Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#45551) embe válasza diablo1984 (#45550) üzenetére


embe
nagyúr

Akkor benéztem. Az ő reklámkampányuk ugrott be.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#45552) diablo1984 válasza embe (#45551) üzenetére


diablo1984
veterán

múlt évben is 1 héttel elsiették a dolgot, meg is állt az oldaluk mint a gerely. most néztem 1-2 cuccot, van ami még olcsóbb most mint pénteken, van olyan is ami azon az áron van! nem tudom hol az akció....

(#45553) Traxx válasza embe (#45551) üzenetére


Traxx
őstag

Sőt, néhány netes boltban 30-án Cyber monday is lesz :)

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#45554) betyarr válasza Traxx (#45553) üzenetére


betyarr
veterán

ez a cyber monday ez miez?

diablo1984: előtte nap megemelték az áraikat,pénteken meg ahhoz képest csökkentették.az egész egy parasztvakítás volt.pár szirszart adtak csak (relatíve) olcsón.

(#45555) Traxx válasza betyarr (#45554) üzenetére


Traxx
őstag

[link] Vagyis Black friday 2, csak online, és a tavalyi tapasztalataim alapján gyengébb akciókkal. Az Aqua pl. tutira szervez ilyet idén is.

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#45556) Archttila


Archttila
veterán
LOGOUT blog (1)

Sracok egy kis segitsegre lenne szuksegem! Van egy alaplapom amit meg kellene nezni hogy mukodik-e, mert nekem nincs 1150-es procim. (99% hogy igen de biztosra kell tudnom)!
Ezert a par perces meloert tudok adni 2000 forintot es egy uveg nagyon jo minosegu egyedi palackozasu palinkat. (nem holmi litty lotty) :)

Privit irjon mar ram akinek megfelel, fontos lenne! par perc az egesz...

:R :R

ps.: Orokosfoldi vagyok

[ Szerkesztve ]

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#45557) diablo1984 válasza betyarr (#45554) üzenetére


diablo1984
veterán

az extremnél 3 hete vettem egy akkutöltőt, 10990-ért, black friday-ban és most is 14990..... még jó hogy nem vártam vele eddig.....

(#45558) kicsitrash válasza Archttila (#45556) üzenetére


kicsitrash
aktív tag

hétfőig ráér? akkor járok nyiregyen... akkor tudom megnézni.

pénzt ezért nem fogadnék el, a pálinka jöhet ;)

[ Szerkesztve ]

(#45559) myk74


myk74
senior tag

Timex easy trainer ,új!
15000ft

Timex ironman női , új!
10000ft

[ Szerkesztve ]

Nincs kéz Nincs csoki!

(#45560) McReay


McReay
aktív tag

Sziasztok!

Nagyon érdekelne a véleményetek, hogy az érkerti Damjanich utca és környéke mennyire jó vagy nem jó (lakható), hosszú távra gondolkodnék? :F :U

Samsung Galaxy Note 8 --- Honda CBR 600 F4

(#45561) betyarr válasza McReay (#45560) üzenetére


betyarr
veterán

a damjanichon már évtizedek óta laknak rokonok.semmi extra nincsen.nyugalmas a környék.én az árpádon laktam egy évet.ott sem volt semmi kiemelkedő.szerintem vállalható.

(#45562) kicsitrash válasza McReay (#45560) üzenetére


kicsitrash
aktív tag

Arra az egyre figyelj oda, hogy a damjanich utca 74 körül előfordulhatnak támadó kóborok....

(#45563) McReay válasza kicsitrash (#45562) üzenetére


McReay
aktív tag

Ez nagyon jó! :(((
Egyelőre csak nézegetem a környékeket, de érkerthez ez egy mínusz. Örökösföldről már letettem..... Esetleg némi információ Józsavárosról? :B

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Note 8 --- Honda CBR 600 F4

(#45564) betyarr válasza McReay (#45563) üzenetére


betyarr
veterán

a domb melletti 10 emeletes (főleg) ahol az átjáró is van,az egy brazíltanya.meg ha jól tudom,már kezdenek elszaporodni más házakban is a környéken.ott is laktam bő 10 évvel ezelőtt.már akkor ott bandáztak a téren.én oda tuti nem mennék a helyedben.

(#45565) XmoD válasza McReay (#45563) üzenetére


XmoD
aktív tag

Szabolcs utcán pl most láttam eladó első emeletit nem horror áron, Vasvárin is türhető árak vannak már. :U Jobb környék mint az általad felsoroltak.

