Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 43 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#25951) venember83 válasza Kalandor (#25949) üzenetére


venember83
nagyúr

[link]

ohne mod.

tildy: Hurra, jo szorakozast! ;)

[ Szerkesztve ]

(#25953) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

Kollégák!

Én ezennel idénre itthagyom Hőn Szeretett PH!-nkat, s elmegyek "buliba", melyben remélem jól érezzük majd magunkat!

Mindenkinek Boldog Új Évet Kívánok, vigyázzatok magatokra, s jövőre akkor ugyanitt!

@ÖregHarcos: Szerintem valamiben sántikálhatsz, mert először CET 23:00kor ülsz szilvesztert, majd elugrasz Mo.-ra, és CET 0:00kor újra megülöd... :DDD

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#25954) tiv83us


tiv83us
veterán

Hol folyoso allott, most falhalom. Tiv es a sorok repkedtek...

Kep1
Kep2
Kep3

A "CAUTION" szalagot mar en tapasztottam ki, miutan a hatamra zugott az a faken fal.
Egyebkent egy kb 50 meter hosszu fal, ami elvalasztotta a hotel folyosot az epitkezes resztol, az egesz egy-az-egyben ledolt a faxba. Talan a hangja jobban megijesztett, mint maga az, hogy leterultem a szarba.

ps: Kepek nem lettek tul jok, telefonnal keszultek of korsz, nem hordok magammal 10.0 Megapixeles Nikont.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#25955) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

annyira nem lehetek megszorulva, hogy irigy hónaljmirigyet nézzek...

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#25956) venember83 válasza bolondember (#25953) üzenetére


venember83
nagyúr

Lofutyit, nem megyek en sehova, itt unnepelek ketszer. Eloszor 23.00 CET-kor, hivatalbol, aztan 0.00CET-kor himnusszal, mert jo es kell. Jo szorakozast!

bambano: Bloffig nincs semmi jo, addig meg van meg negyed ora...

tiv83us: oooh, azt hittem teglafal, de jo, hogy semmi bajod sincs ;)

[ Szerkesztve ]

(#25957) Mawyx válasza Kalandor (#25952) üzenetére


Mawyx
senior tag

Bármikor? Mondd a címet :DDD

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#25958) ngabor2 válasza tiv83us (#25954) üzenetére


ngabor2
nagyúr

imprúvment in progressz :D

(#25959) bolondember válasza venember83 (#25956) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

tudtam én, h csalsz, kis beste ALFA-kolléga... :DD

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#25960) tildy válasza venember83 (#25951) üzenetére


tildy
nagyúr

És még ingyen taxim is lesz, úgy néz ki:D

Boldog vagyok. :D :D
Bár még ez sem tökéletes megoldás, tudom, de most épp a legjobb.
A kedvencemek ők. És bár lehet nehéz megérteni , hogy más élőben ugincsozni, mint itthon hallgatni, azért örülök, ha nem is könnyen de sikerült elérnem:D:D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#25961) venember83 válasza bolondember (#25959) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem csalok, az egyik hivatalos "hazam" <b+ de hulyen es rosszul cseng> szilvesztere, masik meg a leheto legtermeszetesebb, ha azt nem unneplem, akkor nem tudom mit... ;)

25960: A noknek mindent konnyebb elerni :P Mint irtam, jo szorakozast kivanok.

[ Szerkesztve ]

(#25962) bambano válasza Bubu79 (#25861) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

A világháborúban a bmw gyár vadászrepülőket és/vagy motorokat gyártott, a mostani embléma innen maradt, egy forgó propeller stilizált emblémája.

Tildy Hunyadi mániás, nem bmw :)

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#25963) tildy válasza bambano (#25962) üzenetére


tildy
nagyúr

Meg Mazda, meg Honda, és nem utolsósorban Impreza :DDD
hopp és kimaradt persze a csodaszép előző (nem mostani!!) generációs mustang, bár arról egy vörös szemű kékelf már leállított.

Bambano: izé. Egyesek macskát linkelnek ide be, mások a piálásuk közben osztják meg nézeteiket, 3. emberre csak a fal omlik, a 4. realtime időjárásjelentést ad én csak szimplán leírom mi a harci helyzet , velem . Legalább ha valami történik velem, legalább ti tudjátok , mi volt az utsó "jelentésem":D

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#25964) bambano válasza tiv83us (#25954) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

rommá pereled őket?
mi szívesen bizonyítjuk, hogy milyen lelki és szellemi sérelem ért, amikor rádborult a fal... :)

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#25965) bambano válasza tildy (#25960) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

Azt megkérdezhetjük, hogy mi az, amit most nem tudsz csinálni?;) ;)

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#25966) rdi


rdi
veterán

Kívánok boldog zsongást a agyatokban, kényelmes pihenő helyet az árkokban,
Ezen túl kívánok nektek, szép álmokat a kerítés mellett.
Kívánom túl ezen még, senkit ne szarjon le a veréb,
Kóbor kutyával ha találkoztok, ne hugyozza le a bőrnadrágotok.
Sok padlógázt sok szerencsét,ezt is kívánom még.
Jókívánságaimból már szerintem is elég.

