Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)

Hozzászólások

(#18301) tildy válasza Sipi16 (#18293) üzenetére


tildy
nagyúr

700 korul.
Dylen : csak azert irtam, mert nekunk bizony akkora kell jegy, es hiaba vamn szeptember elejen olcsobb, ha juli vege , augusztus ilyen...

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#18302) coqito


coqito
tag

Sziasztok!

Bizonyára már mindenki látta, de ha mégse akkor itt van. Sajnos ilyenek megtörténhetnek :(

(#18303) fokukac válasza tildy (#18301) üzenetére


fokukac
nagyúr

Kedves Tildy, lehet úszni is. :)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#18304) FehérHolló válasza coqito (#18302) üzenetére


FehérHolló
veterán

Amíg a szakértő véleménye a véleményezésért kapott pénz és a véleményezés kezdeményezőjének a függvénye is, ilyen dolgok megtörténnek.

Egy olyan országban élünk, ahol az XY szakvélemény írója nem keres évente annyit, mint amit egy ilyen véleményezésért kap, ha pozitív az elbírálása. Ilyen körülmények között ne is csodálkozzunk, ha ilyen dolgok történnek. Teljesen emberi.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#18305) tope válasza fokukac (#18303) üzenetére


tope
addikt

Most ússzon le a Földközi tengerre, majd fel a Dunán ?

(#18306) fokukac válasza tope (#18305) üzenetére


fokukac
nagyúr

jajjmár, szép túra lenne, de minek kerülni, amikor ott a Duna-Rajna-Majna? :)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#18307) coqito válasza FehérHolló (#18304) üzenetére


coqito
tag

Igen, emberi ... ebből az tűnik ki hogy a becsületesség nem emberi tulajdonság. Szerencsére vannak fejlett embertársain akik ezzel a tulajdonsággal is fel vannak ruházva. De azért egy szemmel látható mocsaras, vizes területet homokos szárazulatnak nézni? Ez már kicsit sok ...

(#18308) tope válasza fokukac (#18306) üzenetére


tope
addikt

:W a fene tényleg, én meg elküldtem volna jó messzire

(#18309) FehérHolló válasza coqito (#18307) üzenetére


FehérHolló
veterán

Család fenntartása vs. becsület. Nem is tudom, hogy fennmaradás szempontjából melyik az előnyösebb. Így működünk és kész.
Persze a becsület értékes, félre ne érts, de sokszor más kerül előtérbe sajnos.

Skynet is real. It's called Google.

(#18310) coqito válasza FehérHolló (#18309) üzenetére


coqito
tag

Egyet értek!

(#18311) bnss


bnss
veterán

Szép estét mindenkinek!

Eseget a hó, lehetne belőle több is, ha már tél van...

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#18312) fokukac válasza tildy (#18263) üzenetére


fokukac
nagyúr

bájdövéj, 80 font az cirka 24 ezer ft. ennél olcsóbb retúrjegyet soha az életben nem fogsz találni londonból, nyáron...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#18313) tildy válasza fokukac (#18312) üzenetére


tildy
nagyúr

plusz meg a csomag, es maris 100 -120 fontnal tartunk....
Marciusra megusznam 15 -20 ezer forintbol...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#18314) fokukac válasza tildy (#18313) üzenetére


fokukac
nagyúr

az élet kegyetlen...
spóroltam Neked 2 fontot, az easyjet-nél van jegy 78 fontért. :P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#18315) pohár


pohár
félisten

Na megjöttem én is... :))

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#18316) venember83 válasza coqito (#18310) üzenetére


venember83
nagyúr

Melyik az az egy, amit igen? :U

(#18317) venember83 válasza FehérHolló (#18281) üzenetére


venember83
nagyúr

Igen. Végülis ha úgy nézzük, anno a ph különcök gyülekezete volt, bizonyos mértékben. Most meg már az a bizonyos mérték nagyon összetöpörödött, lassan átmegy ez a fórum is a népszerűségnek köszönhetően mindent átfogó fórummá. Ez van.

