Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)

Hozzászólások

(#18451) tildy válasza Dany007 (#18449) üzenetére


tildy
nagyúr

Ha odaig fajulna a dolog, hidd el olyan helyzetben inkabb hazamennek, es a tudasommal + a referenciammal viszonylag konnyeden kapnek allast...

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#18452) Dany007 válasza tildy (#18451) üzenetére


Dany007
veterán

Oké, én csak azt mondtam, hogy itthon se teheti meg mindenki, hogy ugrál a munkák között mert épp nem tetszik neki valami... Csak addig, amíg nincs égető szükség a pénzre.
De még ne gyere haza : P Adj még pár hónapot az angolnak.
Tapasztalatok szerint kb 3 hónap után kezd átállni az agy az idegen nyelvre. Ennyi idő kell, hogy úgy ahogy megszokja az ember. Persze ez nagyban függ a beszélgetések mennyiségétől stb...

(#18453) Bubu79 válasza tildy (#18447) üzenetére


Bubu79
addikt

Hadd összegezzem.

Kimentél Angliába lesz ami lesz alapon - úgy még sosem volt, hogy valahogy ne lett volna, hogy majd lesz meló.

Meglepődsz, hogy a végzettségeddel nem sikerül elhelyezkedned, bár másoktól azt hallottad, hogy kapva kapnak a programozókon.

Próbálsz elhelyezkedni, majd kiderül, hogy biza ott sem kolbászból van a kerítés és talán már nem örülnek annak annyira, hogy idegen hon polgárai építsék a gazdaságukat - köszönhetően egy aprócska pénzügyi malőrnek, amit holmi amerikai bankok elkövettek.

Találsz munkát - bár messze van attól, amit itthon csináltál és nem is tetszik, de próbálsz belejönni, mert hiszen mindenki dolgozik valahol.

Jelentkezel egy munkára, majd elnyered az állást, de véletlenül sem azt kapod melónak, amire jelentkeztél - megbízhatatlan a főnök, nem tudod 100%-ban ellátni a rád bízott feladatokat és amúgy is aláznak ezerrel.

És persze mindenki hülye, csak mert csodálkoznak, hogy megmaradtál egy olyan cégnél melósnak, ahová jelentkeztél valamiért és kaptál valami mást.

Csak te vagy helikopter ugye?

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#18454) venember83


venember83
nagyúr

Megint csak az indulatok a tolerancia és a békesség topikjában, a Mikulás nem fog örülni. Sajnálom, ha ennek a kiváltásában részem volt. :(

(#18455) bolondember válasza Bubu79 (#18453) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

ez így túl sarkos és karcos.

és azt kifelejtetted, h mi is alázzuk a fórumban.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#18456) tildy válasza Bubu79 (#18453) üzenetére


tildy
nagyúr

Valamit nagyon felreertesz. Az a bajom, hogy olyan emberek , akiknek a szavara adok (bolond, nolf) kvazi lehulyeznek (ilyen mentalitassal nem terem nekem itt sok baber, holott az en mentalitasom, es tustenkedesem merfoldekkel megelozi az arab/pakisztani/egyeb nem angol felmenokkel rendelkezo fonokeim mentalitasat) , es nem amiatt mert ezt a munkat csinalom, hanem amiatt, mert barhogy is probalok a legjobb lenni, vannak olyan dolgok, amiben nem vagyok jo, es pont emiatt baszogatnak ok (nolf, bolond ) is....

Es igen, jelenleg megmaradtam, de egeszen kb az elso fizetesig. ha egyaltalan kapok igy, szerzodes nelkul. Mert legalabb addig a remenymegvan ra.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#18457) venember83 válasza tildy (#18456) üzenetére


venember83
nagyúr

Ne lehülyézésként fogd fel, nem az a céljuk egyiküknek sem. Sőt, nekem sem, bár ha jól sejtem, egy lyukas garast sem adsz a szavamra.

[ Szerkesztve ]

(#18458) bolondember válasza tildy (#18456) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

nem lehülyéznek.

szövegértés?

