Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 43 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#24451) philoxenia válasza poffsoft (#24445) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

A forró ólom az biztosabb, régi, bevált módszer. :U

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#24452) poffsoft válasza philoxenia (#24451) üzenetére


poffsoft
addikt

nemjó, irreverzibilis. ;]

megtanul szájról olvasni egy év alatt, aztán jöhet a szem kiszúrás is.

Az meg már kiszúrás :o

[ Szerkesztve ]

(#24453) Winner_hun válasza poffsoft (#24450) üzenetére


Winner_hun
félisten

Jó, semmi, én is, kicsit elnéztem már a hozzászólásokat meg válaszokat, nagyon belelendültem a hozzászólások írkálásába:D:B

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#24454) philoxenia válasza poffsoft (#24452) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Olvasson monitorról , úgyis a gép előtt ül. :U

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#24455) poffsoft válasza philoxenia (#24454) üzenetére


poffsoft
addikt

monitor nem gáz, na de ha nem szeretnéd hogy hallja...
Winner_hun: na ja, aki nagyúr, az nagy úr...... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#24456) tiv61us


tiv61us
őstag

fiamek bekoltoztek egy gyonyoru csupauveg lakasba
es ez nekem jo
a fiam viszont hianyozni fog
ezert kicsit sirok
de a lenyeg hogy minden OK legyen
telleg sirok
dehat ez az elet
en is elkoltoztem egyszer

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#24457) tildy válasza tiv61us (#24456) üzenetére


tildy
nagyúr

Biztos nem brták már a búrádat:U Vagy túl sokat etetted már a macskacicót:)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#24458) Cathfaern


Cathfaern
nagyúr

Egy gyors kérdés, mert google-el nem sikerült értékelhető választ találnom: tud valaki USAban és a Mo-on használatos melltartóméretekhez egy konverziós táblázatot adni?

(#24459) philoxenia válasza tiv61us (#24456) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Egészséget, békességet, gazdagságot kívánok az új lakáshoz. :)

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#24460) tiv61us válasza tildy (#24457) üzenetére


tiv61us
őstag

Te se a szuleidnel laksz
ez igy normalis
csak most meghatodtam
macskacico szeret engem
meg a gyerekek is
csak most lesz koztunk par emelet klonbseg
meg kell szokni

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#24461) tiv61us válasza philoxenia (#24459) üzenetére


tiv61us
őstag

koszonjuk, de meg haggya sirni

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#24462) Bash válasza Cathfaern (#24458) üzenetére


Bash
őstag

Google -> bra size convert = [link]

http://bashtravel.com/

(#24463) ngabor2


ngabor2
nagyúr

olyan vicces bír lenni, mikor winner, meg hujikolp online osztják egymásnak az észt... miközben fél méterre ülnek egymástól :D

winner: a billentyűzeten van már bat?vagy továbbra is csak az a "minimál" csicsa, amit régebben linkeltél?

(#24464) poffsoft válasza philoxenia (#24459) üzenetére


poffsoft
addikt

szintén! joker és kékelf kirepült.... :B

[ Szerkesztve ]

(#24465) dragonfx


dragonfx
veterán

megaloll a 3. billentyűzetem ami ugy megy örök vadászmezőkre hogy a space felmondja szolgálatot, és mindig ugyanugy...a hosszu gomb jobb oldala besüllyed bal fele kiáll és valszeg kiszakad alatta a gumi..nagyon vágdosnom kell hogy tudjak ide írni lassna izomból... :C

Tán tul sok volt neki a TDU driftshow..meg a pro street driftmajszter.... :C :DDD

nincs olyna bill. amin rövidebb a space, vagy neme gy rugo tartja hanem avgy 3-4? :B

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#24466) ngabor2 válasza dragonfx (#24465) üzenetére


ngabor2
nagyúr

vagy csak a merevítő cuccos nem jó benne. egyszer nekem is sikerült kiakasztanom, de meg tudtam javíani, így akárhol nyomom meg a hosszú billt, az egész mozdul.

