too short to stay stock!

(#40461) pohár


pohár
félisten

ilyen hülye egy k... :W

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#40462) Pisztillus válasza pohár (#40461) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Te utazol az ilyenekre? :DDD Amúgy meg kíváncsi lennék arra, mennyiért is ilyen hülye... :DDD

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#40463) kételkedem válasza pohár (#40461) üzenetére


kételkedem
addikt

Nem érted a viccet, csak mókázni próbált! Mondjuk nem sikerült neki :U

Pisztillus: van az a pénz! :DDD

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#40464) Pisztillus válasza kételkedem (#40463) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Azt tudom, hogy van az a pénz! :K

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#40465) pohár válasza Pisztillus (#40462) üzenetére


pohár
félisten

nem, én is kaptam a linket, nem keresek semmi ilyet :D
de hogy lehet valaki ilyen tudatlan qrva :U

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#40466) bnss válasza Pisztillus (#40459) üzenetére


bnss
veterán

Szia!

Mondhatjuk, hogy szép, nem panaszkodom ma. ;]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#40467) Pisztillus válasza pohár (#40465) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Kételkedem-mel épp azt boncolgattuk, hogy lehet megrendezett jelenet - mert ez kell a népnek (ha már nincs Maunika, meg a Józsi barát is visszavonult). :(( Nem tartom lehetetlennek azt az opciót sem, hogy tényleg nem tudja, de amilyen kutyaütő lett a világ az utóbbi időben, mégis inkább arra fogadok, hogy megfelelő összegért nem tudja. :)

Bon: Váljék egészségedre! Mert ha jól emlékszem, valamelyik nap nem volt ilyen - de spongyát arra, ne is lássuk! :)

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#40468) BlacKSouL válasza Pisztillus (#40467) üzenetére


BlacKSouL
addikt

baaaazmeeeg, Pákó mennyit kaphat... !!! :Y

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#40469) Pisztillus válasza BlacKSouL (#40468) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Ugye, ugye? (De ő lehet, hogy azért, hogy ilyeneket ne is akarjon tudni! :DDD )
Viccet félretéve: szvsz. komolyan elcsodálkoznánk, ha egyszer kiderülne, hogy a média mennyit is költ ilyen produkciókra, ill. átvitt értelemben arra, hogy úgy láttassa az emberek túlnyomó többségével a világot, ahogy (a megbízó) akarja. De ez ingoványos talaj, ne menjünk bele... :(

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#40470) bnss válasza Pisztillus (#40467) üzenetére


bnss
veterán

Köszönöm, igyekszem pozitívan szemlélődni. Múltkorában sikerült egy kicsit kiborulni, de aztán a hétvégi baráti összeülős kulturális programon sikerült kikapcsolódni, visszarázódni a normál kerékvágásba. :K

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#40471) venember83 válasza bnss (#40470) üzenetére


venember83
nagyúr

Szabad tudni, mit nevezel te kulturális programnak? ;]

(#40472) Pisztillus válasza venember83 (#40471) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Gondolom dumáltak egy jót némi serital elfogyasztása közben... :)

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#40473) bnss válasza venember83 (#40471) üzenetére


bnss
veterán

Kirúgtunk egy kicsit a hámból, Pisztillus megfogalmazásánál egy kicsit több volt. ;]

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#40474) venember83 válasza bnss (#40473) üzenetére


venember83
nagyúr

Eh, mai fiatalság... Már mindent kultúrának nevez. Pedig mindig csak a szex meg a szipu... :U

(#40475) bnss válasza venember83 (#40474) üzenetére


bnss
veterán

Fiatalság, bolondság? Hol van az már... (;]) EKF éve van, mindenre el lehet sütni... :)

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#40476) ToBeY válasza Pisztillus (#40462) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Úgy tudom 3-400k bohóckodnak a cölöpök a főzös műsorokban RTL-en TV2 kevesebb-ért

[ Szerkesztve ]

(#40477) pohár válasza Pisztillus (#40467) üzenetére


pohár
félisten

az a baj hogy Máúnika még mindig ott vigyorog a sok tudatlan kétfogú szerencsétlennel a képernyőn, tegnap volt hozzá szerencsém :W

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#40478) BlacKSouL válasza ToBeY (#40476) üzenetére


BlacKSouL
addikt

óránként, adásonként, hetente, havonként vagy évente?

