Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 43 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#23851) tiv83us válasza tiv61us (#23839) üzenetére


tiv83us
veterán

"ellentetben velunk aki ugye hadatuzentunk amerikanak
hehe"

Ez tetszett a legjobban :DD

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#23852) tiv83us válasza tildy (#23842) üzenetére


tiv83us
veterán

Szal ha Hitlerek nyernek, akkor ok a "jo oldal" :F

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#23853) tiv83us válasza venember83 (#23844) üzenetére


tiv83us
veterán

Ja, ha nem dobjak le a bombat, valoszinu jelenleg oroszul vagy nemetul beszelnel.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#23854) bambano válasza tiv61us (#23839) üzenetére


bambano
titán

Nem is nyert háborút Amerika a 2. vh meg az 1. öböl után...

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#23855) bambano válasza tiv83us (#23853) üzenetére


bambano
titán

szerintem válasszuk szét két kérdésre: mi van, ha nem dobnak le egy bombát se és mi van, ha a másodikat már nem dobják le.
Meg ha igazak a történelmi elemzések és az a bomba már nem is igazán japánnak szólt, akkor elnézték vagy 15 ezer kilométerrel az irányzékot...

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#23856) tiv61us válasza tildy (#23842) üzenetére


tiv61us
őstag

szoval hitler e s szalsy volt a jooldal/?
ne viccelj mar

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#23857) tildy válasza tiv83us (#23852) üzenetére


tildy
nagyúr

A sajat szemszogukbol talan igen.

Nem hiszem, hogy a jo oldalban nincs rossz, ahogy a rosszban sincs valami keveske jo.
Csak hogy peldat mondjak: V2, es a raketatechnologia

tiv61us: miert forgatjatok ki a szavaim?
Mondtam ilyet?
Nem.
Gondoltam?
Nem.

Egyszeruen csak hanyingerem van attol , hogy az amerikaiak azt hiszik mindig, hogy ok a jok, es a jooldalon cselekednek. Szerencsetlen modon felreerthetoen reagaltam, mikozben csak ezt akartam kozolni.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#23858) tiv61us válasza bambano (#23854) üzenetére


tiv61us
őstag

aze kellettek OK ott a szomszdban szerbiaban....

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#23859) tiv61us válasza bambano (#23855) üzenetére


tiv61us
őstag

de az elobb meg azt mondtad magyarok csinaltak
szerinted kirakati disznek?
vagy akkor most hogy?
most akkorbuszke vagyok, hogy a magyar milyen oks, az amerikai meg ledobalja a barom

[ Szerkesztve ]

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#23860) Racecam válasza tildy (#23848) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Az utóbbi évekbenkülönösen nő a lemaradásunk.
Szóval az ilyen urban legendek jól hangzanak, csak nincs valóságalapjuk.
(Persze a kiemelkedő tehetséges még itt is, így is megtalálják a saját útjukat.)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#23861) tiv83us válasza tildy (#23857) üzenetére


tiv83us
veterán

tildy, te most szepen elfilozofalgatsz, de tulajdonkeppen a semmirol beszelsz.

Most teljesen objektiven nezve reszemrol a dolgokat, ha"butterfly-effect" modon sikerulne ujrajatszani a vilaghaborukat, ugy, hogy amerika nem lep kozbe, kivancsi lennek az eredmenyre,
Ettol fuggetlenul nem mondom, hogy mindig helyesen cselekszunk, sot az utobbi evekben egyre tobbet hibazunk, de azer mer ne izehoze. :U

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#23862) venember83 válasza tiv83us (#23853) üzenetére


venember83
nagyúr

Mar reg beke volt Europaban mikor ledobtak az atomot, innen kezdve nem tudom mi ertelme japant es Europat egy kalap ala venni.

tiv61us: "sok embert aldozott hogy europa rendbe lehyen" - de azok mint most is Irakban es Afganisztanban, senkihazi amcsik voltak, ok meghaltak a haborubol pedig gazdasagilag nyert az Egyesult Allamok illetve sok magas beosztasu ember, akik basztak harcolni. Azota is amerikai segget nyal Nyugat-Europa s szegyenszemre Japan is.