Fej! Tor! Potroh!

(#25967) Kidus


Kidus
őstag

Na hat akkor egesseg :D

Assuming Control

(#25968) Bubu79 válasza bambano (#25962) üzenetére


Bubu79
addikt

Nekem ne mondd, én tudom - csak Tildy emlegette nemolyan régen a propelleres márkát, miszerint Őt aztán nem lehetne ilyesmivel csak úgy felszedni ;)

De nemcsak a BMW volt közel a repüléshez, a SAAB is ( még ma is - ha jól tudom ), csakúgy, mint a Rolls-Royce :)

És ne felejtsük ki a Dacia Logant sem a sorból ( Tildy - ne vedd sértésnek, abszolut nem annak szánom, csak tudom, hogy Neked bejön amit a Logan kínál :) )

***********************************************************

Megyek, megnézem sokadszor is a Blöfföt :)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#25969) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Ittam baleyst meg utánna energy drinket remélem nem lesz vukk:D

(#25970) bambano válasza Bubu79 (#25968) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

elég neki egy goa party jegy...

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#25971) tildy válasza Bubu79 (#25968) üzenetére


tildy
nagyúr

A logan is tudott repülni?:F :DDD
Bambano te ma direkt vagy gonosz velem? No jó, úgyis elpályázok nemsoká, addig sem tudtok szekálni:P Meg én sem kergetlek titeket örületbe.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#25972) venember83


venember83
nagyúr

Bloff, n-edjere.

[ Szerkesztve ]

(#25973) bambano válasza tildy (#25971) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

hol van itt a gonoszság?

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#25974) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Ezer éves, meg angol,de most megint megtaláltam:

"Ron34: Why havent you been in school?
Joe: because its summer vacation?
Ron34: its sept 13
Ron34: school started the 5th
Joe: WTF
Joe: ITS SEPTEMBER?"

Tiv@ jFogyasztod már a ól megérdemelt "üditőt" a kitató munka/túlélőtúra után?:)

Tildy@ Jó tombolást!

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#25975) Winner_hun válasza csapos2 (#25938) üzenetére


Winner_hun
félisten

Miért ne. Mert csak.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#25976) Bubu79 válasza venember83 (#25972) üzenetére


Bubu79
addikt

Most először bámulom magyar szinkronnal... Hááát... Érdekes... :U Originál angolban jobb szvsz... ;)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#25977) Lortech válasza Bubu79 (#25976) üzenetére


Lortech
addikt

Eléggé fura, én is először látom így. Tipikusan olyan hangok, amiket nehéz visszaadni: Brick top, cigányos Brad Pitt, meg végülis Jason Statham is. Brick Top magyar hangja is nagyon jó egyébként. :D

[ Szerkesztve ]

Thank you to god for making me an atheist

(#25978) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Szerintem a cigányos brad pitt szinkron elég jó

[ Szerkesztve ]

(#25979) Bubu79 válasza Lortech (#25977) üzenetére


Bubu79
addikt

Brick Top hangja jól eltalált, a Töröké is, de Tommynál a Szőke hangja... Az meglepett ;)

Igazából nem tudom az angol romák hogyan beszélnek, de az eredetiben is meglepett, hogy jóformán csak a hadarásra mentek rá és nincsen meg az az ízes, félreérthetetlen hangsúlya, mint az itthoniaknak :)

ToBeY: alapjában véve a magyar szinkronok jók szoktak lenni - nem tudom hogyan csinálják, de mindig elő tudnak valakit kaparni, akinek az orgánuma eszméletlenül hasonlít az eredetire. Annak idején, amikor kitört az új Star Wars láz, George Lucas is kiemelte a magyar szinkront a többi közül - mint különösen jót :)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#25980) venember83 válasza Bubu79 (#25979) üzenetére


venember83
nagyúr

Jo is, szo se rola, de az angol az eredeti. A legjobb.

