Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#43001) betyarr válasza nikilauda (#43000) üzenetére


betyarr
veterán

lehet hogy azt fogják eljátsszani,amit anno az euronics a korzóban.
budipesten az árkádban pl. végleg bezár.

(#43002) szasanyi válasza betyarr (#42995) üzenetére


szasanyi
félisten

Most nem érek rá, de később majd sajnálom őket. :N Iszonyat pénzeket kerestek, kicsi pénzért dolgoztatnak szóval akkor bajban azért nem lehetnek. Igen, talán nincs akkora profit mármint amit megszoktak, de ez olyan mint a Görög, Spanyol, stb. válság: nálunk tömegek örülnének, ha olyan "sz@rság" lenne.

(#43003) Baxter


Baxter
csendes tag

PowerBankot keresek Nyiregyen lehetőleg nem kinai vackot min 5000Mah-pereset.

Ha veszem a fáradtságot hogy PÜ-t irok, elvárom hogy minimum válaszoljál rá! Üdv: Baxter

(#43004) PLaci58 válasza Baxter (#43003) üzenetére


PLaci58
őstag

Nem kínai vackot? Olyan is van?
[link]
Rendelj innen. Nekem nemrég jött meg. A 10400 mAh-s belső akksiból 6650 mAh-t ír, mint kivehető energia.
Nekem sikerült első körben 6890 mAh-t kivenni, 1,5 A-es terheléssel :D és majdnem 10000-t visszatölteni.

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#43005) Baxter válasza PLaci58 (#43004) üzenetére


Baxter
csendes tag

A kinai vackot ugy értem hogy noname akármi ami 2-3 töltés után beszarik. Az a baj nincs paypalom igy nem tudok ilyenről rendelni :/

Ha veszem a fáradtságot hogy PÜ-t irok, elvárom hogy minimum válaszoljál rá! Üdv: Baxter

(#43006) betyarr válasza szasanyi (#43002) üzenetére


betyarr
veterán

mármint az euronics?azt én se sajnálom...

(#43007) szasanyi válasza betyarr (#43006) üzenetére


szasanyi
félisten

Nem, én a teszkóról beszéltem.

(#43008) betyarr válasza szasanyi (#43007) üzenetére


betyarr
veterán

hja!sztem nem lesz már sokáig az sem.majd jön egy másik multinaci és folytatja azt amit a tacskó félbehagyott.
egyébként,ahogy olvasom a hírekben,hatalmas bajban vannak.az eddig összeharácsolt telkeket is értékesítik.

(#43009) PLaci58 válasza Baxter (#43005) üzenetére


PLaci58
őstag

Értem én, hogy milyen 'kínaira" gondolsz :DDD
Érdemes Paypalt csinálni magadnak. Pár perc, magyar banknak tudsz utalni rá és ingyenes.
Kicsit számol rá az átkonvertálásnál, de a magyar bankok jóval többet szoktak.

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#43010) szasanyi válasza betyarr (#43008) üzenetére


szasanyi
félisten

Mint már utaltam rá: emberek és cégek gyakran és egyaránt nagyon különbözőnek ítélik meg azt, kinek mennyire megy jól / rosszul, ezt azért érdemes figyelembe venni. És hát én is kétségbe esnék, ha néhány jó áron összeharácsolt telkemet el kéne adnom, mert épp "sz@rul megy". :o

(#43011) Sirandrish válasza betyarr (#43008) üzenetére


Sirandrish
legenda

A Tesco már régóta csak egy hatalmas élelmiszer diszkont. Amiért régen megérte a Tescoba menni (hogy minden volt) az már nincs. És annyira meg nem olcsó (sőt) hogy a 2 tej+kenyeres bevásárlásért érdemes legyen odamenni..

