Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)

Hozzászólások

(#18151) pohár válasza BlacKSouL (#18149) üzenetére


pohár
félisten

Jaaa ez horvát te :D
Én Pestről beszélek :D Nyáron úgyis leszek Érden rokonéknál, összefuthatunk majd egy-két jóféle Antonyo-s Bed buliba ;] :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#18152) BlacKSouL válasza pohár (#18151) üzenetére


BlacKSouL
addikt

meglátjuk, remélem jó sok szabit ki tudok venni nyáron, ami max 2 hét meg egy pár nap lesz :) augusztus első 2-3 hete, leállás. de 1 hetet tutira horvátban leszek

no jóéjt, alvás

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#18153) tibi666 válasza BlacKSouL (#18152) üzenetére


tibi666
senior tag

mi is megyünk horvátországba pár napra bemelegítésképpen a barátokkal. aztán utána ugyanez a csapat útrakel és barcelonaba utazunk. autóval.

(#18154) pohár válasza BlacKSouL (#18152) üzenetére


pohár
félisten

Jó neked, én még sose voltam külföldön, pláne nem nyaralni, de jó sokáig nem is leszek még szerintem :(

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#18155) grabber


grabber
addikt

Besz@rok :Y Még jó hogy van rajtam pelenka :DDD Hajnali 1 van és van Neptun.Csak nem olvasták a hsz-met?

pohár: Autó 15k benya oda és irány külföld.Kaja 5k-ból csomagolsz magadnak és 1 napig kint vagy.Én már tervezem,beülök a kocsiba és elindulok valamerre.Kocsiba,sátorban mindegy elalszom,de ki akarok menni a tengerpartra ;)

[ Szerkesztve ]

(#18156) Pulsar válasza pohár (#18154) üzenetére


Pulsar
veterán

aha.. ezért nem írsz Te az éjszakásba, mert itt pörögsz... szép dolog mondhatom :DDD

(#18157) grabber válasza Pulsar (#18156) üzenetére


grabber
addikt

Ahha,szóval dolgozik.Vagy csak úgy csinál ;]

(#18158) tiv83us


tiv83us
veterán

Isteni T-Bone steak-et csinaltam :U

Mustaros paprikas hagymas chicago season fuszeres cucc.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#18159) grabber válasza tiv83us (#18158) üzenetére


grabber
addikt

A felnőttek alszanak és egy babának aki cumisüvegből eszik-iszik annak magyarázhatod :D

Na mentem suliba.Reggel fent vagyok,este fent vagyok,éjjel fent vagyok,csak tudnám hogyan csinálom :U

(#18160) bolondember válasza tiv83us (#18158) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

receptet, képet! :K

egészségetekre...

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#18162) bolondember válasza Kalandor (#18161) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

á, az a baj, h kihülne mire ideérne vele... :(

:DDD

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#18163) Mawyx válasza tibi666 (#18153) üzenetére


Mawyx
senior tag

Én Madridba mennék, de oda csak tavasszal vagy ősszel lehet, mert nyáron ott tuti megsül mindenki.

Ha vki vhol lát vagy látott mentőmellényes plüssgenyót, vagy úszógumisat, az ne tartsa magában. Ajándékba kellene, de ilyen kb a világon sincs :U

És minnyá vizsga megint, brrr.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#18164) kételkedem válasza Mawyx (#18163) üzenetére


kételkedem
addikt

Ha lenne bennem mentőmellényes plüssgenyó, vagy úszógumis, azt tuti nem tartanám magamban! :N

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#18165) Mawyx válasza kételkedem (#18164) üzenetére


Mawyx
senior tag

Mentőmellényes lenne a lényeg, az úszógumis elég béna.

És mégis Barcelona az a Madrid, összekevertem :U Ha a vizsgán is ilyen alap dolgokat összekeverek az nem lesz jó :U

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#18166) Dylen válasza Mawyx (#18165) üzenetére


Dylen
aktív tag

Nem olyan vészes nyáron, én júniusban voltam, 32 fok volt.