(#18318) fasirTTT


fasirTTT
őstag

hy mindenki
létezik valami olyan progi amivel a az alaplapot, ramot, vgat, procit lehet tesztelni 1cerre ?
mert szerintem nálam valami nem stimmel :S
új konfigal (jobb) nincs meg az a teljesítmény mint ami a régivel volt (rosszabb)

Ctrl+c
Ctrl+v

Mert nemtom melyik a pontos topikja ennek

(#18319) dragonfx


dragonfx
veterán

el kéne menni csajozni..... :))

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#18320) Winner_hun válasza dragonfx (#18319) üzenetére


Winner_hun
félisten

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#18321) fokukac válasza Winner_hun (#18320) üzenetére


fokukac
nagyúr

:C
;]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#18322) Csabee. válasza dragonfx (#18319) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Mi nem tartunk vissza :D

Üdv: Csabee.

(#18323) Tim82


Tim82
nagyúr

A Cappy 100%-os narancslé most vagy csak névlegesen 100%-os, valójában 12%-os lóhúgy, vagy a gyártónál azt hiszik (de ezt elbaszottul rosszul), hogy ha narancshéjat adagolnak a vízhez, az már narancslé. :U

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#18324) fasirTTT válasza Tim82 (#18323) üzenetére


fasirTTT
őstag

ezt most mér ? ;]

(#18325) Tim82 válasza fasirTTT (#18324) üzenetére


Tim82
nagyúr

Talán mert elkövettem azt a hibát, hogy ezt vettem. 8-kor végeztem, 9-re értem haza, már nem volt épkézláb bolt nyitva, csak egy nyomi kis ABC a ház mellett, ahol lakom. Ott meg ez volt oszt csókolom.

Mondjuk van asszonykám készítette narancslikőröm is, mert az ő családjában ilyeneket is tudnak, de ritkán alkoholizálok, most pl. nem fogok.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#18326) fasirTTT válasza Tim82 (#18325) üzenetére


fasirTTT
őstag

aham, értem
mondjuk...inkább mint kóla
nemde ? :D

(#18327) Tim82 válasza fasirTTT (#18326) üzenetére


Tim82
nagyúr

Az kikészíti a fogakat és több tartósítószer van benne, mint a Sírhant Művek állandó szereplőiben.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#18328) RoyalFlush válasza Tim82 (#18323) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Sohasem szerettem a Cappy-t, az összes ízesítésű üdítőitaluk nekem túlságosan édes.

(#18329) Tim82: Köszönöm! ;)

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#18329) Tim82 válasza RoyalFlush (#18328) üzenetére


Tim82
nagyúr

A többit én sem veszem meg. De úgy általában 100%-os gyümölcsleveket szoktam inni (narancs, alma), most épp ez volt.

Egyébként gratulálok! :)

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#18330) fokukac válasza Tim82 (#18329) üzenetére


fokukac
nagyúr

Szerintem igyál ásványvizet.
Nem lehet sikeres az, aki cukrostrutyikkal mérgezi magát... ;)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#18331) Tim82 válasza fokukac (#18330) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ebben semmi cukor nincs. Amúgy nem szeretek felárat fizetni a csapvízért, csak azért, mert ráadásul környezetszennyező PET-palackban adják. :)

És azért a 100%-os gyümölcslevek elvileg az adott gyümölcs sűrítményéből + vízből szoktak állni, no sugar added, kérem alássan.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#18332) lajafix válasza dragonfx (#18319) üzenetére


lajafix
addikt

vigyél zsét is ha máshogy nem jönne össze, rádfér.

Rock'n Roll

(#18333) fokukac válasza Tim82 (#18331) üzenetére


fokukac
nagyúr

Ne bölcsészkedjen már kend... :P
A cukornak én nem azt hívom, amit hozzáadnak, hanem azt, ami eleve benne van, és összeragad tőle a szám.. nade mindegy.

Imádok mindenféle gyümölcsöt, de azok a trutyik, amiket 100%-os gyümölcslevekként árulnak, soha még csak nem is emlékeztettek arra a lére, ami igazából kijön abból a gyüölcsből :)

Laja : gonosz vagy :DDD

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#18334) Tim82 válasza fokukac (#18333) üzenetére


Tim82
nagyúr

Mondjuk ezt pont kend mondja az "ásványvízzel"? :P

Tudod te, mi a trutyi?... Na, a 12%-os. Az annyira sz@r, hogy a sok E-től fáj a gyomrom. :U

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#18335) lajafix válasza fokukac (#18333) üzenetére


lajafix
addikt

én gonosz? hidd el a szeksz jó. Ezt mondja minden kollégám, én meg hiszek nekik. :D Annak is hiszek, aki szerint a fizetős helyek hosszú távon olcsóbbak. na jó gonosz vagyok, neked is hiszek @ :))

Rock'n Roll

(#18336) Mawyx válasza Tim82 (#18331) üzenetére


Mawyx
senior tag

Én a hohes c-t imádom, csak nagyon drága. Főleg a vegyes löttyöket szeretem, multis vagy milyen, az összedzsadzsált gyümölcsöseket, erdeis, trópusi vagy vmi többgyümölcsöset.

