Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 43 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#23501) bambano válasza bandus (#23500) üzenetére


bambano
titán

rendes shell meg egyéb programok felhasználása esetén ez kb. 2 perc pötyögés, a többit a gép csinálja. pl. linuxon :)

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#23502) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Paraszt kóla [link] :C . Mi mindenre jó a szikvizes palack szifonja? (SK műremek.) :DDD

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#23503) ngabor2 válasza bambano (#23501) üzenetére


ngabor2
nagyúr

ööö... minek ehez szkript, mikor van covert is.

(#23504) (Kolombusz) válasza bambano (#23501) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Windowson is van rá program és nem kell pötyögni.
Az infranview, acdsee asszem tudja.

(#23505) RoyalFlush


RoyalFlush
őstag

nem tudom hogy mivóót :Y :DDD

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#23506) ladybug válasza (Kolombusz) (#23498) üzenetére


ladybug
őstag

Akkor most miért az Acerrel szenvedsz? ;]

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#23507) bandus válasza (Kolombusz) (#23504) üzenetére


bandus
veterán

infraview-t használok:B :W
akkor ugylátszik nem találtam meg benne :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#23508) (Kolombusz) válasza ladybug (#23506) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Az egy barátomé, mint írtam. :)

(#23509) ladybug válasza (Kolombusz) (#23508) üzenetére


ladybug
őstag

Hopp, ezen elsiklottam. :B

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#23510) cucmalajmc válasza JetiRulez (#23502) üzenetére


cucmalajmc
tag

karácsonyi buli volt nálatok? :)

(#23511) Sipi16 válasza cucmalajmc (#23510) üzenetére


Sipi16
senior tag

Persze csak a buli etetésbe ment át...

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#23512) bandus


bandus
veterán

tudtok mondani egy jó ingyenes tárhelyet? én csak az uw-t (300mb) és az atw-t (500mb) ismerem. összedobtam egy honlapot, amin az egyetem során összegyűlt cuccokat tenném elérhetővé, így egy félév után 86mb az egésznek a terjedelme. az uw szimpatikusabb, de kevés a tárhely, az atw pedig elég kultúrálatlan a hülye nagy bannerral a tetején. szóval várom az ötleteket, esetleg külföldi is lehet :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#23513) Winner_hun válasza bandus (#23512) üzenetére


Winner_hun
félisten

extra.hu?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#23514) EQMontoya válasza bandus (#23512) üzenetére


EQMontoya
veterán

én, és jössz egy sörrel :D

Same rules apply!

(#23515) CactuS válasza bandus (#23512) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

www.extra.hu

Én az általam készített publikus videokat tárolom náluk (2gb tárhely), eddig még nem törölték (UW,ATW törölte annak ellenére,hogy írtam nekik több mail is,s válaszra sem méltattak).

Egyébként most jöttünk meg egy kiadós sétálás/korizásból. 1,2,3 Mielőtt valaki megkérdezi: a kis drágaságunk már nagyon öreg,és egyrészt elég minimalista a szőrzete,másrészt a pocija egy kicsit kopaszodik, ezért van rajta "pulcsi"

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#23516) bandus válasza Winner_hun (#23513) üzenetére


bandus
veterán

ez jónak tűnik :)

Montoya: :F :D
te is tudsz ilyent? úgylátszik nagyon nem értek a netes dolgokhoz... :D egy ilyen egyszerű sz@rt is két napig csináltam a dreamweaverrel..

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#23517) EQMontoya válasza bandus (#23516) üzenetére


EQMontoya
veterán

van szerverem, elférni elfér rajta.

Same rules apply!

(#23518) JetiRulez válasza cucmalajmc (#23510) üzenetére


JetiRulez
őstag

Nem. Ez úgy ma este raktam össze unalmamban és naggyából be is vált. Érdekesen néz ki, mi? :C

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#23519) RoyalFlush válasza CactuS (#23515) üzenetére


RoyalFlush
őstag

az UW sokszor vacakol .. :U náluk pénzért biztosan nem bérelnék tárhelyet ..

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#23520) Winner_hun


Winner_hun
félisten

A program valamelyik szükséges alkalmazáskönyvtárban hibát észlelt, ami miatt a termék nem tud továbblépni. Telepítse újra az alkalmazást.