[ Szerkesztve ]

(#23863) tildy válasza tiv83us (#23861) üzenetére


tildy
nagyúr

Te viszont olyat adsz a szamba, aminek meg a feltetelezese is durva.

tiv61us: „A történelemkönyveket a győztesek írják, a történelmet az idő írja, reméljük az idő egyszer utoléri önmagát”

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#23864) tiv61us válasza tildy (#23857) üzenetére


tiv61us
őstag

nem forgatjuk
azt mondtad a gyoztesnek van mindig igazuk
hat talan IIVH utan ezt megengedhetjuk kijelenteni
foleg ha az amerikaiak oldalarol nezzuk
remelem lattad ryan kozlegenyt
es nekik eleg lett volna japanal foglalkozmi
mer ugyan mi hadat uzentunk, de ugye senki nem golndolta, hogy horty vagy akar hitler elkezd ide hajokazni
szoval ovatosan
amerikanak vannak erdemei is es sok embert aldozott hogy europa rendbe lehyen
es igen taalan vietnam kellett volna
irak kellett, csak hamarabb ki kellet volna jonni

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#23865) tiv61us válasza tiv83us (#23861) üzenetére


tiv61us
őstag

az oroszok megszaltak volna egesz europat
ennyi

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#23866) bambano válasza tiv61us (#23858) üzenetére


bambano
titán

Minek? Lufira lődözni? Kínai nagykövetséget renoválni?

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#23867) bambano válasza tiv61us (#23859) üzenetére


bambano
titán

Nemnem. Azt gondolom, hogy Amerika nem annyira jó, mint amennyire az ott élők hiszik és Magyarország nem annyira rossz, mint amennyire az itt élők hiszik. Jobb szeretnék a középúthoz közelebb álló véleményt, mint azokat a full szélsőségeket, amiket ph!/logoutos topicokban olvasni lehet.

Mindenkinek szíve joga eldönteni, mit szeret és hol él, de ideális esetben ezt a döntést objektíven hozza meg.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#23868) tiv61us válasza bambano (#23866) üzenetére


tiv61us
őstag

ember ott oltek egymast az emberek halomra
europa meg nezett ki a fejebol

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#23869) venember83 válasza tiv61us (#23865) üzenetére


venember83
nagyúr

newsflash: meg is szalltak ;) Meg Nemetorszag fele is az oveke volt.

23867: egyetertek.

23870: Berlinnel tovabb? Mert hova kellett volna meg menjenek?

Megjegyzem Amerika inkabb a gazdasagi stabilitas es a szovjet uralom megallitasa miatt szallt be, nem azert, hogy Europa segget vedje. Feltette a piacat, ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#23870) tiv61us válasza venember83 (#23869) üzenetére


tiv61us
őstag

de tovabb nem jutottak:)

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#23871) bambano válasza tiv83us (#23861) üzenetére


bambano
titán

Ha Amerika nem lép közbe, akkor nem 56 után jönnek be az oroszok, hanem 45-ben és maradnak is. 11 évvel tovább maradtak volna. Előbb-utóbb úgyis leráztuk volna őket, mint ahogy a tendencia az, hogy az ilyen leigázott államok előbb-utóbb felszabadulnak. Ettől még tisztelet azoknak, akik itt haltak meg és valójában semmi közük nem volt hozzá.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#23872) tiv61us válasza bambano (#23867) üzenetére


tiv61us
őstag

figyelj ha itt megemlitem honnan jottem mindenki boldog vigyorog, kedves, sok sikert kivan
ha otthon megemlitem, hogy amerikai vagyok, akkortudatlan hamburgerzabalo kocsog neger es indianirto vagyok
na ez a kulonbseg

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#23873) tildy válasza tiv61us (#23872) üzenetére


tildy
nagyúr

Ott mindenki vigyorog anelkul is:P ugye.

Tenyleg 56ban hol maradt a jotet lelek amerika?
Vagy csak ott szol kozbe, ahol erdeke kozbeszolni?
Nem vagyok amcsiellenes, egyaltalan nem, de a mellveregetes, a mi vagyunk a fasza gyerekek, blabla (ez jon le a szavaitokbol), no ez nekem nem jon be, mitobb gyanakodva figyelem az ilyet. :U

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#23874) bambano válasza tiv61us (#23872) üzenetére


bambano
titán

Mert ott mindenki olyan, mint te, jött valahonnan és alig telepedett le. Itt meg 1100 éve élünk és az amerikaiak innen mentek el.