(#45566) Madn!ght válasza XmoD (#45565) üzenetére


Madn!ght
addikt

A Szabolcs utcán lakom, ajánlható. ;)
Néhány éve még csendesebb volt, de az utóbbi időben reggelenként elég élénk a forgalom a Bethlen felé. Nyáron pedig a Móricz-kert közelsége miatt elég sokszor hangoskodva közlekednek a fiatalok, de ettől eltekintve jó környéknek mondható.

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#45567) XmoD válasza Madn!ght (#45566) üzenetére


XmoD
aktív tag

Én meg a Vörösmarty-n meletted :) Itt annyira nem kapunk belőlük. De az egész környék halál nyugalom. 1 negatívum van számomra: aránylag messze vannak a boltok.

[ Szerkesztve ]

(#45568) Sirandrish válasza McReay (#45563) üzenetére


Sirandrish
legenda

Örökösfölddel mi a baj?
20évvel ezelőtt rengetegen bandáztak arra, de mára rettentő nyugis lett a környék.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#45569) McReay válasza XmoD (#45565) üzenetére


McReay
aktív tag

Pont ezért kérdeztelek benneteket, hogy mit ajánlanátok, mert ugye lakást venni nem egy-két évre szóló dolog.
Józsaváros és malomkert amúgy sem a szívem csücske, de a lehetőségeket ki kell vizsgálni.

Örökösföldön (Család, Sarló utca részén - Törzs utca és környéke nekem teljesen kizárva) voltam jó pár lakást megnézni, de mindegy mikor mentem mindig 5-10 fős "jó munkás" csapat jött velem szembe.
Asszonyt nem szívesen engedném el egyedül akár a boltig sem. Az éjjel-nappalinál meg még több....

Nyilván a belváros lenne a cél, de ott meg ugye vastagabban fog a ceruza.
Ha bármilyen egyéb jó környék van, amit szívesen ajánlotok, várom a véleményt.

Eddig is nagyon jó tanácsokat adtatok! :C :R

Samsung Galaxy Note 8 --- Honda CBR 600 F4

(#45570) XmoD válasza McReay (#45569) üzenetére


XmoD
aktív tag

A kérdés: Mi a keret és mekkora méretű ?

[ Szerkesztve ]

(#45571) betyarr


betyarr
veterán

nem tudjátok hogy hol lehet kapni a városban savanyú uborkát nagyobb kiszerelésben?valami jóféle ubi kéne olcsóért.kb 10-20 literes vödrösre gondolok.

(#45572) XmoD válasza betyarr (#45571) üzenetére


XmoD
aktív tag

Búzatéri piac ? :U

(#45573) betyarr válasza XmoD (#45572) üzenetére


betyarr
veterán

vettél már ott?hogyér' adják?

(#45574) wwhy válasza betyarr (#45573) üzenetére


wwhy
veterán

vödrösleg / hordóslag ;]

[ Szerkesztve ]

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#45575) betyarr válasza wwhy (#45574) üzenetére


betyarr
veterán

elsősorban a zárára lettem vón ki de váncsi (JÉEMEF) :P :DDD

(#45576) XmoD válasza betyarr (#45573) üzenetére


XmoD
aktív tag

Venni nem vettem (anyós a savanyúság díler nálunk) , de érdemes szétnézni. Mindig látok savanyúságot kint és kóstolni is tudsz :DDD

[ Szerkesztve ]

(#45577) betyarr válasza XmoD (#45576) üzenetére


betyarr
veterán

jah,azt hittem vettél és jó árban van.trilliócsillió pénzért biztos van :O jóanyám idén kivételesen nem csinált.pedig az lenne a tuti.és még olcsó is (ingyen ad belőle sokat :) ) na most ezt akarnám helyettesíteni.lehetőleg jó árban és finomat. :K

(#45578) McReay válasza XmoD (#45570) üzenetére


McReay
aktív tag

Mindenképp 65nm felettit keresek, legalább 3 szobával, 10-12 millióig.
Sajnos a legjobb helyeken ennyiért nem fogok kapni, oda már 15 millió kellene! :U

Samsung Galaxy Note 8 --- Honda CBR 600 F4

(#45579) CoolBoy323 válasza McReay (#45578) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

BP-n ennyiért garzont kapsz max :DD

Én nem értek a lovakhoz, de egy kis hitel/kölcsön/gyűjtögetés és kertes ház valamelyik kertvárosban?

(#45580) myk74 válasza McReay (#45578) üzenetére


myk74
senior tag

Búza, Árok, Vasvári P. utca, Északi krt, Stadion út, Kert utca/köz környékén szerintem kapsz ennyiért ilyen paraméterekkel rendelkező lakást.Ezek szerintem jó helyek, nincs gond a szomszédokkal :)

Nincs kéz Nincs csoki!

