Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)

Hozzászólások

(#40101) kételkedem válasza Dylen (#40100) üzenetére


kételkedem
addikt

Ha már szóba került a vaddisznó, megemlíteném, hogy olyan finom vörösboros vaddisznó pörköltet főztem, hogy a bogrács sír, hogy ne szedjem ki belőle! :))

Persze ismét a garázsban főztem, mert 15°C van és szitál az eső... :U

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#40102) bnss


bnss
veterán

Szebb estét! Úgy érzem kissé másnapos vagyok... :DDD

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#40103) Tothgera30 válasza bnss (#40102) üzenetére


Tothgera30
Ármester

...kissé :U :P ;] ?

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#40104) NoLF válasza kételkedem (#40101) üzenetére


NoLF
addikt

nem szóba, sütőbe

de még kell neki 2 órácska :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#40105) tope


tope
addikt

Szépet mindenkinek, olyan naposabb fajtát, bár kisűtött a nap úgy 10 percre napközben

Jó lenne tudni, hogy hova fogok menni a hétvégén, Balcsi, vagy tábor, de még nem kaptam választ fuvar ügyben

[ Szerkesztve ]

(#40106) kételkedem válasza NoLF (#40104) üzenetére


kételkedem
addikt

Vaddezső bordát sütsz? :)

(#40102) Bon3ss milyen alkalomból iszogattál? :)

[ Szerkesztve ]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#40107) ngabor2 válasza tope (#40105) üzenetére


ngabor2
nagyúr

merről kívánsz eljutni a táborba?

(#40108) tope válasza ngabor2 (#40107) üzenetére


tope
addikt

Ja a táborba megvan a fuvarom, viszem magam robogón :DDD

Siófokra nincs fuvar, a rokoni összeröffenésre, pedig borospince vár, ha nem is lesz akkor tábor lesz belőle

UI: Szolnokról egyébként

(#40109) tbs


tbs
addikt

A héten 2 filmet sikerült abszorválnom moziba'.

Szellemíró:
Nem rosz, kiszámítható, zseniális képekkel fényképezve. Nagyon jó, hogy NULLA túljátszás a színészeknél. Nagyon rossz, hogy gondolkodós filmnek van beállítva, de kifejezetten egyszerű. Az első 20 perc után sejteni lehet a végéig MINDEN cselekményt, csak 1-2 név volt ismeretlen akkor. Uncsi.

Eredet:
Látványos, trükkösnek gondolt, valójában extrém lineáris és egyszerű történet, oltári technikai/logikai problémákkal. (Ezek persze nem fontosak mert "katonai technológia", így nem tudhatom. :DDD ) A vége is klasszikus kétesélyes hálivúd. Leo nagyon jó benne, de a felesége ripacs (Marion Cottilard talán)... Brrrr... Szvsz popkorngagyi.

(#40110) kételkedem válasza tbs (#40109) üzenetére


kételkedem
addikt

Filmkritikus vagyol-e? :)
Vagy csak kritikus mozilátogató?

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#40111) NoLF válasza kételkedem (#40106) üzenetére


NoLF
addikt

bizony, pirul rendesen :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#40112) bnss válasza Tothgera30 (#40103) üzenetére


bnss
veterán

Nem vészes, de nem volt kedvem semmihez sem egész nap. :N

kételkedem: baráti összejövetel alkalmából követtük el az itókázást. :)

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#40113) Killing


Killing
addikt

Sziasztok!

Mai feladványunk:

Várom a megfejtéseket. :D

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#40114) tbs válasza kételkedem (#40110) üzenetére


tbs
addikt

Utóbbi. Vmi jó durván filmre vágytam, nos egyik sem kiemelkedő. Iparosmunkák mindössze. :B

Eredet, Marion -> igen, tudom, hogy miért volt ripacs, de nem volt hiteles, nem nyaltam be.

(#40115) ngabor2 válasza Killing (#40113) üzenetére


ngabor2
nagyúr

Anguilla anguilla?

(#40116) pohár válasza tbs (#40109) üzenetére


pohár
félisten

az Eredet nagyon bejött nekem, érdekes film :K

SPOILER

jól láttam hogy a végén kicsit megingott a toteme? magyarán nem csak pörgött és pörgött...