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#18459) tildy válasza venember83 (#18457) üzenetére


tildy
nagyúr

Ilyet nem mondtam, de nolfot, es bolondot kicsit kozelebbi baratoknak erzem.

Bolond : lehet hogy nekem is nehez ma a szovegertes, de leeht neked is.
Valaki felvesz egy total mas poziciora, mint amit megbeszeltunk. Tudja jol milyen az angolom, megis berak telefonokat venni. 2 het alatt bejon egy olyan hivas, amit ha meggebedek se ertek meg.

Ez kinek a felelossege? Az enyem?
Bubu : felvettek ? fel.
Erre a munkakorre?
Nem. Nem erre.
Akkor kie a felelosseg?

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#18460) Bubu79 válasza tildy (#18459) üzenetére


Bubu79
addikt

Elvállaltad a munkát? El.

Akkor kié a felelősség?

Mod: Bakker - ha tudom, hogy nem tudom ellátni a munkát, akkor nem vállalom el - ennyi :P

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#18461) kételkedem válasza venember83 (#18454) üzenetére


kételkedem
addikt

Sielésről képek, lakásról vagy bringáról egy néhány szó? Versem tetszett, nem teszett? Verseljek neked, ne tegyem?

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#18462) bolondember válasza tildy (#18459) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

ó, hányszor kaptam ilyet...

ez olyan dolog, h örülj neki, h van munkád.
nem höbörögni kell, hanem elvégezni.
Én bevallom, nem hittem volna, h találsz melót (lásd válság, lengyelek, pakik, ingyánok, ismerösök panaszkodása (4 hónapig semmi pedig full ném-ang, tapasztalat, stb)).

erre igen.

és ott is a sértödöttség szól belöled, mikor nem sikerül valami és dobálózól ilyenekkel, mint "mi vagyunk az ügyfél", satöbbi. Pedig, jelen esetben TE csak egy porszem vagy, akit könnyen le lehet söpörni, Még csak nem is ANGOL porszem, hanem "ausländer". PLÁNE rosszabb pozícióból rajtolsz.

tehát jelen esetben saját jól felfogott érdekedben félre kell tenned az egódat, dolgozni és minél több zsét összeszedni.

ilyen egyszerü.

Lehet nem szeretni a munkát, de akkor is a lehetö legjobban elvégezni. Lehet beleszarni, de annak nem sok értelme van.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#18463) tildy válasza Bubu79 (#18460) üzenetére


tildy
nagyúr

:W :W :W
Fejlesztonek vettek fel.
Azt vallaltam el, meg neha egy kis office job. Szo nem votl arrol, hogy titkarno legyek.
Vilinger?

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#18464) Bubu79 válasza tildy (#18463) üzenetére


Bubu79
addikt

Bocs - mikor is derült ki, hogy mégsem azt kell csinálnod, amire jelentkeztél? Úgy kb a második napon?

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#18465) tope válasza tildy (#18463) üzenetére


tope
addikt

(#18466) tildy válasza bolondember (#18462) üzenetére


tildy
nagyúr

Mond, miota beleszaras az, ha megkerem, beszeljen lassabban?
Komolyan .Oszinten.
Bubut meg azt hiszem ignoralom, igen en vagyoka hulye, hogy ilyen mellekzongek mellett is amennyire csak tudom csinalom egy kis penz remenyeben...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#18467) Eastman válasza bolondember (#18462) üzenetére


Eastman
őstag

Ritkán látom szóról szóra leírva a gondolataimat.

Szép napot mindenkinek!

Tildy, becsülj meg mindent amit egy nehéz helyzetben eléd sodor az élet! ...és gondolj a paplanokra!

Teher alatt nő a pálma. 2 hónap múlva kened majd a gyors angolt is. :K Ha az álommeló gondolatával kelsz-fekszel, egy nap eljön majd az is.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#18468) venember83 válasza kételkedem (#18461) üzenetére


venember83
nagyúr

Síelésről lesznek, de várom, hogy ismét legyen 2-3 megányi helyem prohardver képmegosztón, mert ide tenném fel a gyorsasága és egyszerű linkelhetősége miatt. Jelenleg valami 1 mega van, az sokra nem elég.

