Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#45651) FRENK1988


FRENK1988
veterán

Nem nagy szam a mastermindes black friday 😕

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#45652) Traxx


Traxx
őstag

A Mastermindos_SSD-s kérdésem után egy újabb: volna valakinek autós telefontartója, ami egy 5"-os Alcatel Idol 2S-t stabilan megtart? Az lenne a legjobb, ha a kijelzőjét is látnám a telónak, ha néha (bejövő híváskor) kell. Mivel kihangosítva jó hangminősége van mindkét irányba, így olcsóbban jönnék ki, mint egy napellenzőre csíptethető BT-s cuccal :)

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#45653) betyarr válasza Traxx (#45652) üzenetére


betyarr
veterán

a sparban szokott lenni jó árban ilyen (ilyesmi) csipeszes megoldás [link]

(#45654) kriszpontaz válasza betyarr (#45653) üzenetére


kriszpontaz
veterán

1,5$-ért rendeltem Aliexpressről. Egy 4,7"-os Xiaomit nem bír el szegény, csak ha alátámasztod a műszerfallal, ha nem támasztod meg, remeg mint a kocsonya. Mellesleg nagyon kicsi, rövid, szóval szerintem felejtős.

[ Szerkesztve ]

(#45655) betyarr válasza kriszpontaz (#45654) üzenetére


betyarr
veterán

valamelyik akciós topikban vettek,vagy akartak venni az edigitálból BF keretén belül és ott ajánlgatták a spárost,hogy az is olyan és jó is.de gyakorlati tapasztalatom nincsen vele.szóval a fene tuggya. :B :DDD

(#45656) Nirvanus


Nirvanus
aktív tag

Ha már black friday:

Sony Play Station 4 konzol eladó. Cuh-1116A tipusú, fehér, dobozos, garis. Ajándék fém dobozos Batman: Arkham Knight játékkal. 90k.

[iTX-or-GtfO!]

(#45657) Sz. Vezető válasza Fricu (#45590) üzenetére


Sz. Vezető
újonc

Kedves Fricu!

Had legyen nekem is némi hozzászólásom a dologhoz, mert a fórumtárs kicsit elferdítve közölte a tényeket.

A készülékhez a második alkalommal kapott a kedves tulajdonos egy LG Magyarország által kiállított hivatalos szakvéleményt, ami alátámasztja azt a tényt, hogy a készülék mindenben megfelel annak a követelménynek amit a gyártó vállalt.
A készülék több alkalommal is le lett tesztelve kábeles és légi antennával is.
Minden alkalommal a készülék hibátlannak minősült.
Az Aqua tájékoztatta az ügyfelet, hogy nyugodtan viheti független szakértőhöz a készüléket, de a szakértői díj az ő pénztárcáját terheli.
Kedves fórumtársunk erre azt mondta hogy ő nem hajlandó kifizetni a szakértői díjat.
A szervizvezető nem kegyet gyakorolt azzal, hogy azt mondta, hogy elküldi a szakszervizbe a készüléket.
Az sem igaz, hogy az első alkalommal nem járt szakszervizben a készülék.
A készülék első alkalommal is szakszervizben kötött ki és jó hosszú tesztelés után a szakszerviz teszt OK-val adta vissza.
A tárolási díj, amit a kedves fórumtárs emleget való igaz, hogy így van, de azt elfelejtette leírni, hogy ezt az Aqua csak a termék javítását követő első értesítést követő 30. nap után kezdi el számolni.
Barátok közt is ez az idő 1 hónap. Ennyi ideje van az ügyfélnek arra, hogy az értesítést követően elvigye a javított, cserélt, vagy éppen teszt OK-s készülékét.

A 3000 Ft-os bevizsgálási díjat pedig elfogadta a kedves tulajdonos amikor a szervizben leadta a készüléket.

Lehet valótlan állításokat közölni nyilvános fórumon, egy probléma van a dologgal, hogy a másik oldal is olvassa/olvashatja.

Ui: Nem gondolnám, hogy egy nyilvános fórumon kell felkérni bárkit is arra, hogy a hivatalos LG Magyarország által kiállított szakvéleményt megkérdőjelező "mutyi" papírt szerezzen.

(#45658) dui


dui
aktív tag

Eladó PC!