Valamelyik. De melyik? És mi baja van? Újratelepítem, ugyan ezt mondja. Uninstall még egyszer, fentmaradt fájlok manuális törlése, ugyan ez a baja. Hggrrrr.:((

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#23521) Ramius


Ramius
őstag

cjb esetleg?
mármint tárhely

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#23522) turho


turho
őstag

[link]

[ Szerkesztve ]

(#23523) CactuS válasza RoyalFlush (#23519) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Az adatlapomon előrhető honlapot - akartam - náluk fentartani. Nem egy nagy valami kb 5 perc alatt lett összedobva anno, hogy ne csak "fileserver" legyen. Sajnos nem derült ki,hogy pontosan mi nem tetszett nekik az oldalban, mivel sz*rtak a fejemre finoman szólva.Extranal meg nagyobb a tárhely, nincsen reklámcsík,és nov.7e óta megvan az oldalam (Nem egy látogatottsági rekord, de a videok különböző mmoprgkről készültek,valamelyik már több éves, így javarészt azok néznek rá,akikek anno elveszett,és megint meg akarják kaparintani - nekik viszont,hogy "szerény" legyek aranyat ér ez a pár apró emlék :D)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#23524) poffsoft válasza Winner_hun (#23520) üzenetére


poffsoft
addikt

winternals trace explorer, vagy mi a pontos neve.... megtalálod, milyen dll-t nem tudott megnyitni...vagy a progi faq-ja....
;]

[ Szerkesztve ]

(#23525) poffsoft válasza JetiRulez (#23502) üzenetére


poffsoft
addikt

mi a bajod? Én is így használom.......
Attól, hogy a tanyán élek, kifordított szárú gumicsizmában járok, és oldalszalonna volt a jelem az oviban, azé még nem parasztozzá mán!!!!

[ Szerkesztve ]

(#23527) RoyalFlush válasza CactuS (#23523) üzenetére


RoyalFlush
őstag

törölték ~ kb. 2x az oldalt, hogy miért mai napig nem tudom .. :U
FreeWeb -re is feldobtam, mai napig elérhető.

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#23528) Winner_hun válasza poffsoft (#23524) üzenetére


Winner_hun
félisten

Most ezt magyarul is plz thx

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#23529) Csyppa válasza poffsoft (#23525) üzenetére


Csyppa
senior tag

Az ekét levetted mikor diszkóba menté' he? ;]

"Basically, a computer is a very fast moron."

(#23530) CactuS válasza RoyalFlush (#23527) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

No igen,csak fwn 500mb, illetve (Film: 20 Mbyte max méret lehet). A legkisebb file ami fent van az is több,ha jól emlékszem :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#23531) RoyalFlush válasza CactuS (#23530) üzenetére


RoyalFlush
őstag

tényleg, igazad van, már olyan rég volt, ez ki is ment a fejemből ..

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#23532) tildy válasza Bash (#23357) üzenetére


tildy
nagyúr

Le vagy maradva kiscsillag:D
Mobiltévé már jó ideje van itthon is:)

Pannon t-mobile Vodafone

Amúgy re mindenkinek:)
cdma-tdma -ról majd fogok részletesebben írni.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#23533) poffsoft válasza Csyppa (#23529) üzenetére


poffsoft
addikt

ya,
Ha szombat este
Indul a party
A malacnak reggel
Ki fog enni adni? :D

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#23534) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Már megint ez a kibaszatos köd. Faszán szar idő van...állítólag még minimum egy hétig, de lehet hogy többb..Fogom magam és elmegyek melegebb éghajlatra, ahol legalább a nap süt. Baszottul unom már.

Egyébiránt meg úgy bezabáltam, és beittam keresztanyáméknál, hogy az mármáár nem emberi. Ufóhoz méltó.

És délen a lányok is lazábbak, és lehet csajozni, egyáltalán vannak lányok, nemcsak hülye picsák mint itthon. És délen tudom hogy mit akarnak. Ha baszni akarnak, akkor azt mondják, ha meg nem, akkor azt. De itthon azt hiszik majd kitalálom hogy amikor hülyeségeket beszélnek akkor épp mit akarnak, meg bármelyik esetben még sok kibazott lóvét is.
Ja, hogy jó véleménnyel vagyok? Ja, adnak rá okot.,
Na megyek lefeküdni, mert nem birok egy helyben egyenesenü lni.

(upsz, áj didit egen. már megint parental advájzori, explicit kontent, meg miegyéb)

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#23535) 7


7
addikt

No a maratoni karácsony megvolt, jóccakatot nektek. :)

(#23536) RoyalFlush


RoyalFlush
őstag

Azt mondják estére már nem jó nagyon bekajázni, mert megterheli a gyomrot. de van még itt egy kis hasábburgonya 2 szelet hússal, kis mártással, nem lehet neki ellenálni :)

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#23537) poffsoft válasza Winner_hun (#23528) üzenetére


poffsoft
addikt

Winternals-nak ha jól emléxem van egy process explorer nevű cucca, amivel az összes futó process aktivitását figyelni tudod, azzal (vagy másik programmal) meg tudod keresni, melyik az a dll, amit nem tud megnyitni a kedvenc programod a telepítés után.
Vagy megpróbálod a program honlapján a faq-ban megnézni, írnak-e valamit ilyen hibáról, esetleg folt is van hozzá...