Vers tetszett bizony. Lakásavatóból lesz jópár, legalább kettő, egy családi egy meg a barátokkal, egyszerre mindkét célközönség nem férne be.

Bringa megtárcsásodott, csak még nincs belőve a tárcsafék, el kell jusson egy szervizbe, ehhez még nem értek.

Lakás meg úgy néz ki, hogy meglesz, kell még közjegyzőhöz menni aláírni pár szerződést, remélhetőleg az a jövő héten elintéződik, akkor meg szerény reményeim szerint április környékén költöznék, bár lehet, hogy csak nyáron lesz az egészből valami, mint általában, most is az anyagiaktól függnek a dolgok, konyhabútor kell, tűzhely, páraelszívó, hűtő. Azon kívül áramszolgáltatóval szerződés, INTERNET, stb. Szóval nem eszik olyan forrón a kását.

(#18469) kételkedem válasza venember83 (#18468) üzenetére


kételkedem
addikt

Örülök, hogy nagyjából jól állnak a dolgaid! Biztosan szeretnél minél hamarabb a saját lakásodban élni, de ezt a néhány hetet vagy hónapot már kibirod! :K

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#18470) Dany007 válasza tildy (#18466) üzenetére


Dany007
veterán

Én csak azon voltam meglepve, hogy kimentél Angliába, a válság közepén, és olyan dolgokon (is) problémáztál / meglepődtél, ami még itthon is (mások szerint is) 7köznapi dolognak számít.

(amúgy én se kifejezett grafikusnak mentem a céghez, nincs is róla papírom, de mégis leültették mellém az xy cég vezérigazgatóját, hogy akkor csináljunk valami grafikát gyorsan, mert a főnökömnek ilyen meg olyan jó haverja... szal muszáj volt alkalmazkodni.)

[ Szerkesztve ]

(#18471) Bubu79 válasza tildy (#18466) üzenetére


Bubu79
addikt

Nincs ezzel gond - csak ne csodálkozz azon, ha lefestvén egy képet, az alapján az orrod alá dörgölik a felmerülő kérdéseket - miután olyasmi miatt hőzöngsz, amiről te is tehetsz ;)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#18472) NoLF válasza tildy (#18456) üzenetére


NoLF
addikt

ha adsz a szavunkra, akkor értsd is amit mondunk, ne magyarázd bele hogy lehülyézünk...

ha lenne időm olyanokat mesélnék kintről, hogy egy normális embernek a haja égnek állna. de ugyanezt megtehetném itthoni történetekkel is.

mégis megcsináltam, csinálom, mert ez a dolgom, így tudok megélni, ha már nem én voltam, aki spanyol viaszt gyártott végtermékként.

;)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#18473) NoLF


NoLF
addikt

ja, és ezt meg mindenkinek ajánlom :)

"We,
We got feeling of mystery,
We got the touch of humanity,
I know, we can live forever.

We,
We got the voice of the melody,
We got the choice of the harmony,
I know, we can live together."

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#18474) tildy válasza Bubu79 (#18471) üzenetére


tildy
nagyúr

Ugyanmar akarmit tennek (pl. itthagynam oket ), es veletlen megemlitenem, hogy valami nem oke (pl. fogy a penz), jonnel azzal, hogy te valaszottad, te hibad.... Igy is ugyis belemrugnal, nemde???
Egy jo valasztasom van, jobb munkahelyet talalni, akkor talan nem hibaztatsz , es nem mondod , hogy hozongok...

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#18475) Bubu79 válasza tildy (#18474) üzenetére


Bubu79
addikt

Egészen jól fejlett üldözési mániád van - az elmúlt hetekben már számtalanszor beléd rúghattam volna, ha akarok, mert lett volna bőséggel alkalom rá ;)

Megosztok veled egy aprócska titkot: igazából nem kifejezetten érdekel, hogy mikor mit csinálsz, csak amikor már egy jó oldalon keresztül mást sem látni, csak azt, hogy kiakadsz olyan valami miatt, amiről te is tehetsz, akkor nehéz megállni szó nélkül a dolgot ;)