(#24467) ádyz


ádyz
addikt

Na, megjelenek már én is, így egy jókora korcsolyázás után! :C

Jóvolt, nevettünk, hülyültünk... :C

Megyünk holnap is... :R

(#24468) dragonfx válasza ngabor2 (#24466) üzenetére


dragonfx
veterán

előszörén is megpróbáltam..cskamiután kifeszítettem utána az már folymaatosna kijárt.szal nem ynertme semmit...még mien jó 2 év garos bill.t vettem...ha befosik viszem vissza...ki kell cseréljék..nincs ráírva hányszor ütöttem le... :))

u.i.:Pényleg más téma>>szerintetek egy átlag mai márkás mobil billentyűzete mennyit bír ki?..hány leütés??...elmult 2 hónapban megírtam kb 300 full sms-t és féltem a samut..mert ugy hozzámnőtt hogy vékonyka....

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#24469) Racecam válasza tiv61us (#24460) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Kirepültek a gyerekek?
Sírjak Veled megint?

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#24470) ádyz válasza dragonfx (#24468) üzenetére


ádyz
addikt

Én is nyomkodom rendesen, X700-as Samsung, de jól bírja! :K

(#24471) Winner_hun válasza ngabor2 (#24463) üzenetére


Winner_hun
félisten

Van azóta változás csak még nem publikus. Majd ha lesz rá időm befejezem aztán lesz több kép.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#24472) philoxenia válasza ádyz (#24467) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Mán el is teáztad a táp árát, mi ? :DDD

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#24473) ádyz válasza philoxenia (#24472) üzenetére


ádyz
addikt

El bizony!

Muszáj volt, meg vettem egy kis forraltbort is! :R

Holnap már viszem az új lejátszómat is! :R

[ Szerkesztve ]

(#24474) adalbert1


adalbert1
veterán

Nem tudja valaki, hogy melyik tesztben/hírben/egyébben volt egy olyan 2.5"-es hdd-hez használható rack, ami ha jól emlékszem a floppy helyére is beépíthető, viszont ha kiveszed a racket a keretből usb-s külső racknek is használható?

(#24475) tiv61us válasza Racecam (#24469) üzenetére


tiv61us
őstag

siros-nevetos
legalabb kozel maradnak

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#24476) Cathfaern válasza Bash (#24462) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Au ez fájt, köszi :)
Viszont az alapkérdést nem oldotta meg. Hogy az mi volt azt most hagyjuk :D a lényeg, hogy lehetséges, hogy usa-ban (pontosabban kaliforniában) használják a AUS/NZ féle méretezést is?

(#24477) RoyalFlush válasza ádyz (#24473) üzenetére


RoyalFlush
őstag

kell hogy valami tompítsa az esést ;]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#24478) ádyz válasza RoyalFlush (#24477) üzenetére


ádyz
addikt

De nem estem egyszer sem, csak fáztam, és olyan jó meleg volt... :))

(#24479) tildy válasza tiv61us (#24460) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem biza. Mar kb 10 eve nem.
Cathfaern: ez megfelel?
Csak at lettem karhoztatva laptopra. Ubikam meg nem akarja az igazsagot, most epp a magyar karakterkiosztast...

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#24480) CactuS válasza tildy (#24479) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Visszatérek pár óra pihenő után,és az első hszben mit találok? Egy melltartó linket. Hát, azt hiszem ez egy ilyen nap :DDD

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#24481) ádyz


ádyz
addikt

Elávozok aludni, fársztaó volt a mai nap... :R

Jó eight midenkinet!

(#24482) tildy


tildy
nagyúr

Ötleteket várnék - úgyis van itt pár pincér szerűség- vörösbor kinyitására , bornyitó hiányában:U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#24483) RoyalFlush válasza CactuS (#24480) üzenetére


RoyalFlush
őstag

mit pihentél ki ? :)

(#24482) tildy: dugóhúzó hiányában mi ált. valamivel belenyomjuk .. :U így lett boros egyik házibulin frissen festett konyha mennyezete

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#24484) philoxenia válasza CactuS (#24480) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Ráadásul ezt a linket Bash már linkelte egyszer az előbb. :DDD

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#24485) philoxenia válasza tildy (#24482) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Ha nem túl nemes a bor, a legegyszerűbb belenyomni a dugót, fiatal koromban mindig úgy csináltuk. :D

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#24486) Whaskes


Whaskes
senior tag

jóestét emberek.