- Cooler Master Elite 335 ház
- Gigabyte Superb 550p (Gigabyte GEP450P-C2) táp
- GIGABYTE GA-H55M-UD2H alaplap
- Creative SB Audigy SE 7.1 hangkártya
- GIGABYTE GF GTX460 OC 1GB 256bit DDR5 videokártya
- Intel® Core™ i5-760 (8M Cache, 2.80 GHz, Turbo Speed: 3.3 GHz) processzor
- Scythe Mugen 2 processzor hűtő
- Corsair Dominator 4GB (2x2GB) DDR3 1600MHz (CMP4GX3M2A1600C90) memória
- KINGSTON 120GB SSDNow V300 SATA3 2,5" (2 év garancia) SSD

Csak egyben eladó, részletekért privát üzenet!

(#45659) Tamás9x válasza Sz. Vezető (#45657) üzenetére


Tamás9x
őstag

Kedves idegen ki is ön?
Fricu kollégának szíve joga egy fórumon taglalni a valós vagy valótlan véleményét, szólásszabadság van.
A szervízvezető eleget tett a kérésnek hogy összehasonlítsa egy original termékkel a jelenlegi terméket? (nem mérvadó csak érdekelne, már ha egyáltalán történt hasonló felkérés)

https://www.youtube.com/@kisstontour

(#45660) Sz. Vezető válasza Tamás9x (#45659) üzenetére


Sz. Vezető
újonc

Kedves másik idegen !

Miért számít az hogy ki vagyok. Az számít, hogy kedves Fricu fórumtárs valótlan dolgokat állít és olyan dolgokat oszt meg egy nyilvános fórumon amivel elferdíti a valóságot.
Igen a szervizvezető eleget tett annak hogy összehasonlítsa egy original termékkel, sőt a szervizvezető bevizsgáltatta az LG Magyarország hivatalos márkaszervizével a készüléket.

[ Szerkesztve ]

(#45661) Fricu válasza Sz. Vezető (#45657) üzenetére


Fricu
tag

A VEZETŐNEK:

A privátban történő fenyegetőzést rosszul tűröm!
Főként egy anonim "vezetőtől". Friss regisztrációval...

Ha jól sejtem ahhoz az úrhoz van szerencsém, aki arról akart meggyőzni, hogy biztos a kábel tv szolgáltató a ludas, és egyáltalán ezek a készülékek nem igazán alkalmasak az analóg bemenetről dolgozni.
Arra nem kaptam választ, hogy akkor a régi tv miért jó ugyanarról a kábelről?
És arra sem, hol van állítása leírva a kezelésiben?
Valamint arra sem, hogy milyen paraméterek felelnek is meg milyen követelményeknek?

Én nem bujkálok, vállalom a nevem, nem titkos a telefonszámom, címem, stb.
Állok bármiféle eljárás elé!
Mindent amit leírtam, igaz, bizonyítani tudom, akár a bíróság előtt is!
Menjünk sorba:

LG szakvéleményt se először, se másodszor, semmikor nem kaptam.

Nem állítottam, hogy nem járt a szervizben, azt írtam, hogy hozzá sem nyúltak (a belsejéhez), ez így van.

Most akkor elfogadtam a 3000-es vizsgálati díjat vagy nem? (kifizette a fiam, mert nem tehettem mást).

A tárolási díjjal való fenyegetőzés mindennapos volt.
Édesanyám Pesten él, én Hajdúdorogon (címet megadom, ha kéri), többnyire hét végén látogatom, ezért aztán valóban macerás az ügyintézés. Ezt minden alkalommal elmagyaráztam kollégáinak!

Kitől akartam én kamu papírt szerezni? Én azt kértem, hogy ajánljanak valakit, aki VALÓBAN megnézi a TV-t, és papírt tud adni arról, hogy rossz?
Éppen hogy LG szervizben dolgozó kollégát szeretnék, mert az ért hozzá a legjobban. Így szólt a kérés is!
Honnan veszi (a bátorságot), hogy én hamis papírral akarom az igazamat?
Ki mint él, úgy ítél?

Ha a másik fél visszaolvassa, az nekem csak jó, ha már a boltban nem vettek komolyan.

És mellékelve az átvett "szakvélemény"

Ezek után megköszönve a fórum türelmét üdvözlök mindenkit.

Fricu

(#45662) Nirvanus


Nirvanus
aktív tag

"Regisztrált 2015-11-26 14:45, azaz 0 napja - újonc"
nincs több kérdésem :DD Aki pedig például Tamást "leidegenezi", az szerény véleményem szerint nem ide való. :R

[iTX-or-GtfO!]