SPOILER

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#40117) venember83 válasza Winner_hun (#40041) üzenetére


venember83
nagyúr

Szívesen.

ng2: Jaja, pokoli hét lesz, kígyókkal, ragadozó halakkal, zöldségekkel, előre sajnállak. Jó szórakozást nektek. :)

(#40118) ngabor2 válasza venember83 (#40117) üzenetére


ngabor2
nagyúr

jaja, lesz táj jellegű piton :D

valahogy megpróbáljuk túlélni :K kár, hogy idén nem jött össze neked.

[ Szerkesztve ]

(#40119) venember83 válasza ngabor2 (#40118) üzenetére


venember83
nagyúr

Ne sajnáld, hallgatásommal nem sokat tettem hozzá a táborhoz. Remélhetőleg lesz még tábor, lesz még lágy kenyér.

(#40120) NoLF


NoLF
addikt

jó étvágyat :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#40121) pohár válasza NoLF (#40120) üzenetére


pohár
félisten

úú, ááá éhes lettem :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#40122) NoLF válasza pohár (#40121) üzenetére


NoLF
addikt

én is, azért csináltam :)

fokhagymás olajos mustáros sós borsos pácban érlelt fehérboron párolt, kakukkfűvel és borsikafűvel sütött vaddisznóoldalas hagymás-gombás tepsis burgonyával, csemegeubival és villányi merlot-val :)

[ Szerkesztve ]

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#40123) pohár válasza NoLF (#40122) üzenetére


pohár
félisten

hát erre nem tudok mondani semmit, nyáladzok össze-vissza :D
én azért egy pici rozmaringgal még meghintettem volna pácolás közben :K

de így is nagyon zsíííír, jó étvágyat hozzá :R
minél előbb muszáj leszek faterékkal vadröffencsoldalast vetetni :U

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#40124) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

... Capella, Sirocco, Nemere II ...

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#40125) venember83 válasza NoLF (#40120) üzenetére


venember83
nagyúr

Jól néz ki, de vagy a tányér nagy (de akkor a pohár és étkészlet is óriási kell legyen), vagy a kaja kevés rajta. :B

(#40126) Tothgera30 válasza bnss (#40112) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Nekem az pia (vigyázat a szó nem összekeverendő egy plusz betűt tartalmazó testrésszel) nélkül is megy :K .

ui.: Jó reggelt, ha már itt esik :U .

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#40127) lorcsi


lorcsi
veterán

nagylevegő....és kezdődik az újabb hét sz.r lapátolás :( :W

(#40128) Psychonaut válasza lorcsi (#40127) üzenetére


Psychonaut
addikt

Nem vagy egyedül (bár nekem csak 5 nap).

(#40129) kételkedem válasza lorcsi (#40127) üzenetére


kételkedem
addikt

Új hét, újabb remények! :K

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#40130) bolondember válasza kételkedem (#40129) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

nem, mert "apám" ma viszi el Omegát egy hétre. :(

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#40131) NoLF válasza venember83 (#40125) üzenetére


NoLF
addikt

úgy tálalok, ahogy kell. :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#40132) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

undorító, ocsmány, okádék.
Remélem mindenki jól érzi magát aki ezt az időt szerette volna

De legalább egy kikötött, lepányvázott vitorlás fedélzetén fekve nézhettem testközelből ahogy egymás mellől egyszerre kifut a Balaton 2 legkomolyabb és legpatinásabb zászlóshajója mögöttük kicsivel a harmadik, valamivel fiatalabb nyerőgéppel. Sőt, az egyiktől fél méterre fotózgathattam is.

És igen, az idei nyár második legpocsékabb őszét élhettem/élhetem át. Atomóra pontossággal mindkettő az idei eddigi 2x2 nap balatoni "nyaralásomat" őszöléssé változtatta.
Számítson rá mindenki, augusztus 10-14 között lesz még majd egy rettenetes hidegfront hasonlóan fostalicska időjárással. Igen, akkor megyek a balatonra megint. A kettő elválaszthatatlan egymástól. Viszek korcsolyát....

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#40133) lorcsi válasza kételkedem (#40129) üzenetére


lorcsi
veterán

sajna ilyen fáradtan nem hiszem:(
úgy érzem magam mintha nem lett volna hétvégém sem
plusz bejött dolgozni az egyik ribanc is :W

BlacKSouL: de legalább nem dolgozol

[ Szerkesztve ]

(#40134) Bubu79


Bubu79
addikt

Szeretem ezt az országot - akadnak csodálatos tájai, ahol jólesik elidőzni, ahol hívogatóak a helyi értékek, s az ott lakók méltán lehetnek büszkék szülőföldjükre.

