Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#56001) Louies válasza myk74 (#55996) üzenetére


Louies
tag

Most az a vicc, hogy kikeresem a garázsban a dobozát, hogy viszem a szervizbe. Mondom azért csak bekapcsolom még egyszer. ÉS lásssss csodát működik. Most kíváncsi vagyok rá meddig megy

''Okos ember leírja, ha érdekeset hall, a buta nem, mert azt hiszi, meg tudja jegyezni.''

(#56002) Drughi


Drughi
addikt

KERESEK!

Patika állapotú / nem ütött-vágott, javított/ alufelni garnitúrát az alábbi méretben:

6 / 4x100 R15 vagy 6,5 / 4x100 R15

más:

MARSO-nál rendeltem ilyen felnit 2 garniturát is a honlapjukon keresztül, amit automatikusan visszaigazoltak.

Majd ma kapom a levelet, hogy kifutott a készlet, de drágábban ugyan, de tudnak ajánlani mást.

Tudok valamit tenni? Nyílván nem akarom a 15e Ft-os felnit 24e Ft-ért megvenni...

(#56003) FRENK1988 válasza Drughi (#56002) üzenetére


FRENK1988
veterán

Ennyiért garnitúrát kapsz a bontoban. Majd megcsinaltatod

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#56004) dew28


dew28
aktív tag

Halozati 4 csatornas IP kamera rogzitot (NVR) valaki?

[ Szerkesztve ]

(#56005) S.Feri válasza Drughi (#56002) üzenetére


S.Feri
őstag

Persze, írsz egy emailt, hogy köszi tárgytalan így.

De untam már a telet, a tavasz is kimaradt, de mindent bepótolok, úgy kipörgetem a nyarat. :)

(#56006) embe válasza Drughi (#56002) üzenetére


embe
nagyúr

Még lényeges az ET szám. Milyen típus, motor, évjáratú kocsira kellene?
Milyen stílusú felnit keresel? Milyet rendeltél?

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#56007) FRENK1988 válasza embe (#56006) üzenetére


FRENK1988
veterán

Ha jól tudom markatars (Mégane I)

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#56008) embe


embe
nagyúr

Na most a délutáni csúcsban kicsit felment az agyvizem. Az Iskola utcából akartam balra a Szarvas utcára kanyarodni.
Elől állok a lámpánál. nekem zöld, de nem tudok indulni, mert a sok büdös parasztok két sorban állnak a Szarvas utca irányából a Kossuth tér irányába, full beállva a kereszteződést.
Megvolt a lámpaváltás, és nem tudtam elindulni az első helyről. Folyamatos volt a sor, a kereszteződésben.
Következő lámpaváltás - ugyanez. Két sorban állnak végig.
Belekönyökölök a dudába, és az okos nő felháborodva mutogat, hogy nem látod? nem tudok menni.
Látom b@szd meg. Épp ez az. De Te nem látod hogy nem tudsz áthaladni a kereszteződésen? Ha látod, akkor nem hajtasz be. A kereszteződés nem arra van hogy benne várakozz. Végül szlalomozva elmentem. De a mögöttem várakozó nem tudott kihajtani.
Ennyi barmot! És ha kapna egy jó kis büntit, fel lenne háborodva...

Na! Leengedtem a gőzt.

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#56009) szabonagyur válasza embe (#56008) üzenetére


szabonagyur
félisten

Itt amúgy semmiért sem büntetnek... csak ha gyorsabban mész, de ilyenért nem... Volt valamelyik este a nagy eső... KFC-nél megyek a 2x2 sávon belsőben, nénike kiskutyával a zebrától 3 méterre, full sötétben de ő le sem szarja, hogy el fogják ütni...

