Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)

Hozzászólások

(#40651) tope


tope
addikt

M5-s autópályán vezérmű szíj elszakadás ezáltal autó nem mennés (autóvontatás vissza), ooooojeeee, most szerelik az autót, ha kész van akkor újra nekirugaszkodás az útnak le Siófokra.

UI: Még jó hogy csak utas vagyok, de akkor is szar nem nyert ügy

(#40652) venember83 válasza bnss (#40649) üzenetére


venember83
nagyúr

Tán nagyobb értékű cuccot kellett volna vásárolni Németországból, mondjuk pár száz eurósat... :U

tbs, Pisztillus, ToBeY: Félreértés. Átfogalmazom. Vannak-e olyanok, akik nyelvtannácikra izgulnak?

(#40653) Tim82 válasza venember83 (#40652) üzenetére


Tim82
nagyúr

Vannak.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#40654) venember83 válasza Tim82 (#40653) üzenetére


venember83
nagyúr

Bizonyítsd. Vagy ezt tekintsük axiómának? :U

[ Szerkesztve ]

(#40655) Tim82 válasza venember83 (#40654) üzenetére


Tim82
nagyúr

Igen.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#40656) bnss válasza tope (#40651) üzenetére


bnss
veterán

Vezérműszíj szakadás? Szelepek, dugattyúk hogy érzik magukat?

venember: azt kellett volna, de ahhoz sokkal több pénz kellett volna. (Éjjel volt Pesten a csomag, azóta nem sikerül a pécsi depóba megérkeznie.)

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#40657) lorcsi válasza BlacKSouL (#40650) üzenetére


lorcsi
veterán

mázlista

csak remélni tudom hogy egyszer lesz egy normális munkahelyem

(#40658) Killing


Killing
addikt

Szép napot!
Hosszas (3 hónapos) hezitálás után beadtam a routerem gariztatni. Azt mondták 3-4 hét. Te jó ég, mi lesz velem ~1 hónapig Wi-Fi nélkül? :Y

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#40659) Tim82 válasza Killing (#40658) üzenetére


Tim82
nagyúr

Meghalsz, az.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#40660) lorcsi válasza Killing (#40658) üzenetére


lorcsi
veterán

vegyél vezetéket, nem olyan drága

(#40661) venember83 válasza lorcsi (#40660) üzenetére


venember83
nagyúr

S akassza fel magát? :U

(#40662) pohár válasza tbs (#40641) üzenetére


pohár
félisten

megint betonozunk? mé', mikor betonoztunk utoljára? :F :DDD
mamáméknál volt homok, kicsit fel kellett tölteni az udvar egy részét :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#40663) Killing válasza lorcsi (#40660) üzenetére


Killing
addikt

Van. Hülye vagyok hogy nem használom?

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#40664) lorcsi válasza venember83 (#40661) üzenetére


lorcsi
veterán

kevered a kötéllel ;)

(#40665) Tothgera30 válasza lorcsi (#40664) üzenetére


Tothgera30
Ármester

...5m-es USB kábel bőven elég :K .

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#40666) Pisztillus válasza venember83 (#40652) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Értettem én elsőre is... :) És éppen ezért írtam, hogy van rá esély, mert manapság már bármit el tudok képzelni... :)

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#40667) venember83 válasza lorcsi (#40664) üzenetére


venember83
nagyúr

Francokat. Ez egy számtech oldal, nem? Akkor meg stílusosan kell. Kötéllel, hallod... :U

(#40668) Killing válasza Tim82 (#40659) üzenetére


Killing
addikt

Amiket itt mondanak, lehet hogy igazad lesz.

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#40669) lorcsi válasza venember83 (#40667) üzenetére


lorcsi
veterán

semmit nem kell :(
választható: 1,0

(#40670) tildy


tildy
nagyúr

Lajos kalandos utat akart, az lett, de egy percig sem bánjuk. Du 2re Budapesten voltunk, 4re Szolnokon, negyed 5 fel 5re szentgyorgyon :D

Amugy , kb az első 10 perc után már rohantam volna vissza, de inkább magamban tartom... Felhúzott kicsit az, hogy itt nem mennek flottul a dolgok .
De az eurolinesnak max respekt:D Öröm volt velük utazni .

