Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 43 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#45951) venember83 válasza nike_ (#45948) üzenetére


venember83
nagyúr

Tudom, hódítani megyek, de erről egy szót se. ;]

EQ: Gyere!

[ Szerkesztve ]

(#45952) EQMontoya válasza venember83 (#45951) üzenetére


EQMontoya
veterán

msn please, urgent!

Same rules apply!

(#45953) nike_ válasza (Kolombusz) (#45949) üzenetére


nike_
addikt

Hát régen mindig versenyeztek egymással.

(#45954) venember83 válasza nike_ (#45953) üzenetére


venember83
nagyúr

Már nincs miért, sőt, viszonylag jó a kapcsolat a két város között, tudtommal...

(#45955) Thrawn válasza ngabor2 (#45947) üzenetére


Thrawn
félisten

Ne felejtsd el kivenni az ADSL szűrőt! :D

nike_: Nem ér ugyanakkor postolni mint én!

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#45956) nike_ válasza venember83 (#45954) üzenetére


nike_
addikt

Most már lehet...

R2D2: Ezt akartam én is mondani! :D

[ Szerkesztve ]

(#45957) TexT-BoY


TexT-BoY
addikt

Folytatódik a pech szériám.
ADSL genyónk olyan szar hogy nem lehet 1 notebookal netezni és közben játszani, mert a pingem 999 lesz. Kurvaanyád, aztán persze semmi nem jó. NFS PS-el már ott tartok hogy a vasakat csak TK-zom a futamokon és nemtudok nyerni 2 kurva versenyt hogy vége legyen a gamenak.Sit

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#45958) RexpecT


RexpecT
addikt

Reggelt....

(#45959) nike_ válasza RexpecT (#45958) üzenetére


nike_
addikt

Neked is.

(#45960) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

"..mostanában a gép állandóan csippent egyet, amikor már megy a windows, nem csinál semmi különöset, csak használom simán a programjaimat, semmi jelét nem adja annak, hogy fáj neki valami, de kiszámíthatalanul és minden látható ok nélkül csak csippent egyet, aztán kussol."
[...]
"Most meg csipogás mellet már olyat is csinált tegnap, hogy egyszerre csak kiírta, hogy felkészülés a készenléti üzemmódra és szépen el is ment a készenlétbe, ez csak azért baj, mert a készenléti üzemmód nincs is bekapcsolva az energiaellátási beállításoknál, sőt mi több én azt letiltottam, tehát nem mehetne készenlétbe!"

Ilyen tünetekkel mi lehet a diagnózis?
Giga P35 deszka, E6750, Ati 3850, Chieftec 450W táp, kb ami a gépben van..

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#45961) norbiphu válasza BlacKSouL (#45960) üzenetére


norbiphu
senior tag

sima csippantásra esetleg olyan tippem lenne, hogy biosban bekapcsoltad a fan off warningot, és ha éppen leáll vmelyik fan, mert nincs meleg akkor sípoool. (egyszer eljátszottam ezt egy intel lappal, meg is ijedtem, hogy mi az anyjáért sípol)

mondjuk az folyamatosan sípolna, úgyhogy lehet nem ez az ok, csak tipp volt :)

[ Szerkesztve ]

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#45962) TexT-BoY válasza BlacKSouL (#45960) üzenetére


TexT-BoY
addikt

nekem ugyan ez van, a konfig és az első hiba is stimmel :U . 2x1Gb Geil Ultra ramom van, még kiegészitésként.

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#45963) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Nem az enyém a gép, én csak továbbítom a kérdést, mert én nem tudtam rá a megoldást.
Ramra tápra rákérdezek, mert a tápban sem vagyok biztos.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#45964) norbiphu


norbiphu
senior tag

hóvihar támadt. :Y idén ilyet még nem is láttam...

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#45965) (Kolombusz) válasza norbiphu (#45964) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Lehet, hogy itt is lesz. Minusz két fok van és elég csúnya felhők jönnek.

(#45966) tbs válasza TexT-BoY (#45962) üzenetére


tbs
addikt

Nálam 4x 1G Geil Ultra ddr2 1000. :P

(El kellett mondanom. Tegnap este raktam be 2-t. :B )

(#45967) tbs válasza (Kolombusz) (#45965) üzenetére


tbs
addikt

Hol az a hóvihar?