(#45581) Drughi válasza McReay (#45578) üzenetére


Drughi
addikt

3-4 hónapot késtél.
Júliusban vettünk Árpád u. 2 emeleti 65nm-est, 3 szobásat, panelprogramos, klímás, full felújított lakást, 8M alatt.
Most ugyanez 9-10M

(#45582) Traxx válasza Traxx (#45547) üzenetére


Traxx
őstag

A kérdésem kicsit elsiklott, de ha már így alakult, kiegészíteném :) Tudtok olyan nyíregyi számtech üzletről, a Mastermind mellett, aki belevág a Black friday-ba? Mastermind-éknál ha minden igaz, nincs online rendelés, délután 5-6 környékére érnék csak oda legjobb esetben is :(

Emagtól nem szeretnék vásárolni, Ipon nem BF-ezik (és ott az utóbbi időben a gari téma is erősen gyengült), PCX, Aqua pedig nekem bizonytalan, így inkább egy megbízhatóbb helyi boltot gyarapítanék :)

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#45583) CoolBoy323 válasza Traxx (#45582) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Emag es Aqua nagyon ajanlott!!!

(#45584) XmoD válasza McReay (#45578) üzenetére


XmoD
aktív tag

Pl.: Kiss Ernő

(#45585) Traxx válasza CoolBoy323 (#45583) üzenetére


Traxx
őstag

Mindkét céggel az esetleges garis procedúra miatt vannak fenntartásaim. Az Emag ugye hivatalosan külföldi (román) cég, és a sok dicséret mellett jópár panaszt is olvastam rájuk vonatkozóan. Az Aquában pedig az nem tetszik, hogy az utóbbi években többször megváltozott a mögöttük álló cég.

Az Emag tuti olcsóbb lenne, mint pl. itt a Mastermind, ez is igaz, mint ahogy az is, hogy garis ügyben személyes tapasztalatom nincs (szerencsére) egyik bolttal sem. De a helyi üzleteknek megvan az az előnye, hogy személyesen lehet pampogni, még ha ez nem is segíti elő a folyamatot, de lelkileg jó :D

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#45586) CoolBoy323 válasza Traxx (#45585) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Emag magyar garit ad.

Aqua gariban legjobb, tobbszoros tapasztalat. A hibatlan (user error volt) termeket is szo nelkul vadi ujra cserelte 1-2heten belul!

(#45587) dfg54


dfg54
csendes tag

Van valakinek felesleges jack hosszabítója?

1-1.5 m hosszú kellene. Új és használt is jó.

https://tinyurl.com/y7wm2c9v

(#45588) embe


embe
nagyúr

Sziasztok!
Valakit nem érdekel egy szinte új netbook?

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#45589) szasanyi válasza embe (#45588) üzenetére


szasanyi
félisten

Fedélmatrica kúúúl, hol csináltattad? Ez gamernoti, a gyerek a tetején egy kontrollert tart a kezében? 4k fullon tuggya? :DDD
MOD - ja, má' látom az árából, hogy essetuggya a 4k-t, akkor meg nem érdekes. ;]

[ Szerkesztve ]