Szóval tőlem akár mehet is a levesbe :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#43012) Drughi válasza Sirandrish (#43011) üzenetére


Drughi
addikt

Csak tudod még mindig Ők a legagyobb munkáltatók az országban (az állam után).
Nem egy ember állása kerülne veszélybe(köztük az enyém is)

(#43013) Sirandrish válasza Drughi (#43012) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ha annyi embert tudnak alkalmazni akkor olyan komoly gond csak nem lehet.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#43014) szasanyi válasza Drughi (#43012) üzenetére


szasanyi
félisten

De ezt sem önzetlenül teszik / tették! Kihasználták a tetemes állami támogatásokat, valamint a munkaerő túlkínálatot szóval nem ministráns fiúk ők és kicsit sem jó cselekedet a munkaerő politikájuk (sem). Sztem van nem 1 nem 2 dolgozója aki olyan alacsony bérért kénytelen dolgozni, hogy végső soron azt lehet(ne) mondani, hogy a dolgozó az aki szívességet tesz a teszkónak. :U

föccer: ez nagy okosság volt, de kíváncsi lennék ha a Te helyzetben is olyan lenne, akkor is ezt mondanád-e? Egyébként meg éppen azért vannak ezek a kulcsszavak, hogyaszongya munkaerő túlkínálat valamint alacsony bérért kénytelen dolgozni mert ez általános probléma amit nem csak a teszkó használ ki. Mondjuk néha megkérdezhetnék a népek: hol az 1 millió munkahely amit ígértetek?!

[ Szerkesztve ]

(#43015) föccer válasza szasanyi (#43014) üzenetére


föccer
nagyúr

A munkaszerződést 2 fél ír alá. A munkáltató és a munkavállaló. Ha nem akar ott dolgozni, akkor üljön otthon a semmiért.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#43016) Drughi válasza szasanyi (#43014) üzenetére


Drughi
addikt

Nem 1-2 van... :(

(#43017) szasanyi válasza Drughi (#43016) üzenetére


szasanyi
félisten

De gondolom a kis-nagyfőnökök ott is többszázezres fizuért osztják az észt. Mer' annyira azé' nem megy rosszul, csak éppen annyira, hogy a dógozónak ne jusson több. :U Erre (is) mondják: az az igazság,hogy nincs igazság.

(#43018) betyarr válasza szasanyi (#43014) üzenetére


betyarr
veterán

nem aza baj hogy megteszik velük,hanem az a legnagyobb gond,hogy nincs más lehetőségük a dolgozóknak.és inkább hagyják magukat a végletekig kizsákmányolni,mintsem éhen haljanak,vagy elhúzzanak külföldre.
és ez a magyar politikusoknak köszönhető (mindegyiknek,kivétel nélkül)!

[ Szerkesztve ]

(#43019) szasanyi válasza betyarr (#43018) üzenetére


szasanyi
félisten

Igen, e kettő közül a rossz (romló?) munkalehetőség a rosszabb mert nyilván ez teremti meg a másik lehetőségét. Az utolsó kijelentéseddel is 1etértek, de annyival kiegészíteném: én nem miért nem történik semmi, bármi történik? :(((

(#43020) Baxter válasza PLaci58 (#43009) üzenetére


Baxter
csendes tag

Ebbe az a gond hogy bankszámlám sincs :DDD

Ha veszem a fáradtságot hogy PÜ-t irok, elvárom hogy minimum válaszoljál rá! Üdv: Baxter

(#43021) Tamás9x válasza Baxter (#43020) üzenetére


Tamás9x
őstag

Nemsokára rendelek külföldről, majd szólok előtte, gyere át és megrendelem neked is :)

https://www.youtube.com/@kisstontour

(#43022) konci79 válasza szasanyi (#43014) üzenetére


konci79
őstag

Nemsokára meglesz,1 milla közmunkás...Több pénzért(mint a segély) lófrálnak seprűvel a kézben...A kevés valóban dolgozó meg eltartja őket,nevetséges...

(#43023) föccer válasza szasanyi (#43014) üzenetére


föccer
nagyúr

Leginkább arra refrekáltam, hogy így-úgy csúnya teszkó. Egy vállalkozás, egy gazdasági cég, aki nyereségért üzemel. Nem jótékonysági szervezet. Ha olcsón tud munkaerőt szerezni, akkor nem fog drágán munkaerőt szerezni.

