Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#41) alz


alz
újonc

Sziasztok!
Az Odaát 1. évad zenéjét keresem, egy ismerősömnek lenne meglepetés...Hol lehet hozzájutni, tudja vki? Vagy ha meglenne vkinek, át tudná küldeni? (alz@freemail.hu)
Előre is köszönöm!

Bob

(#42) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

S03E05 - Sam bedurvul a végén
Várom már a következő részt.

(#43) S e t h


S e t h
nagyúr

Most találtam rá erre a sorozatra és a fotelbe szögezett.Tudtam , hogy volt ilyen sorozat vmelyik adón de nem foglalkoztam vele mert későn ment.
Ledöbbenve látom ,hogy már a második évad fut nálunk, én meg jelenleg a harmadik rész után vagyok túl és még azt sem tudom miként fogom megszerezni a többit.
A lényeg--nagyon jó sorozat!!!!

De még a Heroes a nonpluszultra! :DD

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#44) rien


rien
senior tag

3x05-ig behoztam a lemaradást..........ezen utolsó rész kivételével kib....tt jó volt mind :R

Heroes :F lehet egyedül vagyok vele, de nekem az 1. évad utolsó harmada nagyon nem jött be

----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

(#45) Calibos


Calibos
addikt

Lesz 4-ik Évad :F

(#46) (Kolombusz) válasza Calibos (#45) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Nemrég kezdődött a harmadik. :U
Elég jó a nézettség, úgyhogy szerintem, ha tudja tartani a szintet, akkor lesz majd negyedik is.

(#47) Calibos


Calibos
addikt

2-ik évadot nemrég néztem meg újból...

(#48) S e t h


S e t h
nagyúr

Priviben tudna vki segíteni ,hogy miként tudnám megnézni a második évadot?Nem igazán találok megfelelő helyet ahol seeder is van.(nálunk egyáltalán lement a második évad?)

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#49) (Kolombusz) válasza S e t h (#48) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Most kezdte el adni az RTL klub péntek esténként.

(#50) S e t h válasza (Kolombusz) (#49) üzenetére


S e t h
nagyúr

hát remélem megtalálom majd, köszi

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#51) rien


rien
senior tag

Keresem a 8-ast mémincsmá :DDD hát december 13. a köv.rész :(((
Viszont nagyon jó a címe: A Very Supernatural Christmas :D

Ep06-07 jó volt, bírom ezt a Belát, biztos összejönnek Deannel, a vad sex már belett ígérve :)
Mekkora duma volt már amikor Gordon mondja, hogy Sam az antikrisztus azért keresi erre Bela: "Erről már én is hallottam....egy jó barátomtól a húsvéti nyuszitól, akinek a fogtündér mesélte"

----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

(#52) (Kolombusz) válasza rien (#51) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Nekem nagyon nem jön be Bela.
Mármint a stilusa. Külsőleg igen. De ez a beszólása tényleg ott volt a szeren. :DDD

Nekem Ruby szimpatikus. Külsőleg és belsőleg is.

(#53) S e t h


S e t h
nagyúr

VAn egy olyan megérzésem ,hogy a szőke démon csaj maga Lucifer.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#54) rien válasza (Kolombusz) (#52) üzenetére


rien
senior tag

Na akkor egy kis szemgyönyörködtető ha már epizód nincs: Ruby és Bela. Tényleg nagyon szép mind két csaj, bár nekem Dean jön be nagyon :D na persze Sam se rossz :DDD
Mondjuk jó lenne tudni mit akar igazából Ruby, én nem nagyon akarnám elhinni, hogy ő legyen a főgonosz. De lehet igazad lesz Seth.
A kocsmárosné lányával a szőke csajjal mi lett? nem emlékszem, elég nagy szünetet tartottam a sorozatban és nem ugrik be. Él még?
Na még egy szerintem tök jó videó ínységes időkre.
Írói sztrájkról tudtok valamit, hogy érinti-e a sorozatot?

----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

(#55) (Kolombusz) válasza rien (#54) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Nekem olyan érzésem van amúgy, hogy Ruby meg fogja őket szopatni. De lehet, hogy tévedek.

Viszont szerintem azért szünetel most a sorozat, mert sztrájkolnak az írók.

A kocsmárosné lányának a nevére sem emlékszem már, nem tudom mi történt vele. :B

[ Szerkesztve ]

(#56) Gyusz válasza (Kolombusz) (#55) üzenetére


Gyusz
őstag

Csaknem Jo-ra gondolsz?

Múlt héten fejeztem be a második évadot, összességében szerintem valamivel gyengébb lett, mint az első 22 rész. Persze voltak kiemelkedő epizódok, de valahogy nem tudott mindig kellőképp a képernyőhöz ragasztani. A harmadik évadba egyelőre nem kezdek bele, nem szeretek sorozatrészekre heteket várni.

(#57) rien válasza (Kolombusz) (#55) üzenetére


rien
senior tag

Jaj ne....bíztam benne, hogy csak egy kis téliszünet. De azért remélem jó pár rész már megvan előre :F

Gyusz: Igen Jo :) Valaki??? Él még Jo, többen fonalat vesztettünk :DDD

----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

(#58) Gyusz válasza rien (#57) üzenetére


Gyusz
őstag

SPOILER!

Szerintem Jo még életben van, legalábbis a második évad végén szerintem életben volt. A fogadó ugyan leégett, de mivel nem az anyjával lakott már, ezért elvileg nem esett baja, meg nem is mondták, hogy történt-e vele valami. Asht viszont megemlítik, hogy meghalt.

[ Szerkesztve ]

(#59) (Kolombusz) válasza Gyusz (#58) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

RESP.

Igen, sajnáltam is, mert ő jó arc volt.

(#60) S e t h


S e t h
nagyúr

rein--köszi a videókat, az utolsó, a JOn Bon Jovis nagyon ütős!

A véleményem nekem is hasonló, a második évad nálam is sokkal gyengébbnek tűnt mint az első, de harmadik előtt le a kalappal, nagyon ott van!

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.