Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)

Hozzászólások

(#40701) venember83 válasza BlacKSouL (#40700) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem kötelező menni. :U

(#40702) BlacKSouL válasza venember83 (#40701) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Nem lenne muszáj esnie sem

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#40703) pohár válasza BlacKSouL (#40702) üzenetére


pohár
félisten

ott a pont :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#40704) venember83 válasza BlacKSouL (#40702) üzenetére


venember83
nagyúr

De te csak a menéssel kapcsolatban dönthetsz, az eső objektív tényező, amivel ezért is kár foglalkozni. Vagy tévednék? :)

(#40705) BlacKSouL válasza venember83 (#40704) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Ha 10-ből 5x negatívan, 5x pozitívan befolyásolja az időjárás a tervek végrehajtásának milyenségét, akkor azt mondom átlagos. Ha 10-ből 8szor negatívan, azt mondom pech.
10-ből 10-re mit mondjak?
És akkor is elindulok Horvátországba, ha a Csendes óceán ráesik a fejemre. Csak utazás és utazás között is van különbség.
Különben nézve a műholdakat, általában elég Kolozsvártól keletre, vagy Zágrábtól nyugatra elhagyni az átokzónát, mert azon kívül nyáron inkább van nyár mint ősz.
Na megyek is majd lassan Zágrábtól délnyugatra.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#40706) venember83 válasza BlacKSouL (#40705) üzenetére


venember83
nagyúr

Hátszelet! Vagy mi a fenét illik ilyenkor kívánni... :U

(#40707) BlacKSouL válasza venember83 (#40706) üzenetére


BlacKSouL
addikt

mit mit? Pinát! :D

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#40708) Mawyx válasza BlacKSouL (#40707) üzenetére


Mawyx
senior tag

Azért érdekes, hogy ha valaki elír valamit, egyből a torkának ugranak, ha beírja, hogy szar napom volt, akkor is, mert az kell írni, hogy kevésbé volt kellemes a napom, de pinázni szabad. Beírhatom minden nap, hogy fasz? :U

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#40709) Tim82 válasza Mawyx (#40708) üzenetére


Tim82
nagyúr

Te igen. :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#40710) Dylen válasza Mawyx (#40708) üzenetére


Dylen
aktív tag

hajrá! :DDD

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#40711) Mawyx válasza Dylen (#40710) üzenetére


Mawyx
senior tag

Értem :DDD

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#40712) Mawyx válasza Tim82 (#40709) üzenetére


Mawyx
senior tag

Megkaptam a leveled februárban, úgyhogy itt vagyok :K

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#40713) Vladi


Vladi
nagyúr

Émbörök! Szerintetek ez az aláírás még belefér, vagy kiver bizonyos biztosítékokat? :F

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#40714) Csemike válasza Vladi (#40713) üzenetére


Csemike
csendes tag

Vállalható. :D

(#40715) BlacKSouL válasza Mawyx (#40708) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Hát egyfelől, mert ha valaki elír valamit, akkor próbálják kijavítani, egyúttal megjegyeztetni az illetővel, hátha rosszul tudta, és márpedig a fórumnak van némi közösségi nevelő jellege is.
Másfelől ha azt írod szar napod volt, abban a szar szó a szart juttatja eszedbe, ami meg nem kellemes. Míg a pina szóról valószínűleg mindenkinek a pina jut eszébe, ami meg minimum a férfitársaság számára kellemes. Ráadásul a pina - habár sokféle szinonímával helyettesíthető - mégis ez fejezi ki leginkább a lyukközpontúságot.
Harmadrészt viszont - habár beírhatod mindennap hogy fasz - az valószínűleg nem lesz oly mértékben elfogadott. Ez kb olyan, minthogy a női test szép. Lehet szép egy férfitest is. De míg két szép női test szorosan egymáshoz bújva is szép, két szépnek mondható férfitest általában ritkán mondható szépnek. Mondjuk úgy a szemnek nem oly kellemes.

Na most miután ezt így kifejtettem, ezúton üdvözlök mindenkit a következő 1 hétre előre, jó nyaralást mindenkinek de főleg nekem és magamnak :D Én a fentiekhez hasonlóan fáradt aggyal esek most neki az elkövetkezendő mintegy 11 órának és kb 650 kilométernek.
Legyetek jók, majd valamikor jelentkezem.

És most...

