Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#994) LOTR válasza LOTR (#989) üzenetére


LOTR
addikt

részben el is felejtettem és részben nem is volt miről írni a sorozat jövőjével kapcsolatban, mert az előzetes találgatásokból eddig kb semmi nem jött be, és a nyári Comic Conon sem voltak különösen nagy bejelentések (én legalábbis nem olvastam róluk)

a 13. évad záró részei a Michael témával jó alapot adtak a 14. évadhoz, tehát azt már most látjuk, hogy ez a fő irány, de én azért remélem, hogy ez az Empty-s szál is visszatér még a sorozatba valamikor

mivel a mostani, legutolsó epizód (Episode aired 15 November 2018) volt a 300. - egy korábbi cikkben még mást említettek, hááát nem tudom ki számolta azt ki... - a lényeg, hogy biztosan lesznek még részek és nem a 300. a záró, sőt olyannyira, és ez viszonylag "új" hír -itt a topikban mindenképpen-, hogy a főszereplők vállalnának akár még több évadot is
egy 'helyzet' azért van, Jared Padalecki ugye Texasban él és ha jól tudom Jensen Ackles is, a forgatások meg Kanadában vannak, így ez a 22-23 rész/évad miatti munkálatok túl hosszúak, ennyit már nem akarnak távol lenni a családtól, így most terv szerint 15-20 rész közötti évadot terveznek, de ezen még gondolkodnak, hogy sikerül kivitelezni
a készítők nyilván minél hosszabb évadokat akarnak, azt mondták, hogy minimum 15 rész kell egy évadba, de inkább 18 vagy 20, és az imdb is 20 részt mutat jelenleg (de azért nem lennék biztos, hogy a jövőben ez nem fog még változni), állítólag év végéig erről is megegyeznek

a cikkeket, amiket korábban olvastam nem keresném vissza, így jobb forrást most hirtelen nem sikerült linkelnem: [link]

Wayward Sisters spin-offról semmi hír, de állítólag még nem is mondtak le róla, mindenesetre az eredeti sorozatban még fognak szerepelni a lányok [link]

[ Szerkesztve ]

One Ring to rule them all

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.