Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 43 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#23651) I_Am válasza tiv83us (#23649) üzenetére


I_Am
veterán

Miért, ha nem robbant volna fel, akkor Te is végig ott lettél volna a bulin?

Amugy nem lehet, hogy megfözted a motort? Olyankor szokott a vízcső elszállni, jó nagy hanggal.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#23652) REDeath


REDeath
őstag

hi

van aki nemrég szöszmötölt nyelvvizsgával? Pannon vagy Origo ITK ? a feladatoakt néztem meg ilyenek, csak nemtom melyik szivatós meg ilyenek.

áhh kész, tiszta szivás ez a továbbtanulós dolog :( őszi vizsgákat lekéstem zépen, most februáriakat szerintem már nemis tom csatolni a jelentkezésekhez (amiket nem is tudom hogy hova megyek) szóval vagy nagyon elkúrtam hogy ősszel nem mentem, vagy utólag kell csatolnom vagy nemtom.

ehh na mindegy, elsírtam a gondomat :)

szerk: úgyérzem ősszel kellett volna. elkúrtam

[ Szerkesztve ]

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#23653) EQMontoya válasza tiv83us (#23648) üzenetére


EQMontoya
veterán

- Miért van a medve bundában?
- ???
- Mert esőkabátban hülyén nézne ki.

Csak hogy örülj. bocs, hajnal 2kor semmi értelmes nem jut eszembe. mondjuk a nap vicce ez a cikk, de ehez itthon kell élni :D

REDeath: igen, Cambdridge felső volt nyáron. arról mesélhetek, ha érdekel.

[ Szerkesztve ]

Same rules apply!

(#23654) tiv83us válasza I_Am (#23651) üzenetére


tiv83us
veterán

Nem, valami gaz volt a radiatorral, az osszes fagyallo kiomlott, hatalmas fust kisereteben. Oreg mar a gep, de megcsinaljak.
Nem lettem volna ott a bulin, csajbuli en itthon netezek, sorozok es lassan vizszintesbe is helyezem magam, hogy holnap sikeruljon felkelni!

Joejt Nektek!

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#23655) bambano válasza I_Am (#23643) üzenetére


bambano
titán

Ezt ígérte, megtartotta :)

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#23656) REDeath válasza EQMontoya (#23653) üzenetére


REDeath
őstag

áhh én csak középfok egyenlőre bár ott is olyanokat láttam néhol amiket angolok se használnak na mindegy, annyira csak nem nehéz.

csak boldog lennék ha nem kúrtam volna el. mer ősszel kelett volna. most tavasszal szívás + érettségi + szívás + szívás

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#23657) tiv83us válasza bambano (#23655) üzenetére


tiv83us
veterán

A Next Episodeban egy ketszer ekkora Maker's uveget fogtok latni leamortizalodni kezeim kozott ;] :D

Joejt sracok!

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#23658) CactuS válasza I_Am (#23651) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Mint a Jay és Néma Bobban,mikor Jay vezeti az autót, a motor üvehangon visít, mire a nő megkérdezi,hogy
- Hányadik fokozat?
- Fokozat?...

REDeath@ Engem 2x kaszáltak el Pannon közép írásbelin, mind2x 55% felett voltam 60%tól sikeres. Szóbelim elsőre gond nélkül megvolt. Ráadásul pannonnál ugye a nyelvtan az kevés a sok fordítás+levélírás van, szóval igazából kezdem magam úgy érezni,mint anno akik a Rigóban irták....

szek: [link]

Tiv83us@ Neked akkor jó éjszakát, meg szép álmokat, továbbá sok sikert a holnapi naphoz :)

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#23659) I_Am válasza tiv83us (#23657) üzenetére


I_Am
veterán

Jó éjt Neked is!

Én megyek megnézem a Kingdom-ot, meg a Madagaszkáros Pingvinek Karácsonyát. :DDD

Cactus: meg az apáca, és hát ugye tanulták mit kell csinálni ha stoppolnak és felveszik őket. :D

[ Szerkesztve ]

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#23660) CactuS válasza I_Am (#23659) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

A könyv szerint kell élni :DDD Mondjuk én sose láttam ilyet sajnos a Mekiben.

(és, ne feledd a pingvin szabályt: "Sose ússz egyedül!")

tiv83us@ Bár már alszol, javaslom legközelebbi kipróbálásra ezt ;)

No én is megyek, elindítom szokásos alvós videómat, SG-A személyében, és megpróbálok aludni 1et.