(#25981) ToBeY válasza Bubu79 (#25979) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Szerintem is jók,én a film cím fordításoktól vagyok készen. Néha eléggé elcseszik.
pl numbers sorozat, erre csilkos számok....csak hogy a paraszt, biztos bekapcsolja a tvt hogy mi ez,

[ Szerkesztve ]

(#25982) CactuS válasza Bubu79 (#25979) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nemtom, 300, Transformers,csak hogy a mostaniakat említsem. Mind katasztrófa volt szinkron terén..Egyébként ott is volt "dags" meg "dogs",ami a magyarban azt hiszem kutya meg kuta :)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#25983) Bubu79 válasza CactuS (#25982) üzenetére


Bubu79
addikt

Az említett filmekhez nem volt még szerencsém...
Ha igazán pocsék szinkront akarsz hallani, kapcsolj a Zone Romanticára és sasolj bele egy brazil rettenetbe - leteszed a hajad utána :DD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#25984) CactuS válasza Bubu79 (#25983) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nemtom mi az a Zone Romantica,de nekem már a pont elég volt ma Kiszel Tünde és társai - magyar szinkronnal :D

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#25985) venember83 válasza Bubu79 (#25983) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem akarjatok tudni kik forditjak azokat a szarokat ;] Nem, nem mondom el. :o

25986@Bubu79: Nem, soha nem forditottam ilyet. Tenyleg.

[ Szerkesztve ]

(#25986) Bubu79 válasza venember83 (#25985) üzenetére


Bubu79
addikt

Nem mondod komolyan, hogy Te fordítod Hose Armando Julia De Vega Dominguez Marquez kalandjait? :DDD :C

CactuS: Az egy rózsaszín csatorna, sok-sok női sorozattal :U

RE Vénség: akkor jó, már le akartalak cseszni, hogy hogyan hallgathattad el, hogy perfekt vagy spanyolból és portugálból is az angol és a német mellett :DDD

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#25987) CactuS válasza Bubu79 (#25986) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Aham, ég a pofám, hogy nekem nincsen :DDD

Szerk: Nah most kicsit off, megyek körbenézek bolé fronton, meg lassan 0:00 - oh, yeah - , kitartás forumtársak, ha éjfélig nem jövök, nos... akkor ávrjatok tovább, s igyatok egyet ;)

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#25988) venember83 válasza Bubu79 (#25986) üzenetére


venember83
nagyúr

A romant es magyart kifelejtetted :(((

:DDD

(#25989) Bubu79 válasza venember83 (#25988) üzenetére


Bubu79
addikt

Sorry - azokat azért nem írtam, mert magától értetődőnek gondoltam, hogy beszéled Anyanyelvedet és lakhelyed hivatalos nyelvét ;)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#25990) FehérHolló válasza venember83 (#25988) üzenetére


FehérHolló
veterán

Te nem GMT+2-ben vagy? :)

Skynet is real. It's called Google.

(#25991) Winner_hun


Winner_hun
félisten

:F:K

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#25992) csapos2


csapos2
addikt

Mindenkinek boldog és sikeres 2008-as évet kívánok!

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#25993) Bubu79


Bubu79
addikt

Egy majdnem teljesen kerek, éjféli hsz :)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#25994) Csyppa


Csyppa
senior tag

Jóféle ez a pezsgő :K

Amúgy BUÉK.

"Basically, a computer is a very fast moron."

(#25995) FehérHolló válasza csapos2 (#25992) üzenetére


FehérHolló
veterán

Boldog új évet mindenkinek!

Skynet is real. It's called Google.

(#25996) venember83 válasza FehérHolló (#25990) üzenetére


venember83
nagyúr

De, viszont a CET-beli szilveszter all kozelebb a szivemhez. Meglepo? Gond?

Kulonben Boldog uj evet!

[ Szerkesztve ]

(#25997) FehérHolló válasza venember83 (#25996) üzenetére


FehérHolló
veterán

Dehogy. :)

Skynet is real. It's called Google.

(#25998) raskolnikoff


raskolnikoff
őstag

BUÉK!!!

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#25999) Bubu79


Bubu79
addikt

Na most lett elegem végleg ebből az egészből... Esküszöm lesétálok a szomszédhoz és ha már tüzijátéka nincs is, a letépett karját dugom fel az ánuszába... - persze újév tiszteletére...

A baromállatja egyenest az ablakunk elé lőtte fel az összes szaros rakétáját - pedig lett volna hely kijjebb is... Az eredmény: két totál kikészült macska, valamit egy rendesen felbaszott gazdi... :(((

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#26000) Cathfaern


Cathfaern
nagyúr

Boldog Új Évet minden kedves fórumozónak :)

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 43 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.