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#40716) Mawyx válasza BlacKSouL (#40715) üzenetére


Mawyx
senior tag

A nők számára viszont rohadtul nem kellemes minden áldott nap ezt olvasni. Arról nem is beszélve, hogy undorító két női test szorosan egymáshoz bújva, de 2 férfitest már igencsak őrjítően dögös, mondjuk a szemnek igencsak kellemes.
Jó nyaralást, bár tuti mindjárt esni fog ott ;] :DDD

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#40717) Vladi


Vladi
nagyúr

Létezne, hogy nincs itt osx-el foglalkozó topik? :U
Őrület.

Valaki nem tudja, hogy kell osx hótigris vagy mi alatt beállítani az alaprételmezett alakalmazásokat?

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#40718) pohár válasza Vladi (#40717) üzenetére


pohár
félisten

áá olyan nincs hogy nincs :N

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#40719) Vladi válasza pohár (#40718) üzenetére


Vladi
nagyúr

volt pedig, eltűnt?

Egyébként a megoldás meglett közben. :D

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#40720) Dylen válasza BlacKSouL (#40715) üzenetére


Dylen
aktív tag

most akkor lehet vagy nem? :U

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#40721) Vladi válasza Vladi (#40719) üzenetére


Vladi
nagyúr

A topik is meglett. OS X különírva bammeg. :W

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#40722) fokukac válasza BlacKSouL (#40715) üzenetére


fokukac
nagyúr

csá, remélem, szakadni fog az eső, ott, ahova mész, és így alkalmad lesz összemelegedni sok germán hölgyeménnyel a liftben! :D ja remélem lesz lift is :DDD ... ..... ....... ...... ........ ....... .......... ....... ....... amúgy itt vagyok egy színészesküvőben, tele van facér színésznőcskékkel az egész... :)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#40723) Tim82 válasza Mawyx (#40712) üzenetére


Tim82
nagyúr

Hát, a reakcióidődön van még mit csiszolnod. ;]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#40724) Mawyx válasza Tim82 (#40723) üzenetére


Mawyx
senior tag

;] :D írjál sűrűbben :P

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#40725) kételkedem


kételkedem
addikt

Tuti, hogy nem a halászlétől fáj a fejem :U

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#40726) Tothgera30


Tothgera30
Ármester

Jó reggelt, és megyek reggelizni.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#40727) tbs válasza BlacKSouL (#40715) üzenetére


tbs
addikt

:( Szerintem rosszul látod a dolgokat. Az esztétikus testek minden formában szépek. Lsd. pl. Scott Bakula vagy David James Elliot. Nem kell feltétlenül Christina Hendricks-nek, vagy Abby Brammell-nel lennie...

Szvsz is kellemetlen a sok (túlzottan sok) ilyen jellegű megnyilvánulásod. Netán látens buzi-e vagy..? ;]

(#40728) AMD Power


AMD Power
titán

Jobb reggelt!

3 sör és 3 Hubertusz tegnap este... most meg mindjárt hányok! :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#40729) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Egy dolgon gondolkodtam ma,amivel mindig gondba voltam. Hogy mikor kell jó reggelt-ről jónapotra váltani illetve jó napotról jó estére köszönésben?
Mert ha mondjuk felkelek 11kor nyilván nekem reggelt,de aki hatkor kell annak jó napot :D

(#40730) tbs válasza ToBeY (#40729) üzenetére


tbs
addikt

Egész nap jóreggelt mondok...

(#40731) Tothgera30 válasza tbs (#40730) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Én meg autót mosok és takarítok... :U

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#40732) Winner_hun


Winner_hun
félisten

273 új e-mail, 16 új privát üzenet, 1024x768-as felbontás hetekig. Brr.
A gokart nagyon jó dolog

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#40733) pohár


pohár
félisten

Egy feltűnően csinos hölgy utazik a nagyon csúnya gyermekével a vonaton. Beszáll a fülkéjükbe egy katona. Egy idő után nem bírja tovább és megkérdezi.
- Ne haragudjon hölgyem, de önhöz fogható szépséget még soha nem láttam, de meg szeretném kérdezni, hogy miért ennyire csúnya a gyermeke? Fiatal nő sírva fakad a következő állomásig, ahol is felszáll a százados. Meglátja a síró nőt és így szól:
- Katona maga miatt sír ez a nő? A katona elismeri a vétkét. A százados így szól:
- Nos, akkor engesztelés​ül a hölgynek veszel egy csokor virágot. a majomnak meg 1 kg banánt!!!

:DDD :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#40734) ngabor2 válasza Winner_hun (#40732) üzenetére


ngabor2
nagyúr

winner, a nélkülözhetetlen :P

nekem 2 pü, meg 20 levél maradt :D

(#40735) AMD Power válasza pohár (#40733) üzenetére


AMD Power
titán

Ez király! :C

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#40736) Winner_hun válasza ngabor2 (#40734) üzenetére


Winner_hun
félisten

Azóta jött még 2 privát, majd lassan nekiesek azoknak is. Az e-mailek 99%-ban legalább le vannak tudva. Elpakolás nagyjából kész, kaja, fürdés is megvolt*, most még egy séta a kutyával aztán alvásig még egy kis kockulás.

