Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 43 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#8151) escie válasza Thrawn (#8149) üzenetére


escie
őstag

azokban ulnek a szellemek, na miert?! :U

I'm back, baby!

(#8152) Integra válasza fokukac (#8142) üzenetére


Integra
titán

végre valami jót is tesznek:DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#8153) Integra válasza bmx powa (#8143) üzenetére


Integra
titán

nem mondod.... :R

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#8154) bmx powa válasza Csyppa (#8150) üzenetére


bmx powa
tag

hát utána föl lehet gyujtani őket...najó nem.... :DDD

(ízlés szerint közbe is ;] )

"hát, EZT a verziót kihagynám, nem mintha utálnám Jókerpapát, csak Ő nekem már, khmm, nem elég filigrán, túl férfi és semennyire sem bari... "By Bolondember

(#8155) Integra válasza venember83 (#8140) üzenetére


Integra
titán

a bs után az első ami eszembe jutott, hogy baromira kéne már valakinek az az ingatlan, mert a terület vagyonokat ér.. de igyekszem e gondolattól természetesen elhatárolódni:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#8156) Thrawn válasza escie (#8151) üzenetére


Thrawn
félisten

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#8157) Csyppa válasza bmx powa (#8154) üzenetére


Csyppa
senior tag

"ízlés szerint közbe is"
Ezt én inkább kihagynám..
Meg aztán mondjuk aki így tesz annak nem szabad csodálkozni hogy besül a szerszám ;] :D

(hóvan János vitéz? :F )

"Basically, a computer is a very fast moron."

(#8158) parandroid válasza Thrawn (#8156) üzenetére


parandroid
nagyúr

Ezt a szmájlit kerestem a múltkor. Akkor miért nem linkelted?

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#8159) ngabor2 válasza Thrawn (#8149) üzenetére


ngabor2
nagyúr

saját frekvencia? a 3 hinta nem hajszálpontosan egyforma, és a középső saját frekvenciája esik egybe ponotsan a szél által a hintaülőke körül keltett turbulencia sf-ával. ennyi... kell egyből szellemeket, meg egyéb baromságokat hangoztatni :U kiváncsi lennék, kik voltak azok a "fizikusok", akik nem jöttek erre rá rögtön.

és hogy miért leng ki ugyan annyira? a válasz egyszerű: nem leng ki ugyan annyira, csak nagyon kicsi a különbség.

peterkeT: az ilyen hasznos linkeket miért nem mented a saját személyes mentési helyedre, mint én? :D a fontos dolgok mindig legyenek kéznél...

[ Szerkesztve ]

(#8160) Thrawn válasza parandroid (#8158) üzenetére


Thrawn
félisten

Tegnap találtam, most vetettem be először. Akkor most kapok egy pirospontot? :U

ngabor2: igazad van feltéve ha a szélről azt feltételezzük, hogy mindig az adott frekvencián fúj :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#8161) FehérHolló válasza FehérHolló (#7988) üzenetére


FehérHolló
veterán

Reggel kiderült, hogy a másik fél is az. Akkor viszont nincs miről beszélni. :(

Igen, jól esik magamban és magammal beszélgetni.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#8162) venember83 válasza FehérHolló (#8161) üzenetére


venember83
nagyúr

Balfaszkodni is jobb tarsasagban, foleg ha a balfaszsag, mint tulajdonsag, az egesz tarsasagot koruloleli.

(#8163) FehérHolló válasza venember83 (#8162) üzenetére


FehérHolló
veterán

Köszi, azt hiszem, megtaláltad a közös tulajdonságunkat, amit mi már olyan rég kerestünk. :)

Skynet is real. It's called Google.

(#8164) tbs válasza Thrawn (#8160) üzenetére


tbs
addikt

Jajjj... Nem kell azonos "frekin" fújnia. Pl.: a szárny(!) profilú hinta kiegyensúlyozatlansága miatt csavarodik a függesztőin, aminek már van saját frekije. A függesztő + hintasúly egy inga. Szintén egészséges sajátfrekivel. A középső hintára a függesztőpontok sajátfrekije is erősebben hat. Ezek, ha egy kicsit is egyebesnek (a csavarrugó és az igna szemmel láthatón egybeesik), akár állandó szélsebesség mellett is fentarthatja a mozgását, a rendszer kiegyensúlyozatlansága miatt pedig pici szélnyomás változásra is berezonálhat.