(#45663) Fricu válasza Sz. Vezető (#45660) üzenetére


Fricu
tag

Ez már színtiszta hazugság!
Semmilyen összehasonlítás nem volt, holott határozottan kértem.
A válasz az volt, hogy ők erre nincsenek berendezkedve.
Egy alkalommal a fiamnak valóban kipróbálták, de nem az analóg bemenetről, és szó sem volt összehasonlításról!
Én most amúgy minden bemenetet végigpróbáltam, (HDMI, SCART, Analóg, Usb) a hang kicsit eltér ugyan, de kevés, nincs mese.

Fricu

(#45664) Tamás9x válasza Sz. Vezető (#45660) üzenetére


Tamás9x
őstag

Én nem vagyok idegen majdnem mindenki ismeri a másikat személyesen így illene bemutatkozni ;)

A másik dolog, hogy mélyen forgunk az infóban vagyis én tuti, ha valami kis balhé lesz ebből és nem lehet megoldani szépen az piszok nagy negatív reklám, felőlem tuti, mert nemhogy nem fogom ajánlani, még le is beszélem az embereket arról a boltról.
Ez nem fenyegetés isten ments csak a fórum szellemi szintjét próbálom visszasugározni, hogy legyen egy miheztartás a későbbiekben :R

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/@kisstontour

(#45665) Fricu válasza Tamás9x (#45664) üzenetére


Fricu
tag

:R
üdv

Nem is értem őket.
Ez garis készülék, a kár a gyártóé, beszállítóé nem az övék.
Mit kezdjek a kamu papírral, amivel vádolt?
Arra mondjuk kicserélnék egy ugyanilyenre. Mennyivel lennék előrébb (már ha jó a cucc szerintük)?
Ez sem ment még két napot sem.
Teljes agyrém

Fricu

(#45666) Brain75 válasza Tamás9x (#45664) üzenetére


Brain75
senior tag

Azért szerintem ne nyilatkozz mindenki nevében.
Én nem gondolom hogy az a PH szellemi szintje, hogy az egyik oldal állít valamit amire a másik oldal reagál és akkor a másik oldallal szemben üldözési hadjáratot indítunk.

Elég rég óta vagyok tag de én nem ezt a filozófiát vallom a PH-val kapcsolatban.

/LOGITECH Kormány, Játékvezérlő, Hangfal, Egér, Billentyűzet, Dell, Toshiba, Fujitsu, Acer notebookok és minden egyéb elektronikai termék szakszerű, gyors JAVÍTÁSÁT vállalom/

(#45667) szasanyi válasza Fricu (#45665) üzenetére


szasanyi
félisten

Kamu papír? :F Ezt fejtsd már ki pontosan (!) és megmondom mihez kezdhetsz vele. ;)

(#45668) RAVEN59


RAVEN59
tag

Szászok Nyíregyháza vagyok van valakinek eladó PCI expressz videokártyával gyorsan érte mennek halcsontos

(#45669) embe


embe
nagyúr

Na akkor hogy én is hozzászóljak a témához:
keresek 4 magos 775-ös procit, egy MSI P965 NEO-F V2 lapba. Lenne egy pár csere dolog....

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#45670) szasanyi válasza RAVEN59 (#45668) üzenetére


szasanyi
félisten

Te nem beszélni matyar nyelv? :DDD

embe: cserélj PC-t, a gyártók és a kereskedők is azt támogatják! ;]

[ Szerkesztve ]

(#45671) RAVEN59


RAVEN59
tag

Nos nekifutok megegyszer van valakinek videokartyaja elado

(#45672) SG3rg0


SG3rg0
őstag

Samsung SyncMaster EX2220 Ledes monitor ELADÓ.
Érdeklődni privátban!

(#45673) embe válasza szasanyi (#45670) üzenetére


embe
nagyúr

Ez a hülye projekt.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#45674) szasanyi válasza embe (#45673) üzenetére


szasanyi
félisten

Hogy Te miket be nem vállalsz... :DDD Azt említetted, hogy egy Q6600-ra, Q9450-re, stb. a hűtőgépét kell rátennie? No, meg a plusz RAM és dVGA igény is ott van... nem irigyellek. :N

(#45675) embe válasza szasanyi (#45674) üzenetére


embe
nagyúr

Nem bírom azt mondani, hogy hagyjatok már.....
Dvga van HD5770, ramok is.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#45676) Tamás9x válasza Brain75 (#45666) üzenetére


Tamás9x
őstag

Kicsit félreértettél, én csak akkor fogom negatív kritikával illetni ha ebből az illemkódexünket megszegve cirkusz lesz, érdeklem hogy az eddigi és jövendőbeli ügyfeleim is a legjobb szolgáltatást kapják, mert ebből élünk. És sajnálattal azt tapasztalom, hogy a szóban forgó üzlettel több ízben is vannak problémák, a visszajelzések alapján.

https://www.youtube.com/@kisstontour

(#45677) Sz. Vezető válasza Tamás9x (#45676) üzenetére


Sz. Vezető
újonc

.