(#45968) norbiphu válasza tbs (#45967) üzenetére


norbiphu
senior tag

éppen kalocsa és baja között tartózkodik egy része :)

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#45969) AMD Power


AMD Power
titán

Meg ittam tegnap egy 0,5 egy 0.33-s sört meg egy pohár vörös bort és fáj a fejem. :W :F

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#45970) Sipi16 válasza AMD Power (#45969) üzenetére


Sipi16
senior tag

Minek iszik az aki nem bírja?
Akkor is rosszul vagy... :D

[ Szerkesztve ]

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#45971) AMD Power válasza Sipi16 (#45970) üzenetére


AMD Power
titán

Én bírom. Máskor 6-7 dl Whisky után nem fáj így a fejem.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#45972) FehérHolló válasza norbiphu (#45964) üzenetére


FehérHolló
veterán

Az jó, én meg most mászkáltam végig a Mester utcán egy szál ingben. Mindenki máson nagykabát. Eléggé megnéztek, de nem fázok.

Skynet is real. It's called Google.

(#45973) (Kolombusz) válasza AMD Power (#45971) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Lehet, hogy nem a tegnap elfogyasztott piától fáj?

(#45974) norbiphu válasza FehérHolló (#45972) üzenetére


norbiphu
senior tag

Jáááj, én tegnap reggel láttam egy srácot kabát nélkül, nem betűrt pólóval miközben volt kb 0 fok és majd megfagytam :O Miből készültél, hogy nem fázol? :D

tbs: hát ja, aktív mozgásnál kevesebb ruha is elég, de én csak szimplán sétáltam :)

[ Szerkesztve ]

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#45975) 7 válasza norbiphu (#45974) üzenetére


7
addikt

Én marha jól elvoltam sítáborból hazaúton, amikor kiszálltam a buszból farmer+póló kombóban. Jó, mondjuk volt is, akit ölelhettem. :D

(#45976) tbs válasza norbiphu (#45974) üzenetére


tbs
addikt

Ha jó passzban vagyok, póló is elég ilyenkor, sőt hógolyózáskor is. 2-3 óra időtartamra. Ha nem, na akkor minden kabátom kevés... :B

(#45977) AMD Power válasza (Kolombusz) (#45973) üzenetére


AMD Power
titán

Pedig ez ilyen másnapos fej fájás. Van már ebben az érzésben rutinom. :B

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#45978) rarri válasza AMD Power (#45977) üzenetére


rarri
senior tag

Akkor lehet hogy most nagyon lenn van a vérnyomásod. A helyedben innék egy kávét. :) Amúgy lehet hogy a bor kéntartalma okozott fejfájást...Bár ennyitől elég furcsa.

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#45979) AMD Power válasza rarri (#45978) üzenetére


AMD Power
titán

Az lesz.

Mert van olyan ,hogy fáj a fejem a bórtól. 3-4 üveg után szoktam érteni. :B

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#45980) (Kolombusz) válasza AMD Power (#45979) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Honnan szerzel te 3-4 üveg bórt? :D

(#45981) AMD Power válasza (Kolombusz) (#45980) üzenetére


AMD Power
titán

Lenyúzom valakiről. :))

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#45982) rarri válasza AMD Power (#45979) üzenetére


rarri
senior tag

Látod, ezért iszok én mindíg vodkát, az tiszta ital, nincsenek benne adalékanyagok... :D Amúgy nekem bevált hogy buli után megiszok egy Powerade italt, és egy fájdalomcsillapítót beveszek. Nagyon sok pia után is frissen ébredek... :)

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#45983) AMD Power válasza rarri (#45982) üzenetére


AMD Power
titán

Én a Whisky-vel vagyok így. :B

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#45984) FehérHolló válasza rarri (#45982) üzenetére


FehérHolló
veterán

Alkoholra aztán baromi jó beszedni még egy fájdalomcsillapítót. :D
Egyszer véletlen volt hozzá szerencsém (ráadásul reggel), hát aznap körülbelül totál kész voltam, mindenen röhögtem.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#45985) tbs válasza rarri (#45982) üzenetére


tbs
addikt

Te lövöd magad. :DDD Lightosan, de lövöd. Tippelhetek? Cataflam, és/vagy Quarelin..? ;]

[ Szerkesztve ]

(#45986) Thrawn válasza rarri (#45982) üzenetére


Thrawn
félisten

Vodkanarancs rulez!
Átmenjünk az alkesz topikba? :F

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#45987) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

No, mostmár hívhatna Oly, hogy indul, mert én meg mennék kajálni a mekibe, viszont utána nem akarok várni még.

(#45988) rarri válasza AMD Power (#45983) üzenetére


rarri
senior tag

Egyszer poénból megcsináltam, hogy félig raktam egy vhiskyspoharat jéggel, töltöttem bele vhiskyt, benyomtam a cd lejátszóba a "jég dupla whiskyvel " c. számot, és elkezdtem iszogatni. Annyira nem jött be az íze, hogy kiöntöttem, és maradtam a jó öreg vodkánál... :D

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#45989) Thrawn válasza (Kolombusz) (#45987) üzenetére


Thrawn
félisten

Mekibe nincs térerő?