A folyamatos "keep smilinget" meg kiábrándító képmutatásnak tartom, akkor is mosolyognak rád, ha legszívesebben letépnék a fejed.

Szerk:belegondolva, hogy pl. a Wada-t az usa pénzeli és elsősorban azért pénzeli, hogy a saját sportolóit az olimpiákon ne merjék komolyan ellenőrizni, az iparművészeti agyagedény kifejezés nem teljesen alaptalan... és még sok-sok példát lehetne sorolni.

[ Szerkesztve ]

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#23875) Janoska26


Janoska26
addikt

hűha úgy látom hogy mingyá kitör a harmadik világháború :U :DD egy cseppet nem figyelek oda, oszt máris megy a vita, szeressétek egymást gyerekek tuggyátok, mindannyian az Úr gyermekei vagyunk :B csak hát Én ugye genetikailag daliásabbra sikerültem kissé :U :DD

(#23876) tiv61us válasza bambano (#23871) üzenetére


tiv61us
őstag

jo most ne menjunk bele Jaltaba meg stb.
az amcsik partraszalltak
kellettek
japan orok kerdes, de egy teny amerika nem szereti ha rangatjak a bajuszat
lsd. szept. 11 es irak
perl harbor es japan stb.
mert nem szeretjuk
es megtehetjuk, hogy nem szeretjuk, de ettol meg a jugoszlav valsag innen kerult megoldasra, a vilag masik felerol

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#23877) csapos2 válasza venember83 (#23869) üzenetére


csapos2
addikt

Ne szerkesztgessél már annyit, nem lehet így normálisan olvasni. ;))

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#23878) bambano válasza tiv61us (#23876) üzenetére


bambano
titán

Azt minimum lehetne vitatni, hogy mire volt jó Nagaszaki. A 9/11 meg korrekt, a Bush család meg a másik család ellátta mindennel az Usát, amire szüksége volt. Terrorista ellenes eszközökkel, meg terrorizmussal, hogy használni is lehessen.

Az meg szemellenzős vélemény (és téves is), hogy a jugoszláv válság meg van oldva. Ha meg nincs megoldva, mert nincs, akkor a világ túlvégéről sincs megoldva.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#23879) tiv61us válasza tildy (#23873) üzenetére


tiv61us
őstag

nagyon jol tudod, hogy akkor volt a suezi valsag egyreszt
masreszt abban a legkorben europa kozepebe bemenni egy kommunista diktaturaba
hat nagy bajok lettek volna
meg technikailag is megoldhatatlan volt
eleg nehez lett volna repulogepanyahajot odairanyitani
vietnamra aszongyatok me mentek
ide me nem?
el kell donteni

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#23880) CactuS válasza tiv61us (#23876) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Azért a szept 11. nem egészen egyértelmű, volt jópár feltételezés, hogy nem volt annyira váratlan a dolog, mint,ahogy azt elsőre tálalták (arról nem is beszélve,hogy szept 11. már egy jó indok volt az amerikai csapatok mozgósítására)...,de szerintem ez a melyik a f@szább nemzet dolgot hagyjuk,mert csak flame lesz belőle :B

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#23881) bambano válasza tildy (#23873) üzenetére


bambano
titán

Nekem mindegy, hogy hány milliárd dollárt költenek biometrikus adatbázisra, meg mekkora világméretű lehallgató rendszert üzemeltetnek. Az is rendben van, hogy ezt az emberek elfogadják, ilyen-olyan okokból. Csak ezt ne nevezzük se szabadságnak, se demokráciának és akkor minden oké.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#23882) tildy válasza tiv61us (#23879) üzenetére


tildy
nagyúr

Mondjuk mert esetleg igeretet tettek ra?
Keveset tudni igazan errol az idoszakrol, de talan lehet benne valami, ha tobb helyrol is hallani....

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#23883) bambano válasza CactuS (#23880) üzenetére


bambano
titán

Aaaa, 9/11 annyira meglepte őket, hogy még volt idejük előtte egy-két jólirányzott részvényvásárlást elintézni...

Meg a híres film, ahogy Bush bambán néz, amikor a fülébe súgják a híreket... Igen sok értékes időt veszítettek azzal és igen sok emberéletbe került az...

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#23884) tiv83us válasza tildy (#23873) üzenetére


tiv83us
veterán

"Tenyleg 56ban hol maradt a jotet lelek amerika?"