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#40479) aesir válasza ToBeY (#40476) üzenetére


aesir
veterán

Rosszul tudod.

Van saját életem...

(#40480) Xpod válasza pohár (#40477) üzenetére


Xpod
addikt

Élőben? Nem vagy te egy kicsit mazoista? ;]

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#40481) ToBeY válasza BlacKSouL (#40478) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Per "celeb" De az ár változik ki mekkora "sztár". Állítólag volt olyan Kossuth díjas színész aki 1millát kért és kapott.
Ezt még régebben olvastam,fogalmam sincs mennyire igaz.

[ Szerkesztve ]

(#40482) Pisztillus válasza pohár (#40477) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Na ja, mert a felvett adásokat még leadják, de újabbakat már nem vesznek fel.

Aesir: Több, vagy kevesebb? :F Szerk.: ToBeY már megadta a választ... (És nem tudom eldönteni, hogy ezen most sírjak, vagy nevessek... :( )

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#40483) pohár válasza Pisztillus (#40482) üzenetére


pohár
félisten

ezt tudom, na de ecsém, májusig mondták ezt a szart, és még mindig tart? áááá :((

Xpod... kac-kac :P

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#40484) ToBeY


ToBeY
nagyúr

No itt is a cikk tényleg rosszúl tudtam 400-600k gázsi [link]

(#40485) Pisztillus válasza pohár (#40483) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Valamivel ki kell húzni a nyarat... :Y

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#40486) venember83 válasza ToBeY (#40484) üzenetére


venember83
nagyúr

Ez azért nem éppen a leghihetőbb forrás. Simán lehet burkolt reklám is a két kereskedelmi tévé műsorának. No mindegy. Indulok angyalkeresőbe. Wish me luck. :)

(#40487) aesir válasza Pisztillus (#40482) üzenetére


aesir
veterán

Kevesebb.
Kereskedelmi TV-től kérhet egy Kossuth-díjas is akármennyit, a TV majd beárazza a saját "értékrendje" szerint. Milliós gázsik meg maximum műsorsorozatok főszerepéért járnak, ezekben pedig viszonylag kevés Kossuth-díjas van:)

A kereskedelmi TV elsősorban üzlet, méghozzá olyan üzlet, ahol még sz*r nézettséggel is súlyos milliárdok forognak. A tulajdonosok pedig szeretik kivenni belőle a pénzt. Ki is veszik, méghozzá rengeteg pénzt. Ha arra az útra lépnének mint mondjuk a TV2, hogy megpróbálja túlfizetni a konkurrensekhez képest a "sztárjait", akkor azzal egyértelműen "sztártemetővé" válik, viszont a nyeresége még így is óriási. Ezzel szemben például az RTL sokkal de sokkal kevesebbet fizet, viszont 95%-ban hosszútávon tervez mindenkivel.

Pár szóval a "sztárok" fizetéséről: első hallásra valóban soknak tűnik az a pár százezer azért a mondjuk egyórás műsorért, viszont ez korántsem ilyen egyszerű. A felvételek sokszor egész naposak, a rengeteg ismétlés miatt meg tudják annyira viselni az embert, hogy utána napokig használhatatlan. Valamint azt se felejtsük, hogy nekik nincs fizetett szabadság, nincs fix jövedelem, ezért sok mindentől elesnek ami másnak természetes. Természetesen nem sajnáltatni akarom őket, hiszen akár el is mehetnének szalagmunkásnak minimálbérért, de szalagmunkásnak az is elmehetne, aki munkanélküliként ezeket a "celebeket" nézi naphosszat és egyfolytában fikázza őket.
Mindemellett láttam nem egy olyan embert aki tönkrement abban, hogy azt hitte a TV-ből és az ismertségből ma meg lehet élni Magyarországon. Súlyos tévedés. Ahol a mindenki és minden fikázása nemzeti sport, ott ebből csak a médiumok profitálnak ebből a csinált híreikkel, mert ezek viszont abból élnek nagyon jól, hogy mindenki előszeretettel fikázza pl a Bódi Szilvit, vagy a Zimány Lindát. Szóval a fikázók leginkább csak a Story magazinnak meg a hasonlóknak termelik a hasznot.