További szép estét mindnekinek!

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#23661) REDeath


REDeath
őstag

jóéjt

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#23662) Józsibácsi


Józsibácsi
csendes tag

hi

valaki el tudna nekem magyarazni, hogyan, miert mukodik az "unban"?

(ha esetleg tudnad, ki vagyok: nem, nem kerek, csak megmosolyogtato a dolog)

koszonom valaszaitokat

Hozzatok egy démont jól megb*szom a k*rv* anyját

(#23663) Kidus válasza tiv83us (#23657) üzenetére


Kidus
őstag

:(

Assuming Control

(#23664) tildy válasza bambano (#23563) üzenetére


tildy
nagyúr

Nyír. Nyíradony.

a @°˛%+& vigye el, egy kókuszreszelék beragadt a fogaim közé és sehogy se akar kijönni :O

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#23665) tiv83us


tiv83us
veterán

Oh fuck...my head... :O

Csak vicceltem ;] Metalkarcsi vagok, felkeltem, lekuldem huzora ket liter kolat /most megyek ki meg egy gallon tejert :D/.

Jo Reggekt sracok, en asszem visszabujok a parom melle, harom ora mulva megyek dolgozni... :O

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#23666) ladybug válasza tildy (#23664) üzenetére


ladybug
őstag

Fogpiszkáló?

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#23667) Racecam válasza tiv83us (#23639) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Nem voltam itt.
Talán jobb is.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#23668) RoyalFlush válasza CactuS (#23625) üzenetére


RoyalFlush
őstag

én ? ;] :)

Jóreggelt !

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#23669) venember83


venember83
nagyúr

Gutten Mojgen mindenkibe!

(#23670) tildy válasza ladybug (#23666) üzenetére


tildy
nagyúr

Az nincs otthon:U
Viszont volt ilyen számítógépes drótos kötöző, beállítottam fogpiszkálónak :DDD
Hülye kocka :DDD

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#23671) Viszlát válasza tildy (#23670) üzenetére


Viszlát
addikt

Megfelelő formában az a drótocska kitűnő fülpiszkáló is :D
Lehet ezt nem kéne megosztanom, de talán hasznos lesz valakinek.... :DDD

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#23672) Sipi16 válasza Viszlát (#23671) üzenetére


Sipi16
senior tag

Találékony a magyar...
Amúgy mindenkinek Jóféle reggelt!

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#23673) klambi


klambi
addikt

erről ki tud valamit tényleg igaz vagy ez mi??(előre szólok marhaság!!)[link]

[ Szerkesztve ]

"Mond szépen angolul: Gyors róka!"

(#23674) venember83


venember83
nagyúr

Nem tudja valamelyik elvetemult offolo, hogy melyik bill-kombinacio hatasara minimalizal le a win xp minden futo programot s mutatja meg a desktopot? Nem akarok ilyen idiota kerdessel win xp topikba irni :B Kosz.

(#23675) klambi válasza venember83 (#23674) üzenetére


klambi
addikt

nekem a windows gomb a billen és mellé az m-gombocska!

"Mond szépen angolul: Gyors róka!"

(#23676) venember83 válasza klambi (#23675) üzenetére


venember83
nagyúr

Kosz szepen, mukodik! ;) Eszek is akkor egy bejglit az egeszsegedre :)) Eredetileg gondoltam sorozok, dehat kakao utan talan hanyagolom a soricillint.

[ Szerkesztve ]

(#23677) klambi válasza venember83 (#23676) üzenetére


klambi
addikt

;) jóétvágyat

"Mond szépen angolul: Gyors róka!"

(#23678) ádyz


ádyz
addikt

Pálinkás Jóreggelt! :D

Nemsokára elviszik a tápot.... :)) :D

[ Szerkesztve ]

(#23679) Csyppa válasza bambano (#23555) üzenetére


Csyppa
senior tag

Ez igaz, de szerintem egy ilyen kisebb, nyitott traktorral ment, mert annek olyan kabriós fílingje van :DDD

Ahhoz nem rakhatsz hozzá 8 fejes váltvaforgatós ekét :)

"Basically, a computer is a very fast moron."

(#23680) EQMontoya


EQMontoya
veterán

jóreggelt. jelentem, linux alá se tudnak az emberek programozni :( minden szerveren futó aplikációt restartolva a ramhasználat visszaesett kb a negyedére...

Same rules apply!