[ Szerkesztve ]

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#18337) tibi666 válasza Mawyx (#18336) üzenetére


tibi666
senior tag

én a pálinkát szeretem. ma kaptam egy ügyféltől pár üveg saját palackozású házi barackpáleszt. nagyon finom.

Isten tartsa meg jó szokását.

(#18338) Mawyx válasza tibi666 (#18337) üzenetére


Mawyx
senior tag

nálam is van vmi házi, de a gondolatától is rosszul vagyok :DDD

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#18339) Tim82 válasza Mawyx (#18336) üzenetére


Tim82
nagyúr

Engem a vegyes löttyöktől a hideg ráz ki. Brrr! Ízlések és pofonok persze, de semmit nem szeretek, amiben ananász van és/vagy répalé.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#18340) tibi666 válasza Mawyx (#18338) üzenetére


tibi666
senior tag

szívesen megiszom. :)
esténként mindig legurítok egy pohárkával vacsora előtt.
néha egy finom pohár bor, vagy egy üveg sör is lecsúszik mellé. mint pl. ma.

voltam kint a corában, vettem bagettet, majorannás májkrémet, disznópörcöt, fűszeres olajos fetasajtot, meg valami franciát is. mellé lilahagymát ettem. fini volt.

[ Szerkesztve ]

(#18341) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

pina

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#18342) fokukac válasza BlacKSouL (#18341) üzenetére


fokukac
nagyúr

már vártam.... ;]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#18343) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Szállingózik a hó ... megint este sunyiba leszakad a fél méter hó aztán reggel lapátolhatok..

Üdv: Csabee.

(#18344) BlacKSouL válasza fokukac (#18342) üzenetére


BlacKSouL
addikt

hát eljöttem melóból fél 5-kor, aztán vacsora fater születésnapján, majd lementem még a városba dumálni, angliából februárig itthon lévő haverral is meetingeltünk, most értem haza. visszalapozok, olvasni nem, azt azért nem vállaltam, de sehol nem láttam. gondoltam úgy is mindennek a lényege, szóval hagy legyen szépen leírva. :) vagyis vénember kedvéért: hadd

Csabee: én lassan 3 hete hogy akármikor kimegyek a garázzhoz a kocsiért, a betonon előtte tuti hó van. pedig reggel is kocsival megyek melóba, meg este is berakom utána. már lassan teljesen elsöpröm az összes betont, csak az aljazat marad, de ez a mocsadék hó mindig odabasz..izé, od@b@sz. unom már

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#18345) pohár válasza Tim82 (#18339) üzenetére


pohár
félisten

Akkor a Pina Colada-t se szereted? :O
Pedig ajjó :D :D Én a barackléért élek-halok :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#18346) lajafix válasza BlacKSouL (#18344) üzenetére


lajafix
addikt

ha unod a hósöprést, akkor kapcsold ki a privát hóágyúd. :)
nálam rekordév van, idén már söpörtem 1x havat.

Rock'n Roll

(#18347) Janoska26 válasza BlacKSouL (#18344) üzenetére


Janoska26
addikt

a betont én nem bírom elsöpörni, max a havat, de azt is ritkán, ha el nem akadok, majd elolvad magától :D

(#18348) venember83 válasza fokukac (#18342) üzenetére


venember83
nagyúr

Én is már várom jó ideje. Hiába.

Kösz Blackie a helyesbítést. :K

[ Szerkesztve ]

(#18349) fokukac válasza BlacKSouL (#18344) üzenetére


fokukac
nagyúr

török kamion

:D

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#18350) Csabee. válasza fokukac (#18349) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Jó kéép lett :DD

Üdv: Csabee.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.