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#56010) wwhy


wwhy
veterán

Szokni kell a forgalmat, vezetni nem tudást és bunkóságot egyaránt ... ez az itthoni egy kis langyos lábvíz ehhez képest ;]

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#56011) betyarr válasza embe (#56008) üzenetére


betyarr
veterán

hehe,akkor még nem jártál szombat-vasárnap délelőtt a széna tér (piaccsarnok) felől a kgst irányába a kereszteződésnél a lámpánál.a helyzet ugyanez,csak négyzetre emelve :W

vagy említhetném ezt a helyet is.vagy egy hónapja mentem a körforgalom irányába és jobbról jött egy H.P. és fel volt teljesen háborodva,hogy nem engedem el.ott magyarázott magában az autóban :U a vége az lett,hogy addig-addig tolakodott míg végül mégis beengedtem magam elé,mert vagy fél centi lehetett a két autó között :W

[ Szerkesztve ]

(#56012) szabonagyur válasza betyarr (#56011) üzenetére


szabonagyur
félisten

KGST fele igazából szinte mindig az a helyzet...

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#56013) betyarr válasza szabonagyur (#56012) üzenetére


betyarr
veterán

na ja.én mondjuk csak 7végén szoktam látni időnként,ha épp megyek a tokaji út felé (nem a kgst-re).

(#56014) szabonagyur válasza betyarr (#56013) üzenetére


szabonagyur
félisten

Sajna Tokaj fele menet nem nagyon van választás.. egy időben elmentem a Tiszavasvári út fele és ott el Nyírtelek fele, de az az út meg teljesen rossz.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#56015) Janaboy válasza embe (#56008) üzenetére


Janaboy
veterán

Es akkor ehhez tarsul a kedvencem.. Te megallsz tudod a szabályt, erre meg a masik lampa zoldul es latja h nem fer de tolja be magat mind..

Janaboy

(#56016) Janaboy válasza szabonagyur (#56014) üzenetére


Janaboy
veterán

De mar épül az elkerulo :D

Janaboy

(#56017) szabonagyur válasza Janaboy (#56016) üzenetére


szabonagyur
félisten

Igen? Hol kezdték? Középen? Nem nagyon láttam még az "itt épül" táblán kívül semmit.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#56018) Janaboy válasza szabonagyur (#56017) üzenetére


Janaboy
veterán

[link]

Janaboy

(#56019) betyarr válasza Janaboy (#56018) üzenetére


betyarr
veterán

az "okos" kgst-zők egy része úgyis a nyugati elkerülőn fog menni a piacra a város irányából :DDD

(#56020) embe


embe
nagyúr

Tudom hogy ez van, én előzékeny sofőrnek is tartom magam :U . De most kicsit nagyon fáradt voltam...nem volt türelmem.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#56021) szabonagyur válasza Janaboy (#56018) üzenetére


szabonagyur
félisten

Mondjuk amíg ki nem tiltják a nagy kamionokat a városból addig sokat nem jelent majd. Minden reggel azzal szívok, hogy belsőben kamiontól nem lehet haladni, külsőben a buszoktól mert ugye az állomásról is egyszerre kell hármat indítani ugyanazon irányba.

(#56019) betyarr: kérdés, hogy lesz kialakítva... mert pl. ha jössz a Lego felől és a Debreceni új felé akarsz menni, vagy állomás fele sokszor egyszerűbb lenne az elkerülőn elmenni a simai út fele csak ugye ami ott van vasúti átjáró ha beragad akkor fél óra állás idő. Kamionnal el sem férni ha mondjuk ott mennél el a debreceni út irányába.

[ Szerkesztve ]

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#56022) CoolBoy323 válasza embe (#56008) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Budapest feeling :D Itt ez teljesen rendben van... Úúúúgggy utttááááloook itt (BP) vezetni :W
A parkolásról ne is beszéljünk... Ma is mire kiálltam a parkolóból (párhuzamos) 14 R-1-R kombó kellett, úgy rámálltak a parasztok, pedig a mögöttem lévő simán belógott a kereszteződésbe... de hát kit izgat, ez a nagyfalu :(((

(#56023) szoki007


szoki007
aktív tag

Eladó Toshiba Sattelite C660 17x laptop !