[ Szerkesztve ]

(#45678) Brain75 válasza Tamás9x (#45676) üzenetére


Brain75
senior tag

Én is olvasom a különböző fórumokat és én is látom hogy vannak problémák, de nem akarok olyanban nyilatkozni amiben nincs tapasztalatom.

Majd lehet egyszer vásárolok náluk és akkor a saját tapasztalatom alapján tudok nyilatkozni, de addig nem.
Sok cégnél vásároltam már és sok cégről tudnék véleményt írni, de azt gondolom hogy én idáig mindenhol tudtam érvényesíteni az akaratomat, ha pedig nekik volt igazuk akkor elfogadtam.

/LOGITECH Kormány, Játékvezérlő, Hangfal, Egér, Billentyűzet, Dell, Toshiba, Fujitsu, Acer notebookok és minden egyéb elektronikai termék szakszerű, gyors JAVÍTÁSÁT vállalom/

(#45679) RAVEN59


RAVEN59
tag

Bocsi telefonról irtam és marhaságokat,már gépközelben vagyok......

(#45680) Sz. Vezető válasza Tamás9x (#45664) üzenetére


Sz. Vezető
újonc

Azt gondolom hogy akinek nem inge ne vegye magára.
És igen csak azért regisztráltam hogy reagáljak a hamis vádakra.
És igen a regisztrációm nincs 1 napos sem, de amit leírt a kedves fórumtárs az nem volt igaz.
Egyoldalúan és kihegyezve lett a dolog bemutatva.
Aki utána akar járni a dolognak nagyon szívesen válaszolok a kérdésekre.

(#45681) Fricu válasza szasanyi (#45667) üzenetére


Fricu
tag

Én ezt kértem tőletek:

ui: nem ismer valaki valakit a Debreceni (pesti, akárhol) LG márkaszervizben, aki megnézné, hogy mi a franc baja van?
A debreceniben voltam még anno, de onnan elhajtottak azzal, hogy külön szerződésük van az Aqua-val, csak rajtuk keresztül fogadják a cuccot, csak akkor tudnak foglalkozni vele, ha LG-s garanciapapírom van, nem Aqua-s.
Kéne egy papír arról, hogy tényleg szar, hogy léphessek tovább mert nem adom fel (még)."

Erre írta az Aqua szerviz vezetője (gondolom, ő) az imént:

"Ui: Nem gondolnám, hogy egy nyilvános fórumon kell felkérni bárkit is arra, hogy a hivatalos LG Magyarország által kiállított szakvéleményt megkérdőjelező "mutyi" papírt szerezzen."

Vagyis ebből ő azt vette le, hogy én "mutyi" papírt akarok, amivel rávehetem őket a cserére.
Nem, nem akarok mutyi papírt, csak azt szeretném, ha valaki tényleg megnézné, és nem csak felületesen, mint tette a pesti LG (bekapcsol, működik, hang is van, lehet növelni-csökkenteni = mi baja az idiótának? Biztos nem tudja kezelni...) és le is írná, hogy a készülék nem jó (nem elég jó).
Az ugyanis nem normális, bármit is mond az LG, ha egy tv-t egy 20m2-es szobában 100%-os hangerőn kell, lehet hallgatni.
Még nekem is kevés időnként, nemhogy a mamámnak (aki 80 éves).

De aki kételkedik: nézze meg bárki a saját bármilyen tv-jét.
Aki csak 100-on tudja élvezhetően hallgatni, szóljon, jövök neki egy sörrel.
Ajánlatom még a VEZETŐ-nek is áll.

Arról nem beszélve: ha nekik van igazuk (és jó a tv) mi a jó fenéért akarnám kicseréltetni velük egy ugyanolyanra immár két éve? Mennyivel lennék előrébb?