Amit nem szeretek benne, hogy mindenhol akad egy két atom tuskó f@szkalap pöts emberke, akik képesek még az ember kedvét is elvenni attól, hogy odamenjen az ember...

Telefonhívás - érdeklődnék, hogy akad-e még szállás a kiszemelt időpontra, ami cseppet zsúfolt, tekintve hogy szüreti napok lesznek arrafelé.
- Hogyne, hány személyre lenne?
- Két házaspár, két szobáról lenne szó.
- Van még, persze - beírhatom?
- Hogyne, csak előbb még lenne néhány kérdésem.
- Természetesen

Katt - vonal megszakad
Újrahív - biztos lemerült a jóember

- Szóval két házaspár, két szoba.
- Rendben, de előre el kellene küldeni a foglalás fejében a fele összeget...
- Öööö... Üdülési csekkel fizetnénk - lehet?

Katt - vonal megszakad
Hihetetlen, hogy mennyire szar a mobil lefedettség a keleti országrészben :F

Csörget - kicseng, hangposta
Kicsit vár - biztos a töltőt keresi ;)

Csörget - hangposta. Kicsit később ( pár perc ), hangposta.

Közben vonalason próbálkozik, párszor kicseng, hangposta - biztos nincs a közelben a fószer...

Gyanakszik :U

Másik teló elő, másik számról tárcsázza a vonalast, kicseng - hallo! ( villám ez az ember, alig 10s alatt odaért a készülékhez! :K )

Jelzem, hogy ki vagyok - hát izéééé, igeeen, de közben betelt, nincsen már szobájuk akkorra, sehr, sehr szorri!

Kérdem én - miért írja azt a honlapján, hogy szeretettel vár minden vendéget, ha nem így van?

Kettő: Mi a bánatért nem lehet jelezni, hogy nem fogadnak el üdülési csekket, miért kell ilyen übertahó módon felhúzni az embert, hogy kinyomkodja, meg nem veszi fel a kagylót?

Három: Ha ennyire korrekt az előjegyzésnél, mennyire lehet korrekt maga a szálláshely?

Négy: Hogy a tökömbe gondolja valaki, hogy ilyen üzletpolitikával sokáig húzhatja a turizmusban? Nem az üdülési csekk nem elfogadására gondolok természetesen...

Szivárványos jóreggeltet...

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#40135) NoLF válasza BlacKSouL (#40132) üzenetére


NoLF
addikt

ugyan már. a negatív hozzáállás negatív eredményt hoz.

nem volt jó idő, kétségtelen.

de így nem izzadtunk sem főzés, sem dizsizés közben, és ekkora hullámokban sem fürödtem még a magyar tengerben, nagyon jó érzés volt.
egyáltalán nem izzadtam és nem forgolódtam a meleg miatt este sem, így a pihenésre is jutott idő.

uff!

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#40136) venember83 válasza BlacKSouL (#40132) üzenetére


venember83
nagyúr

De disznó vagy. Pont a Transzbiharra kellett kivenned a szabadságod? Három napig ázhatunk az esőben és dagonyázhatunk a sárban bringákkal miattad. Szégyelld magad! :((( :P

(#40137) tope


tope
addikt

Reggel alig akart a robogóm beindulni, mire beindult utána meg erőtlen volt, mintha kicsit behúzott fékkel mentem volna, hogy a ... ...-ba(be). (megártott volna neki is a jó 10 fokos lehülés ?)

Szép napot midenkinek.

(#40138) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

ez úgy látszik valami panasz-nap lesz! :(((

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#40139) BlacKSouL válasza NoLF (#40135) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Szombaton megyek Horvátországba. Ott most még tűrhető az idő, de ahogy nézem a hét vége felé már kezd erőteljesen lehűlni és elromlani...

Én a pihenést a melegben úgy oldottam meg, hogy letoltam némi etilt a torkomon, és péntek éjfél körül úgy elálmosodtam, hogy darab fa az ágyba és reggelig pislantás se.

