Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 43 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#24101) tiv83us válasza tildy (#24098) üzenetére


tiv83us
veterán

Persze a gyerek magyar. Asszem nem kell tobbet elmondanom az ide kivandorlo "felvitteazistenadolgom" kis kocsogokrol, akik itt vannak ket eve es jatszak az eszuket.

csapi: Kida most nem lakberendez, hanem itt szundit mogottem. Ma reggel telefonaltam, delutanra mar aramunk es kabel tv-nk volt internettel az uj keroban :)
Amugy hal' Istennek nincs sok cuccunk es csak egy emelettel megyunk lejjebb. No meg tejerlift is van.

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#24102) tbs válasza tiv83us (#24101) üzenetére


tbs
addikt

:C Jó riposzt! :DDD ;]

A tévés példádra majdnem beírtam, hogy mecsoda birka vagy te.. De szerencsére továbbolvastam... Így most kapod meg: mecsoda birka vagy te..! ;]

(Elveim miatt nem vezetek nem saját tulajdonú, vagy olyan kocsit, amit nem tudok megvenni 2 napon belül. :DDD )

Hogyhogy ébren..? :F

[ Szerkesztve ]

(#24103) ladybug válasza tbs (#24100) üzenetére


ladybug
őstag

Huh, szegény. :( Munkahelyváltás?

Szomorú lettem volna, ha Párom nincs itthon karácsonykor. Szerencsére akkor nem volt meló, de tegnap, ma és holnap is megy dolgozni. Igaz, nem ilyen korán, mint te.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#24104) tiv83us válasza tbs (#24102) üzenetére


tiv83us
veterán

En sem szeretek kolcson autot vezetni, de emergency volt es kellett egy.
De megtanultam a lecket...

Kovetkezo ket nap off, ugyhogy ma ejszaka sorozes, netezes, elvezkedes ;]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#24105) tbs válasza ladybug (#24103) üzenetére


tbs
addikt

Ja, kéne, de nyúl vagyok (még)... :B

Itt konkrétan a rokonok voltak problémásak. Ők 1 helyre mentek: hozzánk. Nálunk 4 garnitúra ember járt, sütivel, csomagokkal, jópofival. :U

#24104, Tiv: Öhöm, értem. Akkor jó "bulizást"..! :DDD Ha kell segíteni pakolni, szólj: megyek. (Vajon elég jó ürügy ez a gyors vízumhoz..? :DDD )

[ Szerkesztve ]

(#24106) Boxiné válasza tbs (#24105) üzenetére


Boxiné
tag

Talán még az a jobbik eset, ha a rokonok egy helyen gyülekeznek. Nálunk kész busójárás volt a karácsony. Mindenki ment mindenkihez. Elment szinte az egész nap a vándorlással. :U

"A mosoly a legrövidebb út az emberek között!"

(#24107) tbs válasza Boxiné (#24106) üzenetére


tbs
addikt

Á, kölök születésekor bekeményítettünk: mi nem mozdulunk. :DDD Aki akar, jöjjön... De ennyire még sohasem voltunk népszerűek, úgyhogy durvulás lesz jövőre. ;]

(#24108) Boxiné válasza tbs (#24107) üzenetére


Boxiné
tag

Előttem van, ahogy karácsonyfával a kezedben zavarod ki a rokonokat a házból! :DDD

"A mosoly a legrövidebb út az emberek között!"

(#24109) tbs válasza Boxiné (#24108) üzenetére


tbs
addikt

Ház, mi?!? Bakker... Ne lobogtast a vörös posztót... :U
Egy csöpp 2. emeleti lakás...
Házprojekt lefújva határozatlan időre (lottónyereményig :DDD )... Otthon pihen a polcon a komplett terv, spéci gépészetivel, meg minden. Engedélyezési, kivitelezési, stb... Csak be kéne slattyogni az önkorihoz vele...

De neccesre változott a helyzet, így most nem megyünk... :(

Váááá... :O

Hű... Tényleg kivagyok... Micsoda dolgokra ugrom..! :B A "Segítség, átvertek"-be be sem merek ezután kukkantani... ;]

[ Szerkesztve ]

(#24110) tildy válasza tbs (#24100) üzenetére


tildy
nagyúr

Jó újra látni:) erről shrek karácsonya jutott kb. az eszembe. Mi meg a másik oldal voltunk. Az országjárók. de még így is volt aki besértődött, hogy oda meg nem mentünk. Még ha nagyi lenne, de nem az. Jövőre megszívják ezt a hisztit.mert mi akkor se megyünk. tiv83us: anno kicsit leejtettem egy ismerősöm fényképezőjét. Baja nem lett , de megvetette velem.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#24111) Boxiné válasza tbs (#24109) üzenetére


Boxiné
tag

Én már egy második emeleti csöpp kis lakással is beérném, ha az enyém lehetne. Na nem baj, majd nagymama koromra talán lesz az is. :(
A lottót pedig felejtsd el. A főnyeremény az enyém lesz. ;]

tildy: És ha nem fizetted volna ki, mit csinál? Belevakuzik a szemedbe? :DDD :(

[ Szerkesztve ]

"A mosoly a legrövidebb út az emberek között!"

