Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 43 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#45901) venember83 válasza PazsitZ (#45900) üzenetére


venember83
nagyúr

Ne!!!!

Szokásos szex, drog és rock'n'roll ment az este is, drog és rock'n'roll említése nélkül, ofkorsz. :DDD

(#45902) RoyalFlush válasza Hold (#45897) üzenetére


RoyalFlush
őstag

.. és az jó lesz ? :)

mod: hamarosan indulok a lottózóba, gyógyszertárba, boltba .. utána takarítás, rendrakás, tanulás, csajozás .. :)

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#45903) ádyz


ádyz
addikt

Reggelt.

(#45904) Tim82


Tim82
nagyúr

Azt. :o

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#45905) Xpod


Xpod
addikt

Üdv

Jövő hétvégén megyek Gödöllőre. Ki tudja mennyiből lehet megúszini Pest-Gödöllö utat oda vissza diákként?

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#45906) RoyalFlush válasza rarri (#45767) üzenetére


RoyalFlush
őstag

24 vagyok ;)

mod: Xpod: 2 x 300 Ft vasúttal (elvira.hu)

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#45907) tbs válasza RoyalFlush (#45906) üzenetére


tbs
addikt

HÉVeznék inkább... Lehet nem olcsóbb, de tuti gyorsabb utazás. ;]

No, mérősrácok végeztek egy szobával, menek szerelni. Csinos, új (működő) falicsatik várják a hétfőn jövőket... :D

[ Szerkesztve ]

(#45908) bnss


bnss
veterán

Napos, szép, jó reggelt. :)

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#45909) ngabor2 válasza venember83 (#45899) üzenetére


ngabor2
nagyúr

a csapó gyrosban van, ha érdekel :D tőlem egy 10 perc gyalog. oda szoktunk járni a ph-s bandával.

(#45910) 7


7
addikt

Kellemes reggeletet! :D

(#45911) venember83 válasza ngabor2 (#45909) üzenetére


venember83
nagyúr

Ez az, ez kell a népnek, gyorspita :DDD

(#45912) ngabor2 válasza venember83 (#45911) üzenetére


ngabor2
nagyúr

peersze, meg digirosz (aki tanult ásványtant, az érti...)

(#45913) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

Bakker, kemény másfél óra alvás után kidobott az ágy magából... :(

Ehh, de fura.

Amúgy 'napot mindegykinek... :K

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#45914) FehérHolló válasza bolondember (#45913) üzenetére


FehérHolló
veterán

Vesd vissza magad!

Jó reggelt!

Skynet is real. It's called Google.

(#45915) REDeath


REDeath
őstag

Megvan a nyelvvizsgám, vagyis ma derült ki hoy átmentem :) :C :DD :DD
ma B7-ben névnapot és szülinapot és nyelvvizsgát ünneplünk :D

[ Szerkesztve ]

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#45916) bolondember válasza FehérHolló (#45914) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

á, délben találkozunk pamut egynél, megyünk izé.
szerepjátékozni, d&d.

most visszafeküdjek jó fél órára?! :DDD

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#45917) nike_


nike_
addikt

Szevasztok itt vagyok újra, boldogítalak benneteket.

(#45918) bolondember válasza nike_ (#45917) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

jajjj :Y

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#45919) 7 válasza tbs (#45907) üzenetére


7
addikt

Ne hidd, nem gyorsabb. :P

(#45920) nike_ válasza bolondember (#45918) üzenetére


nike_
addikt

Jajj bizony. Ha akarjátok, elmegyek. Szavazásra bocsátom. :D

(#45921) venember83


venember83
nagyúr

Öregkori nosztalgia...

S a változatosság kedvéért itt ismét havazik, nagyon! :K

[ Szerkesztve ]

(#45922) Cathfaern


Cathfaern
nagyúr

Azon gondolkoztam ma, hogy vannak (újabban) rendszeresen népszavazások, amikre mindig elmegy pár milliárd Ft, amit szépen egymás képébe is dörgölnek a szembenálló felek. De tulajdonképpen miért kell ezt így? Ott van az ügyfélkapu rendszer, azzal egyértelműen azonosítható egy személy. Tehát az oda való regisztrációt kötelezővé kéne tenni, innentől kezdve az egész szavazósdit le lehetne korlátozni egy "netes szavazásra". Előnyeit had ne soroljam, nem kell hatalmas mennyiségű papír, nem kell őket megszámlálni, bevinni az adatokat, stb. Szerintem a költségek tetemes részét le lehetne redukálni ezzel. Természetesen senki se kötelezhető arra, hogy tartson otthon számítógépet és netet, ezért a jelenlegi szavazóhelyeket meg kéne tartani, de ugyebár elég lenne egy számítógépet odarakni, s azon mehetne a szavazás (amennyire tudom, ezek a helyek sokszor iskolában vagy olyan helyeken vannak, ahol van számítógép, szóval ez akár helyben is megoldható lenne).