Hibátlan, nagyon szép állapotú, megkímélt gép .
Akksija kb. 1 órás.

P6100 CPU
4GB DDR3 RAM
320GB HDD

35K

(#56024) szasanyi válasza wwhy (#56010) üzenetére


szasanyi
félisten

2018-ban nagy vigasz, hogy van olyan hely (ország) ahol több a gyökér (értsd: műveletlen tahó, nagyképű neszójjábenekemmindentlehet gazdag és/vagy bunkó, korrupt mocsok, stn.). :W

(#56025) wwhy válasza szasanyi (#56024) üzenetére


wwhy
veterán

Természetesen nem vigasz. De nem tudom, hogy mi lehet/lesz a megoldás - erre sem. Egy kisvárosban nem kellene ilyen (autós) problémák legyenek, de itt a rend derék őrei inkább elnyalnak egy fagyit, mintsem lóbálnák a karjukat :( Bukarestben annyi legalább változott, hogy csúcsidőben kint vannak a rendőrök, és óriási a forgalom és lassú a haladás /pl. reggel 7-8 között 5 buszmegálló = 45-50 perc, busszal, ami rendesen 12 perc lenne/, de dugó nagyon ritkán alakul ki.

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#56026) McReay


McReay
aktív tag

Dohány utca környékén van valakinek Digi előfizetése?

Lassan lejár a UPC-s hűségidőm és gondolkodom rajta, hogy átmennék a digihez ugyanis vicc, amit a UPC művel, 120-as net, 120 csatorna meg ugye a "kötelező" telefon szolgáltatás, hogy a kedvezmény járjon. (5500HUF-os áron), ugyanez a diginél 500-as nettel 4900HUF lenne.

Érdekelne a minőség és a stabilitás!

Samsung Galaxy Note 8 --- Honda CBR 600 F4

(#56027) Madn!ght válasza McReay (#56026) üzenetére


Madn!ght
addikt

Szia!

Én a Sóstói út elején lakom (Eü. fősuli szemközti oldalán), decemberben váltottam digire, mert kicsit elegem lett a lehúzásból.
Kicsit féltem, hogy a TV adás minősége gyengébb lesz, viszont egyáltalán nincs panaszom. Sokkal több olyan csatorna van a Diginél, amely érdekel, illetve nem érzem egy olyan csatornának sem a hiányát, amely esetleg nincs a kínálatban.

A net az sztem klasszisokkal jobb. Online multiplayer játékok miatt nekem fontos a stabil, gyors net. 120-as UPC-ről 500-as Digi-re váltottam, kifogástalan.

Ja, és mindez fele annyi havidíjért, (4800 ft körül fizetek a net ÁFA-csökkentést követően) a UPC valami 9000 ft-okról beszélt, ha meghosszabbítom a hűséget...

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#56028) szasanyi válasza wwhy (#56025) üzenetére