(#24112) tbs válasza Boxiné (#24111) üzenetére


tbs
addikt

Nyugi. 3 éve nem vettem szelvényt... Biztosra megyek, mami. ;]

(#24113) tildy válasza Boxiné (#24111) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem tudom. De tudod gáz lett volna még két hónapot haragban tölteni vele. Egymásra voltunk utalva szinte. erasmus

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#24114) tbs válasza tildy (#24113) üzenetére


tbs
addikt

Legalább lett egy fényképelőd... Sose gondoltad volna, mi? ;]

(#24115) Racecam


Racecam
MODERÁTOR

Én ezért nem szoktam semmit kölcsönkérni.
Mert akárhogyan, de ha történik valami gubanc, az mindkét félnek kellmetlen lesz.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#24116) Racecam


Racecam
MODERÁTOR

Katica!!
Itt vagy? :F

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#24117) Boxiné válasza tildy (#24113) üzenetére


Boxiné
tag

Ilyenkor szoktam azt kérdezni, hogy ez hányezer forintos barátság? :( Nekem is volt egy 25ezres barátom. 1 évig nem beszéltünk, aztán bocsánatot kért, mert rájött, hogy hülye volt, és hogy a barátságom többet ér! :K

"A mosoly a legrövidebb út az emberek között!"

(#24118) tildy válasza Boxiné (#24117) üzenetére


tildy
nagyúr

Ismerős. Nem barát. Együtt voltunk kinn erasmuson.

tbs: nem jártam jól, mert lett egy használt A60-am, egy új áráért. :( Vettem kinn neki ugyanis egy új a60-at.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#24119) csapos2 válasza tildy (#24110) üzenetére


csapos2
addikt

Baja nem lett , de megvetette velem.

Mit mondott, hogyan mondta, hogy vegyél másikat?

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#24120) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

Jó reggelt Kollégák... :DDD

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#24121) tildy válasza csapos2 (#24119) üzenetére


tildy
nagyúr

Na elmesélem

Kölcsönkértem egyik norvég srác bicaját, és elmentem kirándulni. Persze vittem egy kis tokban egy fényképezőt is, amit ott fogtama kormányon a kis lógó fülecskéjén. (Bár lehet az eséskor pont tok nélkül volt ) Nos egy helyen viszont kicsit jeges volt az út, így frankón eltaknyoltam. Fényképezőt próbáltam menteni amennyire lehet, de egy icipicit így is megkarcolódott.
A srác nem volt hajlandó így visszavenni, mert lehet most nincs baja, de később lehet , így kénytelen kelletlen meg kellett vennem. Pedig magamnak a80at akartam :O :O

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#24122) RoyalFlush válasza bolondember (#24120) üzenetére


RoyalFlush
őstag

néked is :D az istenit de sokat off-oltatok míg nem voltam gép közelbe :)

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#24123) venember83


venember83
nagyúr

Szepjonagyot

(#24124) Winner_hun válasza REDeath (#24019) üzenetére


Winner_hun
félisten

Sajnos egyikben sincs szó arról, ami nekem kéne.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#24125) tiv83us válasza tbs (#24105) üzenetére


tiv83us
veterán

Ohh, barcsak megkapnad holnap a vizumot, elkene egy extra hand a soro...ize koltozeshez ;]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#24126) adalbert1 válasza Boxiné (#24111) üzenetére


adalbert1
veterán

Ugyan már, egyszerre ketten is megnyerhetnétek a főnyereményt. :))

(#24127) Racecam válasza tiv83us (#24125) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Akkor én már ne is menjek? :F
(Csak Ice tea-t iszom, meg Pepsi-t.)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#24128) Boxiné válasza adalbert1 (#24126) üzenetére


Boxiné
tag

Igazad van. Bár kb. annyi esély van rá, mint arra, hogy egy elefánt berepül az ablakon. Szóval 50%, mert vagy berepül, vagy nem. :DDD

"A mosoly a legrövidebb út az emberek között!"

(#24129) tiv83us válasza Racecam (#24127) üzenetére


tiv83us
veterán

Te szo nelkul is betoppanhatsz barmikor, ne izzejje ma itten nekem :U
Telapo a csalad kedvence :)
/Coca-Cola nem jo? :F/

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#24130) venember83 válasza Racecam (#24127) üzenetére


venember83
nagyúr

sorrel? :F

mod: most megszomjaztam miattad...