Nem úgy volt, hogy ignorálsz? :D

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#18476) tildy válasza Bubu79 (#18475) üzenetére


tildy
nagyúr

a vitaban, meg hogy egyoldalon ez megy, joreszt az is benne van, hogy te is gerjeszted a besozlogatasaiddal ....

amugy meg nezz vissza, oke, ma egy oldal az enyem, na bumm, nezd vissza mennyi ideig nem, vagy nemnagyon voltam, irtam ide . :P Megsem szolok be azert, mert minap meg epp te voltal itt dfolyamatosan jelen:U

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#18477) Bubu79 válasza tildy (#18476) üzenetére


Bubu79
addikt

Nem érted.

A bánatot se érdekli, ki mennyit ír ide, vagy máshova - az veszi ki érdekesen magát, hogy olyasmi miatt siránkozol, amibe egyedül sétáltál bele ;)

Kimentél Angliába - volt már ilyen - Boxiék is kint voltak, talán most is kint vannak - mégsem azt látta tőlük az ember, hogy ez ezért szar, az meg azért, meg mi az, hogy a munkáltató mondja meg, hogy mivel foglalkozzanak ;)

Szólj be bátran - csak ne felejtsd el alátámasztani a dolgot érvekkel sem, mert úgy hatásosabb ;)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#18478) tildy válasza Bubu79 (#18477) üzenetére


tildy
nagyúr

akkor ajanlom olvass kicsit a blogomban, mert irtam jo dolgokrol is :P
Pl. az NIal, meg a LLoydssal kapcsolatban, meg jopar dologgal kapcsolatban .
de ami sz.r az sz.r es nem fogom nem elmondani.

Azt viszont nagyon nem szeretem, ha egyeduli hibasnak hoz ki valaki.
Hittem neked, o egy oldalt elfoglaltam. En naiv. Most nezem nalam 200 hsz egy oldal, negyed oldalt sem foglaom el :U
egyebkent boxiek is sirtak, lehet te kevesbe emlekszel ra, de sokaig Boxine dolgozott egyedul, mert a parja nem nagyon kapott munkat.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#18479) fokukac válasza tildy (#18466) üzenetére


fokukac
nagyúr

Tildy drága,
fogd fel úgy az egészet, mintha egy olyan nyelvtanfolyamon lennél, amiért ők fizetnek Neked. Meglátod, előbb, vagy utóbb megérted őket. ;)
És tényleg ne zsörtölődj, örülj, hogy van munkád, Angliában és Írországban a legnagyobb a válság hatása... tényleg nem most kellett volna kimenni, hanem 3 évvel ezelőtt. De mondom, megtanulsz angolul, lesz még pár sorod az önéletrajzodban, és profitálni fogsz belőle.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#18480) tildy válasza fokukac (#18479) üzenetére


tildy
nagyúr

:U :R Koszonom :R

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#18481) Bubu79 válasza tildy (#18478) üzenetére


Bubu79
addikt

Nálam ötvenes bontásban vannak az oldalak - akkor most hazudtam? ;]

Ha buksisimire vágysz keress mást, mert tőlem úgysem kapod meg - de ezt már megszokhattad volna ;)

Én azt láttam, amit ide írtál, mert ezt a topikot olvasom - és hidd el, ha legközelebb ismét olyasmi miatt nyígsz, ami rajtad múlik, legközelebb is az orrod alá dörgölöm majd, mert ilyen szívtelen és tuskó vagyok - és mert a világért sem szeretnék csalódást okozni neked és az üldözési mániádnak ;)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#18482) zoltanz válasza tildy (#18480) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Úgyse tetszhetsz mindenkinek egyformán, ez már csak ilyen, sokan nem magukban keresik elöbb a hibát. :U
Amúgy nekem tele van már a Vodafone, OTP, polgármesteri hivatal ügyfélszolgálataival a tudatalattim...