[ Szerkesztve ]

(#23538) poffsoft válasza BlacKSouL (#23534) üzenetére


poffsoft
addikt

majd akkor holnap beszélj Róla...

Akarsz Róla beszélni???

[ Szerkesztve ]

(#23539) tildy válasza Bash (#23131) üzenetére


tildy
nagyúr

Nagyon megköszönném ha egy egy elejtett szavamat, amit legkevésbé sem bántásból mondtam, végre elfelejtenétek. Vonatkozik ez rád is meg tivre is. Köszönöm.

Viszatértem, és ennek örömére kaptok képet a "ciki", vagy ha az nem is, de mindenképpen mű fámról, ajándékokról. A sajátomra ha mondom legalább nem sértődik be a fél ph. :P


Kellemes karácsonyt ismét. :U :K

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#23540) Csyppa válasza poffsoft (#23533) üzenetére


Csyppa
senior tag

Akko' télleg nem szabad parasztozni kendet :K

"Basically, a computer is a very fast moron."

(#23541) BlacKSouL válasza poffsoft (#23538) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Nemtom, akarjak? Holnap programot csinálok haverstráccal, kibeszéljük az élet dolgait, azt mondja csináljunk programot, holnapig találljam ki mit szeretnék szilvesztreitg, de én már ma megmondtam neki a tutit, mármintazthogy pina, de azt ondta, hogy nőkről szótse, mert neki már kürvára elege van belőlük, meg gyűlüöli őket, én meg mondtam, hogy akkor a jelenetkezőket küldjde hozzám, én meajd elintézkedem.

Arohadtéletbe, egyre jobban üt a pia, pedig már egy fél úrája nem iszom, de a bor az alattomos állatfajta.

tildy: nem ciki kérincsélni nagyon távolról jött embertől akik azt mondanak amit akrarnak? ;] nem mondok mást, mert megint elcsodálkozol.. de még én is holnap :D

jajj, távolról jött emberek sem nem megsértődni, mert na..

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#23542) CactuS válasza tildy (#23539) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nem zavar a fa a gép mellett? Nálam egy durván 8 centis mű van,de azt is mindig leverem. Mielőt megosztom a fórumon kicsit rendet kéne raknom az asztalon :D

Azt a kék dobozos ajándékot meg elsőre rosszul értelmeztem, nem érdekes, csak hülye vagyok :B

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#23543) Winner_hun válasza poffsoft (#23537) üzenetére


Winner_hun
félisten

Mi az a winternals? Azt a processes dolgát hol találom?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#23544) BlacKSouL válasza Winner_hun (#23543) üzenetére


BlacKSouL
addikt

én, én!! : [link]

De ilyen is van, nemtom mire kell, nemolvcastam vissza, de ilyen is s van: [link]

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#23545) EQMontoya válasza CactuS (#23542) üzenetére


EQMontoya
veterán

nem csak Te... :D

Same rules apply!

(#23546) tildy válasza CactuS (#23542) üzenetére


tildy
nagyúr

Ejnye vajon mi járhatott a fejedben:U
Egyébként ez az.
Eddig nem zavart még. Igaz 3 napja nem is láttam. Magyarország-túrán voltunk.
Suxx: nyírségben nincs hó, cska fagyóka
nem suxx: mivel volt fagyóka, ezért khm... ideális volt a terep egy kis prögöjünk 360°-ot a kocsival manőverre:D direkte persze.

m3son nem volt köd,viszon tsokan jöttem. Debrecenből cirka 2 óra latt fenn voltunk... Én vezettem, és hát a görcs ott volt a gyomromban... Lehet kéne xenon a kocskányba, mert alig láttam...

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#23547) Winner_hun válasza BlacKSouL (#23544) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ezzel az elsővel nem mentem semmire, van benne sok dolog de hogy a hibát hol írná ki azt nem találtam meg, a második név alapján tök másról szól (de hasznosnak tűnik, megnézem azt is)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#23548) RoyalFlush válasza CactuS (#23542) üzenetére


RoyalFlush
őstag

tavaly volt nekem is egy 8 cm-es fa asztalomon idén már ~70 cm-es (ez már nem az asztalomon), plussz másik szobába ~ 2,3m-es.

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#23549) BlacKSouL válasza Winner_hun (#23547) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Mondom nem olvastam vissza mi a gond, csak láttam felbukkanni a procexploret, és gondoltam villámgyorsan belinkelem, ha már í gy fel vagyok pörögve... :)

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#23550) CactuS válasza tildy (#23546) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

nálunk van hó, feljáró, járda eltakarítva, így,hogy nincsen meló vele, már tetszik.

RoyalFlush@ Lassan érkezik a kép a megabrutál fámról ;)

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 43 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.