[ Szerkesztve ]

(#24131) Racecam válasza tiv83us (#24129) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

De, ha nincs más... :U

(Komolyan mondom, egyszer szavadon foglak!!! Apádnál most úgyis lesz egy csomó hely. :) Nem kell még valaki aljamunkára? :D )

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#24132) tildy válasza Racecam (#24127) üzenetére


tildy
nagyúr

Te öreg tivhez jössz.
Velem.
Vagy már elfelejtetted? :F

Én nem akarok a télapóval aludni :O

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#24133) Winner_hun


Winner_hun
félisten

El:Oludtam a nyakam:(

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#24134) Racecam válasza tildy (#24132) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Dehogyis. Meg jön velük Egerből is egy hölgy.
Akkor mégsem lesz olyan sok hely.
Mindegy, majd elosztjuk, hogy ki, kivel alszik. :)

u.i.: Jó, akkor nem alszunk. :U

[ Szerkesztve ]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#24135) AMD Power


AMD Power
titán

Egyik hülye spanom mondja nekem. Kéne vennem síkosítót , de megnézte és tök drága. Mondom neki akkor most mi lesz? :D Erre ö. Jó lesz nekünk az étolaj is. :))

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#24136) djtoomi


djtoomi
addikt

Sziasztok!

Ez a mai nap, ááááá, amúgy segítsetek légyszi kéne írjak egy átvételi elismervényt amit majd oda kell adjak alárírni az átvevőnek, de mi legyen benne? :F

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#24137) Boxiné válasza djtoomi (#24136) üzenetére


Boxiné
tag

Sonkás szendvics! ;]

"A mosoly a legrövidebb út az emberek között!"

(#24138) tbs válasza tiv83us (#24125) üzenetére


tbs
addikt

:C

(#24139) Tim82 válasza tbs (#24095) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ollé. Látom, mozgalmas karácsony volt. ;)

Mikorra kellenek a Chaplin DVD-k? :DDD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#24140) djtoomi válasza Boxiné (#24137) üzenetére


djtoomi
addikt

:)) Maradék a szalámisnál. :DDD

[ Szerkesztve ]

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#24141) AMD Power válasza AMD Power (#24135) üzenetére


AMD Power
titán

Nem lehet semmi bajuk tőle ugye? Mert ez amilyen hülye elhasznál vagy egy litert. :DDD

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#24142) Tim82 válasza AMD Power (#24141) üzenetére


Tim82
nagyúr

Végül is, kb. 3 liter étolaj kerül egy kis flakon Durex Silky Smooth árába... ;]

Különben jobb, ha nem gondolom tovább ezt a témát. :U

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#24143) I_Am válasza AMD Power (#24141) üzenetére


I_Am
veterán

Mivel belső fogyasztásra alkalmas ezért talán nem. :))

[ Szerkesztve ]

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#24144) tbs válasza Tim82 (#24139) üzenetére


tbs
addikt

Maholnap? Vmi emberi helyen..? Neméjszaka?

Újpestre..? Izgalmasan hangzik... Ha nyitva lesz a sütiző, meghívlak sütire.

[ Szerkesztve ]

(#24145) Tim82 válasza tbs (#24144) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ma mingyár indulok dolgozni, holnap meg családi program, de pl. vasárnap akár kivihetem Újpestre... :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#24146) tbs válasza AMD Power (#24141) üzenetére


tbs
addikt

Nem nem lehet bajuk belőle, viszont nagyon nem jó síkosító. Teshőmérsékleten inkább ragacsos... Íze, tapintása sem az igazi. Marha egy spanod van, ~500Ft egy liter étolaj, anyiért kap 2dl kiváló síkosítót, ami tényleg durván jó... ;)

Ha olaj, akkor kukaricaolaj, vagy olíva. Sokkal jobbak a napraforgónál.

(#24147) Viszlát válasza djtoomi (#24136) üzenetére


Viszlát
addikt

Szia,

ezt pl frankón át lehet írni olyanra, ami neked kell, törlöd a nem kívánt részeket, átírod az átvétel tárgyára és annyi.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#24148) sekli


sekli
addikt

joreggelt, egy kicsit ON leszek, mert nagyon bosszant a kovetkezo problema: :)

latott mar valaki olyat, hogy xp alatt nem lehet hatteret berakni...? ma amikor bekapcsolom a gepet, latom, hogy nincs hatter, megkeresem a kepet, ami volt, ramegyek, hogy beallitas hatterkent, semmi..., kiprobalom egy masikkal semmi..., nezem az asztal tulajdonsagait, ott meg ki van szurkitve az osszes ide vonatkozo dolog...

(#24149) AMD Power válasza tbs (#24146) üzenetére


AMD Power
titán

Mondtam én neki de hiába. Max megmondom neki ,hogy előtte rakja be a mikróba egy percre. :DDD

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#24150) Tim82 válasza tbs (#24144) üzenetére


Tim82
nagyúr

Okés, holnap este még dobok privátot a pontosítás végett. :)

AMD Power: olajban sült fallosz? :DDD

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 43 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.