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#40671) fokukac válasza tildy (#40670) üzenetére


fokukac
nagyúr

buszal jöttetek? nem semmi, én tuti meghaltam volna. :)

Ui. megkérhetlek, hogy majd csak visszafogottan szidd kis hazánkat, amiben élünk? Tudjuk, ismerjük a helyzetét, még nincs kolbászból a kerítés, de hamarosan. (ismerve viktorunk kolbásztöltő tehetségét :D)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#40672) fokukac válasza tbs (#40638) üzenetére


fokukac
nagyúr

úgy belepirulok ha dícsérsz... :P

Ui. mi az, hogy nem vagyok elég közvetlen neked, b+? ::P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#40673) Kidus válasza tildy (#40670) üzenetére


Kidus
őstag

Bovebben?
Erre varok 2 napja :DDD ;]

Assuming Control

(#40674) Dylen válasza Kidus (#40673) üzenetére


Dylen
aktív tag

aludni sem tudtál, mi? ;]

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#40675) fokukac válasza Dylen (#40674) üzenetére


fokukac
nagyúr

ő napi 4 redbullon él, sosem alszik... :P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#40676) Kidus válasza fokukac (#40675) üzenetére


Kidus
őstag

Lefekudtem ejjel 2 korul, es delben keltem hot almosan :D
Kicsit kiszivta belolem az energiat a 13 nap melo szunet nelkul.
Raadasul rohangaszas volt. Gusztustalan :U

Most van 2 napom, mar lassan fel is ebredek igy delutan 4 korul.
Edzek egyet, aztan nezek valami tarsasagi elfoglaltsagot :)

Assuming Control

(#40677) tildy válasza Kidus (#40673) üzenetére


tildy
nagyúr

Nos, kezdodott azzal, hogy :
szerdan kiderult, hogy aug 17-en bekoltozhetunk az uj albiba. Ez azt jelentette, nemcsak haza hanem ossze is pakolunk , hogy amikor visszamegyunk, mar csak atcuccolni kelljen.

Tehat osszepkaoltuk szerda este as szobát. Lajos azt mondta Kalandos utat akar. Az lett:
5 után indultunka victoriára, mert kb 1 -1,.5 óra a buszút oda. Oysterén pénz nuku, gondoltuk, overgroundnál töltjük. Automata toltö központ lezáőrva, törökök zárva, Lajos be Manor houseig, én csomagokkal busszal be manor housig.

Lajos futott, így mivel van egy kisebb asztmája, ezért félt , durvább hatása lesz. Nem lett.

Aztán busz: azt hittem közvetlen járatra vettem jegyet, victorián derült ki: bécsi átszállás. A busz Kassára ment amúgy, szlovák sofőr , látja magyar vagyok, hello szia, gyere gyere:D
Király.

Dover után Folkestone következett. Ajaj, na ez az egész jobb ha megy majd blogba inkább, úgyis oda is terveztem ...

Két napja vársz? Ejj, ejj, pedig ha olvastad volna a twittjeim, vagy a facebookolásom:D:D

Közel sem dőltünk ki annyira, mint a londoni repülőutunk után amúgy. Brüsszelt meg lehet nem láttuk volna, és lehet nem tudtuk volna, hogy feltétlenül akarjuk látni. Szóval hamarosan tervezünk oda majd egy kiruccanást: gyönyörű város.

Fokukac: roviden visszafogottan:

-Népliget, rekkenő hőség. MO., mit vártam, tán esőt vagy hideget?
-Néplige telőtt óóó azok jó kis ikarusok még mindig forgalomban ... Mintha időutazásban lennék...
- népliget, nemzeti buszpályaudvar is, egy darab bankautomata. egy, bakker, 10 méteres sorral.
-népliget, metró : hála égnek kártyával tudok fizetni a jegyért, oysterhez hasonló csak taccsolj cumó ( még mindig) nincs.Ez itt a balkán ugye. Szenvedj a majd 30-40 kilós csomagoddal ( hiába na, két csizma jött haza, két cipő, sörök, stb..) , hogy a nyamvadt papírjegyed bemenjen a lukba.
-Köki: a hely még mindig lyan, mint régen, de legalább van mozgólépcső, megment. Fenn már siralmasabb a helyzet, de hála égnek itt is tudok bankkártyával fizetni, rohanás vonathoz, lépcsőzés, az említett csomaggla, izzadás...
-Vonat: külföldiek ferihegye le akartak szállni a másik kocsiban, ajtó nem nyílt, én megpróbálom kinyitni a mi ajtónk, de a vonat elindul, külföldiek fenn maradnak ( 3 orakor, repulojuk 5kor menne) . észfék az ajtó közelében sehol, kabinokba nem néztem be... De miylen, hogy nem nyílik, alíg bírod kinyitni az ajtót, és nem tudsz leszálnni, csórikáim... Ceglédig jöttek. Nem győztem elnézést kérni a máv helyett is... kalauznak bezzeg nyílt az ajtó...
-Szolnok: vasútállomás. Nem lennék rokkant vagy babakocsis szolnoki, aki vonattal szeretne közlekedni. Egy rámpa nem sok, de annyi sincs az egész állomáson , kerekesszékkel megközelíthetetlen . Csomagommal ezt is megéreztem...