[ Szerkesztve ]

Fricu

(#45682) szasanyi válasza Fricu (#45681) üzenetére


szasanyi
félisten

Ááá én azt hittem vmi közokirat hamisításos történek merült fel... ;]

(#45683) wwhy


wwhy
veterán

Előre szólok, h privit nem teszünk közzé, semmilyen formában.

[ Szerkesztve ]

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#45684) Sz. Vezető válasza Fricu (#45681) üzenetére


Sz. Vezető
újonc

Akkor az én verzióm:

Fricu megkapta az LG Magyarország szervizében kiállított szakvéleményt.
Ezt a szakvéleményt az LG Magyarország állította ki. Nem egy sufni LG szerviz hanem a központi márkaszerviz.
El lett küldve a készülék bevizsgálásra és ha kell akkor javításra.
A készüléket az LG Magyarország központi szervize bevizsgálta és adott róla egy hivatalos szakvéleményt.
A kedves fórumtárs most erre a papírra mondja azt hogy ez egy összedobott semmi.
Ennél fentebb már nem lehet menni szakvéleményt kérni.
Ráadásul fizetett is érte az Aqua hogy kiállítsanak egy szakvéleményt, mert hivatalos szakvéleményt abban az esetben ha jó a készülék csak pénzért állít ki az LG. Ennek mindenki utána járhat.
A készülék egy 20m2 helyiségben egy mezei Digitális földi antennával 40-es hangerőn olyan szinten üvöltött hogy nem lehetett mellette beszélgetni, ennek ellenére el lett küldve a központi márkaszervizbe javításra amennyiben rossz.
Nem volt rossz emiatt pénzért adtak egy szakvéleményt róla.
Lehet fogadni független szakértőt 35000Ft-os óránkénti díjért.
Ezt nem fizeti ki a kedves fórumtárs.
ebben az esetben egy lehetőség volt mégpedig a független hivatalos központi márkaszerviz.

[ Szerkesztve ]

(#45685) Nirvanus


Nirvanus
aktív tag

Régi szép idők, mikor még kibszta a fülünket meg az ablakot a Videoton hangfalpárja, most meg fekete péntekes LG hangprojektort kell venni a TV-hez 15ezerért a tacskóban, hogy egyáltalán hallani lehessen. :((

[iTX-or-GtfO!]

(#45686) PindurAnna


PindurAnna
Közösségépítő

Na kb hasonló okok miatt volt kb egy hónapig LG tv-nk...aztán eladtuk használtan. Majd vettünk Samsungot, ami azóta is tökéletes :)

Galaxy S9+;Lenovo yoga 500;Gigabyte H77-DS3HPentium 840 4GB DDR3-1066, 4820GB+10000GB HDD;27"Lg W2753;TP-LINK WDL4300 router;SAMSUNG ML-1520,Epson Stylus OFFICE BX300F,Samsung Note 10.1, S7 edge

(#45687) kriszpontaz


kriszpontaz
veterán

Hát én nem tudom, de az LG 42LM620S TV-nket 10% hangerőn hallgatjuk, mert nagyobb hangerőn beszakad a fülünk :D.

(#45688) betyarr


betyarr
veterán

nekünk sincs semmi különösebb gondunk az lg tévénkkel.bár az való igaz,hogy anno a vidi meg orion tévéknek olyan hangszórói voltak,hogy manapság a kültéri rendezvények hangosításán se használnak nagyobb hangerőt :DDD

(#45689) Fricu válasza Sz. Vezető (#45684) üzenetére


Fricu
tag

A fórumtárs eddig csak fizetett, fizetett, és fizetett.
A tv-ért, az idejéért, a bevizsgálásért, a benzinért, stb. stb.
Az Aqua csak kapta a pénzt.
És nagyon úgy néz ki, hogy a fórumtárs újra fog fizetni egy másik tv-ért, ha azt akarja, hogy a mamája karácsonykor végre normálisan tévézhessen.
A magam részéről zárom a "topikot", a kedves olvasók majd értékelik, ahogy jónak látják.

Fricu

(#45690) Fricu válasza kriszpontaz (#45687) üzenetére


Fricu
tag

Pont erről beszélek
:R

A vezető nem érti, vagy nem akarja érteni

Fricu

(#45691) PLaci58 válasza Fricu (#45689) üzenetére


PLaci58
őstag

Szerintem LG-t ne vegyél, mert nekem 3 van és analóg bemeneten nem mindegyik hangnormát tudja kezelni!
Ez nem készülék függő, mert mindegyik ugyanazt csinálta. Ez "LG függő". Valamit elcsesztek a hang dekódolásnál és folyamatosan ugyanazt a rendszert szerelik a TV-ikbe már évek óta.
Valamelyik sztereó hangnormánál csak az egyik hangszórója szólt, halkan. A régi TV simán kezelte mindegyiket, ezért nem gondolom, hogy szolgáltatói hiba lett volna.
Szerencsére már digitális csatornákat nézünk, így nincs probléma.