A kulcs a csavarodás.

A másik megoldás, hogy szemfüles tinédzserek rángatják a saját frekin egy damillal...

[ Szerkesztve ]

(#8165) parandroid válasza ngabor2 (#8159) üzenetére


parandroid
nagyúr

Épp azt csinálom. A kockás már megvan, most még a popcornosat kell megkeresnem. Nem linkeli valaki pirospontért?

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#8166) Thrawn válasza parandroid (#8165) üzenetére


Thrawn
félisten

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#8167) parandroid válasza Thrawn (#8166) üzenetére


parandroid
nagyúr

Két pirospont egy nap. Nagyon belehúztál.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#8168) Lortech válasza Thrawn (#8145) üzenetére


Lortech
addikt

Csak egy hiba a mátrixban (Beyond ;) ).

Thank you to god for making me an atheist

(#8169) venember83 válasza FehérHolló (#8163) üzenetére


venember83
nagyúr

Sok boldogsagot s sok kis hollot ;)

;]

Thrawn: adatbazis-hiba, helyesen perpetuum mobile, 2 piros pont elkobozva.

[ Szerkesztve ]

(#8170) bmx powa válasza Csyppa (#8157) üzenetére


bmx powa
tag

mondom ízlés szerint. Te ízlésed szerint kihagyod. Egy dolog már biztos közös bennünk :)) Besül a szerszám...ezt inkább nem kommentelném... :DDD

"hát, EZT a verziót kihagynám, nem mintha utálnám Jókerpapát, csak Ő nekem már, khmm, nem elég filigrán, túl férfi és semennyire sem bari... "By Bolondember

(#8171) ngabor2 válasza parandroid (#8165) üzenetére


ngabor2
nagyúr

de te nem úgy csinálod, mint én. oké, ízlések és kredencajtók, de az enyémet más is elérheti, ha nagyon akarja, és elég sok nagybetű van a neve alatt.

(#8172) FehérHolló válasza venember83 (#8169) üzenetére


FehérHolló
veterán

Azt hiszem, vele nem lesz se boldogság, se kis holló a közeljövőben.

Azt hiszem, megyek főzni valamit, utána meg tanulni. Apám lássa, hogy csinálok is valamit.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#8173) Bubu79


Bubu79
addikt

Te jó ég... Iszonyat vénnek érzem magam - a Filmmúzeumon a Lord-ról szóló dokumentumfilmet nyomatnak, megfakult klipekkel :)

Hihetetlen, hogy hogy odavoltam a zenekarért annak idején :)

És még oldaluk is van : Lordinfo

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#8174) Zewa válasza Bubu79 (#8173) üzenetére


Zewa
senior tag

Megnuygtatlak, jogosan érzed magad öregnek :D :)

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#8175) Bubu79 válasza Zewa (#8174) üzenetére


Bubu79
addikt

:D Kösz, ez most jólesett

#8176: Akkor ideje lesz szólni a Guiness társaságnak, mert megvan a világ legöregebb embere :DDD

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#8176) Zewa válasza Bubu79 (#8175) üzenetére


Zewa
senior tag

Ne kerseredj el hisz tudod: "Mindeki annyi idős, mint amennyinek érzi magát!" :K :R
mod:+, :)

[ Szerkesztve ]

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#8177) KrAt


KrAt
veterán

Sziasztok :) gyors kérdés, fontos lenne: mi van most a margit híd budai oldalán? Gázos a terep, vagy nem? Tényleg fontos lenne :(

(#8178) ngabor2 válasza FehérHolló (#8172) üzenetére


ngabor2
nagyúr

hollópörköltet?