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#18483) fokukac válasza Bubu79 (#18481) üzenetére


fokukac
nagyúr

MAci, jól elintézted ma a tőzsdéket...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#18484) fokukac


fokukac
nagyúr

valaki segítsen már, legyen szíves...

kőkorszaki, 2003-as gépem van : Epox alaplap, 2600+.
Az első alaplapok egyike volt, ami natívból tudta a sata vinyókat kezelni, volt is kettő darab rádugva, éveken át. A legfrissebb közülük egy Sata II-es volt, de tökéletesen ment a régi Sata-vezérlővel már vagy 1,5 éve.

Tegnap vettem egy 1,5 terrás WD vinyót, ami szintén Sata II-es, de ahogy rádugtam a gépre, kiírja az alaplapi info-kat, majd kiírja a vinyókat, és ott megáll, villog a kurzor, és el se indul a vindóz.

Ez mitől lehet?

Technikailag különbözhet egy 1500 gigás vinyó mondjuk egy 1,5 éves 500 gigástól, amitől nem ismeri fel?

:F

tanácstalan vagyok

Ui. volt egy matrica a csomagoláson, hogy "advanced format drive". ez jelent valami negatívat az én szempontomból? elvileg valami előre formázott izé, hogy a vindóz felismerje...

előre is köszi!

@

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#18485) Dany007 válasza fokukac (#18484) üzenetére


Dany007
veterán

A bios felismeri ?

(#18486) fokukac válasza Dany007 (#18485) üzenetére


fokukac
nagyúr

kiírja a nevét, és megáll, se kép, se hang...

lehet, hogy meghaladja a képességeit az 1 TB...

-----------------

Tök jó gép volt, nagyon szerettem, a mai napig hibátlanul teszi a dolgát, de lehet, hogy eljött a pillanat így 6,5 év után, hogy búcsút intsek neki :(

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#18487) tiv83us válasza tildy (#18433) üzenetére


tiv83us
veterán

Neki ez a normalis, arra nem kerheted, hogy tanuljon meg kelet-europai akcentussal beszelni :U

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#18489) Lortech válasza fokukac (#18486) üzenetére


Lortech
addikt

SATA1 Jumper nincs a vinyón ?

BIOS elvileg mindegy, a mai modern oprendszerek nem BIOS-on keresztül érik el a vinyót, így tök mindegy, hogy milyen limitáció van a BIOS-ban.

Thank you to god for making me an atheist

(#18490) venember83


venember83
nagyúr

Hmm, nagyon finom krémes még ez a szőke Leffe is, most még jobban is esik könnyedsége okán, mint a barna. :))

fokukac: Jelen esetben egy usb-s rack megvásárlásához mit szólsz? Beleteszed a vinyót s kész.

[ Szerkesztve ]

(#18491) fokukac válasza venember83 (#18490) üzenetére


fokukac
nagyúr

hát, lehet, hogy az lesz... :(

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#18492) venember83 válasza fokukac (#18491) üzenetére


venember83
nagyúr

Bár ha csizmázni is akarsz róla, és a lapod nem képes csizmázni USB eszközről, akkor kell egy másik, lassabb merevlemez is. Kompromisszum.

(#18493) bnss


bnss
veterán

Szép estét!

Kijöttem a gyakorlatból css és php terén, fel kell frissítenem ismereteimet. Viszont most Monte Carlo Rally és egy söröcske... :)

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#18494) pohár válasza fokukac (#18491) üzenetére


pohár
félisten

Olcsóbb mint egy új gépet beszerezni az biztos :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#18495) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

város, parti, kocsma, dizsi, pina,,,,

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#18496) pohár válasza BlacKSouL (#18495) üzenetére


pohár
félisten

tej, kenyér, Herz szalámi...

mondjuk a tied jobban hangzik :DD jó mulatást! :R

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#18497) Mawyx válasza pohár (#18496) üzenetére


Mawyx
senior tag

banán és net :)

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#18498) venember83


venember83
nagyúr

*@szkivan! X-men rajongó lettem. :U :O

(#18499) venember83 válasza BlacKSouL (#18495) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem-nem, keine pina!

(#18500) NoLF válasza BlacKSouL (#18495) üzenetére


NoLF
addikt

igen, engem is mindez vár.

én meg lehet, ellenállok, s siránkozva nézem a bankszámla-egyenlegemet :D

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.