(#23681) venember83 válasza EQMontoya (#23680) üzenetére


venember83
nagyúr

Az emberek tudnak programozni? :Y Mert tudtommal nem, max probalkoznak.

[ Szerkesztve ]

(#23682) tildy


tildy
nagyúr

Ha van valaki pesti akkor segítsen! Kénevenni praktikummal egy telót , telóbeszámítással, de az idei keretemet már felhasználtam :B :B

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#23683) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Jóreggelt ! Miaz a linyux, mijaza szerver ? Programot én is szoktam csinálni, ha a kocsmábamenés programnak számít. :U

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#23684) RoyalFlush válasza ádyz (#23678) üzenetére


RoyalFlush
őstag

oszt akkor mit fogsz reggelizni ? :DDD

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#23685) Sipi16 válasza tildy (#23682) üzenetére


Sipi16
senior tag

Pesti vagyok... Egy évbe hányat lehet venni?

I_am: Akkor bukó mert 2 hónapja vettem. :(

[ Szerkesztve ]

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#23686) EQMontoya válasza venember83 (#23681) üzenetére


EQMontoya
veterán

hát, van benne valami...

Same rules apply!

(#23687) I_Am válasza Sipi16 (#23685) üzenetére


I_Am
veterán

1-et

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#23688) tildy válasza Sipi16 (#23685) üzenetére


tildy
nagyúr

Sajnos csak egyet:( Én nemrég vettem faternak, de egyik barátnőm (keresztfiam anyukája) megkért vegyek már neki is... Adott telót is, hogy számítassak be:(

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#23689) ádyz válasza RoyalFlush (#23684) üzenetére


ádyz
addikt

Valami töményet! ;]

(#23690) EQMontoya válasza I_Am (#23687) üzenetére


EQMontoya
veterán

én nem vettem kb 4 éve, mert a pannon ilyen téren kötchög homoszexuális banda. független teló rulz.

Same rules apply!

(#23691) CactuS válasza tiv83us (#23665) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Jó reggelt!

Ahh, kaukázusi kefírt igyál rá, az nekem mindig jót tesz ;)

EQMontoya: Miért a vodások/magentások függetlenül adják a kártyás telóikat?

23668,RoyalFlush: Naná, alap :DDD

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#23692) I_Am válasza EQMontoya (#23690) üzenetére


I_Am
veterán

Nekem ne mond. Soha nem volt a nevemen Pannonos telo, sem elöfizetés sem semmi.

De feketelistás vagyok és nem tudják kideríteni miért. :D Egyszerűen semmi nincs az adatbázisban az előzményekről, csak annyi, hogy feketelista.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#23693) venember83 válasza I_Am (#23692) üzenetére


venember83
nagyúr

Akkor a gloriat sem ok varazsoltak a fejedre...

23694: most oszinten, jobbat vartal? Ugyan...

[ Szerkesztve ]

(#23694) I_Am válasza venember83 (#23693) üzenetére


I_Am
veterán

Ez nagyon gyenge volt... ;] :P

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#23695) philoxenia válasza venember83 (#23693) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Azt is írhattad volna,
" Látod ők tudják, mégse vagy egy angyal"
Pannonnál egyébként előfizetéssel egész jó áron lehetett telót kapni régebben, de most már ott is a részletfizetéses konstrukció dívik. :(

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#23696) venember83 válasza philoxenia (#23695) üzenetére


venember83
nagyúr

Essejobb. :o

[ Szerkesztve ]

(#23697) Bash válasza tildy (#23688) üzenetére


Bash
őstag

Akkor úgy látom ez nem csak nálunk divat, T-Mobile-nál már elég régóta feketelistán vagyok, azonnal törlik a rendelésem. Nem értem, hogy miért korlátozzák az embert, pedig ebben az évben is csak 28 feltöltős telefont vettem tőlük. :(

http://bashtravel.com/

(#23698) tildy


tildy
nagyúr

Boldog névnapot genetikailag daliás Jánoska barátunknak, és midnen Jánosnak is:U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#23699) CactuS válasza I_Am (#23694) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Azért látszik rajtad, hogy azóta sem tudsz rendesen aludni,gyötör a gondolat álmaidban, hogy fekelsitán vagy,mi? (Ez se jobb, de még kómás vagyok, meg aztán csak hozom a szinvonalat :DDD)

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#23700) philoxenia válasza venember83 (#23696) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Viszont igaz. ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 43 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.