(#45923) bolondember válasza nike_ (#45920) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

lesavazunk, aztán csak hervadozol... :DDD

@Cathe: mert ott nem lehet ide-oda-amoda csúúsztatni ezt-azt, meg a savazókörökben nem játszhatnak uraságot a nímandok.
Megg milyen menő, ne hülyéskedj: "SZAVAZÁS"... :(
Én felgyújtanám az ilyen drága időközi népszavazásokat a gébe. Sokkal jobb helyen is találhatnának a pénznek helyet.. ehh..... :((( :O

[ Szerkesztve ]

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#45924) tbs válasza 7 (#45919) üzenetére


tbs
addikt

Neked..? Neked tuti gyorsabb. Vagy van vmi vasútállomás Mátyásföld környékén?!?

Vonatok 20 percenkét? Fura volna, de lehet. Nem ismerem a járást arra fele. :B

(#45925) parandroid válasza Cathfaern (#45922) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

A jelenlegi informatikai analfabetizmus szintje alapján ez tökéletesen kivitelezhetetlen.

Az ötletedből azt hoznák ki, hogy a szavazóhelyekre több milliárd fortinért beszereznének csilivili érintőképernyős terminálokat, természetesen valaki milliárdokat kasszírozna a tenderen (lásd még kakaóbiztos számítógépek).

Másrészt az emberek nem bíznak egy ilyen rendszerben, a többség biztos lenne benne, hogy megnőne a csalások, manipulációk száma.

"Messze van még Amerika..."

Én egyébként támogatom a dolgot. A banki ügyeimet már régen interneten keresztül intézem, ha ott meg tudnak csinálni egy biztonságos rendszert, akkor nyilván ezzel a szavazósdival is meg lehetne. Vagy csak importálni kéne a tengerentúlon már működő modellt.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#45926) Mawyx


Mawyx
senior tag

Felrobbanok :((( A páromtól kaptam ajándékba szednvicssütőt, erre be akarja dobni melóhelyen a közösbe, nem érti miért zavar, hogy mások is használják az edényeinket :((( Mondtam veszek oda másikat, ez az én ajándékom, erre bepukkadt :W Mi fizettük a hűtőt, kávéfőzőt, mikrót (mellesleg a mikrót is én kaptam)... totál le is van lakva, már is. És egyetlen jó szót nem hallunk a "kedves" kolleginától, csak furkál miket a hátunk mögött. És rakjuk ki az evőeszközt is, hagy használja. Még mit nem, azért ne csulázza már össze, amit a számba veszek :W

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#45927) Racecam válasza Cathfaern (#45922) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Egyetértek.

Bár az ötlet jó és természetesen kivitelezhető is (mondjuk az idősebbek szavazásának "segítése" kényes téma lehetne), de ebben az országban, ebben a politikai helyzetben a vesztes szinte biztosan csalást kiáltana.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#45928) ngabor2 válasza parandroid (#45925) üzenetére


ngabor2
nagyúr

és az kinek lenne jó? mert akik eddig kaszálnak/kaszáltak az ilyen szavazzukmeg dolgokon, nekik biztos nem. és ők épp ezért erre azt fogják mondani, hogy nem. és amíg az ő szavuk dönt, addig nem is lesz ilyen.

(#45929) venember83 válasza Cathfaern (#45922) üzenetére


venember83
nagyúr

Szerintem rendezzünk erről egy népszavazást, gyűjthetem az aláírásokat? :DDD

Különben jó ötlet, teljes mértékig támogatom, csalni mindenhol lehet s valószínűleg ez meg is történik, szóval lényegében független a szavazás módjától.