(#45590) Fricu válasza CoolBoy323 (#45586) üzenetére


Fricu
tag

Had legyen egy kis ellenreklám az Aqua-nak:
2 éve karácsonykor vettem anyámnak (Pestre) LG TV-monitort a Dohány utcában.
Eszembe se jutott ott kipróbálni - hiba volt.
Otthon 10-ből kétszer lehet bekapcsolni - vissza Csepelről a belvárosba. 1:0
A boltban is produkálja (szerencsére) azonnali csere: 1:1
Valamiért nem ad új dobozost (belül van a 3 napon), csak a TV-t cseréli ki, talp, távirányító, külső táp marad: 2:1
Na mindegy, az is új, hazavisz, kipróbál, örül.
Egy hét múlva kérdezem jó-e? Nem nézi, visszatette (anyu 80 éves..vagy 20 kiló a régi tv) a régi nagy dög képcsövest, mert halk, nem hallja. Állás 3:1
Gondolom szegénykém nem tudja kezelni. 1 hónap múlva tudok menni, nézem, tényleg halk: 100-as, tehát maximális hangerőn kell nézni, mert másként nem lehet, neki este már az is kevés.
Vissza az Aqua-ba.
Már nem cseréli, küldi gari szervizbe. 1 hónap múlva lesz kész. Hívnak 6 hét után, hogy kész menjek érte.
Péntek délután tudok érte menni. Dobozt ellenőriz, bekapcsol, műsorforrás nincs.
Csepelen szívás, ugyanúgy halk, de közben bezártak, és vasárnap muszáj hazajönnöm.3:1
Újabb szeánsz a Dohány utcában pár héttel később: nem értik mi a bajom (kicsit nyűgös vagyok), elküldik újra a szervizbe.
Mikor kész, nem tudok érte menni, egy ismerős hozza el, mert fenyeget, hogy tárolási díjat kér (450 Ft/nap, visszamenőleg, minden napra), hozzá sem nyúltak:4:1
Újra szervizjárat, hívnak, hogy ellenőrizte a szerviz, és "minden paramétere megfelel az előírásoknak".
Tisztelet nélkül kérdezem, hogy mégis milyen paraméterek felelnek meg milyen előírásoknak?
Ha szíveskednének rögzíteni, mert független szakértővel gondolnám ellenőriztetni, merthogy nem lehet nézni (illetve csak azt lehet).
Erre azt mondja, kegyet gyakorolva a szervizvezető, hogy akkor újra elküldik, és ráírják (most csak?) hogy mi a bajom, részletesen.
Most hívtak, hogy kész (a papír), de vigyek 3000-et, mert annyi volt a "bevizsgálás"), plusz kis fenyegetés a tárolási díjjal.
Elhozatom, fizetnek, hazahozatom (az is felmerült részükről, hogy a DIGI kábel szar - hiába mondom, hogy de a régi tv-30%-on jó), itt is szar, 100-on lehet csak hallgatni.
Állás: kb 100:1

Most tehát vetten anyunak két éve egy tv-t, még nem nézte 2 hetet se, áll benne a vételár (50), a sok ügyintézés, a bevizsgálási díj, üzemanyag, stb.
És égek, hogy a mérnök fia még ezt sem tudta elintézni.
Hogy ajánlanám-e őket?
Hát..

ui: nem ismer valaki valakit a Debreceni (pesti, akárhol) LG márkaszervizben, aki megnézné, hogy mi a franc baja van?
A debreceniben voltam még anno, de onnan elhajtottak azzal, hogy külön szerződésük van az Aqua-val, csak rajtuk keresztül fogadják a cuccot, csak akkor tudnak foglalkozni vele, ha LG-s garanciapapírom van, nem Aqua-s.
Kéne egy papír arról, hogy tényleg szar, hogy léphessek tovább mert nem adom fel (még).

[ Szerkesztve ]

Fricu

(#45591) wwhy


wwhy
veterán

Eladó:
- Lenovo Vibe X2 CU (dual SIM, újszerű, fóliás stb.). SOS kellene egy biztos vevő, többit pü-ben.

Keresek:
- kifogástalan Bosch Tassimo kávéfőzőt, 5-6e Ft-ig.

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#45592) embe válasza szasanyi (#45589) üzenetére


embe
nagyúr

:DDD :C

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#45593) szasanyi válasza Fricu (#45590) üzenetére


szasanyi
félisten

Ha már "anti-reklám"... gondolom mindenki emlékszik, hogy az Extreme Digital ~1,5 hónap alatt utalta vissza (elállás alapján) a pénzemet, és azóta nem is rendeltem tőlük. De most volt a Black Red Friday náluk, így rendeltem és ez a tapasztalat:
- az 5.990 HUF áron rendelt (és visszaogazolt!) Diablo III PS4 játékot eredeti, 13.490 HUF-os áron hozta a futár :U
- a szintén akkor, 40% árkedvezménnyel rendelt AudioQuest Black Lab Sub kábelből 2 db érkezett (ez mondjuk ajó áron), holott külön lemondtam az egyiket mailben amikor megláttam, hogy a saját adataim alatt ebből 2 db került be valami miatt (még vissza is írtak, hogy ez az oldalhibája, de mert a kedvezményes árú termékekből csak 1db rendelhető ezért ne aggódjak emiatt!)
Nem tudom, hogy az országban én vagyok-e a legpechesebb ember ezzel a webshoppal kapcsolatban de azok ott... hogy is mondjam... Az a posztkommunista vicc jut eszembe, mikor a központot felhívják, és okos elvtársat keresik. :O

(#45594) Mikulásbá válasza Fricu (#45590) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Külső hangfalakkal nem próbáltátok ki?Hátha azzal megy rendesen a hang,annyi a vigasz,legalább a szebb tévét lehet nézni,nem a régi képcsövest.