[ Szerkesztve ]

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#45692) Fricu válasza PLaci58 (#45691) üzenetére


Fricu
tag

Köszi, 3 is van a családban + a gázos.
A többivel nincs bajom. Most a szarakodás miatt beüzemeltem a régi tetőantennámat is, hogy legyen a régi bemeneten is jelem a teszthez, de nincs meglepi az enyém ott is jó, HDMI-in is, USB-ről is (a Scart-hoz már nem volt kanalam) anyumé meg egyiken sem, tehát nem forrás függő.

Fricu

(#45693) PLaci58 válasza Fricu (#45692) üzenetére


PLaci58
őstag

Nekem csak analóg kábelen, egyes csatornákon volt ilyen gond.
Azt tudom javasolni, hogy vidd be egy LG szervizbe és kérd a javítását, de pontosan add meg, hogy mi a baja (pl vigyél USB forrást). Nem kell garanciát emlegetni.
Ha megcsinálják, akkor kifizeted és méssz a bolthoz behajtani a javítási költséget.
Ha változatlanul adják vissza, hogy jó a TV, akkor hallókészüléket tudok javasolni :DD

[ Szerkesztve ]

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#45694) Fricu válasza PLaci58 (#45693) üzenetére


Fricu
tag

Jó ötlet, meggondolom.
kösz

[ Szerkesztve ]

Fricu

(#45695) Mikulásbá


Mikulásbá
nagyúr

Üdv!
Nincs valakinek egy fölösleges PCX kedvezmény kuponja?A többit privátban.

(#45696) Tamás9x


Tamás9x
őstag

Na ez nem vicc: lenne 600.000ft-1.000.000ft ig egy asztali pc ami játékra kellene van valakinek ötlete mit pakolhatnék bele? ;]

https://www.youtube.com/@kisstontour

(#45697) Madn!ght válasza Tamás9x (#45696) üzenetére


Madn!ght
addikt

Monitorral, vagy anélkül?

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#45698) Tamás9x válasza Madn!ght (#45697) üzenetére


Tamás9x
őstag

Monitor nélkül bill egér nélkül.
3-5 évig nem kellene hozzányúlni ez lenne a fő dolog, és gyorsan beszerezhető 1 hetes átfutási idő.

https://www.youtube.com/@kisstontour

(#45699) kriszpontaz válasza Tamás9x (#45698) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Titan X QUAD SLI + valami Celeron ;] és 2GB ram.

(#45700) Madn!ght válasza Tamás9x (#45698) üzenetére


Madn!ght
addikt

Hááát, ha ennyi pénzt szánnék konfigra én valami hasonlót vennék 600k / 1M ft-ból.

Lap: Asus Maximus VIII Ranger (50k) / Asus Z170 pro gaming (70k)
Proci: Intel i5 6600k (90k) / Intel 6700k (130k)
Memó: 16 Gb DDR4 50k / 70k (órajel, tuning függvénye)
VGA: MSI Gaming / Giga G1 GTX 980Ti (200k) / 980Ti SLi (400k)
Táp: Corsair AX860i (70k) / Corsair AX1200i (140k)
Hűtés: Corsair H110i (50k)
Ház: ízlés szerint max 50k (pl: cm: NZXT 440,corsair 750d, Cm Storm Trooper) / 100k (max 100k Cm cosmos II, corsair 900d)
Optikai meghajtó (BD, DVD, író) (16k)
SSD: Samsung 850 EVO 250GB (30k) / 500 GB (50k)
HDD: 2 TB WD Black (35k)

600k-s konfig: olyan ~650-re jön ki, de lehet még faragni olcsóbb lap, stb.
1M-s konfig: ~ 1,06M itt is lehet opcionálisan még bőven faragni. (lap, memó, ház)

Ez saját elképzelés, új kiskeráras konfig. A phórumtársak még úgyis ajánlanak majd bőven alternatívát. :B ;)

Használtban pedig ilyen konfignál többtízezreket is megspórolhatsz.

[ Szerkesztve ]

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.