Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 43 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#45801) venember83 válasza Xelo (#45786) üzenetére


venember83
nagyúr

2 év. Minimum. Aki nem tud beszélni, az ne jöjjön :DDD

Thrawn: Siker, kösz.

[ Szerkesztve ]

(#45802) Flow válasza rarri (#45793) üzenetére


Flow
senior tag

Munka volt és szerencsére 2mnél egy sem közelített meg. :D Milyen jó szolgálatot is tesza 200-as obi... :P

Pálesz? ÁÁ, mondom nincs gusztusom hozzá. :( most nem tudom, mi használt.

Rationally I have no hope, irrationally I believe in miracles.

(#45803) Thrawn válasza venember83 (#45801) üzenetére


Thrawn
félisten

Nincs mit :) Használ egészséggel!

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#45804) Racecam válasza csapos2 (#45800) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Vazze, ez még soha nem működött rendesen nálam IE7 alatt. :U

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#45805) rarri válasza philoxenia (#45799) üzenetére


rarri
senior tag

Nem baj, nekem nyuszika. :) Te nagyon messze laksz tőlem, hogy iszunk így? :O
Flow: megnyugodtam...
Nyuszika: választ várok

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#45806) TexT-BoY


TexT-BoY
addikt

Na mi a szitu? szex csajok ivázat vgak?:D mi a téma momentan?:D
Elmentem egy vak randira:D najó gondoltam meglepem a csajt hogy pont arra járok. Hát nem jött össze, cserébe 2 órát áltam potyára, a délutáni teaházas portyázást pedig kicsit átaludtam. :D Asszem megkezdem a házifeladatom:D 15x másolni egy angolszöveget, amit nem tanultam meg:D.

[ Szerkesztve ]

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#45807) venember83 válasza Thrawn (#45803) üzenetére


venember83
nagyúr

Így sem játsza le csengőhangként az mp3ast memkártyáról... Ja, és ugyanúgy fagy a szaros, namindegy. Nem a teló fagy, hanem a szgépes nokiás program.

[ Szerkesztve ]

(#45808) philoxenia válasza rarri (#45805) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

A neve megvan, de az avatarja nem stimmel... :(

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#45809) EQMontoya válasza TexT-BoY (#45806) üzenetére


EQMontoya
veterán

egek, milyen kisdedóvóba jársz Te, hogy ilyenekkel szopatnak?

Same rules apply!

(#45810) philoxenia válasza venember83 (#45807) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Milyen teló, nem olvastam vissza.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#45811) rarri válasza philoxenia (#45808) üzenetére


rarri
senior tag

Priviben írtam le neki a választ, hátha nem publikus. De lehet hogy nem jó.

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#45812) philoxenia válasza EQMontoya (#45809) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Hatásos módszer, megtanulja legalább....

Rarri: az az avatarja ízlésednek megfelelő.. ;]

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#45813) TexT-BoY válasza EQMontoya (#45809) üzenetére


TexT-BoY
addikt

Hát, ugytünik sikerült belenyulni a legovodásabb fajtába, az az egy szerencsém hogy az ovónéni még megvan;] igy igazán nem kell átélnem amit átél itt pár magányos farkas/roka/nyúl/ufó/sas, :D. Persze kinek nem inge nevegye magányra.

MOD: különben arra járt egy ismőers, beültünk egy helyi kocsmába, akarom mondani presszoba, aztán pont jött egy hév, mondtuk hogy kinézünk, hátha, persze hogy azzal a hévvel jött és persze hogy sietett a buszhoz, és persze hogy elérte. Felhivtam gyanutlanul, szia merre jársz? ááá itt vagyok a buszon. Magamba pedig áá 'zopj le.:D Aztán a kedves ismerőstöl elváltam, másik kedvfes ismerős érkezett, dumáltunk hazafele és végül azt mondom nem volt rossz az estém.
MOd2: különben csak kinomba nevetek:DDD

[ Szerkesztve ]

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#45814) EQMontoya válasza philoxenia (#45812) üzenetére


EQMontoya
veterán

btw egy az egyben baromság, mint ahogy az is, amiért büntetik, a magoltatás. de a többi stimmel.

Same rules apply!

(#45815) venember83 válasza philoxenia (#45810) üzenetére


venember83
nagyúr

6230i. De nem számít.