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#24487) tildy válasza philoxenia (#24485) üzenetére


tildy
nagyúr

Csak egy laza 2005ös nagyrédei kékfrankos. (Ráadásul száraz bor:F)

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#24488) RoyalFlush válasza philoxenia (#24485) üzenetére


RoyalFlush
őstag

miért most már nem iszol ? - csak töményet ? :) - vagy mindíg van nálad nyitó ..

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#24489) Whaskes válasza tildy (#24482) üzenetére


Whaskes
senior tag

kell egy fakanál hozzá. bele kell nyomni a dugót a palackba, amikor még sok van benne, a fakanál nyelét hagyd benne, amíg egy kicsit kevesebb nem lesz benne, mert a dugó elfogja tömíteni a palack nyakát. csak óvatosan, mert hajlamos kicsapni, ha hirtelen belenyomod a dugót. mikor legutóbb ilyet csináltam:U nem szeretném mégegyszer. azóta mindig van nálam bornyitó.

[ Szerkesztve ]

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#24490) CactuS válasza RoyalFlush (#24483) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Semmi különöset, most visszafogott életet élek.Ma remek napom volt: Reggel fél liter forralt borral nyitottam :) Mondjuk az,hogy utánna, ahány nővel beszéltem mind1ik közölte velem, hogy milyen k... lusta vagyok... Ez azért elgondolkodtató, de lusta vagyok átgondolni :D

Egyet kivéve akinek telefonon keresztül a hogyan irtsunk adwaret a gépünkről mesét adtam le ( apuka netezett, minek eredménye az lett,hogy összeszedtek valami apróságot, amit a drága úgy komentál,hogy "ha bekapcsolom a netet,akkor durva, de tényleg durva sexlapokat hoz be" :D)

Másrészt még fiatal koromban mindig azt kaptam szakítási vagy elutasítási oknak, hogy "túl rendes vagy,legyünk inkább csak barátok". Igen, már akkor sem vettem be, a lustaság viszont aljas dolog, mert azt hiszem igaz :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#24491) philoxenia válasza RoyalFlush (#24488) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Mióta elmúltam tizennyolc nem kell a parkban felbontani a boltban vett bort. :DDD

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#24492) RoyalFlush válasza CactuS (#24490) üzenetére


RoyalFlush
őstag

fiatal korodban ? :U me' mennyi vagy most ha szabad kérdeznem ?

ja, srác odajön hozzám a megállóba hogy mikor jön a busza, mondom tököm tudja, nem vagyok menetrend, nézze meg, de hogy azt ő már nem látja, mert annyira beb@szott .. mondom malacod van, mert most jön.

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#24493) bandus válasza tildy (#24487) üzenetére


bandus
veterán

a bor az köztudottan száraz, mint az istennyila.. és vörös (tbs szerint, szerintem fehér :D) a többi szörp..

p.s: de ezt télleg ne vedd baszogatásnak, csak ahányszor megemlítik a bort, és előszedem ezt az idézetet tbs-től :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#24494) Bash válasza Cathfaern (#24476) üzenetére


Bash
őstag

Teljességgel kizártnak tartom.

http://bashtravel.com/

(#24495) tildy válasza bandus (#24493) üzenetére


tildy
nagyúr

Én csak édes bort vagyok hajlandó fogyasztani . Szárazat max megkóstolom...
Tudoma borosok véleményét. De nem érdekel.
A mustot meg egyszerűen imádom
A glöggre is megkaptam itthon , hogy pacsika cherry jellegű , túl édes.. Pedig isteni volt :K :K

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#24496) CactuS válasza RoyalFlush (#24492) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Márciusban leszek 25 :DDD Csak én ilyen, hogy is fogalmazzak... kortársaimnál nyugodtabb, érettebb, és talán ódivatúbb lélekkel vagyok megáldva. (Azzal is tisztában vagyok, hol sokan itt a fórumon akár rámdupláznak életkorban)

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#24497) tbs válasza bandus (#24493) üzenetére


tbs
addikt

:K Tildy szörpös csaj. ;]

(#24498) philoxenia válasza tbs (#24497) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Borszagra gyűl az éji vad.... :DDD

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#24499) csapos2 válasza philoxenia (#24498) üzenetére


csapos2
addikt

Hol az a bor?

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#24500) tiv61us válasza tbs (#24497) üzenetére


tiv61us
őstag

en is szeretnem :U

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 43 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.