Van saját életem...

(#40488) aesir válasza ToBeY (#40484) üzenetére


aesir
veterán

Ebben egyetlen konkrétum sincs leírva. Egész pontosan "fogyasztócentrikus" cikk, amitől mindenki aki olvassa egyből "jól tájékozottnak" hiszi magát, holott a Velvet sem állított semmit, és a Vasárnapi Blikk sem. Az egész cikkben egyedül az a konkrétum, hogy sem a Koltay, sem a Rényi nem erősítette meg ezeket a feltételezéseket.

Mindamellett ha konkrét összegek lennének, azokat akkor is bruttó kell érteni.

Van saját életem...

(#40489) Pisztillus válasza aesir (#40487) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Köszönöm a választ. Azt sejtettem, hogy egy ilyen műsor felvétele nem pár pillanat műve. Meg nem is sajnálom tőlük - nekik ez a munkájuk, ebből élnek. És nem állok be a fikázók sorába - hiszen ők azt csinálják, amit a munkaadójuk mond és amiért fizeti őket. Én egyedül csak amiatt vagyok szomorú, hogy erre van igény - de hát nem vagyunk egyformák, a többi embert így kell megpróbálni elfogadni. Mert abban viszont biztos vagyok, hogy ha más műsorra volna igény (pl. színvonalas vetélkedők, színházi közvetítések, stb.) akkor azt nyomnák ezerrel. Már csak az a kérdés, hogy lehet ezekre megteremteni az igényt...

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#40490) aesir válasza Pisztillus (#40489) üzenetére


aesir
veterán

Gondolj csak bele..., mennyire rohadtul unalmas egy társadalom lenne az, ha mindenki a színvonalas vetélkedőkre lenne rákattanva, nem is beszélve a színházi közvetítésekről:)

Mellesleg a "színvonalas" vetélkedő (valójában bármilyen vetélkedő) az egyik legjobb üzlet, megmozgatni, aktívvá tenni a nézőt, mert a néző elhiszi hogy a kisember is győzhet. Az győzhet, akiről a TV-ben úgy gondolják hogy valamiért jó reklámérték lesz. Ebbe azt is bele kell érteni akit utána NEM cincál szét a bulvármédia, mert az "pozitív példaként" akár még többet is hoz mint bulvárhősként.

Van saját életem...

(#40491) BlacKSouL válasza aesir (#40487) üzenetére


BlacKSouL
addikt

És azokkal mi legyen akik szalagmunkásként melóznak 8-10-12 órákat, nem nézik és leszarják ezeket a celebeket meg a műsoraikat, próbálnak megélni és gyereket nevelni, akár egyedül is (minimálbérből) ? És sosem lehet olyan hogy egy 12 órázás után napokig használhatatlan. Másnap ugyanúgy kelés 3/4 5-kor, és menni 6-ra melózni.
Csak az a baj, hogy ÉN hiába mondom hogy marhára nem érdekelnek a celebek vagy mik, és azt a párszázezer forintocskát inkább adják oda valamelyik soron dolgozónak, inkább legyen 1000 Ft-al több 200 melósnak, minthogy én akár egyetlen "celebet" vagy mit lássak bárhol.

Ja, összeszerelő üzemmel rendelkező gyárban dolgozom, bár irodában, de testközelből ismerem a sori melósok életét (talán nem is kellőképpen). És bár ez egy relatíve tiszta üzem, még így is bőven elég.
Szívesen beállítanám néha némelyik sztárocskát, hogy tessék barátom, a mai napon 12 óra alatt 2200 db motort kell összeszerelned és legyártanod, majd gyere vissza másnap, meg jövőhéten, meg úgy 1 hónapig, szombati kötelező túlórával.