Sajnos voltam én is elég sok, kiszolgáltatott helyzetben, amikor ugyan úgy megcsináltam sepénzért a melót, mert nem volt jobb. Nem húztam a számat, hanem felvettem a hizetésemet és amint volt rá lehetőségem elmentem máshova dolgozni.

Nem okosságot akartam mondani, csak hangot adtam annak, hogy nem értek ezzel a szemlélettel, hogy jajj, csúnya gonosz multi, szegény embereket úgy kihasználja, hogy jajj nekik. Ha valaki úgy gondolja, hogy nem tetszik eki, nem felfl meg az állása, joga van felmondani, kilépni és elhagyni az adott munkahelyet. Senkit nem kötelezheznek arra, hogy ott dolgozzon.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#43024) Tamás9x válasza konci79 (#43022) üzenetére


Tamás9x
őstag

Kérek én is egy seprűt.

AMD Athlon ADA4200IAA5CU, E6400, HSD101PFW1 kijelzőm, cserélném:
- PCI-e VGA-ra
- DDR2 ramra 2GB 667-es modulra leginkább

Érték egyeztetve (még mindig a Youtube videós ismerősömnek )

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/@kisstontour

(#43025) konci79 válasza Tamás9x (#43024) üzenetére


konci79
őstag

Szomorú valóság...2x annyit kapnak mint mikor otthon ültek.
De mivel nem "hasznos" munka,ezért 2x annyiba kerül nekünk...Statisztika javul,mert dolgoznak...Kib..ott politika...

(#43026) Tamás9x válasza konci79 (#43025) üzenetére


Tamás9x
őstag

Pont ezért, ha 2x annyit kapok mintha itthon ülnék vehetnék végre egy kocsit, meg a házam is meglenne 3 éven belül :U NEm lenne ezzel gond ha lényeges munkát végeznének pl betonozás, útjavítás, gyárban sormunkás... ami építi is... na de ez politikai vonzatú ne akarjunk moderációt:D látom a szemcsillogásokat és a törlés gombon viszkető ujjakat :D

https://www.youtube.com/@kisstontour

(#43027) Zjunior válasza föccer (#43023) üzenetére


Zjunior
veterán

:R ;)!

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#43028) Baxter válasza Tamás9x (#43021) üzenetére


Baxter
csendes tag

Köszi szépen :D

Ha veszem a fáradtságot hogy PÜ-t irok, elvárom hogy minimum válaszoljál rá! Üdv: Baxter

(#43029) Garold


Garold
senior tag

Nem tervez valaki vásárlást az IKEA-ban? Kinéztem egy tök jó tükröt 3k-ért, ami nyíregyen biztos lenne 4x ennyi, de az IKEA-nak sem házhoszszállítása, sem webshopja nincs. :(
Becsomagolva csak 41x46x2 cm-es csomag lenne az egész...ha valaki jár arra és hozna egyet meghálálnám...

Mit kell ahhoz inni hogy valaki havat hányjon??

(#43030) FRENK1988


FRENK1988
veterán

Eladó egy egy videochip hibás HP Compaq Presario CQ56. HDD és RAM nélkül. Akku gatya.
Az első értelmes ajánlat viszi

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#43031) Tamás9x válasza FRENK1988 (#43030) üzenetére


Tamás9x
őstag

Értelmes válasz javíttatásban tudok segíteni a jövendő gazdinak és a hűtésmoddingban is

https://www.youtube.com/@kisstontour

(#43032) betyarr


betyarr
veterán

ph! kérdőív ugrott már be valakinek?

(#43033) FRENK1988 válasza betyarr (#43032) üzenetére


FRENK1988
veterán

PH! kérdőív? :Y

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#43034) betyarr válasza FRENK1988 (#43033) üzenetére


betyarr
veterán

ja,eccer csak beugrott.de nekem gyanús.