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#45990) (Kolombusz) válasza Thrawn (#45989) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Üljek ott, amig hiv? Végülis ok. Öltözök és megyek. :)

(#45991) tbs válasza rarri (#45988) üzenetére


tbs
addikt

Viszkit, börbönt vizezni bármilyen vízzel tahóság. :( ( :DDD )Ezek a cuccok szobahőmérsékleten teljesednek ki. :K

[ Szerkesztve ]

(#45992) rarri válasza AMD Power (#45983) üzenetére


rarri
senior tag

Egyszer poénból megcsináltam, hogy félig raktam egy vhiskyspoharat jéggel, töltöttem bele vhiskyt, benyomtam a cd lejátszóba a "jég dupla whiskyvel " c. számot, és elkezdtem iszogatni. Annyira nem jött be az íze, hogy kiöntöttem, és maradtam a jó öreg vodkánál... :D

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#45993) FehérHolló válasza rarri (#45992) üzenetére


FehérHolló
veterán

Ezt hogy sikerült csinálnod, hogy 5 perccel később újraküldted? :)

Skynet is real. It's called Google.

(#45994) norbiphu válasza norbiphu (#45964) üzenetére


norbiphu
senior tag

bréking nyúz: alig van felhő, csodásan süt a nap :DDD

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#45995) rarri válasza FehérHolló (#45984) üzenetére


rarri
senior tag

Szerkeszteni akartam, de valamit elnyomtam..Na mindegy.
Hát inkább röhögjek, mint szenvedjek, nem? :)
Tbs: Bármi jöhet... :D A Qalerin nem jó, mert abban koffein van, és akkor nem tudok aludni...Amúgy nem sűrűn bulizok, a májam is jó / rendszeres véradó vagyok/ mért ne tenném? :D
Az előtt akartam meginni a whiskyt, mielőtt kiolvad a jég :D
Este újra jövök, le akarja nyúlni egy 8 éves a gépet, és én hagyom neki... :)

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#45996) RexpecT válasza tbs (#45991) üzenetére


RexpecT
addikt

Whiskeycola a legjobb pia(persze jéggel és citrommal :R ).

(#45997) BlacKSouL válasza rarri (#45988) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Mert nem jól csináltad.. :o

2db(max) közepes jégkocka whiskey-s pohárba betesz, rá kb 1 deci Chivas Regal ráönt, asztalra letesz, Hoyo de Monterey Petit Coronations elővesz, extra hosszú gázgyújtó gyufa meggyújt, szivar vége magasan láng fölé tartva forgatva, egyenletesen megpörköl, nagyon éles szivarollóval az eleje picit lenyisszant, második szál gyufával szivar vége nagyon lassan egyenletesen körbe meggyújt, gyufát elvéve aprókat szippantgat/pampog, igény szerint harmadik gyufával tovább gyújt, kevesebb lángot, több szippantást használva egyenletesen átizzít, majd hamutálcára letesz, Chivast enyhén meglötyögtetve a jéggel elkever, Buena Vista Social Club CD-t elindít, whiskey-be belekortyol aprót, szájban tart, lassan lenyel, levegőt orron át kifúj, kicsit pampog, az ízt átérzi teljes nyelvfelületen, majd poharat letesz, szivart kézbevesz, szippant egy teljeset, picit szájbantart, majd lassan kifúj, kicsit pampog, ízt átérzi, a kifújt füstbe picit beleszagol, bukét másodlagosan ellenőriz, majd hátradől, ezt elindítja, és zenét, whiskey-t, szivart, látványt összhangban élvezi.
Ízlés szerint Chivas helyett eredeti kubai rumot használ..

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#45998) tbs válasza BlacKSouL (#45997) üzenetére


tbs
addikt

Benned vmi hibás. Nőről nem láttalak még íly vággyal írni... ;]

(#45999) BlacKSouL válasza tbs (#45998) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Hibás, az tuti, csak még magam sem tudom mi :D
Hidd el, tudnék, de nem akarok, mert épp elég a hiányérzet, ha még fokoznám is a dolgot és leírnám.. :U :)

Meg hát szeretek bizonyos dolgokat alaposan/szakszerűen/pontosan csinálni, a leírás ezt tükrözi, egy nővel kapcsolatban viszont nem az alapos szót használnám, bár az alapkoncepció nagyjából ugyanúgy az alaposság lenne. :)

mod: Mondjuk az sem teljesen igaz, hogy nem, mert a nyári buszos sztori eléggé alaposan megmozgatott, pedig csak egy beszélgetés, és egy néhány perces látvány volt.

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#46000) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Wifi jó dolog, kár, hogy lassabb, mint a 3g itt a mekiben. Wifis telefon is jó. Szeretem az n80t.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 43 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.