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#18167) NoLF válasza Mawyx (#18165) üzenetére


NoLF
addikt

barcelona szép, nagyon szép város.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#18168) kételkedem válasza Mawyx (#18165) üzenetére


kételkedem
addikt

Akkor most hova is vágysz pontosan?
Madridba? Az ország közepén található 4 milliós fővárosba?
Vagy a tengerparti Katalán fővárosba Barcelonába?
Én ez utóbbiba jobban! A Sagrada Familia, a tenger és még sok minden látnivaló miatt!

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#18169) Mawyx


Mawyx
senior tag

Ősszel kattantam rá asszem, csomó képet lementettem meg találtam egy weboldalt, ahol rengeteg információ van és aktuális árak, jó a fóruma, fent van tömegközlekedéssel hogy lehet eljutni a nevezetességekhez... Engem víz nem érdekel, egy percet nem döglenék a parton, nem szeretem, városnézés érdekel csakis, Sagrada Familia, La Rambla, Güell park, Agbar torony, Kolombusz torony, Casa Mila, Casa Batlo meg ami van még.

kételkedem: az zavart meg, hogy Barcelona kint van a tenger mellett, azt meg tudom,h ogy nem szeretem a vizet, de mégiscsak Barcelona amit kiszemeltem, de nem a víz miatt, hanem a nevezetességek miatt..

[ Szerkesztve ]

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#18170) Mawyx


Mawyx
senior tag

Indul a mandula. Kívánjatok sok szerencsét!

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#18171) kételkedem válasza Mawyx (#18170) üzenetére


kételkedem
addikt

Sok szerencsét!

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#18172) tiv83us válasza bolondember (#18160) üzenetére


tiv83us
veterán

Mar elfogyott, mar azota ejtoztem is ra par orat :U :B

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#18173) Dylen válasza Mawyx (#18169) üzenetére


Dylen
aktív tag

ha ilyen sok embernek tetszik barcelona, akkor csináljuk a következő ph tábort oda :D

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#18174) NoLF válasza Mawyx (#18169) üzenetére


NoLF
addikt

időben kell szállást foglalni valahol kintebb, meg repjegyet is, és hasatfogvanevetős áron ki tudsz jutni.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#18175) pohár válasza NoLF (#18174) üzenetére


pohár
félisten

És ha Malévvel akarsz menni akkor 23-ig 20%-kal olcsóbban tudsz jegyet foglalni általam :))

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#18176) NoLF válasza pohár (#18175) üzenetére


NoLF
addikt

ami még mindig legalább 50%al drágább bármelyik fapados járatnál :D ráadásul januárban barcelonába menni... hát nem tudom, én nem vágyom oda ilyenkor :N

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#18177) pohár válasza NoLF (#18176) üzenetére


pohár
félisten

De le lehet foglalni nyárra :D
Azt nem tudom mennyivel drágább, de így most olcsóbb picit :))

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#18178) dragonfx


dragonfx
veterán

de jo esett a hó.... ;] ;]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#18179) NoLF válasza dragonfx (#18178) üzenetére


NoLF
addikt

akkor már csak egy supercharger, kompresszor vagy turbo kell és mehetsz pörögni ;)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#18180) kételkedem válasza NoLF (#18179) üzenetére


kételkedem
addikt

a turbó az amitől a bikafújást csinálja az ótó? :D

Már a természetfotósokban sem lehet megbízni! :(

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#18181) fokukac válasza NoLF (#18176) üzenetére


fokukac
nagyúr

miért, hova vágynál ilyenkor januárban, svédországba? szar is lehet ott a földközi tenger partján, 10-15 fokban... jobb itt nekünk ebben dzsuva télben, ahol hetente kétszer havazik, majd elolvad, aztán újra az egész... :P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#18182) neduddki válasza NoLF (#18179) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

elnezeded kerem de elfejtettem tennap est eintegeni, bocsnat es szanom banom

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#18183) NoLF válasza neduddki (#18182) üzenetére


NoLF
addikt

pedig folyamatosan figyeltem az átmenő sárgakukac forgalmat... :D

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#18184) NoLF válasza fokukac (#18181) üzenetére