Sajna mi csak pénteken tudtunk fürdeni, este 8-9 között, a lényeg a vitorlázás lett volna, de még a versenyhajók is csak nagyon küzdve tudtak kimenni. 45 fokban megdőltnél egyenesebb hajó nemigen volt.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#40140) ngabor2 válasza venember83 (#40136) üzenetére


ngabor2
nagyúr

a balatonra rendelte meg a rossz időt, nem erdélybe :P

bolond: egy esős hétfőtől mit vártál?

[ Szerkesztve ]

(#40141) BlacKSouL válasza ngabor2 (#40140) üzenetére


BlacKSouL
addikt

pontosítok: egy októberi esős hétfőtől, júliusban, nyári főszezonban...
megjegyzem milyen abszurd már, hogy minden szálláshely ilyenkor a legdrágább.. Aki most van nyaralni jó drágán az hogy örülhet ennek a fergeteg strandidőnek. Persze van aki nem strandol a nyaralás alatt. Akkor lássuk mihez jó még a szakadó eső: ...
Nem nagyon jut eszembe.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#40142) bolondember válasza ngabor2 (#40140) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

itt még nem esik - még nem.
Én csak arra vagyok jelenleg kíváncsi, h jövő hétfőn lesz-e új szélvédőm és felkerül-e a hátsó dob a kocsi alá... :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#40143) venember83 válasza ngabor2 (#40140) üzenetére


venember83
nagyúr

A kettő globális és időjárási szempontból eléggé közel van egymáshoz, szombat kivételével egész Nyugat-Romániában szakadt az eső.

(#40144) Killing válasza tope (#40137) üzenetére


Killing
addikt

Az enyémmel is mintha lenne valami, 45 körül néha elkezd rángatni, kicsit lassítok aztán semmi baja. Lehet hogy hideg volt a motor, ha indulás előtt megy egy percet akkor semmi baja. Ezt előtte még soha nem csinálta.

Szép jó reggelt!

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#40145) ngabor2 válasza BlacKSouL (#40141) üzenetére


ngabor2
nagyúr

aki kifogta azt a 3-4 napot, az... így járt.

(#40146) venember83 válasza Bubu79 (#40134) üzenetére


venember83
nagyúr

Eddig eső van, de tán szivárvány is lesz. Valamikor. Ha az ember nem képes ügyfélközpontúan viselkedni, akkor oly mindegy, hogy éppen turizmusban vagy bármely más helyen dolgozik, nem fogja sokáig húzni. Vagyis lehet, hogy sokáig húzza, de csak húzza és kínlódik, és lemondhat az igazi eredményekről.

(#40147) Bubu79 válasza venember83 (#40146) üzenetére


Bubu79
addikt

Neménvótam! :U

Az nem úgy volt, hogy az előző érában volt az a szemlélet, hogy a szállóvendég van az üzletért, nem pedig az üzlet a szállóvendégért?

Vagy esetleg lemaradtam egy lépcsőről és ez a kapitalizmus már nem az a kapitalizmus? :U

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#40148) kételkedem válasza Bubu79 (#40147) üzenetére


kételkedem
addikt

10 millió megkeseredett ember országában mit vársz?

"Elnézést uram, üdülési csekket nem áll módunkban elfogadni, de kérem várjon öt percet, konzultálok a tulajdonossal, hátha mégis ki tudunk találni valamit! Feljegyzem a számát, pár perc múlva visszahívom, kérem legyen telefonközelben! Köszönjük türelmét!" :F

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#40149) Bubu79 válasza kételkedem (#40148) üzenetére


Bubu79
addikt

Mondasz valamit - érdekes volt más helyen azt hallani, hogy:

"Nem akkor vannak a szüreti napok? Ja, akkor csak egyben szoktuk kiadni az apartmant - de lehet esetleg úgy, hogy hat személyre két éjszaka, vagy négy személyre három éjszaka." ( Két szobás apartman, összesen hét férőhellyel - általában szobánként is kiadó, koponyánként számolva )

Aztán volt ellenpélda is - "Sajnos már kiadtuk, de tudnám ajánlani ezt, vagy ezt még, hátha náluk akad szállás".

Ebből asszem nem lesz borkóstolás - legalábbis nem akkor...

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#40150) bolondember válasza kételkedem (#40148) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

már megint miért a nyugateurópai példákkal jössz?!?! :( :(((

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.