Hirtelen ennyi .

Szerencsére itt szüleimnél már nagyjából el is felejtettem az egészet:D De nem költöznék haza.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#40678) fokukac válasza tildy (#40677) üzenetére


fokukac
nagyúr

üdv itthon!
az ilyen pozitív hozzáállás viszi előre az országot, ezt már szeretem...! :P

Ui. egy hete hűvös van, csak neked. :) kánikula csak holnaptól lesz...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#40679) pohár válasza fokukac (#40678) üzenetére


pohár
félisten

naja, aztán izzadhat szegény a kellemes kint 10 fok után ;]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#40680) Mawyx válasza Dylen (#40615) üzenetére


Mawyx
senior tag

500k? :Y Mi kell ahhoz, agysebész diploma? Én is vagyok szombaton is, minden nap vagyok 12órában éjjel, de 500k csak akkor lesz ha beszorzom meg négyzetre is emelem.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#40681) fokukac válasza Mawyx (#40680) üzenetére


fokukac
nagyúr

nem ez egy olyan ország, ahol az agysebészek ennek a töredékét keresik. de ha van valami közgázos diplomád, elég nagy a szád ahhoz, hogy kisfőnöki pozícióba kerülj, és hajlandó vagy sokat túlórázni valami nemzetközi banknál vagy tanácsadó cégnél, akkor nyerő vagy.

--------------------------------

Bájdövéj, megnéztem a Butch Cassidy and the Sundance Kid-et.
Zseniális film volt. :- )

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#40682) Mawyx válasza fokukac (#40681) üzenetére


Mawyx
senior tag

sokan mondják a közgázt, vhogy előteremtem a lóvét a tandíjra és sztem elvégzem. Csak mire végzek már tuti nem ez lesz a nyerő :U

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#40683) Pulsar válasza fokukac (#40681) üzenetére


Pulsar
veterán

nálunk a Te általad említett pozícióban (kb középvezető, esetleg kisebb csicska managger) olyan 1.5M-től kezdődően 2.5M-ig keresnek... :Y kicsit vérlázító szerintem :(

(#40684) fokukac válasza Pulsar (#40683) üzenetére


fokukac
nagyúr

jó, ennek az 50%-a elmegy adóba...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#40685) Mawyx válasza Pulsar (#40683) üzenetére


Mawyx
senior tag

sztem térjünk inkább vissza az elektronikára :W :U :D

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#40686) Pulsar válasza fokukac (#40684) üzenetére


Pulsar
veterán

az én fizetésemnek is, és sehol sem vagyok ehhez képest :DDD
meg aztán ha el is megy, akkor sem marad kevés nekik hogy rohadjanak el, és semmihez sem értenek, csak ugatni a hülyeséget

(#40685) Mawyx Mi a gond? :DDD Éjszakásba írtunk egy két képletet, gyere old meg :DDD

[ Szerkesztve ]

(#40687) tiv83us válasza tildy (#40677) üzenetére


tiv83us
veterán

Es ide sajnalja a torok ismerosod, hogy csak 10 napos vizumot kapott? ;]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#40688) tiv83us válasza Kidus (#40673) üzenetére


tiv83us
veterán

Mindja en is felteszlek egy buszra... :U

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#40689) kételkedem válasza Pulsar (#40683) üzenetére


kételkedem
addikt

évente?