szasanyi
félisten

Szerintem sem bár nem az az igazi probléma, hogy te nem tudod a megoldást (vagy akár én vagy más átlag polgár) hanem az, hogy a megoldásra való törekvés sem látszik. Sőt!
Az említett közlekedési abszurdumok nem csökkennek hanem nőnek, aminek az egyik oka a visszatartó erő hiánya. Magyarul a közlekedési szakemberek és hatóságok nagyon nincsenek a helyzet magaslatán és mivel nincs változás sem következmény (jogkövető magatartás sok esetben szintén nincs, ti. akkor nem is lenne szükség hatékonyabb beavatkozásra, szankcionálásra) ezért egyre többen engedik meg maguknak mivel nap mint nap ezt tapasztalják.
Ráadásul számomra ez duplán érthetetlen, mert tudjuk: a hatóságok részben állami pénzbehajtók melyek közül a rendőrség tevékenységének hatékonysága (megítélése) az államilag előirányzott bírságösszeg (!) teljesítésének függvénye is. Ezért ütik is a rendőrök fejét, hogy a ft/fő arány meglegyen tehát érthetetlen ide miért nem koncentrálnak jobban. De nem úgy ám, hogy jól megbüntetjük a 70 éves Józsi bácsit aki átbiciklizett a gyalogátkelőhelyen miközben az pirosra váltott.
Azokat a gépjárművel közlekedőket kellene agyonbírságolni alapvető elsőbbségi jogot sem adják meg a közlekedés más résztvevői számára (ezen belül is súlyozottan a hivatásszerűen közlekedőket, mert ami mondjuk egyes autóbusz vezetők művelnek az konkrétan bűncselekménynek is elmegy) és/vagy más módon súlyosan megsértik a közlekedési szabályokat.
Ez hozná a bevételt egyúttal lenne visszatartó ereje amitől csökkenne ez a fajta magatartás. Azt nem tudom minek van sok kamera a kereszteződésekben, ki nézni esetleg rögzítik-e, mert már azok megfelelő használata is megteremtené ennek lehetőségét konkrét rendőri jelenlét nélkül (mert abból sincs elég még darabra sem a többit ne is firtassuk).

(#56029) andyTM válasza szasanyi (#56028) üzenetére


andyTM
senior tag

+1

(#56030) McReay válasza Madn!ght (#56027) üzenetére


McReay
aktív tag

Köszönöm, hogy megosztottad a tapasztalatod, pontosan ezért (is) gondolkodtam el a váltáson!

Samsung Galaxy Note 8 --- Honda CBR 600 F4

(#56031) Per Me válasza wwhy (#56025) üzenetére


Per Me
tag

téves

[ Szerkesztve ]

(#56032) Per Me válasza McReay (#56026) üzenetére


Per Me
tag

Szóval ide kell a válasz :)

UPC-ről váltottam én is több éve, semmi rosszat nem tudok mondani a Digiről. UPC-hez viszont akkor sem többet, ha egyedül lennének. (Krúdy u.)

(#56033) szasanyi


szasanyi
félisten

Használ vki ASUS RT-N66U_B1 routert custom fw-rel? Tapasztalat és segítség is kellene akár itt, akár privátban. :R

[ Szerkesztve ]

(#56034) betyarr válasza McReay (#56026) üzenetére


betyarr
veterán

~7 éve van digi a házban,azóta maximálisan elégedett vagyok a szolgáltatással.a legjobb ár-érték arányú szolgáltató itthon.ahol megjelennek,ott az esetek legnagyobb részében mondhatni esélytelen a többi.ez alól kivétel talán a telekom flip-je.olcsóbb,de a minőségéről még nincs tapasztalatom.talán az a hátránya a flip-nek,hogy ip tv-t ad.erről régebben olvastam,hogy panaszkodnak rá.jelenleg nem tudom mennyire stabil.
diginél nagy előny,hogy nem kell set top box és annyi helyre osztod a koaxot,ahányra akarod.

(#56035) szabonagyur válasza wwhy (#56025) üzenetére


szabonagyur
félisten

Itt arra van csak eszük, hogy reggel az amúgy sem kis forgalom mellett a felüljáró aljában szondáztatnak.. a sor reggel a befele menő sávban a tiszavasvári lámpáig állt.

(#56028) szasanyi :
De nem úgy ám, hogy jól megbüntetjük a 70 éves Józsi bácsit aki átbiciklizett a gyalogátkelőhelyen miközben az pirosra váltott.
Sajnos de, őt is, mindenkit aki nem szabályosan közlekedik. Pont ez a probléma a másik fél részéről is, hogy mivel őket végképp nem büntetik meg soha, nekik mindent lehet.
Amikor 4 körül az Apáczai előtt a 2x2 sávon, kisgyerekkel rohannak át a szülők, zebrától pár méterre az igen is szabálysértés. Főleg amikor az ilyenek vannak legjobban felháborodva, hogy nem engedik át őket.