Megis mit vartal, megjelenunk 500 F-16-ossal es legyaluljuk Europat?
Nem, ehelyett befogadtunk 3-400.000 magyar menekultet a halal elol. Ott volt a "jotet lelek Amerika...".

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#23885) tiv61us válasza tildy (#23882) üzenetére


tiv61us
őstag

nem tettek
urban legend
szabad europa adio mondott ileneket de hivatalos amerikai politka sose
csak a pontossag kedveert

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#23886) Bubu79 válasza Racecam (#23860) üzenetére


Bubu79
addikt

Nem csak a felsőoktatásban ez a tendencia - pár éve beszéltem a volt szakközépiskolai oktatómmal, Ő mondta azt, hogy amióta áttértek a világbanki képzésre egyre süllyed az oktatás színvonala.

Lassan ott tartanak, hogy a kikerülő elektronikával foglalkozó "szakemberek" nem tudnak rendesen forrasztani, mert a gyakorlatiasabb képzés helyett olyasvalamit kényszerítenek rájuk, aminek vajmi kevés köze van a szakmához.

Mintha szándékosan butítanák a képzést...

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#23887) ádyz


ádyz
addikt

Unatkozom, nem tudtok valami jó filmet?
Mellesleg:Várom a jelentkezőket! :B

(#23888) bambano válasza tiv83us (#23884) üzenetére


bambano
titán

Az f-16-ost később fejlesztették ki :P

De mondhatták volna hitegetés helyett, hogy mindenki maradjon a seggén, akkor nem reménykedtek volna annyit...

Ez az egyik legnagyobb baja a mostani usa külpolitikának, azt hiszik, hogy csak az amerikai verziójú demokrácia az egyetlen lehetséges megfelelő államforma, ezt terjeszti a cia, a földalatti mozgalmak, az usaf és a navy légiereje is. Ha nem megy szépszóval, jönnek a b-52-esek.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#23889) tiv83us válasza bambano (#23883) üzenetére


tiv83us
veterán

Igen, tudjuk, a kormany tervelte ki, inside job...stb. Innentol kiszallok, mert mar mosolyra fakasztoan komolytalan :)

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#23890) tiv61us válasza bambano (#23883) üzenetére


tiv61us
őstag

gondolom te rogton levagtad volna, hogy elteritettek nem tudjuk hany utasszallitot es az egyik mar beleszallt a WTC-be
ezt ualo
9/11-e is marika felelos
ezt mar 12-en reggel megmondta csurk
azota ezt szajkozza a sok...
nem tudom minek nevezzem
3000 ember halt meg..
oh haggyuk megyek melozni

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#23891) bambano válasza tiv61us (#23885) üzenetére


bambano
titán

Ezt az ukrajnai narancsos forradalom idején sem az amerikai nagykövet olvasta be a tv-ben, hanem cia titkosügynökök intézték az utcákon.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#23892) tiv61us


tiv61us
őstag

ja es meg valami
akkor is mi vagyunk a legnagyobbak
a legszebbek es a legokosabbak ;]

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#23893) tiv61us válasza bambano (#23891) üzenetére


tiv61us
őstag

bevallom ukrajnai ugyet nem ismerem
narancsrol meg szegfurol hallani se akarok
boldog uj evet mindenkinek

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#23894) kicsitomi88


kicsitomi88
őstag

pont tegnap beszeltunk errol asszonnyal, itt van egy kis monolog skyperol:

[2007.12.26. 23:45:59] t_cseh: mano lefekudt
[2007.12.26. 23:46:03] t_cseh: en meg most a gepnel vok
[2007.12.26. 23:46:12] t_cseh: de mielott elaludt atbeszeltunk par dolgot
[2007.12.26. 23:46:15] t_cseh: toribol