(#8179) Janoska26


Janoska26
addikt

mivanitt? :U

(#8180) ngabor2 válasza Janoska26 (#8179) üzenetére


ngabor2
nagyúr

húnetuddmeg...

(#8181) neduddki válasza Bubu79 (#8173) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

En par szmauakt meg ma is szeretem:- )

udv

neduddki

p.s.

Kellettem, fáj, de leszakít,
Nem kérdett , csak hazavitt.
Bántott hó, vagy jégeső,
Kínzott nyár, vagy télidő,
Szabad voltam, nincstelen,
De sértetlen, ó Istenem.

Új világ - súgta a szád
S testemet drót fonja át.
Bántott hó, vagy jégeső,
Kínzott nyár, vagy télidő,
Szabad voltam, nincstelen,
De sértetlen, ó Istenem.

Kellenél, de nincs kegyelem,
Hervad már zöld levelem.
Bántott hó, vagy jégeső,
Kínzott nyár, vagy télidő,
Szabad voltam, nincstelen,
De sértetlen, ó Istenem.

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#8182) Bubu79 válasza neduddki (#8181) üzenetére


Bubu79
addikt

Stimmt, ezt is bírtam annó, de a kedvencem a Szemedben a Csillagok volt :) És persze a Vándor :))

szerk.: csak fejembe jutott, amit Te idéztél, az a Virágdal a XXI. századból :)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#8183) Janoska26 válasza ngabor2 (#8180) üzenetére


Janoska26
addikt

necsigázz :DD erőszakszeksz miegymás esetleg? :)) :DD

[ Szerkesztve ]

(#8184) bmx powa válasza Janoska26 (#8183) üzenetére


bmx powa
tag

erőszakszeksz-ről is volt szó éppen :D

"hát, EZT a verziót kihagynám, nem mintha utálnám Jókerpapát, csak Ő nekem már, khmm, nem elég filigrán, túl férfi és semennyire sem bari... "By Bolondember

(#8185) Janoska26


Janoska26
addikt

beteszem mégegyszer, Én tegnap egész délután ezen rühögtem, a buszon is, bár eléggé furán néztek rám az emberek :DD :))

(#8186) ngabor2 válasza Janoska26 (#8183) üzenetére


ngabor2
nagyúr

háziorvost váltottam, és kifizettem életem első vizitdíját. naésakkormivan?

(#8187) Janoska26 válasza ngabor2 (#8186) üzenetére


Janoska26
addikt

nekem meg jött délelőtt 11-kor egy sms sikertelen kézpénfelvétel 25000FT :F a tálcám mellettem, kiderült ahonnan elköltöztünk, oda küldtek egyet, mert lejárt a másik, a huszárnak csak annyi esze nem volt, hogy nem olvasta el a levelet amit mellétettek, mégpedig azt, hogy be kell aktíválni használat előtt :DD miccsináljak szerinted?Jelentsem fel?vagy sem?ja biztonságiőr a csávó :U de az a értelmes ipari tanuló fajta, csak azért vacillálok, mert van 4 gyereke bazki, és ha valami gebasz lenne belőle akkor ők sínylenék meg nem ez a fasz :(

(#8188) Thrawn válasza Janoska26 (#8187) üzenetére


Thrawn
félisten

Ne jelentsd fel de magyarázd el neki, hogy nem szép dolog mások leveleit felbontani.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#8189) FehérHolló válasza Janoska26 (#8185) üzenetére


FehérHolló
veterán

Vajon mire gondolhatott a beszéde közben?
Biztos arra, hogy nem tűrte be egyik cipőfűzőjét, és ki fogják miatta nevetni. (Vagy esetleg félt, hogy kiderül, hogy nem mosott lábat aznap reggel.)

Skynet is real. It's called Google.

(#8190) neduddki válasza Bubu79 (#8182) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Szemedben egnek a csillagok
Tavolba nezel de en itt vagyok
Most engem olelj at ne az ejszakat
Vedd eszre vegre mar hogy szeretlek es talalj ram!