[ Szerkesztve ]

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#56036) CoolBoy323 válasza szasanyi (#56033) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Mondd, használtam már, nekem is hasonló van otthon

(#56037) betyarr


betyarr
veterán

ezt a márkát ismeri valaki? [link] helyben vajon kapható valahol?

(#56038) szasanyi válasza CoolBoy323 (#56036) üzenetére


szasanyi
félisten

Melyik az a verzió (és honnan tölthető le) ami az adott routerre jó? A jelerősség javítása és a torrent kliens kifogástalan működés lenne a fő cél.

(#56039) CoolBoy323 válasza szasanyi (#56038) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

A kulcsszó: padavan! Nekem azt hiszem ez van fent. De torrentre NASt használok.

De az itteni topikja nem segített?

[ Szerkesztve ]

(#56040) embe


embe
nagyúr

Sziasztok!
Téves vásárlás miatt eladó egy vadi új strapa tok, Samsng S6-hoz. Ára: 1000 Ft.
Érdeklődni privátban.

Továbbra is aktuális:
Keresek - valszeg szűkségem lesz rá - Ford Focushoz (2,3) újabb Mondeóhoz való kerékanyákat, alufelnihez.
20db. kellene!
Ha van, akkor árral jöhet az ajnlat privátban.

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#56041) szasanyi válasza CoolBoy323 (#56039) üzenetére


szasanyi
félisten

Örülök, de ettől tapodtat sem vagyok előrébb. Talán most alakul vmi, meglátom...

(#56042) levi1108


levi1108
tag

Független Samsung Galaxy A5 2017 eladó.
Doboz, töltő, headset jár hozzá.
Alja és a jobb felső sarka kopott, de szilikon tok van rajta így nem látszik. Kijelző fóliás karcmentes.
45k

(#56043) dfg54


dfg54
csendes tag

Van itt olyan valaki aki már érvényesített gyártói garanciát memória modullal kapcsolatban? Kingston RAM-ról van szó, mi ennek a menete. Előre is köszi aki válaszol.

https://tinyurl.com/y7wm2c9v

(#56044) CoolBoy323 válasza szasanyi (#56041) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Mi a konkrét gond??

(#56045) szasanyi válasza CoolBoy323 (#56044) üzenetére


szasanyi
félisten

[link]. Ha végigvezetnek a menetén akkor a merlin fw-t kipróbálom.

(#56046) Tamás9x


Tamás9x
őstag

Darálós kávéfőzőben mit érdemes venni? 2 főnnek kellene, otthonran reggel, délben 2-2 csésze kávé.

https://www.youtube.com/@kisstontour

(#56047) embe válasza Tamás9x (#56046) üzenetére


embe
nagyúr

Ehhez miért akarsz darálósat venni?
Felöntöd kávéval, utána azt iszod míg ki nem fogy. Akár reggel, délben mást ihatsz a nem darálóssal..

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#56048) Tamás9x válasza embe (#56047) üzenetére


Tamás9x
őstag

Más az íze, meg... :D Ha ezt kérik, akkor iylet keresek :)
Gondolkodtam kapszuláson... Nem vagyok benne ebben a témában.

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/@kisstontour

(#56049) Janaboy válasza Tamás9x (#56046) üzenetére


Janaboy
veterán

Kaves topikban megmondjak a tutit :D

Janaboy

(#56050) szabonagyur


szabonagyur
félisten

Száradna le a keze annak f.sznak aki kint a múzeumfalu előtti nagy parkolóban meghúzta a kocsimat és db. cetlit sem hagyott.

Ha minden igaz nyugger valami kék suzukival, de se rendszám semmi nincs több :(( :(((

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.