(#45816) philoxenia válasza EQMontoya (#45814) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Azt mondják, idegen nyelvnél 30-40 alkalommal kell találkoznod egy új kifejezéssel, hogy megjegyezd.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#45817) EQMontoya válasza philoxenia (#45816) üzenetére


EQMontoya
veterán

igen. ehez képest mi történik? magold be holnaputánra azt az X szót, dolgozatot irunk belőle, jövőhéten másik Y-ból, ezeket felejtsd el nyugodtan. hatásfokot Magad is sejted, szvsz nem kell tovább ecsetelnem...

Same rules apply!

(#45818) rarri válasza philoxenia (#45816) üzenetére


rarri
senior tag

Nálam magyarban is van ilyen... :D
Nyuszika: Mért laktok ilyen messze? :O

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#45819) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Nah én elteszem magam holnapra. Jó éjszakát mindenkinek!

(#45820) EQMontoya válasza (Kolombusz) (#45819) üzenetére


EQMontoya
veterán

jóéjt, holnap (sajnos ;] ) találkozunk.

Same rules apply!

(#45821) csapos2 válasza Racecam (#45804) üzenetére


csapos2
addikt

Mondjam, hogy használj másikat?

Saslány: Kaptál választ.

philoxenia: Azért nem stimmel a képem, mert azután kaptam, hogy felkerültem a térképre.

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#45822) philoxenia válasza venember83 (#45815) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Megpróbáltam a feleségem telóján, Neki olyan van. Simán engedte, normál és csoporthangnak is az mp3-at a kártyáról.
Csacsi: gondoltam, csak az ilyen fiatal srácok bejönnek a Saslánynak...Mint az avatarod...A régi. ;]

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#45823) venember83 válasza philoxenia (#45822) üzenetére


venember83
nagyúr

No comment, ezt nem lehet elbaszni ennyire, mindegy, mint mondtam nem olyan fontos. Kösz, hogy kipróbáltad. ;)

EQMontoya: Egy nyelvet nem fognak megtanítani sehol neked. Hangsúlyozzam ki, hogy sehol? Lényeg a használat, ha valamit el akarsz sajátítani, akkor napi legalább egy órát kell gyakorolnod, beszéddel, olvasással, tv-zéssel, amivel akarod. Ezért a nyelvtanulás egyénfüggő, ritkán szól a konkrét értelemben vett tanulásról.

[ Szerkesztve ]

(#45824) tildy


tildy
nagyúr

Ha valaki látja tiv61ust, szólhatna neki, hogy most igazán jól jönne a segítsége...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#45825) philoxenia válasza EQMontoya (#45820) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Ekkor ?

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#45826) EQMontoya válasza philoxenia (#45825) üzenetére


EQMontoya
veterán

nem egészen :D

Venember: igen, ezt nagyon jól tudom, valószinüleg azért is vagyok olyan szinten angolból, amilyenen, mert évek óta használom.

Same rules apply!

(#45827) venember83 válasza EQMontoya (#45826) üzenetére


venember83
nagyúr

Na látod, akkor meg ne a tanügyet okold, mert az egyén nélkül semmit sem tehetnek.

yeti: Grat, én mikor hazajöttem nem bírtam eddig, 11kor már aludtam, horkolva. Azt pedig csak akkor szoktam ha rendkívül fáradt vagyok. Jóccak!

[ Szerkesztve ]

(#45828) rarri válasza philoxenia (#45822) üzenetére


rarri
senior tag

Nagyjából sejtem hány éves a nyuszika. :) Amúgy nekem egy ősrégi nokia 3650-es telóm van. De nagyon jó képeket csinál. :)

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#45829) 7


7
addikt

Jóccak, kanyarcsavar is az ágyba :)

(#45830) philoxenia válasza EQMontoya (#45826) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

A fiam nyolc éve tanul németet, de legutóbb akkor írt ötös dolgozatot, amikor a gyakorlás közben vállfával ütögettem.... ;] Azért jó, ha emlékezetessé tesszük a dolgot, úgy könnyebb megjegyezni. Vagy marad az ismétlés.....

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#45831) VoDaFoNe válasza EQMontoya (#45826) üzenetére


VoDaFoNe
aktív tag

EPP barátom :)

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#45832) philoxenia válasza VoDaFoNe (#45831) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Te még ébren vagy ? :Y

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#45833) bolondember válasza rarri (#45828) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

akkor még nem láttál TÉNYLEG jó képeket Telefonnal készítve... ;]

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#45834) venember83 válasza VoDaFoNe (#45831) üzenetére


venember83
nagyúr

Hogy jön ide az európai néppárt? :F

:DDD

45835: A tanügy próbálkozik és nem sokat tehet. De sokan ráéreznek ennyiből a nyelvre és elsajátítják, nagy részben maguktól vagy különórák segítségével. Azt nem gondolod te sem, hogy be kellene szüntetni a nyelvoktatást, nem?