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#8191) bmx powa válasza FehérHolló (#8189) üzenetére


bmx powa
tag

vagy éppen most kötötte be egy csinos lány előtte térdelve a cipőfűzőjét...

"hát, EZT a verziót kihagynám, nem mintha utálnám Jókerpapát, csak Ő nekem már, khmm, nem elég filigrán, túl férfi és semennyire sem bari... "By Bolondember

(#8192) Bubu79 válasza neduddki (#8190) üzenetére


Bubu79
addikt

:R Jól nyomod, szinte hallottam a zenét alatta, ahogy olvastam :)

És még erőszakot is tettél Magadon, tök olvasható lett ( Bár lehet, hogy Rejtő ebben is tudott volna újat mutatni ) :DDD

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#8193) parandroid válasza Bubu79 (#8192) üzenetére


parandroid
nagyúr

Kopipészt rulez. Bár nála lehet a vágólapon is van valami szkript, ami szétbassza az oda másolt szöveget. ;]

Mit kérdeztél amúgy, kiscica? Lusta vagyok keresgélni.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#8194) Bubu79 válasza parandroid (#8193) üzenetére


Bubu79
addikt

Az első idézetnél nekem is az ugrott be, de a másodiknál gyanús volt az ékezetek hiánya :D

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#8195) FehérHolló


FehérHolló
veterán

El kéne menni már tényleg tanulni, de a francnak van kedve.

Helyette itt bújom a PH fórumot, és egyre értetlenebbül állok a beáramló info előtt... Mi a fenének szidja valaki halálra Dellt, Microsoftot, whatevert, ha az egyszerű alapokkal nincs tisztában?! Maradjon csendben az ilyen, és legalább nézzen utána először annak, amit nyilvánosan fikázni készül... Ha meg megemlítjük neki, hogy esetleg nem úgy van, ahogy gondolja, akkor mi vagyunk a műveletlenek, a tájékozatlanok meg a bunkók...

A holló monologját olvashatták.

Gábor bácsi: Majdnem. Pulyka volt, de csak rizst csináltam hozzá, azt ráöntöttem a szaftot, és kész. Nem volt kedvem szórakozni vele. Ez egy ilyen nap.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#8196) Janoska26 válasza FehérHolló (#8195) üzenetére


Janoska26
addikt

pénteken tanulni? :F minek, ha nem tanulsz, nincs mit elfelejtened ;) :))

(#8197) rdi válasza Janoska26 (#8185) üzenetére


rdi
veterán

Ezen én is jót röhögtem.. az a fránya freudi elszólás :))
Voltak ott biztos jó csajok is ::)
Bár egy kegyeleti helyen nem szoktak domenák szaladgálni :DDD

Fej! Tor! Potroh!

(#8198) FehérHolló válasza Janoska26 (#8196) üzenetére


FehérHolló
veterán

Mert holnap pénteki munkarend és pénteken mindig nagyZH... Azért. :O

Skynet is real. It's called Google.

(#8199) ngabor2 válasza FehérHolló (#8195) üzenetére


ngabor2
nagyúr

tények alapján vitatkozni... fúúúj! mi lesz így a bulvárlapokkal, meg esetleg a politikusokkal, a médiasztárokról nem is beszélve. le akarod rombolni a fogyasztói társadalmat? szégyeljed el magadat jó erősen.

az "ez egy ilyen nap"-hoz: nyugi, lesz ez még rosszabb is. mint az én mandulagyuszim :O télleg, annak használ, vagy árt a meleg tea?

(amúgy beszarás, a mixtura pectoralis más vényköteles... pedig régen nem volt az. ezt a lórugás antibiotikumot megértem, csak azt nem, hogyha a mi cégünk gyártja (valahol), akkor nekem miért kell annyit fizetni érte :( )

[ Szerkesztve ]

(#8200) FehérHolló válasza ngabor2 (#8199) üzenetére


FehérHolló
veterán

Bocsáss meg, nem akartalak megbotránkoztatni. Kérem az érintett hozzászólásom kimoderálását az éterből. :)

Skynet is real. It's called Google.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 43 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.