[link]

[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

(#43035) föccer válasza betyarr (#43034) üzenetére


föccer
nagyúr

Ez szerintem valami kamu, adware lesz, de rákérdezek.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#43036) CoolBoy323 válasza föccer (#43035) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Egyertelmuen az.

(#43037) embe válasza betyarr (#43034) üzenetére


embe
nagyúr

Szerintem marhaság, valszeg adware. Miért is kellene a számod megadni?

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#43038) betyarr


betyarr
veterán

halljátok,ez elég izgalmas!pont itt görgettem lefelé valamelyik ph!-s oldalt,amikor felugrott,hogy töltsek ki egy rövid kérdőívet.nem is tudom,vagy 5 kérdés volt benne és tökéletes magyarsággal,de mégis valahogy nem egy profi kérdőívnek látszott.
az az érdekes,hogy pont az oldallal kapcsolatosan bukkant fel.hogy a fenébe lehet ez?valaki talán az oldalt feltörte és abban rejtette el?vagy valahol,valamikor beférkőzött a böngészsés közben és leinformálva,hogy milyen oldalon vagyok,bedobta a lap tetejére,hogy a ph! nevében keres?

csináltam is egy böngésző takarítást,meg pár biztonsági szoftverrel végignézettem a gépet,de semmi.remélem lekopott a kicsike! :U

(#43039) föccer válasza betyarr (#43038) üzenetére


föccer
nagyúr

Általában böngésző kiegészítőbe szokott beférkőzni valami szemét, ami ilyesmit csinál. Azokat nem veszik észre a vírus kergetől, manuálisan kell eltávolítani.

föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#43040) embe válasza betyarr (#43038) üzenetére


embe
nagyúr

Ez volt vagy 2 hónapja nekem is, csak nem tesztet hanem más reklámokat dobott be. Csak ezzel tudtam leszedni: ADW cleaner.

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#43041) betyarr válasza föccer (#43039) üzenetére


betyarr
veterán

igen,valamit én is olvastam ezzel kapcsolatban,de az azt hiszem valami elég nyavajás kiegészítő volt.de nem vagyok benne 100-ig biztos.nekem egy adblock,egy ghostery meg egy google translate kieg van csak fenn.ezekbe már csak nem tesznek ilyet.vagy de? :F

embe: köszi,még ezt azért meglesem.nagyon bosszanat a dolog,mert roppant elővigyázatos szoktam lenni.de úgy látom,már a józan ész sem menti meg a zembert :U :O

(#43042) embe válasza betyarr (#43041) üzenetére


embe
nagyúr

99.99999999 hogy jó lesz.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#43043) embe válasza embe (#43042) üzenetére


embe
nagyúr

A " % " jel lemaradt.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#43044) szasanyi válasza embe (#43043) üzenetére


szasanyi
félisten

Pedig már azt hittünk ennyiszer kell megcsinálnia mire jó lesz. ;]

(#43045) embe válasza szasanyi (#43044) üzenetére


embe
nagyúr

Bevallom szándékos volt. Hátha megcsinálja ennyiszer! ;]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#43046) betyarr válasza szasanyi (#43044) üzenetére


betyarr
veterán

ne fesd a zördögöt a falra! vagy mit is beszélek...már ott vagy :DDD

embe: jaj,ne bohóckodj már! na,ezt is kinek mondom... ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

(#43047) embe válasza betyarr (#43046) üzenetére


embe
nagyúr

Eredmény? Sikerült letakarítani? :U

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#43048) betyarr válasza embe (#43047) üzenetére


betyarr
veterán

majd délután/estefelé.jelenleg dógozóban ülök :K

(#43049) embe válasza betyarr (#43048) üzenetére


embe
nagyúr

Ok. Kíváncsian várom a visszajelzésed! :DDD

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#43050) betyarr válasza embe (#43049) üzenetére


betyarr
veterán

sajnos nem jött be.most megpróbálom az ad aware-t. :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.