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#40690) Tim82 válasza fokukac (#40681) üzenetére


Tim82
nagyúr

Tényleg zseniális film, az én kedvenc jelenetem az, amikor Paul Newman közli Robert Redforddal, hogy hát ő még soha nem ölt embert. Redford nézését kottázni lehetne. Merthogy műfajilag elvileg western a film. :DD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#40691) Dylen válasza fokukac (#40681) üzenetére


Dylen
aktív tag

ezek ilyen programozó szerzetek, semmi közük a közgázhoz, és mégcsak vezető pozícióban sincsenek. Mégcsak kiemelkedően jól sem kell vágniuk a témát, mert ami kell, azt beléjükrakják a többhónapos new yorki és londoni tréningeken, mielőtt megkezdik a melót.

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#40692) fokukac


fokukac
nagyúr

na szépjóreggelt!
ma az imént arra ébredtem, hogy a nyanya addig nyomta a csengőt, amíg ki nem támolyogtam. Kinyitottam az ajtót, és nekem szegezte a kérdést, hogy "jó volt-e az ebédem", mármint amit ő főzött, és én galád módon beleettem, és be fogja jelenteni, és megmutatja mindenkinek, hogy beleettem a húsba....
Én már nem tudom mit reagáltam, mert még félig aludtam, de elküldtem a francba, mert be akart jönni, hogy megnézze, hogy miket loptam el tőle.

Komolyan nem tudom már, mit csináljak vele. Nincs ilyen, hogy kényszer-gyógykezelés?

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#40693) Tothgera30


Tothgera30
Ármester

Ma is jutott a munkából bőven, tujafa szépítés, és a levágott gallyak eltakarítása volt a feladat :U . Annyi előnye van hogy legalább szép az udvar és majd télen nem nyomja szét a hó :) .

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#40694) pohár válasza fokukac (#40692) üzenetére


pohár
félisten

legyen nálad egy adag lónyugtató, és mikor lejön, nyakon szúrod vele és elkocsikázol vele 200km-re :DDD

amúgy miért nem hívod fel a rokonokat hogy csináljanak vele valamit mert meghülyült az öreglány?? bár mondtad hogy fel kéne hívni őket, de miért nem teszed?

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#40695) Dylen


Dylen
aktív tag

tudna valaki mondani egy óriási nagy kertészeti üzletet pesten? az oázist és a new gardent néztem már

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#40696) BlacKSouL válasza fokukac (#40692) üzenetére


BlacKSouL
addikt

0: Ajtófélfájára kétoldalról bokamagasságban 0.5-ös damilt jó húrosan kifeszíteni
1: Csengőgombodra rajzszöget felcelluxozni.
1.5: Csengőt kikötni
2: Csengőszó helyett kopogásra felkelni, ajtó sarkig kitárni, nyanyát egy májgerivel mejjberúgni irgalmatlanul
3: Rajzszeget damillal együtt eltávolítani
4: Rendőrséget felhívni, hogy szexuálisan zaklat a nyanya, és hogy megerőszakolt a főtthúsával
5: Éjszakára 400 Ft-os pillanatragasztóval kulcslyukát bőségesen telelocsolni
6: Kilincsét egy jó 2-es acéldróttal az ajtófélfájának külsejéhez szegezni

Vóvának még ötleteim, de inkább pakolok tovább fürdőgatyákat, meg naptejeket, meg ilyesmiket :)

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#40697) pohár válasza BlacKSouL (#40696) üzenetére


pohár
félisten

no, fene a jó dolgod :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#40698) Killing válasza BlacKSouL (#40696) üzenetére


Killing
addikt

[link]
Igaz, meg van halva, lendítsd fel. :D

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#40699) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Úgy néz ki Augusztus végén megyek Törökbe nyaralni - Hiába no,pofoz az élet engem is:D

(#40700) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Délelőtt verőfényes napsütés. Lemostam a kocsit. Most már borul, dörög, villámlik, dörög, dörög, csepereg, készül, várja, várja hogy elinduljak, de rábaszott, mert este 11-ig nem megyek sehova. Mondjuk az utak lehetnek majd még sarasak, csuromvizesek, lucskosak, csatakosak, mert azt szereti a frissen mosott kocsi, meghát éjszaka is jobb csatakvizes úton vezetni, mint szárazon.... :U
Olyan nem lehet, hogy kellemes napos idő, szárazság? Miért kell így elindulnom nyaralni is?

Ja, NYARALNI ! :)) :DD

Aláírás (nem kötelező megadni)

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.