[ Szerkesztve ]

(#45835) EQMontoya válasza venember83 (#45827) üzenetére


EQMontoya
veterán

a tanügyet pusztán azért okolom, hogy olyan dologba fektettet komoly energiát a userrel, amiből annak gyakorlatilag 0 használható nyelvtudása származik - és ez akkoriban is eléggé baszta a csőrömet.

philoxenia: ha már példálózunk: soha nem voltam ötös angolból, és mindig leszartam a szódogákat nagyivben (nem voltam hajlandó tanulni rájuk - okok fentebb). 11. osztály végén felsőfokúm volt, nem is noname.

Same rules apply!

(#45836) VoDaFoNe válasza philoxenia (#45832) üzenetére


VoDaFoNe
aktív tag

kicsit bántó mindig ezt olvasni :(
elfogyott a fájdalomcsillapítom... szétrobban a fejem

[ Szerkesztve ]

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#45837) fokukac válasza bolondember (#45833) üzenetére


fokukac
nagyúr

a jó kép a dslr-nél kezdődik :P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#45838) norbiphu


norbiphu
senior tag

óje a bnőm már nem szerelmes belém (csak 'szeret', saját bevallása szerint) na mindegy :(

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#45839) rarri válasza bolondember (#45833) üzenetére


rarri
senior tag

Ez igaz, én csak a barátaim által készített képekből indultam ki. A wiwen is a telefonommal készített képek vannak... :)
Screamm: ez csak akkor gáz, ha te még mindíg szerelmes vagy belé. Mióta jártok?

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#45840) philoxenia válasza EQMontoya (#45835) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Pedig az angoltanárok shakespeare-i szinten beszélnek, a számtechtanárok átlag infós tudásához képest.
A fiamat is le kellene tenni Hamburgban egy utcasarkon, mire hazaérne sokkal jobban menne neki a német... :K

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#45841) venember83 válasza norbiphu (#45838) üzenetére


venember83
nagyúr

Ne bánd, jó, hogy kiderült.

rarri: Jártak, ez így már csak barátságnak minősül.

[ Szerkesztve ]

(#45842) philoxenia válasza bolondember (#45833) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Ecsetet kötsz rá és rábízod egy festőre? :Y

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#45843) philoxenia válasza VoDaFoNe (#45836) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Ne sértődj meg, de az alvás nagyon fontos, ha az ember nem teljesen egészséges.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#45844) EQMontoya válasza philoxenia (#45840) üzenetére


EQMontoya
veterán

ezt aláirom, abszolút igaz, viszont a tudás és annak átadása még mindig két nagyon különálló dolog.

Same rules apply!

(#45845) rarri válasza VoDaFoNe (#45836) üzenetére


rarri
senior tag

Tényleg minden este fáj a fejed? Ezt komolyan kérdezem .

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#45846) philoxenia válasza EQMontoya (#45844) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Azért tanulnának a tanárok pedagógiát, de ők meg azt az óratipust lógják el.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#45847) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Már alig látok, jó éjszakát!

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#45848) Winner_hun válasza TexT-BoY (#45806) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ctrl+c Ctrl+v

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#45849) venember83 válasza philoxenia (#45846) üzenetére


venember83
nagyúr

Másik dolog, tanárnak születni kell. Aki nem bírja, az menjen máshova. De manapság az egyik legkönnyebben elvégezhető szak a tanári, boldog-boldogtalan kijárja, mert ugye egyetem nélkül már nem ember az ember, aztán csodálkozunk mit (nem) tesznek a gyerekeinkkel. Meg különben is, kellenek a tanárok, mert pedagógushiány van, a mennyiség a lényeg. Esküszöm, pont ugyanaz megy, mint a kommunizmusban. Elnézést, van ahol csak szocializmus volt.

Már én is csak hunyorítok, jóccakát és megnyugvást kívánok mindenkinek!

rarri: Kiváncsiságból: Mi ez a Bash-fetis nálad?

Screammm: Tökéletes, ha nem tudod mit érzel, akkor nem szeretted eléggé, pont jó. Szépen elköszönni s mehet mindenki amerre szeretne. Tudom, nem megy ilyen könnyen, de jobb megoldás nincs. Igen, tuskó vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#45850) tbs válasza VoDaFoNe (#45836) üzenetére


tbs
addikt

Még mindig fáj..? :(

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 43 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.