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#40492) Pisztillus válasza aesir (#40490) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Nehéz egy világ ez - de hát ebbe születtünk, nem tudunk "arrébb menni". :) Lehet, rosszul fejeztem ki magam, a lényeg számomra a megfelelő egyensúly lenne - mindenféle műsorból megfelelő mennyiség. Így a kecske is jóllakna, meg a káposzta is megmaradna. Ez ugye ideális eset lenne, arról meg tudjuk, hogy nem létezik... :) Marad az a lehetőség, ami eddig is megvolt: mindenki kiszelektálja magának azt, ami érdekli. :)

A vetélkedőkkel kapcsolatban meg tökéletesen igazad van. :K

BlacKSouL: Ehhez egy jóval nagyobb méretű "rendszerváltás a fejekben" kellene, ami ráadásul több generáción át tartana. Úgy látom azonban, hogy erre a megfelelő szinten nincs meg az akarat. És itt most abba is hagyom.

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#40493) tildy


tildy
nagyúr

No, pakolás ezerrel.
Kétfelé.
Egyik megy a dobozba, másik a bőröndbe. Visszaértünk már cuccolhatunk is az új albiba át.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#40494) bnss válasza aesir (#40490) üzenetére


bnss
veterán

"Gondolj csak bele..., mennyire rohadtul unalmas egy társadalom lenne az, ha mindenki a színvonalas vetélkedőkre lenne rákattanva, nem is beszélve a színházi közvetítésekről"

Ezt nem hiszem, hogy jobban meg lehetne-e fogalmazni, teljes mértékben egyet kell értsek Veled! :K

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#40495) aesir válasza BlacKSouL (#40491) üzenetére


aesir
veterán

Az az igazság, hogy főleg azok nézik ezeket a "celebeket" akik szalagmunkások.

Pont a kereskedelmi TV-k nyeresége bizonyítja azt, hogy erre az üzletre szükség van. Akkor is, ha sokan nem így gondolják. Arról nem is beszélve, hogy iszonyat mennyiségű ilyen-olyan adót fizet meg az államnak az egész médiaszakma. Amely adók ha hirtelen nem lennének, futhatnánk újabb 50 évre rommá eladósítani az országot.

Akkor én is szerkesztek:)

Én pedig szívesen beállítanám némelyik gépsoron vagy irodában dolgozó embert, hogy csinálja az egy hétig, amit a "sztárocska", és ennek sem lenne semmi értelme:) Én úgy gondolom, hogy mindkét típus a maga helyén van, és ugyanúgy nem lehet összehasonlítani a kettőt, mint az autóversenyzést a borászattal:)

[ Szerkesztve ]

Van saját életem...

(#40496) BlacKSouL válasza aesir (#40495) üzenetére


BlacKSouL
addikt

És ők miért nem minimálbért kapnak?

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#40497) pohár


pohár
félisten

erőből belenyúltam az alk. filc hegyébe a hüvelykujjammal, pont a hajlatnál, dagad is picit és &>#@{@> fáj :O

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#40498) neduddki válasza ToBeY (#40484) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

ket kivalo szineszen fagyisztam tavajjnyaron es aszonta az egyik /tobbek koztt/, aki benn volt a kedilek hazahozatalban, hogy 3.5M volt az egyik otobanulonek a gazsija, es gondolj bele mennyore szar pez is volt ez, mondta miutan a masfeloras musorra leszalaztak 6xxk huf-ot /felreertes ne essek nem sajnalom toluk, mert kivaloan szorakoztatnak/

udv

neduddki

mod: a modasara nem eskuszom meg, de leszamlazott osszeg az bisztos

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#40499) pohár


pohár
félisten

hát ezen sírva nevetek :DDD :DDD :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#40500) tbs


tbs
addikt

tudom, hogy régi, de nekem tetszik nagyon -> [link]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.