(#45595) McReay válasza szasanyi (#45593) üzenetére


McReay
aktív tag

Remélem a játékot nem vetted át az eredeti árért, viszont kötelesek odaadni az általad írt 5.990-es áron, mivel visszaigazolták a rendelésed!

A Red Friday az "mert hülye, azért nem vagyok"-éknál volt. :U

Samsung Galaxy Note 8 --- Honda CBR 600 F4

(#45596) anonymus89 válasza szasanyi (#45593) üzenetére


anonymus89
addikt

13-án rendeltem 3 terméket melyekre 2-3 munkanapos elérhetőség volt megadva. Online bankkártyás fizetéssel kiegyenlítettem a vételárat de mind a mai napig ott vesztegel a rendelések között, hogy fizetésre vár. Valamiért meghiúsult a fizetési tranzakció de a biztonság miatt 15 perc múlva fizethetek újra. Azonban a számlámról levonásra került az összeg ergo fizettem, plusz le printscreeneltem az edigitalos visszajelzést melyben sikeres tranzakciónak van titulálva.
Gondolkoztam, hogy nem-e az egyik termék miatt állt a rendelésem mely a black friday miatt akciós volt pénteken de azóta is csak vár. Hívtam őket csütörtökön, pénteken és hétfőn mindig azt a választ kaptam kis türelmemet kérik a Black Friday miatt. Aztán hétfőn már plusz infókat is közöltek mely szerint a központi rendszerben utánvétes fizetést kértem.
Na ekkor kértem egy e-mail címet ahová elküldtem a banki bizonylatot, az edigitalos fizetési tranzakció és a rendelések menü printscreen-jét, hogy haladjon a dolog.
Azóta várom a válaszukat kíváncsi leszek hátha 2 után megkapom a termékeket végre valahára.
Persze azóta a Black Friday-es rendelés is áll...

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#45597) Fricu válasza Mikulásbá (#45594) üzenetére


Fricu
tag

Igazad van, jelforrásként használható külső erősítővel, de oda a "bája".
A távirányítóval nem lehet ki és bekapcsolni (az erősítőt), zúg, ha már nincs jelforrás, oda kell menni ki és bekapcsolni.
Bonyolítja a használatot (80 éves anyu).
Plusz költség ráadásul.

A lányomnál ugyanilyet nézett hetekig, megszokta, tudja kezelni, ezért is vettem ugyanolyat.

Új TV, teljes áron, legyen jó. Pont.

Fricu

(#45598) kymera


kymera
senior tag

Üdv mindenkinek !

Nem megy valaki szerdán vagy csütörtökön Debrecenből Nyíregyházára ? :) (egy vinyót kellene elvinni)
Ha igen , kérem keressen meg privibe.

:R

1151,AM4,1366,2011, - Lapok,procik,vinyók,tápok,vga-k -akciósan. - 70-2340239

(#45599) szasanyi válasza McReay (#45595) üzenetére


szasanyi
félisten

Nyilván nem vettem át, bár azt mondták fizessem ki és a különbözetet visszautálják. Hehe... mondtam nekik, hogy ők talán elfelejtették az előző sz@rságukat de én nem, így ez nem opció és kenjék a hajukra. És nyilván a másik sub kábel is ment vissza (az a szerencse, hogy külön csomagban érkezett).

anonymus89: Nem irigyellek! :( Én szinte ugyanezt csináltam végig kb. 8 mail, 6 telefonhívás ügyfélszolgálatnak, és
3x értékesítési vezetőnek (aki ugyanúgy terelt és hazudozott ami után szintén semmi sem történt). Azt amikor ~40 nap után besokalltam akkor írtam egy feljelentést melyhez csatoltam időpontokat mikor, hol, ki mit ígért valamint csatoltam a kinyomtatott maileket és bevittem a szervhez. Na, az után pár nappal visszautalták ~35k körüli vételárat. Igaz eljárás végül nem indult mert nem lehetett bizonyítani, hogy szándékos volt. :U Hanem mi????
Hozzáteszem: a visszaküldött terméket is letagadták, majd miután én (!) bizonyítottam, hogy ott vki ekkor és ekkor átvette, na azt követő másnap "meglett". Én azután senkinek sem ajánlottam az edigital webshopot és nem is fogom, de én sem rendelek többet az tuti.

[ Szerkesztve ]

(#45600) PLaci58 válasza Fricu (#45597) üzenetére


PLaci58
őstag

Cseréld ki a két TV-t és kész :DDD

Nekem 3 LG TV-m van és a hanggal nincs gond. Bömbölnek rendesen.
Mondjuk a laposok hangszórói nem valami fényesek, de hangosnak kell lenni.

[ Szerkesztve ]

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.