---

otthon allandoan azt hallja, h hulye amerika mindenbe beleszol
[2007.12.26. 23:47:41] t_cseh: meg h koreaba is meg vietnamba is csak a penzert mentek
[2007.12.26. 23:47:47] t_cseh: meg h allandoan ezt csinalta
[2007.12.26. 23:47:54] t_cseh: mondom kislany, hagy meseljek egy kicsit
[2007.12.26. 23:48:12] t_cseh: pl multkor naluk voltam es az anyja eppen amerikat szidta h mindenbe beleszol
[2007.12.26. 23:48:25] t_cseh: en meg mondtam neki, h en ennek vhol nagyon orulok
[2007.12.26. 23:48:30] t_cseh: es inkabb mint hogy ne
[2007.12.26. 23:48:46] t_cseh: full kiakadt meg minden h mit kepzelek meg h akkor is rohadt amerika
[2007.12.26. 23:49:19] t_cseh: aztan mondtam neki, h ezt mondja annak a kismamanak akinek a csetnikek jatszasibol kilottek az ujszolott csecsemojet a keze kozul meg levagtak a mellett
[2007.12.26. 23:49:25] t_cseh: es ez a kocsog amerika meg nem hagyta tovabb
[2007.12.26. 23:49:47] t_cseh: meg h mano mondta h apja mondta h koreaba meg vietnamba is a penzert mentek
[2007.12.26. 23:50:04] t_cseh: en meg felolvastam neki a szintiszta egymasbol kovetkezo tenyeket
[2007.12.26. 23:50:09] t_cseh: h h alakult ez igy
[2007.12.26. 23:50:27] t_cseh: es aztan mondta h lehet ezt tobbfele oldalrol is szemlelni, mert h az apjaek amerika ellenesek
[2007.12.26. 23:51:13] t_cseh: mondom ok, de az gondolon teged nem erdekel h korea eszaki oldalan egy kim dzsong il nevu vadbarom orszagaban meg 2007ben most is fogyatekos ujszulotteket azonnal megolik
[2007.12.26. 23:51:31] t_cseh: es ez a buzi amerika nem hagyta elterjedni ezt a kommunistanak csufolt diktaturat a szigeten
[2007.12.26. 23:52:00] t_cseh: es vmilyen szinten nem hagyta eldolni a hidedhaboruban levo kenyes egyensulyt kelet es nyugat kozott
[2007.12.26. 23:52:16] t_cseh: most egy kicsit atgondolta, h vkik nagy hulyeseget beszelnek otthon :)

90 87.5 87.8 87.5

(#23895) venember83 válasza tiv61us (#23879) üzenetére


venember83
nagyúr

Okokat a legkonnyebb talalni ;)

(#23896) bambano válasza tiv61us (#23890) üzenetére


bambano
titán

Ha Bush időben riadót fúj, akkor a Pentagont szerintem meg lehetett volna menteni. Az első gépet nyilván nem, a másodikat se biztos, de a többit lelőhették volna, mielőtt célbaér.

Én "levágtam volna". Az alatt a 6-7 perc alatt, amíg az oviban totojázott, a földre lehetett volna parancsolni az utasszállítókat, fel lehetett volna küldeni néhány awacsot meg a teljes nemzeti gárdákat. Mind. Onnan kezdve amelyik gép nem repülőtér felé megy, azt durr.

Nem értem. Ha én egy amerikai országúti rendőri ellenőrzésnél valamit nem jól csinálok, szemrebbenés nélkül lelőnek, pedig se bizonyíték, se tárgyalás. A rendőr saját véleménye szerint kiértékelt szándék alapján lő le. Ha szétgyakták a wtc két tornyát, az elég világos és egyértelmű szándék lett volna, kár volt tétovázni.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#23897) bambano válasza tiv61us (#23892) üzenetére


bambano
titán

Majd csinál Irán, az oroszok meg a kínaiak euró alapú olajtőzsdét és akkor nagyot foktok bukni. Nem végzeteset, de az nagy zakó lesz.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#23898) kicsitomi88 válasza bambano (#23896) üzenetére


kicsitomi88
őstag

A pentagonon egy 5 meter atmeroju lyuk lett valamint egyetlen boeing maradvany sem volt a helyszinen, egy arva repulogep nem ment akkor a pentagon kozelebe. ;)

90 87.5 87.8 87.5

(#23899) bambano válasza tiv83us (#23889) üzenetére


bambano
titán

Hol látsz te olyat tőlem, hogy a kormány? A két család.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#23900) bambano válasza kicsitomi88 (#23898) üzenetére


bambano
titán

Az, hogy a Pentagont nem támadták meg repülővel, még annyira sem hiteles összeesküvéselmélet, mint az, hogy a két családnak köze volt egymáshoz. Ez utóbbiról legalább fénykép van.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 43 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.