* nem ebben a sorrendben.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#40737) ngabor2


ngabor2
nagyúr

hazajöttem, és ettem egy paradicsom ízű paradicsomot. ismét tudom, mi a különbség a piacos, zölden leszedett cucc, meg a rendes paradicsom között.

ráadásul ez az óriásparadicsomról jött. amellett, hogy nagyon jó az íze, a hús a szokásos kb. 65-70% helyett kb. 90-95%-át tölti ki (nagyon kevés benne a "mag körüli zselé"), alig van benne mag, és nagyon finom. nagyon megérte palántát kérni belőle. jövőre is ott fog teremni, az biztos :K

(ha valakinek esetleg fog kelleni pár mag, szóljon, remélhetőleg csak egymásról, vagy önmagukról lettek beporozva, tehát nem korcsosult el a fajta.)

(#40738) pohár válasza ngabor2 (#40737) üzenetére


pohár
félisten

itthon is terem rendesen, kilószámra eszem :D
bár általában szendvicsbe teszem, meg salátába dobáljuk bele

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#40739) Winner_hun válasza ngabor2 (#40737) üzenetére


Winner_hun
félisten

Jelentkezek, előre is köszönöm:):R

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#40740) tope válasza bnss (#40656) üzenetére


tope
addikt

1 himba is eltört, mint kiderült, úgyhogy 1 másik kocsit elkérve én lettem a sofőr, és kb. 250 km-t vezetve odaértünk (ezt úgy hogy azt (sőt más kocsit se nagyon) vezettem úgy kb egyáltalán semmikor)

Szép estét mindenkinek, huhh micsoda pálinkázások után vagyok :))

[ Szerkesztve ]

(#40741) ngabor2 válasza tope (#40740) üzenetére


ngabor2
nagyúr

és micsoda pálinkázásokról és sörözésekről maradtál le... :D

(#40742) tope válasza ngabor2 (#40741) üzenetére


tope
addikt

ott sör helyett borospince volt, borral, sört én spec nem iszok :)
Remélem a következő talira eltudok menni

1 óra alatt 6 feles, kb 4 féle pálinkából, úgy hogy megse éreztem, magam is meglepődtem

[ Szerkesztve ]

(#40743) fokukac válasza Winner_hun (#40739) üzenetére


fokukac
nagyúr

42-es sportcimpőmet hasonló méretű plazmatévére cserélném.
Jelentkezni a szerkesztőségben, "ráfizetek" jeligére.
:P

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#40744) Tim82 válasza fokukac (#40743) üzenetére


Tim82
nagyúr

A4-es papírlapomat hasonló Audira cserélem 1:1-ben.

Egyébként azt a "sportcimpő"-t csak nem sikerült második nekifutásra sem javítani. ;]

# 40745: ne aggódj, kár volt törnöd ezért a buksidat - de ha az "űezt"-nek nekirugaszkodsz, még faraghatsz belőle "ezt"-t! :P

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#40745) fokukac válasza Tim82 (#40744) üzenetére


fokukac
nagyúr

na jó, de az már évtizedes lerágott poén!
ezt viszont most találtam ki, eredeti darab. :U :P

Ui. imádom ezt az új buiolllentyzuyetet! :_D

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#40746) tbs


tbs
addikt

Pénteken a snapszos buli számomra meghiúsult. Sajnálom. :(

(#40747) Dylen


Dylen
aktív tag

őszibarack!! :Y

tbs: miért nem lesz másik napon?

[ Szerkesztve ]

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#40748) Winner_hun válasza tbs (#36992) üzenetére


Winner_hun
félisten

Grafi is jönne.
Megnéztem az oldaluk, a 8500 Ft-os korlátlan idejű nekem jobban tetszik, 24 pec az semmiség, igaz pár napja még csak negyed órát játszadoztam de pikk-pakk elment, sokszor annyit le tudtam volna még gurulni.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#40749) Dylen válasza tbs (#36992) üzenetére


Dylen
aktív tag

én nem vagyok perverz, bocs :U

és jogsim sincs, úgyhogy reszkessetek :D

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#40750) Tim82 válasza Dylen (#40749) üzenetére


Tim82
nagyúr

én nem vagyok perverz, bocs :U

Látod, rólam nem is feltételezi. :DDD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.