(#45930) nike_ válasza bolondember (#45923) üzenetére


nike_
addikt

Persze, akkor inkább ne. :))

(#45931) Cathfaern válasza parandroid (#45925) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Javaslom, hogy csináljuk puccsot a jelenlegi rendszer ellen, és hozzunk létre egy PH! alapú, diktatúra szerű államformát, ahol a moderátorok és a házigazdák kezében összpontosulna a hatalom ;]

Komolyra fordítva: rossz belegondolni, hol tartana Magyarország (de a világ is), ha a "fejlődés" fő mozgatórugója nem az érdek és a "nem bízok meg benne" lenne.
Amúgy szerintem eg ilyen rendszerrel kevesebb helyen lehetne csalni, persze tudom, ezt magyarázzam meg egy egységsugarú embernek.

(#45932) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

Ezt a szavazásos-mutyizós-dolgot hagyjuk ,mert amit mi szeretnénk, az sajnos egy jó darabig még kivitelezhetetlen... :O

De jó lenne itthon átélni, azt, mint sógorlandban: A taxisnak akartam adni borravalót, de számla is kellett. És amikor már megírta a számlát, vagy ~50 cent borra/sörre/dönerre valót akartam neki adni, Ő meg lecseszett, h hogyan képzelem én ezt, rá kellett volna vezetni a számlára... :U

Ez mikor lesz itthon? :(((

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#45933) nike_


nike_
addikt

Megint milyen modi topic lett az OFF. :D

(#45934) TexT-BoY


TexT-BoY
addikt

érdemes visszaolvasni? vagy már nem történt nagy mozgás miután lefagytam és ementem?:D

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#45935) bolondember válasza Cathfaern (#45931) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

szervezzünk Anarchiát! :DDD

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#45936) nike_ válasza TexT-BoY (#45934) üzenetére


nike_
addikt

Én is csak most jöttem.

(#45937) EQMontoya


EQMontoya
veterán

jóreggelt. de kurtajót aludtam! ez mrá kellett.

Same rules apply!

(#45938) Tim82 válasza bolondember (#45935) üzenetére


Tim82
nagyúr

kétszavas mondat és mekkora ellentmondás! :DDD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#45939) nike_ válasza EQMontoya (#45937) üzenetére


nike_
addikt

Akkor írj logout-ra. :DDD Bemutatkozás: Ide majd még írok vmit ha egyszer kialszom magam

(#45940) EQMontoya válasza nike_ (#45939) üzenetére


EQMontoya
veterán

tudom, tudom. de annyira azért még nem :D

Same rules apply!

(#45941) nike_ válasza EQMontoya (#45940) üzenetére


nike_
addikt

Soha nem alszod ki magad rendesen? :D

(#45942) EQMontoya válasza nike_ (#45941) üzenetére


EQMontoya
veterán

ritkán van ilyenekre időm :D

Same rules apply!

(#45943) nike_ válasza EQMontoya (#45942) üzenetére


nike_
addikt

Aludni?! :D

(#45944) venember83 válasza nike_ (#45943) üzenetére


venember83
nagyúr

Jaja, egyike a legnagyobb időpocséklásoknak az evés mellett, de utóbbit legalább néha élvezi az ember.

ng2: Nem, sajnos nem találtam megfelelő vonatot, amin lenne WiFi és laptop. :DDD Busszal megyek. Ma tudtam meg, hogy van Debrecen-Nagyvárad közvetlen járat, kipróbálom, csak sajnos kicsit később érkezik, de legalább mindenkinek meglesz addigra a bemelegítés.

[ Szerkesztve ]

(#45945) ngabor2 válasza venember83 (#45944) üzenetére


ngabor2
nagyúr

te már a vonatról írsz?

(#45946) nike_ válasza ngabor2 (#45945) üzenetére


nike_
addikt

Ő is megy PH! talira?

(#45947) ngabor2 válasza nike_ (#45946) üzenetére


ngabor2
nagyúr

bezony, hogy jön...

(#45948) nike_ válasza ngabor2 (#45947) üzenetére


nike_
addikt

Nagyvárad-Debrecen két ellenséges város, tudod...

(#45949) (Kolombusz) válasza nike_ (#45948) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Heee?

(#45950) Tim82 válasza venember83 (#45944) üzenetére


Tim82
nagyúr

vonaton minden további nélkül megy a GPRS. használj mobilnetet. :P

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 43 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.