NoLF
addikt

sehova nem vágnyélk, jó ez itt. mediterrán országba mi a puninak menjek 15fokba? a lányok is ruhában, a fák sem szépek, sörözni se lehet kiülni a partra... ehh. :| :DD

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#18185) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

már nagyon unom ezt a magyar telet
ez a se nem esik se nem hó, se nem hideg se nem fagy, se nem száraz csak a mérhetetlen sóder az úton, járdán, mindenhol, meg a sár, a szutyok. annyira hideg van, hogy a garázsajtó befagyjon, meg a kocsira rá a hó, de annyira nem hogy a sós szart felszárítaná akárhonnan. meg utálok fázni is. reggel ha fel vagyok öltözve is fázok, mert álmos vagyok. a garázs előtt is lehet söpörni reggel-este, mert normális hó nem esik, de ilyen békafingnyi ami összelucskoz mindent, és letapad a garázs előtt, az esik.
takarodó lehetne már. 5-10 fok, meg valami normális napsütés. régen is voltak telek, meg hó is, de nem volt hogy hónapokig a nap se sütött ki.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#18186) venember83


venember83
nagyúr

Miért telik olyan lassan ez a mai nap? Ez nem normális... :U

(#18187) tildy


tildy
nagyúr

Miert van az , hogy a nyari repjegyek duplaannyiert vannak, mint a tavasziak? Neztunk julius vegefelere wizzairt, meg easyjetet, hat mindketto 50£ csak oda, 100 odavissza.... Kenytelenek leszunk britishel, vagy malevval menni, az altalaban konstans 30ezer forint ha eleg hamar megveszed.
Jahm , otthon nyaralunk :D Ismet Ozora :D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#18188) NoLF válasza tildy (#18187) üzenetére


NoLF
addikt

hogyhogy miért? ugye te sem tetted fel komolyan a kérdést? :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#18189) zoltanz válasza BlacKSouL (#18185) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Itt szikrázó napsütés volt tegnap, és azért akadt a télen. :K

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#18190) venember83 válasza NoLF (#18188) üzenetére


venember83
nagyúr

Mindenki el szeretné húzni a csíkot nyárára vakációra a ködös Albionból? Ááá, biztos nem. :))

(#18191) venember83 válasza venember83 (#18190) üzenetére


venember83
nagyúr

Azonban én pl maradnék, Írországban, Walesben és fent Skóciában nagyon jó bringás helyek vannak. :K

(#18192) tope


tope
addikt

Jó étvágyat mindenkinek, és szép napot

Sörívóknak

(#18193) Sipi16 válasza fokukac (#18181) üzenetére


Sipi16
senior tag

Pont holnap jön egy vendég hozzám. :U

Nolf: A WazzAir annyi szar szabályt csinált mostanában, hogy nem minden esetben drágább a malév vagy a SAS. ;)

Tildy: Nyáron és az ünnepek közeledtével mindig drágább. :U

[ Szerkesztve ]

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#18194) BITBOYS válasza kételkedem (#18180) üzenetére


BITBOYS
addikt

Ráadásul az egy bárány, csak photoshopolták :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#18195) Mawyx válasza kételkedem (#18171) üzenetére


Mawyx
senior tag

4es lett. Jobb is lehetett volna, de éppen meg is bukhattam volna :U

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#18196) NoLF válasza Mawyx (#18195) üzenetére


NoLF
addikt

jobb??? 2esnél nincs jobb jegy, a többi csak ajándék.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#18197) fokukac


fokukac
nagyúr

sokkhatás alatt vagyok... az imént hallottam a stones you can't always get what you want c. nótáját tucituci verzióban, hát, visítani volt kedvem...! vérlázító vaze, vérlázító.... nemhiába mondta Hofi, hogy a petőfi, az csak zavaróállomás... :(((

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#18198) tope válasza NoLF (#18196) üzenetére


tope
addikt

Úgyis van, csak görbüljön szokták mondani :)

(#18199) venember83 válasza kételkedem (#18180) üzenetére


venember83
nagyúr

(#18200) zoltanz válasza tope (#18192) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Neked is. :)
A nap süssön le rátok.
Ne csigázd a képzeletem. :U

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.